Фільтр
Всього товарів: 21

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 21

Сортування

Сортування:
Артикул: 7064

Акумулятор холоду Campingaz (Кампінгаз) відрізняється французькою якістю та оптимальним розміром. Пластиковий корпус герметичний, виготовлений з екологічно чистих матеріалів і підходить для безпосереднього контакту з продуктами харчування. Акумулятор холоду вміщується в туристичний рюкзак або дорожню сумку. Протягом тривалого часу підтримує температуру та свіжість продуктів і напоїв. Для охолодження досить помістити акумулятор в морозильну камеру на кілька годин. Особливості акумулятори холоду Campingaz: - розрахований на 10 літрів ізометричного боксу; - пластиковий герметичний корпус; - підтримує температуру до 10ти годин; - габаритні розміри: 200х170х26 мм.

10800 грн.

(0)
Артикул: 7064
Артикул: 6975

Акумулятор холоду Campingaz (Кампінгаз) відрізняється французькою якістю та оптимальним розміром. Пластиковий корпус герметичний, виготовлений з екологічно чистих матеріалів і підходить для безпосереднього контакту з продуктами харчування. Акумулятор холоду вміщується в туристичний рюкзак або дорожню сумку. Протягом тривалого часу підтримує температуру та свіжість продуктів і напоїв. Для охолодження досить помістити акумулятор в морозильну камеру на кілька годин. Особливості акумулятори холоду Campingaz: - розрахований на 15 літрів ізометричного боксу; - пластиковий герметичний корпус; - підтримує температуру до 10ти годин; - габаритні розміри: 259х200х30 мм.

15400 грн.

(0)
Артикул: 6975
Артикул: 17355

Термопот EWT INOX (ЄВТ ІНОКС) WB16E1 - функціональне обладнання, яке забезпечує не тільки кип'ятіння або підігрів води, але й підтримання необхідної температури рідини. Об `єм  контейнера 16 літрів, корисний об `єм 14 л, корпус виконаний з нержавіючої стали, оснащений індикатором рівня рідини та механічнихїм краном подачі води. Спосіб застосування Термопота Інокс WB16E1 простий: наповнити контейнер необхідною кількістю рідини, увімкнути пристрій. Якщо температура впаде нижче 80 ° C, автоматично увімкнеться підігрів. Особливості Термопота EWT INOX WB16E1: - електричний; - об `єм 16 літрів; - кран подачі води; - автоматичний підігрів; - індикатор кількості рідини.

1 93800 грн.

(0)
Артикул: 17355
Артикул: 17356

Термопот EWT INOX (ЄВТ ІНОКС) WB30E1 - функціональне обладнання, яке забезпечує не тільки кип'ятіння або підігрів води, але й підтримання необхідної температури рідини. Об `єм  контейнера 30 літрів, корисний об `єм 25 л, корпус виконаний з нержавіючої стали, оснащений індикатором рівня рідини та механічнихїм краном подачі води. Спосіб застосування Термопота Інокс WB30E1 простий: наповнити контейнер необхідною кількістю рідини, увімкнути пристрій. Якщо температура впаде нижче 80 ° C, автоматично увімкнеться підігрів. Особливості Термопота EWT INOX WB30E1: - електричний; - об `єм 30 літрів; - кран подачі води; - автоматичний підігрів; - індикатор кількості рідини.

2 20000 грн.

(0)
Артикул: 17356
Артикул: 18990

Акумулятор холоду Ice Akku (Айс Акку) не має швів, тому виріб повністю герметичний. Така надійність особливо стане в нагоді в спекотні дні для охолодження напоїв і продуктів. Для заморозки, акумулятор холоду Ice Akku досить на невеликий відрізок часу покласти в морозильну камеру, і він готовий до використання. Найбільш ефективний якщо застосовується разом з ізотермічної сумкою або контейнером.

4450 грн.

(0)
Артикул: 18990
Артикул: 18991

Акумулятори холоду Ice Akku (Айс Акку) виготовлені без швів з'єднання, тому їх класифікують як особливо надійні. Герметичність виробу особливо стане в нагоді в літню пору для охолодження напоїв і продуктів. Акумулятори холоду Ice Akku для зарядки необхідно помістити в морозильну камеру, після вони готові до використання. Максимального ефекту можна домогтися якщо застосовувати з ізотермічної сумкою. Особливості: Спеціальна охолоджуюча рідина з довготривалим холодильним ефектом Виготовлені з безпечного (нетоксичного) пластика Чи безпечні для посудомийних машин багаторазового використання

5700 грн.

(0)
Артикул: 18991
Артикул: 0993

Пластиковий термоконтейнер призначений для перевезення холодних і гарячих продуктів. Зручний і легкий, він допоможе зберегти продукти – в жаркий літній день холодними, а взимку – теплими. Він ідеально підходить для дальніх подорожей, пікніків, пляжного відпочинку; його можна брати з собою також і на дачу.

58300 грн.

(2)
Артикул: 0993
Артикул: 0992

Пластиковий термоконтейнер призначений для перевезення холодних і гарячих продуктів. Зручний і легкий, він допоможе зберегти продукти – у спекотний літній день холодними, а взимку – теплими. Він ідеально підходить для дальніх подорожей, пікніків, пляжного відпочинку; його можна брати з собою також і на дачу.

1 14500 грн.

(0)
Артикул: 0992
Артикул: 0994

Пластиковий термоконтейнер призначений для перевезення холодних і гарячих продуктів. Зручний і легкий, він допоможе зберегти продукти – у спекотний літній день холодними, а взимку – теплими. Він ідеально підходить для дальніх подорожей, пікніків, пляжного відпочинку; його можна брати з собою також і на дачу.

31000 грн.

(0)
Артикул: 0994
Артикул: 0991

Пластиковий термоконтейнер призначений для перевезення холодних і гарячих продуктів. Зручний і легкий, він допоможе зберегти продукти – у спекотний літній день холодними, а взимку – теплими. Він ідеально підходить для дальніх подорожей, пікніків, пляжного відпочинку; його можна брати з собою також і на дачу.

1 73300 грн.

(0)
Артикул: 0991
Артикул: 0996

Пластиковий термоконтейнер призначений для перевезення холодних і гарячих продуктів. Зручний і легкий, він допоможе зберегти продукти – у спекотний літній день холодними, а взимку – теплими. Він ідеально підходить для дальніх подорожей, пікніків, пляжного відпочинку; його можна брати з собою також і на дачу.

1 73300 грн.

(0)
Артикул: 0996
Артикул: 1000

Пластиковий термоконтейнер торгової марки Pinnacle Eskimo призначений для охолоджених напоїв. Система збереження температури на основі ізолюючого піноматеріалу збереже температуру протягом кількох годин. Термобокс Pinnacle Eskimo зроблено з легкого пластику та оснащено зручним наплічним ременем. Термобокс Пиннакл Ескімо згодиться стане у нагоді в подорожі, на пікніку або на пляжі.

12300 грн.

(0)
Артикул: 1000
Артикул: 0995

Пластиковий термоконтейнер торгової марки Pinnacle Eskimo призначений для охолоджених напоїв. Система збереження температури на основі ізолюючого піноматеріалу збереже температуру протягом кількох годин. Термобокс Pinnacle Eskimo зроблено з легкого пластику та оснащено зручним наплічним ременем. Термобокс Пиннакл Ескімо згодиться стане у нагоді в подорожі, на пікніку або на пляжі.

12300 грн.

(0)
Артикул: 0995
Артикул: 18994

Термоконтейнер Pinnacle (Пінакл) - ізотермічний пластиковий бокс прямокутної форми, виготовлений з ударостійкого матеріалу. Контейнер прекрасно зберігає температуру. До позитивних якостей термоконтейнера Pinnacle можна віднести доступну ціну, компактність і надійну якість. Країна виробник - Індія. При використанні разом з акумуляторами холоду температура в контейнері збережеться до 3-х днів. Термоконтейнери не мають ніяких пристроїв підігріву або охолодження, вони за рахунок спеціально матеріалу просто підтримують вже існуючу температуру. Найчастіше їх використовують для транспортування і зберігання продуктів харчування на невеликі відстані. Матеріал, який використовується для обшивки контейнера - безпечний і надійний. Переваги термоконтейнерів: безпечне зберігання продуктів (як гарячих, так і холодних); за рахунок компактних розмірів, зручні в транспортуванні; доступна ціна.

99000 грн.

(0)
Артикул: 18994
Артикул: 17358

Термопот Saro (Саро) Hot drink mini (Хот дрінк міні) - функціональне обладнання, яке забезпечує не тільки кип'ятіння або підігрів води, але й підтримання необхідної температури рідини. Об `єм  контейнера 10 літрів, корпус виконаний з нержавіючої стали, оснащений індикатором рівня рідини та механічним краном подачі води. Спосіб застосування Термопота Саро Хот Дрінк міні простий: наповнити контейнер необхідною кількістю рідини, за допомогою механічного регулятора виставити необхідну температуру від 30 до 110 градусів. Особливості Термопота Saro Hot drink mini: - електричний; - об `єм 10 літрів; - кран подачі води; - механічний регулятор температури; - індикатор кількості рідини.

3 55000 грн.

(0)
Артикул: 17358
Артикул: 14703

Thermo (Термо) контейнер ізотермічний, Easy Cool (Ізі Кул) призначений для перевезення холодних і гарячих продуктів. Easy Cool виготовлений з міцного полістиролу, товщина стінок 38 мм допоможе зберегти продукти - в спекотний літній день холодними, а взимку - теплими. Зручний і легкий, термоконтейнер із середнім розміром в 45,6×28,3×50,3 см, вмістить до 8 пляшок по 1,5 л вертикально, а час охолодження становить 14 годин. Thermo ідеально підходить для далеких подорожей, пікніків, пляжного відпочинку; його можна брати з собою також і на дачу. Ізотермічний контейнер - це особлива ємність, яка призначена для зберігання і транспортування речовин з метою ізоляції їх від термічного впливу навколишнього середовища. Особливості пластикового контейнера: - для перевезення холодних і гарячих продуктів; - вмістить до 8 пляшок по 1,5 л; - невелика вага - 570 г; - час охолодження становить 14 годин; - збереження прийнятної температури до 20 годин.

24600 грн.

(0)
Артикул: 14703
Артикул: 7320

Акумулятор холоду Thermos (Термос) відрізняється якістю та оптимальним розміром. Пластиковий корпус герметичний, виготовлений з екологічно чистих матеріалів і підходить для безпосереднього контакту з продуктами харчування. Акумулятор холоду вміщується в туристичний рюкзак або дорожню сумку. Протягом тривалого часу підтримує температуру та свіжість продуктів і напоїв. Для охолодження досить помістити акумулятор в морозильну камеру на кілька годин. Особливості акумулятори холоду Thermos: - час зарядки 6-8 годин; - розрахований на 15 літрів ізометричного боксу; - пластиковий герметичний корпус; - підтримує температуру до 16ти годин; - габаритні розміри: 237х114х54 мм.

8700 грн.

(0)
Артикул: 7320
Артикул: 1236

Стироград, пінопластовий бокс - оптимальний варіант для перевезення холодних та гарячих продуктів. Бокс виготовлений з міцного полістиролу, товщина стінок 20 мм допомагає зберегти продукти - в спекотний літній день холодними, а взимку - теплими. Зручний та легкий бокс місткий, а час охолодження становить 14 годин. Пінопластовий бокс від Стироград ідеально підходить для далеких подорожей, його можна брати з собою на дачу. Пінопластовий контейнер - це особлива ємність, яка призначена для зберігання та транспортування речовин з метою ізоляції їх від термічного впливу навколишнього середовища. Особливості пінопластового контейнера: - для перевезення холодних та гарячих продуктів; - простота завантаження продуктів; - час охолодження становить 14 годин; - збереження прийнятної температури до 20 годин; - вага - 3 кг.

16500 грн.

(0)
Артикул: 1236
Артикул: 15349

Стироград, пінопластовий бокс - оптимальний варіант для перевезення льоду. Бокс виготовлений з міцного пінопласту, товщина стінок 20 мм допомагає зберегти лід в спекотний літній день. Зручний та легкий бокс місткий, а час охолодження становить 14 годин. Пінопластовий бокс від Стироград ідеально підходить для далеких подорожей, його можна брати з собою на дачу. Бокс з пінопласту - це особлива ємність, яка призначена для зберігання та транспортування льоду з метою ізоляції від термічного впливу навколишнього середовища. Особливості пінопластового боксу: - для перевезення льоду; - простота завантаження; - час охолодження становить 14 годин; - збереження прийнятної температури до 20 годин; - вага - 8 кг.

18500 грн.

(0)
Артикул: 15349
Артикул: 9477

Ізотермічний пакет (термопакет) - це пакет з ручками, що щільно закриваються. Ізотермічний прошарок зі вспіненого поліетилену, дозволяє підтримувати температуру як гарячих, так і холодних продуктів. Термопакети зручні в дорозі від магазину до будинку, на дачі та в подорожах.

2580 грн.

(0)
Артикул: 9477
Артикул: 17357

Термопот Saro (Саро) Hot drink (Хот дрінк) - функціональне обладнання, яке забезпечує не тільки кип'ятіння або підігрів води, але й підтримання необхідної температури рідини. Об `єм  контейнера Саро19 літрів, корпус виконаний з нержавіючої стали, оснащений індикатором рівня рідини та механічнихїм краном подачі води. Спосіб застосування Термопота Саро Хот Дрінк простий: наповнити контейнер необхідною кількістю рідини, за допомогою механічного регулятора виставити необхідну температуру від 30 до 110 градусів. Особливості Термопота Saro Hot drink: - електричний; - об `єм 19 літрів; - кран подачі води; - механічний регулятор температури; - індикатор кількості рідини.

4 29900 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 17357

Термо-контейнери


Ізотермічні контейнери або ще як їх називають термоконтейнери, або термобокси давно використовують в самих різних цілях. Основна мета термоконтейнера – це зберегти початкову температуру всередині самого ізотермічного боксу. Ізотермічні контейнери бувають незалежні, коли для додаткового охолодження використовуються акумулятори холоду і залежні, коли термоконтейнер можна підключити до джерела живлення (220 В або 12 В). Особливо це актуально для автомобілістів – підтримувати необхідну температуру всередині термоконтейнера можна досить довго. Термобокси широко застосовуються для активного відпочинку на природі, перевезенні різних швидкопсувних продуктів, в ресторанах швидкого харчування і т.д. Між собою термоконтейнери розрізняються виробником, місткістю, товщиною ізоляції і часом зберігання всередині термоконтейнера. Ми пропонуємо Вам різні моделі термоконетейнеров, як незалежних, так і з можливістю підключення до джерела живлення.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $