Пастеризоване молоко за найкращою ціною - АкваМаркет
0

Пастеризоване молоко


Пастеризоване молоко - продукт, який присутній в холодильнику практично у кожної людини. Це корисний, поживний напій з високим вмістом кальцію, вітамінів, мікро- і макроелементів. Однак деякі покупці до сих пір впевнені, що магазинне молоко не корисне, тому що пастеризація вбиває в продукті всі поживні елементи. Давайте розберемося, що таке пастеризоване молоко і як його виробляють.

Пастеризоване молоко це

Процес пастеризації являє собою певну температурну обробку рідкого продукту. В ході виробництва звичайне незбиране молоко спочатку нагрівають. Роблять це одним з двох способів:

  • Протягом 60 хвилин при температурі 60 ˚C.
  • Протягом 30 хвилин при температурі 80 ˚C.

Таким способом виробник вбиває шкідливі бактерії, що містяться в складі свіжого молока. При цьому початковий склад напою зберігається. Пастеризоване молоко зберігає вітаміни, мінерали та, як результат, всі корисні властивості цільного продукту. Після пастеризації напій розливають в асептичну упаковку, виключаючи ймовірність контакту продукту з зовнішнім середовищем. Пастеризація не змінює смак молока, проте дає йому тривалий термін зберігання. У відкритому вигляді пляшка або тетрапак зберігаються в холодильнику до 60 годин.

Молоко пастеризоване і його користь

Велика кількість вітамінів і макроелементів зумовлює користь пастеризованого молока для організму людини. Напій знижує набряклість організму і очищає його від шкідливих речовин. Фосфор забезпечує синтез білка і формування кісткової, м'язової тканини. Кальцій і білок сприяють нормальному розвитку кісткових тканин. Завдяки наявності в складі калію пастеризоване молоко сприятливо діє на діяльність серцево-судинної системи. Якщо Ви хочете надати профілактичну дію і перешкоджати розвитку серцевих захворювань, то молоко пастеризоване - ваш ідеальний вибір.

Корисний продукт при вагітності або при ГВ. Завдяки регулярному вживанню молочних продуктів з високим вмістом кальцію молода мама забезпечить малюка всім необхідним. Через грудне молоко дитина отримає тільки корисні речовини, що містяться в молоці. А оскільки молоко вже пастеризоване, немає ризику негативних проявів з боку травної системи. Тому пастеризоване молоко корисно при ГВ.

Чи потрібно кип'ятити пастеризоване молоко

Багато споживачів керуються поширеним міфом. Він полягає в тому, що молоко обов'язково потрібно кип'ятити. Тільки кип'ятіння видалить з продукту шкідливі бактерії, зробивши молоко безпечним для вживання. А пінку, яка з'являлася під час кип'ятіння, сприймали саме як шкідливі речовини. Але насправді молочна пінка - це білок, що згорнувся під впливом високої температури. Отже, знімаючи пінку, ми прибираємо з молока корисні речовини.

Чи потрібно кип'ятити пастеризоване молоко, куплене в магазині. Ні, цей напій не потребує повторного кип'ятінні. Пастеризація вже зробила все за Вас. Тому молоко пастеризоване - готовий до вживання продукт, який не вимагає додаткової термічної обробки. Процес виготовлення напою здійснюється в замкнутій асептичній системі. Спочатку рідину нагрівають, потім витримують при високій температурі, після чого охолоджують. В ході виробництва молоко не контактує з киснем, що і дозволяє зберегти природний корисний склад. Молоко пастеризоване містить вітаміни, мікро- і макроелементи, які присутні в цілісному коров'ячому молоці до кип'ятіння. Однак в результаті пастеризації шкідливі бактерії і мікроби гинуть, а корисні властивості залишаються доступними для споживача.

Купити пастеризоване молоко онлайн з безкоштовною доставкою

Якщо Вам потрібно швидко і вигідно купити молоко пастеризоване, то магазин АкваМаркет стане ідеальним онлайн-майданчиком для зручного шопінгу. В наявності величезний асортимент продуктів вітчизняного та зарубіжного виробництва. Кожна позиція містить детальну інформацію, ціни з урахуванням обсягу замовлення і особливостей продукції. Ви можете вивчити асортимент в комфортних умовах і зробити правильний вибір, орієнтуючись на особисті потреби і розмір бюджету. Доставка по Києву, Одесі, Чернігову здійснюється власною кур'єрською службою, що значно скорочує терміни поставки товару замовникам. У числі наших клієнтів - власники кафе, ресторанів, магазинів і кондитерських. Адже наші ціни на опт молока в Києві одні з найнижчих.

АкваМаркет - це тільки свіже, смачне, корисне пастеризоване молоко, яке Ви можете замовити з доставкою в будь-яке місто України, де є відділення Нової Пошти.ф

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (9)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Organic Milk, 1 л, Органік Мілк, Молоко нежирне, органічне

на завтра
Артикул: 48803
Галичина, 870г, Молоко пастеризоване, 2,5%

на завтра
Артикул: 48716
Простоквашино, Молоко Українське пастеризоване, 1%, 900 г

на завтра
Артикул: 32530
Азорель, 1 л, Молоко коров'яче, сире незбиране, фермерське

на завтра
Артикул: 50420
ЕтноПродукт, 0,8 л, Молоко пастеризоване, органічне, 2,5 %

на завтра
Артикул: 50423
Етнопродукт, 0,8 л, Молоко сире незбиране, 3-4%

на завтра
Артикул: 50424
Простоквашино, Молоко Українське пастеризоване, 2,5%, 900 мл

на завтра
Артикул: 32522
Золота Коза, 500 мл, Молоко Козине пастеризоване, 3,6-4,1 %

на завтра
Артикул: 50417