Фільтр
Всього товарів: 15

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 15

Сортування

Сортування:
Артикул: 3586

Надійна і зручна механічна помпа, розроблена спеціально для клієнтів компанії Aquamarket (АкваМаркет). Помпа виконана з первинного харчового пластику, в ній використовується медичний антибактеріальний фільтр, який затримує пил при накачуванні води в стакан або чайник і не дає їй потрапити в бутель з водою. Ідеально підходить для всіх стандартних 18,9-літрових бутлів. Дуже просто і зручно одягається на бутель. На коробці є інструкція з надягання помпи. Тип: ................................ механічна.Колір: ..............................блакитний з білим.Матеріал: .................... ..пластик.Вага: ................................340 гр.Перехідник: .................. на 19 л.Гарантія: .......................12 місяців.Виробник: .....................Туреччина.

12500 грн.

(11)
Артикул: 3586
Артикул: 15423

Помпа ТМ Blue Rain Maxi (Блю Рейн Максі) призначена для розливу води в бутлях об'ємом 13 - 19 літрів. Помпа BR Maxi дуже зручна у використанні, так як з легкістю забезпечує максимальну кількість води за одне натискання. Розбірна Blue Rain Maxi має великий розмір та потужну металеву пружину всередині. А спеціальний затискач в нижній частині помпи - забезпечує надійну герметизацію та фіксацію на бутлі. Помпа Блю Рейн Максі має антибактеріальний фільтр 3М, який забезпечує очищення повітря в процесі використання помпи Максі. У комплект помпи Блю Рейн Maxi входять: носик для видачі води, три трубки для набору води та рукавички для гігієнічності установки. Особливості помпи Блю Рейн Максі: - розбірна; - проста та зручна у використанні; - оснащена антибактеріальним фільтром; - розмір помпи - 24 х 15,5 х 13 см; - вага помпи - 375 г.

18000 грн.

(0)
Артикул: 15423
Артикул: 15424

Однією з особливостей механічної помпи Blue Rain Maxi Plus (Блю Рейн Максі Плюс) є її висока продуктивність. Blue Rain зручно кріпиться на бутлі, а металева пружина збільшує довговічність розбірної помпи. Завдяки ручці на помпі та надійної фіксації її на бутлі, BR Maxi Plus можна з легкістю переносити з одного місця в інше, не знімаючи. Всередині Блю Рейн Максі Плюс має антибактеріальний фільтр 3М, який забезпечує очищення повітря в процесі використання помпи з ручкою. У комплект помпи Блю Рейн Maxi Plus входять: ручка для перенесення, носик для видачі води, три трубки для набору води та рукавички для гігієнічності установки. Особливості помпи Blue Rain Maxi Plus: - розбірна; - проста та зручна у використанні; - оснащена антибактеріальним фільтром; - розмір помпи - 24 х 15,5 х 13 см; - вага помпи - 385 г.

18500 грн.

(0)
Артикул: 15424
Артикул: 0910

Помпа Blue Rain Mini – відмінна якість за прийнятну ціну. Простий і надійний спосіб надягання на пляшку, тривалий термін служби – її головні переваги. Тип: .............................. механічна.Колір: .......................... блакитний з білим.Матеріал: ................... пластик.Вага: ............................ 214 гр.Перехідник: ............... на 19 і 5 л.Гарантія: .................... 12 місяців.Виробник: ................. Туреччина.

9500 грн.

(10)
Артикул: 0910
Артикул: 0909

Головними перевагами помпи Blue Rain Standard є відмінна якість, доступна ціна, найпростіший і надійний спосіб надягання на пляшку, тривалий термін служби. Тип: ................................. механічна.Колір: .............................. блакитний з прозорим.Матеріал: ....................... пластик.Вага: ............................... 340 гр.Перехідник: .................. на 19 л.Гарантія: ...................... 12 місяців.Виробник: .................... Туреччина.

12000 грн.

(0)
Артикул: 0909
Артикул: 15447

Практична та зручна механічна помпа Blue Rain (Блю Рейн) - проста як в установці, так і в використанні, чим значно підвищує комфорт розливу води. Розбірна помпа Comfort (Комфорт) має довговічну пружину всередині корпусу та надійну фіксацію на бутлі, забезпечуючи максимальну герметичність. При виробництві Помпи Blue Rain використовується харчовий пластик тільки високої якості. У комплект помпи Блю Рейн Комфорт входять: носик для видачі води, три трубки для набору води та рукавички для гігієнічності установки. Особливості помпи від Блю Рейн: - практична та зручна; - розбірна; - розміри - 21 х 13 х 13 см; - вага - 340 г.

12000 грн.

(0)
Артикул: 15447
Артикул: 0913

Помпа Smart від Ecotronic з регульованою трубкою забору води. Починає качати воду відразу після 1-2 натискань на клапан. Регульована трубка забору води. З`ємний адаптер на 5 л в комплекті. Тип: .................................. механічна.Колір: ............................... блакитний з білим.Матеріал: ........................ пластик.Вага: ................................. 214 гр.Перехідник: ................... на 19 і 5 л.Гарантія: ........................ 12 місяців.Виробник: ...................... Туреччина.

10000 грн.

(11)
Артикул: 0913
Артикул: 18510

HL-12В, помпа для води електрична - стильна акумуляторна помпа для швидкої подачі води. Помпа працює від акумуляторів, одного заряду яких вам вистачить на довго. Основним перевага є те, що помпу можна використовувати не тільки з водою, але і з іншою рідиною низької щільності. Помпа дуже проста у використанні, її можна використовувати і в офісі і вдома. Особливості помпи для води електричної: Простота в установці; можливість роботи з іншими рідинами; Можливо подачі 100 л; Вбудований акумулятор.

42000 грн.

(0)
Артикул: 18510
Артикул: 18509

HL-13, Помпа для води електрична - стильна акумуляторна помпа для швидкої подачі води. Помпа працює від акумуляторів, одного заряду яких вам вистачить на довго. Основним перевага є те, що помпу можна використовувати не тільки з водою, але і з іншою рідиною низької щільності. Помпа дуже проста у використанні, її можна використовувати і в офісі і вдома. Особливості HL-13, Помпа для води електрична: Простота в установці; можливість роботи з іншими рідинами; Можливо подачі 100 л; Вбудований акумулятор.

47000 грн.

(0)
Артикул: 18509
Артикул: 5505

JM (JIUHE), Помпа для води на батарейках - стильна акумуляторна помпа для швидкої подачі води. Помпа працює від 2 батарейок-акумуляторів, якими ви зможете використовувати протягом 8-10 місяців. Основним перевага є те, що помпу можна використовувати не тільки з водою, але і з іншою рідиною низької щільності. Помпа дуже проста у використанні,  і в офісі і вдома. Особливості JM (JIUHE), Помпа для води на батарейках: Простота в установці; можливість роботи з іншими рідинами; Можливо подачі 100л. Важливо: помпа працює на батарейках типу D2, наприклад Duracell, 2 шт., D, батарейки, м/у

24900 грн.

(0)
Артикул: 5505
Артикул: 10698

Lilu (Лілу) помпа для води, Econom (Економ) забезпечує подачу води з бутлів. Вона зручно фіксується на бутлях місткістю 11 і 19 літрів. Усередині помпи розташований механічний насос. Щоб викачати воду, досить просто натиснути на її верхню частину. Помпа подає рідину порційно, тому можна розрахувати необхідну кількість води для наповнення місткостей з різним об’ємом. Помпа для води Лілу відповідає всім гігієнічним вимогам і санітарним нормам. Вона проста в експлуатації та має гарну продуктивність. Помпа виготовлена з якісного пластику, який не взаємодіє з водою. Помпа Лілу упаковується в поліетиленову м`яку упаковку. Вона легка та компактна. Особливості: - швидка подача води; - відповідність санітарним нормам; - проста експлуатація; - довговічність; - захист води від впливів навколишнього середовища.

11500 грн.

(0)
Артикул: 10698
Артикул: 17867

Помпа для води Lilu (Лілу) Maximum (Максимум) призначена для розливу води з бутлів об'ємом 11 - 19 літрів. Помпа Лілу дуже проста і зручна у використанні, так як з легкістю забезпечує максимальну кількість води при одному натисканні. Механічна помпа Lilu має великий розмір і надійну пружину всередині, яка забезпечує м'яку амортизацію. А спеціальний цанговий затискач в нижній частині помпи - гарантує надійну герметизацію та фіксацію на горловині бутля. Особливості помпи Lilu Maximum: - механічна; - розбірна; - проста і зручна у використанні; - оздоблена цанговим затискачем.

14400 грн.

(0)
Артикул: 17867
Артикул: 10746

Lilu (Лілу) помпа для води Standard (Стандарт) забезпечує подачу води з бутлів місткістю 11 і 19 літрів. Вона зручно і надійно фіксується завдяки наявності цангового затиску. Він герметизує бутель і захищає питну воду від впливу навколишнього середовища. Усередині помпи розташований механічний насос. Щоб викачати воду, достатньо просто натиснути на її верхню частину. Помпа подає рідину порційно, тому можна розрахувати необхідну кількість води для наповнення місткостей з різним об’ємом. Помпа для води Лілу відповідає всім гігієнічним вимогам і санітарним нормам. Вона проста в експлуатації та має хорошу продуктивність. Помпа виготовлена з якісного пластику, який не взаємодіє з водою. Помпа Лілу упаковується в поліетиленовий пакет і поставляється в картонній коробці. Особливості: - швидка подача води; - відповідність санітарним нормам; - надійна фіксація на бутлі; - проста експлуатація; - довговічність; - захист води від впливів навколишнього середовища.

12900 грн.

(0)
Артикул: 10746
Артикул: 0914

Екотронік Каліпсо відрізняється легкістю установки без використання затяжної гайки. Регульовані трубки для роботи з бутлями будь-якої ємності. Починає качати воду відразу після 1-2 натискань. Тип: ....................................... механічна.Колір: .................................... блакитний з прозорим.Матеріал: ............................. пластик.Вага: ...................................... 340 гр.Перехідник: ......................... на 19 л.Гарантія: ............................. 12 місяців.Виробник: ........................... Туреччина.

13000 грн.

(13)
Артикул: 0914
Артикул: 5800

Blue Dolphin (Долфін) – потужна механічна помпа, яка виготовлена з якісного пластику. Придатна для використання з бутлями об`ємом від 13 до 20 л. Обладнана фіксатором, завдяки якому надійно кріпиться до бутля. Запакована у барвисту картонну коробку. Тип:................................ механічнаКолір:............................. синій з сіримМатеріал:...................... пластикГарантія:...................... 12 місяцівВиробник:.................... Турція

18500 грн.
Нажаль, немає в наявності

(8)
Артикул: 5800

помпи для води


У нашому спеціалізованому магазині техніки для води Аквамаркет, Ви можете вибрати відповідну модель помпи для води, з великого асортименту.

Помпа для води використовується з полікарбонатними бутлями об'ємом 18, 9 л, в яких поставляється чиста питна вода, а також ПЕТ пляшками 5 л, 6 л і 10 л за наявності адаптера. У відповідному розділі магазину Аквамаркет Ви можете вибрати воду в 18,9 л бутлях і придбати до неї помпу, яка є досить зручним, і, до того ж, недорогим пристосуванням для розливу бутильованої води.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $