Купити Альбоми Онлайн 24/7 - АкваМаркет
0

Альбоми


Альбом для малювання - це атрибут, без якого не обходиться життя творчої людини. Будь то школяр, студент, ілюстратор або професійний дизайнер, кожному з них знадобиться альбом, щоб вчитися або працювати. Не варто забувати і про тих, для кого малювання - спосіб розслабитися і висловити свої почуття через картинку. Малювання використовують психологи в рамках арт-терапії, в альбомі створюють скетчі і невеликі робочі презентації. Саме тому дана група канцтоварів сьогодні представлена ​​великою номенклатурою виробів. У ній знайдуться товари на смак кожного. Недорогі і преміальні, ефектні і лаконічні. Знайти ідеальний альбом для малювання не так просто, як здається на перший погляд. Але ми підкажемо, як впоратися із завданням.

Як вибрати альбом для малювання

Оскільки в асортименті є абсолютно різні канцтовари, орієнтовані на будь-якого покупця, вибір альбому створює певні труднощі. Досить легко помилитися і купити в Києві альбом для малювання, абсолютно не підходить під Ваші цілі. Які параметри дійсно варто враховувати:

  • Формат. Найчастіше альбоми випускають в розмірі А4, але є й інші варіанти, починаючи від маленьких і закінчуючи досить значними виробами. Великий альбом для малювання знадобиться професійному художнику, тоді як для звичайних цілей можна вибрати більш компактний товар.
  • Орієнтація. Портретна (вертикальна) передбачає, що у відкритому стані альбом буде розташований вертикально. Альбомна відповідає горизонтальному положенню. Кожен вид зручний для малювання тих чи інших зображень. Так, вертикальні альбоми дійсно застосовують для портретів, а на горизонтальних листах простіше зображати натюрморти або пейзажі.
  • Щільність паперу. Вона безпосередньо впливає на те, якими матеріалами можна працювати. Альбом для малювання аквареллю та альбом для малювання олівцем будуть істотно відрізнятися щільністю паперу. У першому випадку потрібні аркуші щільністю 160-200 г / м2, а для олівців достатньо 100-120 г / кв.м. Якщо ми говоримо про дитячі альбоми, які потрібні в школу, то краще вибрати більш щільний папір. Так дитина зможе малювати фарбами, олівцями і навіть фломастерами в залежності від завдання.
  • Тип кріплення. Є кілька цікавих і різних варіантів з'єднання листів. Найбільш популярні клейові альбоми для малювання. Вони недорогі, зручні і з них можна легко виривати листочки. Альбом для малювання на пружині теж практичний, плюс - його можна розгортати як завгодно. Також є альбоми на скобах.
  • Кількість листів. Від цього залежить як вага виробу, так і його вартість. Школярам краще купити альбом 10-40 аркушів, дошкільнятам достатньо альбому на 8-12 аркушів. А ось професіонали підбирають вироби індивідуально з урахуванням роду діяльності. Благо, доступні різні види альбомів, включаючи вироби на 50 аркушів і більше.
  • Обкладинка. Визначає довговічність і зносостійкість альбому. Більш щільні обкладинки служать довше, дозволяючи зберегти цілісність всіх листів. Але коштують такі альбоми дорожче. А ось м'які обкладинки дешеві, однак легко мнуться і загинаються по краях, тим самим порушуючи цілісність всієї конструкції.
  • Виробник. Тут є свої безперечні лідери, які зарекомендували себе на ринку канцелярських товарів. Перевірений бренд - це впевненість в якості та екологічності продукту.

В інтернет-магазині АкваМаркет знайдуться альбоми, які потрапляють під будь-які характеристики. Дешеві і дорогі, звичайні і для професійних художників, з різною кількістю аркушів і в будь-якому типі кріплення. Альбоми в щільній палітурці та м'якій обкладинці, які сподобаються маленьким дітям. Величезний асортимент і доступні ціни забезпечені прямими партнерськими відносинами з виробниками. Оригінальний альбом для малювання Zibi, Школярик обійдеться у нас значно дешевше, ніж в роздрібному магазині. Додайте до цього комфорт від онлайн-шопінгу. Не потрібно штовхатися в чергах або шукати відповідний альбом з конкретним малюнком на обкладинці в різних магазинах. Достатньо відкрити каталог, переглянути і вибрати продукцію. Доставка діє по всій Україні!

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (10)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Ранок Альбом з наклейками, Дісней Принцеси
Артикул: 31136