Купити Будівельний Рівень Онлайн 24/7 - АкваМаркет
0

Рівень будівельний


Рівень будівельний - інструмент, який набув широкого поширення не тільки в області ремонтно-будівельних робіт. Його використовують в побуті, коли потрібно виконати дрібні оздоблювальні роботи або повісити полку, картину. Визначити вертикальність або горизонтальність поверхні не складе труднощів, якщо під рукою хороший рівень Neo tools, Stanley, Topex. Величезний асортимент оригінальних інструментів Ви знайдете на сайті АкваМаркет. У нас можна купити з доставкою звичайний або магнітний рівень за доступною ціною. На складі в Києві зібрані всілякі інструменти від кращих виробників, відповідні ДСТУ та іншим стандартам, які можуть застосовуватися для подібної продукції. Менеджери магазину охоче підкажуть, як оформити замовлення або який рівень краще підійде під Ваші потреби. Телефонуйте, ми цілодобово на зв'язку!

Область застосування будівельних рівнів

Даний інструмент являє собою прилад, який розроблений спеціально для оцінки співвідношення поверхонь горизонтальних і вертикальних площинах. За допомогою рівня можна визначити кут відхилення від площин і усунути невідповідність. Інструмент незамінний при кладці цегли, монтажі каналізаційної системи, встановленні віконних або дверних конструкцій. Його використовують, щоб рівно повісити шафи, полиці, картини, фотографії, встановити обладнання або побутові прилади. Рівень будівельний - основа будь-якої будівельно-монтажної роботи. Саме тому він стане в нагоді не тільки на будмайданчику, а й удома.

Рівень будівельний: як користуватися

Припустимо, потрібно визначити горизонталь поверхні для монтажу підвіконня. Для цього бульбашковий рівень слід покласти на підвіконня, розмістивши робочу поверхню внизу. У гільзі буде видно пухирець повітря. Ідеальна горизонталь відповідає положенню бульбашки ідеально посередині вимірювальних рисок. Важливі навіть міліметри. Якщо бульбашка відхилена вправо або вліво, потрібно скорегувати положення підвіконня до моменту, коли бульбашка буде знаходитися в потрібному положенні. Аналогічним чином вимірюється вертикаль, тільки рівень розміщують перпендикулярно горизонтальних поверхням.

Перевірити кут нахилу можна за допомогою більш просунутих моделей. Тут знадобиться рівень з поворотною капсулою, який визначить показник необхідного нахилу. Для цього поворотну колбу розміщують в потрібному напрямку (відповідно градуйованої шкали), а рівень прикладають до контрольованої поверхні. Кут нахилу визначається за положенням бульбашки повітря.

Види рівнів будівельних

Класифікують інструменти за особливостями конструкції, які визначають не тільки вартість, але і властивості приладів. Ви можете купити такі види виробів:

  • Бульбашковий рівень. Найдешевший, практичний, доступний інструмент, який набув широкого застосування завдяки поєднанню високої точності і низької ціни. Всередині конструкції є ємність з рідиною, в якій знаходиться бульбашка повітря. Похибка не перевищує 1 мм на 1 метр. Вироби випускаються довжиною від 20 см і вище, що дозволяє купити рівень будівельний для будь-яких цілей.
  • Лазерний рівень. Входить в категорію професійного будівельного інструменту. Відрізняється максимальною точністю, мінімальною похибкою (0,1 мм на 1 м), високою швидкістю роботи. З причини особливостей конструкції лазерний рівень відображається в двох площинах на далеких відстанях, тому він незамінний на великих будівельних майданчиках.
  • Електронний рівень. Варіація бульбашкового, яка має поліпшений функціонал за рахунок вбудованого РК-дисплея. На екран виводиться інформація про кут відхилення від вертикальної або горизонтальної площини.
  • Трубний рівень. Ще одна модифікація класичного бульбашкового інструменту. Відрізняється формою капсули. Тут вона V-образна, що дозволяє використовувати інструмент на поверхнях з вигинами.
  • Гідроуровень. Являє собою дві колби, з'єднані між собою шлангом. Працює інструмент за принципом сполучених посудин. Похибка вимірювання складає 2-3 мм. Ідеально підходить для перенесення горизонтальних міток на великі відстані.

Як вибрати будівельний рівень

Головним критерієм тут є сфера застосування. Залежно від робіт, які планується виконувати, експлуатації підбирають відповідний інструмент. Бульбашкова модель - універсальне рішення для професіоналів і любителів. Інструмент однаково ефективний як на будмайданчиках, так і в побуті. А ось для спеціалізованої діяльності (монтаж вікон, ремонтні роботи, установка меблів або кліматичного обладнання) краще купити будівельний рівень професійний з мінімальною похибкою.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (26)

- грн
Сортування: За замовчуванням
 Stanley Classic Box Level, Рівень алюмінієвий з 2 капсулами, 400 мм

на завтра
Артикул: 54761
 Stanley Classic Box Level, Рівень алюмінієвий з 2 капсулами, 600 мм

на завтра
Артикул: 54775
 Stanley Classic Box Level, Рівень алюмінієвий з 3 капсулами, 1000 мм

на завтра
Артикул: 54782
Neo, Рівень алюмінієвий з 2 капсулами, 200 мм Neo, Рівень алюмінієвий з 2 капсулами, 200 мм

на завтра
Артикул: 54717
Neo, Рівень пластиковий з 3 капсулами, 230 мм

на завтра
Артикул: 54738
Stanley Classic Box Level, Рівень алюмінієвий з 2 капсулами, 1200 мм

на завтра
Артикул: 54784
Stanley Classic Box Level, Рівень алюмінієвий з 2 капсулами, 600 мм

на завтра
Артикул: 54767
Stanley Classic Box Level, Рівень алюмінієвий з 2 капсулами, 800 мм

на завтра
Артикул: 54773
Stanley FatMax Xtreme, Рівень алюмінієвий з 3 капсулами, 900 мм

на завтра
Артикул: 54796
Stanley PRO 180 '', Рівень алюмінієвий з 2 капсулами, 400 мм

на завтра
Артикул: 54751
Stanley PRO 180 '', Рівень алюмінієвий з 3 капсулами, 600 мм

на завтра
Артикул: 54764
Stanley PRO 180 '', Рівень алюмінієвий з 3 капсулами, 800 мм

на завтра
Артикул: 54771
Stanley Pocket Level, Рівень пластиковий з 2 капсулами, 87 мм Stanley Pocket Level, Рівень пластиковий з 2 капсулами, 87 мм

на завтра
Артикул: 54729
Stanley Torpedo, Рівень алюмінієвий з 3 капсулами, 230 мм Stanley Torpedo, Рівень алюмінієвий з 3 капсулами, 230 мм

на завтра
Артикул: 54728
Stanley Torpedo, Рівень пластиковий з 3 капсулами, 200 мм

на завтра
Артикул: 54696
Stanley Torpedo, Рівень пластиковий з 3 капсулами, 250 мм

на завтра
Артикул: 54742
Stanley, Рівень пластиковий з 1 капсулою, круглий, 25 мм Stanley, Рівень пластиковий з 1 капсулою, круглий, 25 мм

на завтра
Артикул: 54804
Stanley, Рівень пластиковий з 3 капсулами, магнітний Stanley, Рівень пластиковий з 3 капсулами, магнітний

на завтра
Артикул: 54724
Topex, Гідрорівень, шланг 15 м

на завтра
Артикул: 54744
Topex, Косинець з діапазоном 0 ° - 270 ° + рівень 500 мм Topex, Косинець з діапазоном 0 ° - 270 ° + рівень 500 мм

на завтра
Артикул: 54781
Topex, Рівень алюмінієвий з 2 капсулами, 1000 мм

на завтра
Артикул: 54731
Topex, Рівень алюмінієвий з 2 капсулами, 400 мм

на завтра
Артикул: 54706
Topex, Рівень алюмінієвий з 3 капсулами, 1200 мм

на завтра
Артикул: 54770
Topex, Рівень алюмінієвий з 3 капсулами, 1500 мм

на завтра
Артикул: 54779
Topex, Рівень алюмінієвий з 5 капсулами, 1000 мм

на завтра
Артикул: 54774
Topex, Рівень складаний з шарніром, 3 капсули Topex, Рівень складаний з шарніром, 3 капсули

на завтра
Артикул: 54810