Купити Ломи та Зубила Онлайн 24/7 - АкваМаркет
0

Ломи і зубила


Ударно-ріжучі інструменти - велика група універсальних помічників для професійного майстра і вмілого господаря. Ломи, зубила, долото отримали широке застосування в різних сферах діяльності людини. Незважаючи на гранично просту конструкцію, ударний інструмент відрізняється високою функціональністю. Лом-цвяходер незамінний при пожежах, аваріях, виробництві меблів та інших виробів, будівництві. Надійний ручний інструмент стане в нагоді як в процесі ремонту, так і в ході виконання дрібних завдань по догляду за будинком або квартирою. Інтернет-магазин АкваМаркет подбає про Ваш комфорт. Адже у нас можна недорого замовити онлайн ручний інструмент. Всього кілька кліків - і Ваше замовлення вже оформлене. В наявності різноманітні види ударного інструменту для ремонту і будівництва.

Лом. Особливості, види і сфера застосування

Будівельний лом - ударний інструмент, який представляє собою міцний металевий прут з заточкою або лопатообразною кінцівкою. З його допомогою виконують різні будівельні та демонтажні роботи. Завдяки своїй конструкції фомка витримує екстремально високі навантаження, тому її часто застосовують як важіль. Спеціалізовані моделі виготовляють у певній формі і з заточками, призначеними для виконання тих чи інших завдань. Деякі види ударного інструменту оснащують наконечником, який не іскрить при контакті з іншими металами. У нашому каталозі Ви можете вибрати і купити з доставкою:

 • Класичний будівельний лом. Рівний прут із загостреним наконечником. Гострим кінцем піддягають важкий предмет, а тупий торець використовують як ударну сторону.
 • Лом-цвяходер. Демонтажний інструмент із зігнутим наконечником у вигляді лопатки з прорізом. Їм зручно захоплювати капелюшки цвяхів.
 • Монтажний лом. Інструмент класичної форми з Г-образною лопаткою на кінці. Використовується для зривання дерев'яних дощок, бортування шин великої спецтехніки.
 • Льодовий лом. Наконечник лопатоподібною форми дозволяє легко пробивати лід. Іноді такі будівельні інструменти використовують при розкопці траншей.

Зубило та його різновиди

Ще один варіант затребуваного ударно-ріжучого інструменту - зубило. Це спеціальний стрижень, за допомогою якого проводиться обробка твердих металів, в тому числі металу і натурального каменю. На одному кінці зубила є плоска сторона (потиличник або бойкова частина), а на іншому розташовується робоча область з заточеними гранями. Шляхом впливу на торець ударним інструментом забезпечується ударно-ріжучий ефект. Які види зубил можна замовити онлайн на сайті АкваМаркет:

 • Крейцмейсель. Канавочне зубило, яке має звужений вид і заточений наконечник. Використовується для вирізання виїмок, канавок.
 • Зубило для перфоратора. Призначено для обробки металу або каменю. З одного кінця має хвостовик, призначений для кріплення в перфораторі. Важливо правильно підібрати типорозмір хвостової частини, щоб робота була комфортною і безпечною.

Класифікують зубила також за формою наконечника: піка, лопатка, штробер, плоске. У нашому магазині доступні всі актуальні тіпоформи, а також рідкісні варіанти зубил для вузькопрофільних робіт.

АкваМаркет - будівельні інструменти на будь-який смак

Оскільки асортимент ударно-ріжучого інструменту різноманітний, ми намагалися охопити максимально широкий круг товарів. У нашому каталозі знайдуться інструменти, призначені для ремонтних, будівельних робіт. Пропонуємо замовити онлайн:

 • Бородок слюсарний. Універсальний добійник для цвяхів. Являє собою невеликий стрижень з конусоподібним наконечником. За допомогою добійника можна повністю забити кріпильні елементи без ризику пошкодження поверхні. Добійник часто використовується при укладанні підлогових покриттів.
 • Кернер. Слюсарний інструмент у вигляді тонкого загостреного стержня. Керн використовується для створення лунок в твердих матеріалах. Лунки спрощують подальше свердління матеріалу, запобігаючи раптове зісковзування свердла.
 • Долото. Використовується для видовбування виїмок в цеглі, бетоні, деревині, металі. Долото має квадратний або прямокутний перетин. В каталозі є ручне долото, а також варіанти для установки на перфоратор. Спеціальний хвостовик забезпечує надійне кріплення насадки в патроні електроінструмента.

Купити з доставкою ударно-ріжучі інструменти в Києві

АкваМаркет максимально спрощує процес придбання будівельних інструментів. Не має значення, в якому місті Ви живете. Наша доставка оперативно транспортує товари в будь-яку точку країни. Щоб оформити замовлення досить зайти в каталог, підібрати оптимальні позиції і відправити їх в корзину. Наші плюси:

 • Широкий асортимент. Понад 100 найменувань інструментів для ремонтних і будівельних робіт.
 • Якість. Всі вироби відповідають найвищим вимогам якості, нормативам і стандартам, що діють у даній галузі.
 • Цілодобовий коллбек центр. Фахівці доступні в будь-який час.
 • Ціни від виробника. Завдяки прямим поставкам товару безпосередньо від виробників вартість інструменту у нас значно нижча, ніж в роздрібних мережах.

Менеджери готові відповісти на будь-які питання, допомогти у виборі будівельних інструментів. Врахуємо всі Ваші переваги, вимоги щодо функціональності і вартості.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (15)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Neo Tools, Набір кернерів і пробійників, 12 шт.

на завтра
Артикул: 55898
Neo Tools, Набір пік і зубил, 5 шт.

на завтра
Артикул: 55899
Stanley Nail Set, Бородок, 3,2 мм

на завтра
Артикул: 55064
Stanley, Зубило по металу, 12 мм x 150 мм

на завтра
Артикул: 55065
Stanley, Набір зубил і пробійників, 12 шт.

на завтра
Артикул: 55079
Stanley, Набір зубил, 10 мм,13 мм,16 мм, 3 шт.

на завтра
Артикул: 55074
Top Tools, Зубило, 14 мм х 250 мм

на завтра
Артикул: 55054
Topex, Зубило пласке, 200 мм

на завтра
Артикул: 55067
Topex, Кернер шестигранного перетину, 12,7 х 152 мм

на завтра
Артикул: 55056
Topex, Кернер шестигранного перетину, 6,3 х 100 мм

на завтра
Артикул: 55052
Topex, Кернер шестигранного перетину, 9,4 х 127,5 мм

на завтра
Артикул: 55053
Verto SDS Plus, Долото, 18 x 400 мм

на завтра
Артикул: 55068
Verto SDS Plus, Зубило пласке, 50 x 17 x 350 мм

на завтра
Артикул: 55069
Verto SDS Plus, Зубило, 20 x 14 x 250 мм

на завтра
Артикул: 55058
Verto SDS Plus, Зубило, тип U, 22 x 14 x 250 мм

на завтра
Артикул: 55060