Фільтр
Всього товарів: 65

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 65

Сортування

Сортування:
Артикул: 0736

Бутель з ручкою Полікарбонатний призначений для розливу та зберігання питної води. Бутель 18, 9 літрів виготовлений ​​з якісного матеріалу - полікарбонату, завдяки якому вода в бутлі зберігається довше та зберігає свої смакові якості. Полікарбонатний бутель термостійкий, розрахований на температуру стерилізації та дезінфекції. Тому, ПК бутель можна використовувати багаторазово. Тара ПК зручна при перенесенні, так як матеріал дуже легкий та міцний. Форма бутля кругла, тара прозора, синього кольору. У бічній частині розташована лита ручка для максимального комфорту при транспортуванні. Бутель з полікарбонату вміщує максимальний об`єм води 19 літрів. Особливості Полікарбонатного бутля для води: - ергономічна форма з ручкою; - не впливає на смак і склад води; - можливість дезінфекції та термічної обробки; - термостійкість; - багаторазове використання.

16200 грн.

(6)
Артикул: 0736
Артикул: 0739

Формат: класичний дизайн, без ручки. Перевірений часом формат бутеля Поліфлекс і особливий розмір шагрені дозволяють забезпечити найкращий результат у процесі миття Об’єм: 18,9 літрів Вага: 750г ±30г Колір: блакитний, прозорий Горловина: ідеальна форма для всіх видів кришок, повністю виключає течу з-під кришки Бутель Поліфлекс упаковується відразу після видуву в герметичний поліетиленовий мішок, який захищає його від пилу та бруду під час зберігання та транспортування

16200 грн.

(0)
Артикул: 0739
Артикул: 0737

Бутлі для води – продукція кращої якості , виконана з високоякісного харчового полікарбонату. Якість бутлів для води забезпечується на всіх етапах , починаючи з закупівлі сировини, спеціально призначеної для виробництва бутлів для води, тільки у провідних хімічних концернів і закінчуючи найсуворішою процедурою контролю якості виробництва бутлів для води на всіх етапах виробництва. Метод виробництва: видувна технологія. Матеріал: харчовий полікарбонат. Зовнішній вигляд: класична кругла форма c прозорими стінками без ручки. Колір: світло-синій , напівпрозорий . Температурна витримка: витримує температуру стерилізації.

14900 грн.

(2)
Артикул: 0737
Артикул: 1009

Пластикова ручка синього кольору для зручного перенесення стандартних 18,9 літрових бутлів води. Надівається на шийку бутля, тим самим зменшуючи фізичне навантаження. Зроблена в Туреччині.

5500 грн.

(3)
Артикул: 1009
Артикул: 4774

Концентрований засіб для дезінфекції бутлів Mip CA Р3 торгової марки Ecolab призначений для безпечного та ефективного миття полікарбонатних бутлів. Тара для води вимагає регулярного чищення та дотримання гігієни, але звичайні мийні засоби не підходять для цієї мети через несумісність з матеріалом бутлів.Дезінфікуючий засіб Ecolab Mip CA P3 - це лужний мийний засіб для миття полікарбонатних бутлів після питної води в автоматичних і напівавтоматичних миючих системах. Також, підходить для ручного миття. Кожен вид миючого засобу Еколаб розроблений за унікальною рецептурою, а інгредієнти вироблені та сертифіковані в Німеччині.Варто відзначити те, що засіб для дезінфекції бутлів Ecolab виготовляється в формі концентрату, що дозволяє витрачати його економно - для ефективного миття досить використовувати всього 0,01 - 0,3% розчин, в залежності від умов дезінфекції. Концентрат засобу поставляється в зручних пластикових каністрах по 21 кг, їх зручно транспортувати та зберігати.

1 66000 грн.

(0)
Артикул: 4774
Артикул: 1007

Концентрований засіб для дезінфекції бутлів Oxsonia active Р3 торгової марки Ecolab призначений для безпечного та ефективного миття полікарбонатних бутлів. Тара для води вимагає регулярного чищення та дотримання гігієни, але звичайні мийні засоби не підходять для цієї мети через несумісність з матеріалом бутлів.Дезінфікуючий засіб Ecolab Oxsonia active P3 - це рідкий кислотний засіб на основі перекису водню і надуксусной кислоти для миття полікарбонатних бутлів після питної води в автоматичних і напівавтоматичних миючих системах. Не підходить для ручного миття. Кожен вид миючого засобу Еколаб розроблений за унікальною рецептурою, а інгредієнти вироблені та сертифіковані в Німеччині.Варто відзначити те, що засіб для дезінфекції бутлів Ecolab виготовляється в формі концентрату, що дозволяє витрачати його економно - для ефективного миття досить використовувати всього 0,01 - 0,3% розчин, в залежності від умов дезінфекції. Концентрат засобу поставляється в зручних пластикових каністрах по 21 кг, їх зручно транспортувати та зберігати.

1 68000 грн.

(0)
Артикул: 1007
Артикул: 0987

Стаканотримач Ecotronic на шурупах. Корпус виконаний з високоякісного полікарбонату, завдяки чому досягається високий ступінь прозорості. У комплекті: стаканотримач і кріплення з 2-ма шурупами. На 100 стаканчиків.

28000 грн.

(4)
Артикул: 0987
Артикул: 9868

Конструкція пляшок Nalgene розрахована на використання, як в побутових умовах, так і для екстремального туризму. Пляшки Налгін витримують температуру від -100 до +100 0С, не деформуються і не розтріскуються від падіння. До того ж, всі ємності герметично закриваються, що запобігає протіканню рідини і потрапляння бруду всередину. Пляшки цього виробника виготовлені з безпечного пластику, не вбирають запахів від напоїв і миючих засобів. Багатий асортимент ємностей цього виробника дозволяє кожному підібрати пляшку, яка повністю задовольнить його вимоги. Модель пляшки Nalgene Narrow Mouth має невелике горлечко діаметром 38 мм. Ця модель призначена для повсякденного використання без додаткових аксесуарів і має стильний, модний дизайн. Зручний розмір пляшки в 0,5 літра дозволить взяти її з собою навіть в невелику жіночу сумочку, а стильний дизайн в червоному кольорі порадує власника.

28800 грн.

(0)
Артикул: 9868
Артикул: 13295

NIK (НІК) лічильник води, Електронний, НІК-7011Е-Х-15-0-0 використовується для вимірювання та обліку об’єму холодної води, яка використовується. Прилад відповідає вимогам державного стандарту ДСТУ 3580 і внесений до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки за номером УЗ166-11. Модель НІК-7011Е-Х-15-0-0 має нікелеве покриття латуні, яке забезпечує стійкість до корозії безпосередньо на ділянці, яка постійно контактує з водою. Електронний лічильник НІК надійний в експлуатації завдяки наявності ребер жорсткості та металевого притискного кільця, а також потовщеної латунної стінки. Оцинковане покриття сталевого притискного кільця забезпечує герметичність приладу та запобігає витоку води. Лічильник води НІК-7011Е-Х-15-0-0 має кований нікельований латунний корпус і оснащений зручним електронним дисплеєм, на якому добре видно точні показники. Він несприйнятливий до впливу магнітного поля, оскільки в ньому немає магнітної муфти. Особливості лічильника для холодної води: - стійкий до корозії; - оснащений електронним дисплеєм; - несприйнятливий до впливу магнітного поля; - надійний в експлуатації.

99400 грн.

(0)
Артикул: 13295
Артикул: 5918

Бутель з кришкою і ручкою призначений для зберігання, транспортування питної води та інших напоїв. Він виготовлений з якісного харчового пластику, який не взаємодіє з водою і не виділяє шкідливих речовин. Рідина в такій тарі зберігає всі смакові якості та хімічні характеристики. Пластиковий бутель легкий, міцний та стійкий до пошкоджень. Бутель комплектується кришкою і ручкою для зручного використання. Його місткість складає 10 літрів. Особливості бутелі 10 л: - з безпечного матеріалу; - оснащений міцною пластиковою ручкою; - не впливає на властивості води та напоїв; - стійка конструкція; - міцність та легкість.

1850 грн.

(0)
Артикул: 5918
Артикул: 6865

Бутель з кришкою і ручкою призначений для зберігання, транспортування питної води та інших напоїв. Він виготовлений з якісного харчового пластику та має ущільнене дно. Рідина в такій тарі зберігає всі смакові якості та хімічні характеристики. Пластиковий бутель легкий, міцний та стійкий до пошкоджень. Бутель комплектується кришкою та ручкою для зручного транспортування та зберігання. Його місткість складає 10 літрів. Особливості ПЕТ бутля 10 л: - для охолодженої рідини; - прозорий; - оздоблений міцною пластиковою ручкою; - не впливає на властивості води та напоїв; - стійка конструкція завдяки ущільненому дну; - міцність та легкість.

1850 грн.

(0)
Артикул: 6865
Артикул: 5917

Бутель 6 л ПЕТ – зручна тара для зберігання та споживання води. Виготовляється з якісної сировини. В комплекті є пластикова кришка і ручка для переносу. Країна виробництва – Україна.

1150 грн.

(0)
Артикул: 5917
Артикул: 1187

Кільце для диспенсера допоможе захистити бутиль з водою від різного роду ушкоджень та доповнить його цікавим дизайном. Такий маленький аксесуар буде дуже корисним для власників розливних обладнань. Кільце для диспенсера встановлюється легким рухом, на обідок краю диспенсера, тим самим захищає його від різного типу ушкоджень, які можуть виникнуть під важкою вагою бутля, а так само від подряпин. Особливості кільця: - захищає диспенсер від ушкоджень; - доповнює дизайн; - легко встановлюється.

4500 грн.

(0)
Артикул: 1187
Артикул: 1267

Кран-клапан для гарячої води для кулерів ТМ Ecotronic (Екотронік) виконаний з міцного високоякісного пластику. Кран білого кольору підходить до моделей H1-L (LE, LC, LCE, LF, T, TE, TN), H2-L (LE, LF, LN). Індикатор кольору у вигляді червоної смуги, ергономічний дизайн і функціональність. Особливості крана-клапана ТМ Ecotronic: - внутрішня різьба; - принцип "нажим кружкою" - червона смуга-індикатор для гарячої води; - білий колір;

9500 грн.

(0)
Артикул: 1267
Артикул: 3842

Кран-клапан для гарячої води для кулерів ТМ Ecotronic (Екотронік) виконаний з міцного високоякісного пластику. Кран білого кольору підходить до моделей H1-L (LE, LC, LCE, LF, T, TE, TN), H2-L (LE, LF, LN). Індикатор кольору у вигляді червоної смуги, ергономічний дизайн і функціональність. Особливості крана-клапана ТМ Ecotronic: - захист від дітей; - внутрішня різьба; - принцип "нажим кружкою" - червона смуга-індикатор для гарячої води; - білий колір;

10000 грн.

(0)
Артикул: 3842
Артикул: 1017

Зручний та якісний кран для керамічного диспенсера. Тип натиску – "Натиск зверху". Кран універсальний, підходить до всіх варіантів диспенсеров. У комплекті є сам краник, шайба, прокладки. Зроблений з якісного пластику, вистачає надовго, течі немає.

5400 грн.

(0)
Артикул: 1017
Артикул: 1241

Кран-клапан призначений для зручності дозування води або інших напоїв із тари 18,9 л. Чим сильніше натиск на клавішу крана, тим сильніший потік води, завдяки чому значно полегшується набір рідини. Зазвичай використовується разом з похилими підставками для бутлів.

8000 грн.

(4)
Артикул: 1241
Артикул: 0892

Зручна лійка для переливання рідини з бутлів 18,9 л. Підходить для тари, виготовленої з полікарбонату та скла. Проста у використанні і значно полегшує процес переливання рідини.

4000 грн.

(3)
Артикул: 0892
Артикул: 5434

Наливний кран входить в ремонтний комплект побутової водяної помпи і використовується у разі виникнення необхідності заміни крана при несправності або по санітарним умовам. Це дуже зручно, адже не потрібно купувати і міняти саму помпу. Наливний кран виготовляється з якісного харчового пластику і має стандартний розмір, відповідний до помп багатьох виробників. Має зручну кришечку для того, щоб всередину не потрапляв пил. Цей продукт відмінне рішення проблем при необхідності зміни старого крана для помпи у Вашому будинку або офісі. Особливості наливного крана: - виготовлений з харчового пластику; - має універсальний розмір; - підходить для помп більшості виробників. Спосіб застосування: Використовувати для заміни наливного крана в побутових водяних помпах.

2000 грн.

(0)
Артикул: 5434
Артикул: 0969

Підставка під диспенсер з дерева, круглої форми, висока. Колір – бук. Можна розмістити 1 бутель стандартного 18,9 літрового розміру. Габарити (висота, ширина, довжина): 60 х 32 х 40 см. Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті.

41900 грн.

(5)
Артикул: 0969
Артикул: 0970

Підставка під диспенсер з дерева, круглої форми, висока. Колір – венге. Можна розмістити 1 бутель стандартного 18,9 літрового розміру. Габарити (висота, ширина, довжина): 60 х 32 х 40 см. Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті.

41900 грн.

(2)
Артикул: 0970
Артикул: 1535

Металева підставка на 4 бутлі відмінне рішення для зберігання бутильованої води і економії місця. Підставка для води ідеальне рішення для використання в офісах, спортзалах, магазинах, кафе, ресторанах, а також для дому. Металеву підставку для 4 бутлів без проблем можна розібрати при транспортуванні, в розібраному стані вона займає набагато менше місця. Підставка для бутлів виготовлена ​​з якісного металу і це робить її надійною і міцною. Конструкція даної підставки стійка і компактна, а дизайн - лаконічний і привабливий. На даній металевій підставці поміщається 4 бутлі по 19 літрів. Особливості підставки для бутлів з водою: металева; лаконічний дизайн; для бутлі 19 літрів; для 4 бутлів;

94000 грн.

(0)
Артикул: 1535
Артикул: 17064

Металева підставка призначена для настольної установки бутля об `ємом 19 літрів в положенні пробкою донизу. Для максимальної зручності експлуатації бутель повинен бути оснащений краном-дозатором. Підставка не потребує додаткових модифікацій та обладнання. Ідеально підходить як для періодичного, так і для постійного використання. Класичний лаконічний дизайн виграшно доповнить будь-який інтер'єр. Така подставка незамінна в умовах частої транспортування при проведенні тренінгів, семінарів, лекцій та презентацій. Особливості підставки для Бутля: - металева; - малогабаритна; - лаконічний дизайн; - для бутля 19 літрів.

23500 грн.

(0)
Артикул: 17064
Артикул: 17065

Металева підставка призначена для підлогової установки бутля об `ємом 19 літрів в положенні пробкою донизу. Для максимальної зручності експлуатації бутель повинен бути оснащений краном-дозатором. Підставка не потребує додаткових модифікацій та обладнання. Ідеально підходить як для періодичного, так і для постійного використання. Класичний лаконічний дизайн доповнить будь-який інтер'єр. Завдяки складаний конструкції така подставка незамінна в умовах частого транспортування при проведенні тренінгів, семінарів, лекцій та презентацій. Особливості похилої підставки для Бутля: - металева; - малогабаритна; - складна; - лаконічний дизайн; - для бутля 19 літрів.

23500 грн.

(0)
Артикул: 17065
Артикул: 0978

Підставка під диспенсер з дерева, виконана в хрестоподібної формі, дуже низька. Вкрита високоякісним прозорим лаком. Має колір – бук. Її габарити (висота, ширина, довжина): 28 х 28 х 22 см. Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті.

15500 грн.

(1)
Артикул: 0978
Артикул: 0980

Підставка під диспенсер з дерева, виконана в хрестоподібної формі, дуже низька. Вкрита високоякісним прозорим лаком. Має колір вишні. Її габарити (висота, ширина, довжина): 28 х 28 х 22 см. Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті.

15500 грн.

(1)
Артикул: 0980
Артикул: 0982

Підставка під диспенсер з дерева, виконана в хрестоподібної формі, висока. Покрита прозорим лаком. Колір – бук. Завдяки своїм габаритам, може бути встановлена навіть у тісному приміщенні. Висота підставки - 80 см. Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті.

19500 грн.

(2)
Артикул: 0982
Артикул: 0981

Підставка під диспенсер з дерева, виконана в хрестоподібної формі, висока. Покрита лаком кольору вишні. Завдяки своїм габаритам, може бути встановлена навіть у тісному приміщенні.Висота підставки - 80 см. Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті.

19500 грн.

(3)
Артикул: 0981
Артикул: 0983

Підставка під диспенсер з дерева, виконана в хрестоподібної формі, висока. Покрита лаком кольору венге. Завдяки своїм габаритам, може бути встановлена навіть у тісному приміщенні. Висота підставки - 80 см. Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті.

19500 грн.

(2)
Артикул: 0983
Артикул: 0971

Підставка під диспенсер з дерева, круглої форми, висока. Колір – вишня. Можна розмістити 1 бутель стандартного 18,9 літрового розміру. Габарити (висота, ширина, довжина): 60 х 32 х 40 см. Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті.

41900 грн.

(3)
Артикул: 0971
Артикул: 0979

Підставка під диспенсер з дерева, виконана в хрестоподібної формі, дуже низька. Вкрита високоякісним прозорим лаком. Має колір – венге. Її габарити (висота, ширина, довжина): 28 х 28 х 22 см. Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті.

15500 грн.

(1)
Артикул: 0979
Артикул: 0961

Дерев`яна полиця під 1 бутель об`ємом 18,9 літрів, виконана в прямокутній формі. Колір – бук. Розміри (висота, ширина, довжина) – 46 х 33 х 37 см. Компактна і стійка. Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті.

25400 грн.

(0)
Артикул: 0961
Артикул: 0960

Дерев`яна полиця під 1 бутель об`ємом 18,9 літрів, виконана в прямокутній формі. Колір – вишня. Розміри (висота, ширина, довжина) – 46 х 33 х 37 см. Компактна і стійка. Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті.

25400 грн.

(0)
Артикул: 0960
Артикул: 0959

Дерев`яна полиця під 1 бутель об`ємом 18,9 літрів, виконана в прямокутній формі. Колір – венге. Розміри (висота, ширина, довжина) – 46 х 33 х 37 см. Компактна і стійка. Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті.

25400 грн.

(0)
Артикул: 0959
Артикул: 0962

Полиця дерев`яна під 2 бутлі об`ємом 18,9 л, Виконана в прямокутній формі. Колір – венге. Розміри (висота, ширина, довжина) – 80 х 33 х 37 см. Зверху можна розмістити керамічний диспенсер. Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті.

32900 грн.

(5)
Артикул: 0962
Артикул: 0964

Полиця дерев`яна під 2 бутлі об`ємом 18,9 л, Виконана в прямокутній формі. Колір – вишня. Розміри (висота, ширина, довжина) – 80 х 33 х 37 см. Зверху можна розмістити керамічний диспенсер. Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті.

32900 грн.

(4)
Артикул: 0964
Артикул: 14048

Полиця під 2 бутлі, Дерев'яна, WT2 призначена для компактного зберігання двох бутлів з питною водою. Вона допоможе організувати місце там, де часто використовується вода в бутлях - наприклад, в офісі, вдома, в складському приміщенні або в закладі громадського харчування. Полиця WT2 виготовлена із соснової деревини. Вона має міцну стійку конструкцію і дозволяє зберігати як порожні, так і наповнені бутлі об'ємом 18,9 л. На поперечних перегородках є спеціальні вирізи округлої форми, які дозволяють зафіксувати бутлі. На підставку зверху можна встановити керамічний диспенсер з краником або бутель з помпою. Конструкція розбірна, що дуже зручно при транспортуванні. Особливості полиці під 2 бутлі WT2: - для зберігання 2 бутлів об'ємом 18,9 л; - із соснової деревини; - установлюється на підлогу; - естетичний зовнішній вигляд; - зверху можна встановлювати керамічний диспенсер або бутель з помпою.

36900 грн.

(1)
Артикул: 14048
Артикул: 0967

Дерев`яна полиця під 3 бутлі об`ємом 18,9 л, Виконана в прямокутній формі. Колір – бук. Розміри (висота, ширина, довжина) – 105 х 33 х 37 см. Зверху можна розмістити керамічний диспенсер. Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті.

41700 грн.

(5)
Артикул: 0967
Артикул: 0963

Дерев`яна полиця під 3 бутлі об`ємом 18,9 л, виконана в прямокутній формі. Колір – венге. Розміри (висота, ширина, довжина) – 105 х 33 х 37 см. Зверху можна розмістити керамічний диспенсер. Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті.

41700 грн.

(4)
Артикул: 0963
Артикул: 0965

Дерев`яна полиця під 3 бутлі об`ємом 18,9 л, Виконана в прямокутній формі. Колір – вишня. Розміри (висота, ширина, довжина) – 105 х 33 х 37 см. Зверху можна розмістити керамічний диспенсер. Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті.

41700 грн.

(3)
Артикул: 0965
Артикул: 14049

Полиця під 3 бутлі, WT3 призначена для компактного зберігання трьох бутлів з питною водою. Вона допоможе організувати місце там, де часто використовується вода в бутлях - наприклад, в офісі, вдома, в складському приміщенні або в закладі громадського харчування. Полиця WT3 виготовлена із соснової деревини. Вона має міцну стійку конструкцію і дозволяє зберігати як порожні, так і наповнені бутлі об'ємом 18,9 л. На поперечних перегородках є спеціальні вирізи округлої форми, які дозволяють зафіксувати бутлі. На підставку зверху можна встановити керамічний диспенсер з краником або бутель з помпою. Конструкція розбірна, що дуже зручно при транспортуванні. Особливості полиці під 3 бутлі WT3: - для зберігання 3 бутлів об'ємом 18,9 л; - із соснової деревини; - установлюється на підлогу; - естетичний зовнішній вигляд; - зверху можна встановлювати керамічний диспенсер або бутель з помпою.

46400 грн.

(0)
Артикул: 14049
Артикул: 0893

Пробка багаторазова призначена для бутлів об`ємом 18,9 л. При виготовленні використовується високоякісний харчовий ПЕ. Виробляється за сучасною технологією, що гарантує надійність і високу якість пробки. Призначена для закупорювання бутлів.

4000 грн.

(0)
Артикул: 0893
Артикул: 1235

Двокомпонентна пробка для стандартних 18,9 л. полікарбонатних бутлів. Виготовлена з харчового первинного поліетилену. Білого кольору.

4900 грн.

(0)
Артикул: 1235
Артикул: 2735

Двокомпонентна пробка для стандартних 18,9 л полікарбонатних бутлів. Виготовлена з харчового первинного поліетилену. Білого кольору.

2500 грн.

(0)
Артикул: 2735
Артикул: 5915

Зручна пластикова ручка для перенесення бутлі з водою має спеціальний захват для горлечка, щоб її можна було легко одягнути та зафіксувати.Міцна пластикова ручка полегшить транспортування бутлів різних об'ємів - 3, 5, 6 або 10 л. Одягається на горлечко бутлі, зменшуючи фізичне навантаження і рівномірно розподіляє вагу. Зручно лежить в руці завдяки виїмці для пальців і не вислизає.

100 грн.

(0)
Артикул: 5915
Артикул: 5433

Секція для водозабірної трубки входить в ремонтний комплект побутової водяної помпи і використовується у разі виникнення необхідності заміни самої трубки або її подовження. Це дуже зручно адже складова конструкція водозабірної трубки дозволяє контролювати глибину занурення і використовувати одну і ту ж помпу для бутлів різної ємності. Секція для водозабірної трубки виготовляється з якісного харчового пластику і має стандартний розмір, який підходить для помп багатьох виробників, має стандартну довжину - 17 см. Цей продукт відмінне рішення проблем при зміні розміру бутлі з водою у Вашому будинку або офісі. Особливості секції для водозабірної трубки: - виготовлений з харчового пластику; - має універсальний розмір; - підходить для помп більшості виробників. Спосіб застосування: Використовувати для подовження або заміни водозабірної трубки в побутових водяних помпах.

1000 грн.

(0)
Артикул: 5433
Артикул: 5154

Ідеальне рішення для розумної економії електроенергії. За допомогою добового механічного таймера можна запрограмувати включення і виключення будь-якого електричного приладу, будь то кулер для води, підсвічування для акваріума або інше електрообладнання. Управління – механічне, встановлюється шляхом натискання сегментів, розташованих навколо циферблата. Кожен сегмент становить 15 хв. Мінімальний час установки – 15 хв.

9900 грн.

(0)
Артикул: 5154
Артикул: 0881

Вугільний пост-фільтр, період використання не більше 6 місяців або 3000 літрів. Має виходи для швидкого з`єднання типу цанга-цанга. Розмір фільтра 14``. Тип фільтра: I-тип. Вид фільтрації: №4 –- Post-carbon (Вугільний пост-фільтр). Країна виробництва: Південна Корея.

31000 грн.

(0)
Артикул: 0881

Полиці, ручки, бутлі, аксесуари


У розділі "Аксесуари для води" інтернет-магазину компанії Аквамаркет зібрані ті товари, які так чи інакше потрібні для зручного використання кулера, диспенсера, пурифайєра й іншої техніки для розливу води. У магазині Аквамаркет можна купити полиці під бутлі, підставки під диспенсери, порожні бутлі і ручки до них, фільтри для пурифайєрів, стаканотримачі. Усі ці товари можна замовити онлайн, залишивши заявку на сайті або оформити замовлення в телефонному режимі, зателефонувавши за номером (044) 455-88-38.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $