Фільтр
Всього товарів: 47

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 47

Сортування

Сортування:
Артикул: 3586

Надійна і зручна механічна помпа, розроблена спеціально для клієнтів компанії Aquamarket (АкваМаркет). Помпа виконана з первинного харчового пластику, в ній використовується медичний антибактеріальний фільтр, який затримує пил при накачуванні води в стакан або чайник і не дає їй потрапити в бутель з водою. Ідеально підходить для всіх стандартних 18,9-літрових бутлів. Дуже просто і зручно одягається на бутель. На коробці є інструкція з надягання помпи. Тип: ................................ механічна.Колір: ..............................блакитний з білим.Матеріал: .................... ..пластик.Вага: ................................340 гр.Перехідник: .................. на 19 л.Гарантія: .......................12 місяців.Виробник: .....................Туреччина.

12500 грн.

(11)
Артикул: 3586
Артикул: 15423

Помпа ТМ Blue Rain Maxi (Блю Рейн Максі) призначена для розливу води в бутлях об'ємом 13 - 19 літрів. Помпа BR Maxi дуже зручна у використанні, так як з легкістю забезпечує максимальну кількість води за одне натискання. Розбірна Blue Rain Maxi має великий розмір та потужну металеву пружину всередині. А спеціальний затискач в нижній частині помпи - забезпечує надійну герметизацію та фіксацію на бутлі. Помпа Блю Рейн Максі має антибактеріальний фільтр 3М, який забезпечує очищення повітря в процесі використання помпи Максі. У комплект помпи Блю Рейн Maxi входять: носик для видачі води, три трубки для набору води та рукавички для гігієнічності установки. Особливості помпи Блю Рейн Максі: - розбірна; - проста та зручна у використанні; - оснащена антибактеріальним фільтром; - розмір помпи - 24 х 15,5 х 13 см; - вага помпи - 375 г.

18000 грн.

(0)
Артикул: 15423
Артикул: 15424

Однією з особливостей механічної помпи Blue Rain Maxi Plus (Блю Рейн Максі Плюс) є її висока продуктивність. Blue Rain зручно кріпиться на бутлі, а металева пружина збільшує довговічність розбірної помпи. Завдяки ручці на помпі та надійної фіксації її на бутлі, BR Maxi Plus можна з легкістю переносити з одного місця в інше, не знімаючи. Всередині Блю Рейн Максі Плюс має антибактеріальний фільтр 3М, який забезпечує очищення повітря в процесі використання помпи з ручкою. У комплект помпи Блю Рейн Maxi Plus входять: ручка для перенесення, носик для видачі води, три трубки для набору води та рукавички для гігієнічності установки. Особливості помпи Blue Rain Maxi Plus: - розбірна; - проста та зручна у використанні; - оснащена антибактеріальним фільтром; - розмір помпи - 24 х 15,5 х 13 см; - вага помпи - 385 г.

18500 грн.

(0)
Артикул: 15424
Артикул: 0910

Помпа Blue Rain Mini – відмінна якість за прийнятну ціну. Простий і надійний спосіб надягання на пляшку, тривалий термін служби – її головні переваги. Тип: .............................. механічна.Колір: .......................... блакитний з білим.Матеріал: ................... пластик.Вага: ............................ 214 гр.Перехідник: ............... на 19 і 5 л.Гарантія: .................... 12 місяців.Виробник: ................. Туреччина.

9500 грн.

(10)
Артикул: 0910
Артикул: 0909

Головними перевагами помпи Blue Rain Standard є відмінна якість, доступна ціна, найпростіший і надійний спосіб надягання на пляшку, тривалий термін служби. Тип: ................................. механічна.Колір: .............................. блакитний з прозорим.Матеріал: ....................... пластик.Вага: ............................... 340 гр.Перехідник: .................. на 19 л.Гарантія: ...................... 12 місяців.Виробник: .................... Туреччина.

12000 грн.

(0)
Артикул: 0909
Артикул: 15447

Практична та зручна механічна помпа Blue Rain (Блю Рейн) - проста як в установці, так і в використанні, чим значно підвищує комфорт розливу води. Розбірна помпа Comfort (Комфорт) має довговічну пружину всередині корпусу та надійну фіксацію на бутлі, забезпечуючи максимальну герметичність. При виробництві Помпи Blue Rain використовується харчовий пластик тільки високої якості. У комплект помпи Блю Рейн Комфорт входять: носик для видачі води, три трубки для набору води та рукавички для гігієнічності установки. Особливості помпи від Блю Рейн: - практична та зручна; - розбірна; - розміри - 21 х 13 х 13 см; - вага - 340 г.

12000 грн.

(0)
Артикул: 15447
Артикул: 0913

Помпа Smart від Ecotronic з регульованою трубкою забору води. Починає качати воду відразу після 1-2 натискань на клапан. Регульована трубка забору води. З`ємний адаптер на 5 л в комплекті. Тип: .................................. механічна.Колір: ............................... блакитний з білим.Матеріал: ........................ пластик.Вага: ................................. 214 гр.Перехідник: ................... на 19 і 5 л.Гарантія: ........................ 12 місяців.Виробник: ...................... Туреччина.

10000 грн.

(11)
Артикул: 0913
Артикул: 18510

HL-12В, помпа для води електрична - стильна акумуляторна помпа для швидкої подачі води. Помпа працює від акумуляторів, одного заряду яких вам вистачить на довго. Основним перевага є те, що помпу можна використовувати не тільки з водою, але і з іншою рідиною низької щільності. Помпа дуже проста у використанні, її можна використовувати і в офісі і вдома. Особливості помпи для води електричної: Простота в установці; можливість роботи з іншими рідинами; Можливо подачі 100 л; Вбудований акумулятор.

42000 грн.

(0)
Артикул: 18510
Артикул: 18509

HL-13, Помпа для води електрична - стильна акумуляторна помпа для швидкої подачі води. Помпа працює від акумуляторів, одного заряду яких вам вистачить на довго. Основним перевага є те, що помпу можна використовувати не тільки з водою, але і з іншою рідиною низької щільності. Помпа дуже проста у використанні, її можна використовувати і в офісі і вдома. Особливості HL-13, Помпа для води електрична: Простота в установці; можливість роботи з іншими рідинами; Можливо подачі 100 л; Вбудований акумулятор.

47000 грн.

(0)
Артикул: 18509
Артикул: 5505

JM (JIUHE), Помпа для води на батарейках - стильна акумуляторна помпа для швидкої подачі води. Помпа працює від 2 батарейок-акумуляторів, якими ви зможете використовувати протягом 8-10 місяців. Основним перевага є те, що помпу можна використовувати не тільки з водою, але і з іншою рідиною низької щільності. Помпа дуже проста у використанні,  і в офісі і вдома. Особливості JM (JIUHE), Помпа для води на батарейках: Простота в установці; можливість роботи з іншими рідинами; Можливо подачі 100л. Важливо: помпа працює на батарейках типу D2, наприклад Duracell, 2 шт., D, батарейки, м/у

24900 грн.

(0)
Артикул: 5505
Артикул: 10698

Lilu (Лілу) помпа для води, Econom (Економ) забезпечує подачу води з бутлів. Вона зручно фіксується на бутлях місткістю 11 і 19 літрів. Усередині помпи розташований механічний насос. Щоб викачати воду, досить просто натиснути на її верхню частину. Помпа подає рідину порційно, тому можна розрахувати необхідну кількість води для наповнення місткостей з різним об’ємом. Помпа для води Лілу відповідає всім гігієнічним вимогам і санітарним нормам. Вона проста в експлуатації та має гарну продуктивність. Помпа виготовлена з якісного пластику, який не взаємодіє з водою. Помпа Лілу упаковується в поліетиленову м`яку упаковку. Вона легка та компактна. Особливості: - швидка подача води; - відповідність санітарним нормам; - проста експлуатація; - довговічність; - захист води від впливів навколишнього середовища.

11500 грн.

(0)
Артикул: 10698
Артикул: 17867

Помпа для води Lilu (Лілу) Maximum (Максимум) призначена для розливу води з бутлів об'ємом 11 - 19 літрів. Помпа Лілу дуже проста і зручна у використанні, так як з легкістю забезпечує максимальну кількість води при одному натисканні. Механічна помпа Lilu має великий розмір і надійну пружину всередині, яка забезпечує м'яку амортизацію. А спеціальний цанговий затискач в нижній частині помпи - гарантує надійну герметизацію та фіксацію на горловині бутля. Особливості помпи Lilu Maximum: - механічна; - розбірна; - проста і зручна у використанні; - оздоблена цанговим затискачем.

14400 грн.

(0)
Артикул: 17867
Артикул: 10746

Lilu (Лілу) помпа для води Standard (Стандарт) забезпечує подачу води з бутлів місткістю 11 і 19 літрів. Вона зручно і надійно фіксується завдяки наявності цангового затиску. Він герметизує бутель і захищає питну воду від впливу навколишнього середовища. Усередині помпи розташований механічний насос. Щоб викачати воду, достатньо просто натиснути на її верхню частину. Помпа подає рідину порційно, тому можна розрахувати необхідну кількість води для наповнення місткостей з різним об’ємом. Помпа для води Лілу відповідає всім гігієнічним вимогам і санітарним нормам. Вона проста в експлуатації та має хорошу продуктивність. Помпа виготовлена з якісного пластику, який не взаємодіє з водою. Помпа Лілу упаковується в поліетиленовий пакет і поставляється в картонній коробці. Особливості: - швидка подача води; - відповідність санітарним нормам; - надійна фіксація на бутлі; - проста експлуатація; - довговічність; - захист води від впливів навколишнього середовища.

12900 грн.

(0)
Артикул: 10746
Артикул: 0930

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою  інтер`єру. Диспенсер зеленого кольору із зображенням водоспаду. Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

30000 грн.

(0)
Артикул: 0930
Артикул: 18511

Диспенсер для води пластиковий являє собою пристрій для роздачі води кімнатної температури, зовні схожий на настільний кулер. Але тут присутня головна відмінність, використовується тільки один кран. Диспенсер можна використовувати в будинках, квартирах, на дачах, в офісах, школах і так далі, який не володіє функціями нагрівання та охолодження. На відміну від керамічної, пластиковий набагато міцніше і витривалішими, не володіє неприємними запахами, смаками. Особливості диспенсера для води: - міцний і витривалий матеріал виконання; - можливість використання в різних інстанціях;

30000 грн.

(0)
Артикул: 18511
Артикул: 17068

Пластиковий диспенсер для бутля об'ємом 18,9 л білий - це обладнання для води, оздоблене краном подачі по типу натискання рукою з обмежувачем. Якісний пластик допомагає зберегти воду завжди свіжою. Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів об'ємом 18,9 л. Пластиковий диспенсер можна використовувати в офісі, в побутових умовах, закладах громадського харчування. Диспенсер може бути встановлений на стіл, тумбу або спеціально призначенну підставку для бутля у вертикальному положенні. Вода постачається за допомогою натискання рукою на клапан. Класичний дизайн диспенсера доповнить будь-який інтер'єр. Особливості пластикового диспенсера: - встановлення бутля в положенні "горлечко донизу"; - простий в експлуатації; - білий колір; - зберігає свіжість і смакові якості води.

30000 грн.

(0)
Артикул: 17068
Артикул: 0928

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Диспенсер забарвленням "бежевий мармур". Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л.  *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

29000 грн.

(5)
Артикул: 0928
Артикул: 0926

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Диспенсер забарвленням "зелений мармур". Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

29000 грн.

(5)
Артикул: 0926
Артикул: 0925

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Диспенсер забарвленням "синій мармур". Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

29000 грн.

(4)
Артикул: 0925
Артикул: 6321

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Диспенсер коричневого кольору з зображенням бамбуку. Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. Рельєфна поверхня. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

30000 грн.

(0)
Артикул: 6321
Артикул: 0942

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Диспенсер зеленого кольору із зображенням парусного корабля. Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

30000 грн.

(2)
Артикул: 0942
Артикул: 1186

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Диспенсер коричневого кольору із зображенням парусного корабля. Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

30000 грн.

(0)
Артикул: 1186
Артикул: 0941

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Диспенсер синього кольору із зображенням парусного корабля. Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

30000 грн.

(1)
Артикул: 0941
Артикул: 0946

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Диспенсер бежевого кольору з зображенням парусного корабля. Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

30000 грн.

(2)
Артикул: 0946
Артикул: 0931

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

30000 грн.

(0)
Артикул: 0931
Артикул: 22561

Диспенсер Далматинець Жовтий - простий і практичний в застосуванні прилад для розливу питної води з бутлів об'ємом 18,9 л. Його обсяг становить 5 л, висота - 26 см, діаметр - 25 см. Пристрій виготовлено з високоякісної екологічної натуральної кераміки з глянцевим покриттям. Диспенсер Далматинець Жовтий прекрасно підходить для застосування як в школах і дитячих садках, так і для домашнього використання. Яскравий красивий дизайн диспенсера відмінно поєднується з різноманітними інтер'єрними рішеннями. Малюнок виконаний ручним розписом, тому відтінки на зображенні можуть трохи відрізняться. Особливості диспенсера Далматинець: призначений для розливу бутильованої питної води; зі зручним диспенсерним механічним краником; з натурального екологічного матеріалу.

30000 грн.

(0)
Артикул: 22561
Артикул: 22562

Диспенсер Далматинець Зелений - простий і практичний в застосуванні прилад для розливу питної води з бутлів об'ємом 18,9 л. Його обсяг становить 5 л, висота - 26 см, діаметр - 25 см. Пристрій виготовлено з високоякісної екологічної натуральної кераміки з глянцевим покриттям. Диспенсер Далматинець Зелений прекрасно підходить для застосування як в школах і дитячих садках, так і для домашнього використання. Яскравий красивий дизайн диспенсера відмінно поєднується з різноманітними інтер'єрними рішеннями. Малюнок виконаний ручним розписом, тому відтінки на зображенні можуть трохи відрізняться. Особливості диспенсера Далматинець: призначений для розливу бутильованої питної води; зі зручним диспенсерним механічним краником; з натурального екологічного матеріалу.

30000 грн.

(0)
Артикул: 22562
Артикул: 0943

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Диспенсер зеленого кольору із зображенням червоних маків. Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

30000 грн.

(2)
Артикул: 0943
Артикул: 4313

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Диспенсер коричневого кольору із зображенням червоних маків. Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

30000 грн.

(0)
Артикул: 4313
Артикул: 1523

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Керамічний диспенсер чорного кольору із зображенням лілії. Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

30000 грн.

(3)
Артикул: 1523
Артикул: 0934

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Диспенсер бежевого кольору із зображенням лебедів. Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

30000 грн.

(2)
Артикул: 0934
Артикул: 0935

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Барвистий керамічний диспенсер з зображенням лебедів. Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

30000 грн.

(1)
Артикул: 0935
Артикул: 3589

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Диспенсер коричневого кольору з зображенням рибок. Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. Рельєфна поверхня. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

30000 грн.

(4)
Артикул: 3589
Артикул: 6581

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Диспенсер блакитного кольору із зображенням рибок. Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. Рельєфна поверхня. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

30000 грн.

(0)
Артикул: 6581
Артикул: 0950

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій гамі кольорів і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Диспенсер кольору кави з молоком із зображенням соняшника. Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. Рельєфна поверхня. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

30000 грн.

(0)
Артикул: 0950
Артикул: 3588

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Диспенсер бежевого кольору. Стилістика етнічного українського села. Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. Рельєфна поверхня. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

30000 грн.

(0)
Артикул: 3588
Артикул: 0937

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Диспенсер зеленого кольору із зображенням натюрморту з квітів та яблук. Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

30000 грн.

(2)
Артикул: 0937
Артикул: 0938

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Диспенсер коричневого кольору із зображенням натюрморту з квітів та яблук. Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

30000 грн.

(1)
Артикул: 0938
Артикул: 0947

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Диспенсер бежевого кольору з зображенням графина і яблук. Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. Рельєфна поверхня. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

30000 грн.

(1)
Артикул: 0947
Артикул: 0914

Екотронік Каліпсо відрізняється легкістю установки без використання затяжної гайки. Регульовані трубки для роботи з бутлями будь-якої ємності. Починає качати воду відразу після 1-2 натискань. Тип: ....................................... механічна.Колір: .................................... блакитний з прозорим.Матеріал: ............................. пластик.Вага: ...................................... 340 гр.Перехідник: ......................... на 19 л.Гарантія: ............................. 12 місяців.Виробник: ........................... Туреччина.

13000 грн.

(13)
Артикул: 0914
Артикул: 13094

Керамічний диспенсер, 18,9 л, Мелодія арфи – це керамічна ємкість для води, яка обладнана краном подачі по типу «Натисни рукою» і обмежувачем. Диспенсер має незаперечну перевагу перед іншими ємкостями. Його керамічне покриття допомагає зберегти воду завжди свіжою. Ємкість сосуду становить 18,9 л. Керамічний диспенсер, 18,9 л, Мелодія арфи можливо використовувати в офісі, в кафе або будинку. Він не потребує багато місця, і легко встановлюється на спеціальну дерев'яну підставку, або на край тумбочки або столу. А тематичний візерунок у вигляді пари янголів, якими розписана зовнішня поверхня тари, ідеально доповнить інтер'єр Вашого приміщення. Особливості: - натуральна кераміка; - зручна експлуатація; - зберігає воду свіжою; - тематичні малюнки на зовнішній поверхні. Спосіб застосування: Встановити на рівну горизонтальну поверхню, з вільним доступом до крану. Кран легко відкривається простим натисканням рукою.

30000 грн.

(0)
Артикул: 13094
Артикул: 5800

Blue Dolphin (Долфін) – потужна механічна помпа, яка виготовлена з якісного пластику. Придатна для використання з бутлями об`ємом від 13 до 20 л. Обладнана фіксатором, завдяки якому надійно кріпиться до бутля. Запакована у барвисту картонну коробку. Тип:................................ механічнаКолір:............................. синій з сіримМатеріал:...................... пластикГарантія:...................... 12 місяцівВиробник:.................... Турція

18500 грн.
Нажаль, немає в наявності

(8)
Артикул: 5800
Артикул: 0945

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Диспенсер коричневого кольору шамот з зображенням бамбуку. Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. Рельєфна поверхня. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

30000 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 0945
Артикул: 3418

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Білий диспенсер із зображеннями героїв відомого мультиплікаційного серіалу. Для шкіл, дитячих садків, дитячих клубів. Простий та безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

30000 грн.
Нажаль, немає в наявності

(2)
Артикул: 3418
Артикул: 0922

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Керамічний диспенсер білого кольору з двома зеленими смугами. Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

29000 грн.
Нажаль, немає в наявності

(3)
Артикул: 0922
Артикул: 0924

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Керамічний диспенсер білого кольору з двома чорними смугами. Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

29000 грн.
Нажаль, немає в наявності

(2)
Артикул: 0924
Артикул: 1528

Кераміка, з якої виготовлений диспенсер – натуральний, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров`я. Завдяки широкій колірній гамі і великому вибору стилів і видів розпису, диспенсер може стати гідною прикрасою інтер`єру. Білий диспенсер з зображеннями червоної і чорної смородини. Простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів ємністю 18,9 л. *поличку під диспенсер Ви можете придбати окремо *Реальний колір товару може трохи відрізнятися від представленого на сайті

30000 грн.
Нажаль, немає в наявності

(2)
Артикул: 1528

Помпи, диспенсери для води


Диспенсер – це простий в обслуговуванні, недорогий, безпечний пристрій для розливу води з бутлів місткістю 18,9 л. Виготовляються з екологічно чистої кераміки.

На диспенсер згори встановлюється бутель шийкою вниз. При натисненні на краник, розташований в нижній частині, відбувається подання води. Все просто і надійно! Диспенсер можна встановити практично на будь-яку поверхню: на край столу, тумби, або спеціальну дерев'яну підставку під диспенсер (низьку або високу), яку Ви також можете придбати в інтернет-магазині компанії Аквамаркет.

На сторінках інтернет-магазину компанії Аквамаркет Ви знайдете щонайширший спектр диспенсерів різних забарвлень. Унікальні дизайнерські рішення у вигляді барвистих ілюстрацій дозволяють зробити диспенсер не лише пристосуванням для розливу води, а й елементом декору Вашого будинку або офісу. Для консервативніших споживачів пропонуються диспенсери без малюнка: однотонні синього, зеленого і бежевого кольору, білі диспенсери із смужкою і диспенсери забарвлення "граніт"

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $