Фільтр
Всього товарів: 14

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 14

Сортування

Сортування:
Артикул: 16946

Coral-Mine (Корал-майн) - це кораловий кальцій у вигляді порошку, який виготовлений з подрібненого корала. Коралові рифи виростають в екологічно чистому регіоні неподалік від берегів коралових островів Окінава в Японії, де немає нафтопереробної або хімічної промисловості, насичуються корисними морськими мінералами та мікроелементами. Жителі Окінави вживають в їжу дощову воду, яка стікає по кораловим схилам. Така вода насичується кальцієм та магнієм і забезпечує мешканцям острова найбільшу в світі тривалість життя та найменше число онкологічних, серцево-судинних захворювань та інвалідності. На сьогоднішній день коралова вода доступна всьому світу завдяки компанії Корал-майн. Подрібнені корали у вигляді коралового піску в пакетах саше використовуються для очищення води і насичення її мінералами. Принцип дії простий - кораловий порошок нейтралізує кислотність, підвищуючи рівень Ph і насичуючує воду мінералами. Така вода не тільки нейтралізує кислотність і покращує роботу органів шлунково-кишкового тракту, а й зміцнює захисні функції організму. Кораловий порошок вагою 1 г розбавляється в 1,5 л води. Особливості коралового кальцію Coral-Mine: - прискорює відновлювальні та обмінні процеси в організмі; - добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту; - сприяє зміцненню імунітету; - насичує воду кальцієм, калієм, магнієм, кремнієм, фосфором і іншими корисними мікроелементами; - зручна фасовка.

19900 грн.

(0)
Артикул: 16946
Артикул: 0864

Підлоговий пурифайєр Ecotronic H1-U4L Black включає 4-х ступінчасту систему очищення води з UF-мембраною: осадовий фільтр + вугільний префільтр + ультрафільтраційний фільтр + вугільний  постфільтр. Краники у вигляді "натиску кухлем".

7 45000 грн.

(0)
Артикул: 0864
Артикул: 10483

Змінні картриджі Стандарт для фільтра Бар'єр відмінно підійдуть для будь-якої моделі фільтрів-глечиків цього виробника. Головна перевага фільтрів Бар'єр - швидкість і зручність фільтрації води. Вам не потрібно підключати дорогі фільтраційні системи та регулярно витрачати великі суми на їх обслуговування. Фільтр-глечик для води забезпечує 6 склянок чистої води за одну фільтрацію. Змінний картридж Бар'єр складається з фільтруючих шарів, що розроблені провідними виробниками хімічної та фармацевтичної продукції: пластик BASF, допущений для контакту з харчовими продуктами; кокосовий активоване вугілля Norit; високоякісна іонообмінна смола Lewatit Виробника Lanxess.

22600 грн.

(0)
Артикул: 10483
Артикул: 10482

Фільтр для води Бар'єр Гранд у вигляді глечика відмінно підійде для щоденного використання вдома або в офісі. Головна перевага фільтру Бар'єр Гранд - швидкість і зручність фільтрації води. Вам не потрібно підключати дорогі фільтраційні системи та регулярно витрачати великі суми на їх обслуговування. Фільтр-глечик для води Бар'єр Гранд забезпечує 6 склянок чистої води за одну фільтрацію. Змінний картридж складається з фільтруючих шарів, що розроблені провідними виробниками хімічної та фармацевтичної продукції: пластик BASF, допущений для контакту з харчовими продуктами; кокосове активоване вугілля Norit; високоякісна іонообмінна смола Lewatit виробника Lanxess.

19600 грн.

(0)
Артикул: 10482
Артикул: 10484

Фільтр-глечик для води торгової марки Наша Вода призначений для щоденного очищення водопровідної води від механічних забруднень, хлору, сольового осаду та сірчаної плівки. Глечик Наша Вода моделі Luna має приємний ергономічний дизайн, який буде доречним в інтер'єрі будь-якої кухні. Один змінний фільтр в глечику Наша Вода моделі Luna в середньому розрахований на фільтрацію 200 літрів води. Фільтруючий картридж складається з 4-х шарів: - Активоване вугілля з шкаралупи кокосового горіха, яке видаляє механічні та хлорорганічні забруднення; - Шар іонообмінної смоли зменшує рівень мінералізації шляхом заміщення солей кальцію і магнію; - Шар високоякісного активованого вугілля, який видаляє органіку; - Останній етап очищення призначений для видалення найдрібніших механічних домішок (до 1 мкм).

16900 грн.

(0)
Артикул: 10484
Артикул: 10481

Один змінний фільтр в глечику Наша Вода в середньому розрахований на фільтрацію 200 літрів води. Фільтруючий картридж Наша Вода складається з 4-х шарів: - Активоване вугілля з шкаралупи горіха, який видаляє механічні забруднення і хлорорганічні забруднення; - Шар іонообмінної смоли зменшує рівень мінералізації шляхом заміщення солей кальцію і магнію; - Шар високоякісного активованого вугілля, який видаляє органіку; - Останній етап очищення призначений для видалення найдрібніших механічних домішок (до 1 мкм).

22300 грн.

(0)
Артикул: 10481
Артикул: 15761

Покращений картридж НАША ВОДА для фільтр-кувшина призначений для очищення водопровідної води. Картридж робиться з урахуванням усіх особливостей української води. Картридж НАША ВОДА здатний не лише ефективно очистити воду від мікродомішок. НАША ВОДА для фільтр-кувшина поліпшить властивості та якість води, понизить мінералізацію та зменшить утворення накипу. Одного картриджу для фільтр-кувшина вистачить на очищення 270 літрів води, що заощадить Ваш час та бюджет. Купуючи покращений картридж, Ви отримаєте очищену та корисну воду. Особливості картриджу: - очищує від мікродомішок; - знижує мінералізацію; - зменшує накип; - вистачає для очищення 270 літрів води.

8700 грн.

(0)
Артикул: 15761
Артикул: 15760

Універсальний картридж НАША ВОДА зробить звичайну, проточну воду чистою та корисною. Картридж не лише очищає воду, а і знижує рівень мінералізації, покращує властивості та запобігає утворенню накипу. Картридж НАША ВОДА підходить для фільтр-кувшинов та розрахований на очищення 270 літрів води, а значить, заощадить Ваш бюджет. Картридж від НАША ВОДА простий в установці та дуже важливий для здоров'я. Особливості картриджу: - очищує воду; - знижує мінералізацію; - на 270 літрів води; - робить воду корисною.

7800 грн.

(0)
Артикул: 15760
Артикул: 15758

Змінний картридж НАША ВОДА використовується в фільтрах від накипу з технологією Ecozon (Екозон) для бойлерів та котлів. Екозон - це екологічно чистий матеріал, що фільтрує, який комплексно впливає на солі жорсткості та ефективно захищає нагрівальні елементи побутової техніки від накипу та відкладень механічних домішок. Фільтрувальний матеріал не містить фосфатів та поліфосфатів, безпечний для навколишнього середовища. Картридж Ecozon використовується в фільтрах для котлів, бойлерів та побутових нагрівачів як ефективний захист від накипу. Використання даної технології дозволяє економити електроенергію завдяки 100% тепловіддачі «чистого» нагрівального елементу. Особливості картриджу: - екологічно безпечний; - захищає нагрівальні елементи від накипу; - забезпечує стабільну роботу побутових приладів; - економить електроенергію; - відповідає стандарту якості.

27000 грн.

(0)
Артикул: 15758
Артикул: 15757

Наповнювач використовується в фільтрах НАША ВОДА Ecozon (Екозон) 100 з метою зменшення вмісту солей жорсткості у водопровідній воді. Він перешкоджає утворенню накипу та відкладенню механічних домішок на нагрівальних елементах пральнихтаі посудомийних машин. Наповнювач Екозон не містить фосфатів та поліфосфатів, безпечний для навколишнього середовища. Використання наповнювача в фільтрах Екозон дозволить продовжити строк служби побутових приладів, а також зменшити кількість споживання електроенергії та засобів для прання. Однієї упаковки наповнювача вистачає на дві заміни в фільтрі НАША ВОДА Ecozon 100. Особливості наповнювача: - перешкоджає утворенню накипу; - нешкідливий для навколишнього середовища; - підвищує ефективність прання; - знижує витрату електроенергії та засобів для прання.

15000 грн.

(0)
Артикул: 15757
Артикул: 15882

Фільтр від накипу для бойлера Наша Вода Ecozon-200 (Екозон 200) використовується з метою зменшення вмісту солей жорсткості у водопровідній воді. Фільтруючий матеріал захищає нагрівальні елементи пральних, посудомийних машин, бойлерів, котлів, систем опалення від накипу і відкладень механічних домішок. Наповнювач фільтра змінного картриджа Екозон не містить фосфатів і поліфосфатів. Він нешкідливий для навколишнього середовища і безпечний для використання в побутових умовах. Фільтр НАША ВОДА Еекозони 200 дозволить продовжити строк служби побутових приладів, а також зменшити кількість споживання електроенергії і миючих засобів в пральній машині. Економія електроенергії відбувається завдяки «чистому» нагрівальному елементу і його 100% тепловіддачі. Завдяки очищенню води за допомогою фільтра, миючи засоби для прання та гігієни краще піняться. Фітр Наша Вода компактний, надійний і простий в експлуатації. Його корпус виготовлений з чистого первинного харчового пластику. Спосіб використання фільтра Ecozon-200 простий - перекрити воду, приєднати фільтр між патрубком подачі води і шлангом, включити воду і перевірити герметичність з'єднання. Особливості фільтру Наша Вода Екозон-200: - покращує якість водопровідної води, робить її м'якше; - перешкоджає утворенню накипу на нагрівальному елементі; - безпечний для навколишнього середовища; - підвищує ефективність прання.

36400 грн.

(0)
Артикул: 15882
Артикул: 15759

Фільтр від накипу НАША ВОДА з технологією Ecozon 100 (Екозон) використовується з метою зменшення вмісту солей жорсткості у водопровідній воді. Фільтрувальний матеріал захищає нагрівальні елементи пральних, посудомийних машини, бойлерів, котлів, систем опалення від накипу та відкладень механічних домішок. Наповнювач фільтру Екозон не містить фосфатів та поліфосфатів. Він нешкідливий для навколишнього середовища й безпечний для використання в побутових умовах. Фільтр НАША ВОДА Екозон 100 дозволить продовжити строк служби побутових приладів, а також зменшити кількість споживання електроенергії та мийних засобів в пральній машині. Економія електроенергії відбувається завдяки «чистому» нагрівальному елементу та його 100% тепловіддачі. Фільтр НАША ВОДА компактний, надійний та простий в експлуатації. Його корпус виготовлений з чистого первинного харчового пластику. Ресурс фільтру складає до 20 000 л - в залежності від якості водопровідної води - що приблизно дорівнює 400 циклам прання. Засипку в фільтрі рекомендовано міняти не рідше 1 разу на рік. Особливості фільтру: - перешкоджає утворенню накипу на нагрівальному елементі; - безпечний для навколишнього середовища; - підвищує ефективність прання; - знижує витрату електроенергії та коштів для прання; - відповідає європейському стандарту якості.

12400 грн.

(0)
Артикул: 15759
Артикул: 0862

Підлоговий пурифаєр Ecotronic H1-U4L з 4-х ступінчастою системою ультрафільтрації води. Крани подачі води у формі "натиск кухлем". Схема фільтрації: Осадовий + Вугільний + Мембрана + Вугільний. Загальна потужність – 600 Вт.

7 45000 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 0862
Артикул: 15590

REDOXfactor (Редоксфактор) - це засіб для насичення питної води корисними властивостями. REDOXfactor (Редоксфактор) для очищення води являє собою невеликий стік, в якому знаходиться суміш з гранул магнію та мінералів. При взаємодії з водою виділяються корисні антиоксиданти, які благотворно впливають на організм людини. Редоксфактор відновлює та активізує імунну систему людини з ослабленим імунітетом. Двох стіків Редоксфактор на глечик, об'ємом 1 літр, буде достатньо приблизно на 500 разів. Особливості засобу для води: - робить воду антиоксидантною; - насичує корисними властивостями; - 20 стіків в упаковці; - зміцнить організм.

65000 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 15590

Фільтри для води, пурифайєри


Бажання вживати виключно чисту воду вже затвердилося у свідомості людей, і багато хто почав користуватися послугами компаній з доставки води. Але що якщо немає часу, можливості або бажання замовляти бутильовану воду? Рішення є! Купівля пурифайєру стане миттєвим рішенням проблеми споживання чистої, фільтрованої води у будь-який час і без зайвих турбот – треба тільки підключити пурифайєр до водопроводу. Крім того, пурифайер має усі технічні характеристики кулера: систему нагріву води до 92-95°З і охолодження до 5-8°С.

Купити пурифайєр в Києві або замовити доставку в інший населений пункт України вже не викликає труднощів. У магазині Аквамаркет представлений широкий асортимент техніки для фільтрації води двох типів очищення: пурифайєри з системою зворотного осмосу і пурифайєри з ультрафильтраційною мембраною.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $