Фільтр
Всього товарів: 165

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 165

Сортування

Сортування:
Артикул: 10718
9200

Концентрований ополіскувач для дитячої білизни Frosch сприяє вимиванню порошку з тканини, надає їй м'якості і приємного, не нав'язливого аромату, має антистатичний ефект. Кондиціонер для дитячої білизни Фрош не викликає алергічних реакцій. Провідні німецькі дерматологи розробили ополіскувач Frosch з урахуванням особливостей ніжної дитячої шкіри, тому в ньому міститися тільки натуральні компоненти й ароматизатори.

7800 грн.

(0)
Артикул: 10718
Артикул: 10719
30900

Безфосфатний рідкий пральний порошок для дитячої білизни Frosch - знахідка для молодої мами, яка цінує свій час і піклується про безпеку родини. Цей гель для прання здатний відіпрати плями, як з білої, так і з кольоровї дитячої білизни. Розроблений провідними німецькими експертами з дерматології, гель Фрош не містить фосфатів і абсолютно безпечний для прання дитячої білизни. Варто відзначити, що турботливі мами використовують безфосфатний гель Frosch не тільки для ручного прання дитячої білизни, а й для вовняних і ніжних тканин. Його гіппалергенні властивості і ніжний, ненав'язливий аромат подбають про чутливу шкіру малюка.

26900 грн.

(0)
Артикул: 10719
Артикул: 13120
3400

Друг, упаковка 4 шт. по 135 г, господарське мило, Для прання та видалення плям - продукт вітчизняного виробництва, прекрасно зарекомендувало себе на ринку, завдяки своїм властивостям. Господарське Мило Друг виготовлено з якісної сировини рослинного походження, з додаванням пальмового та кокосового масел. Для підвищення пральних властивостей, в мило введена спеціальна добавка направленої дії, а мило має легкий аромат, що дуже приємно при пранні. Друг, упаковка 4 шт. по 135 г, господарське мило, Для прання та видалення плям чудово підходить для ручного прання білизни. Воно добре видаляє плями з поверхні тканини, навіть такі, як сліди від помідорів, кави або губної помади. Мило зроблене великим шматком, який зручно тримати в руці при пранні.  Господарське мило Друг абсолютно виправдовує свою назву і може дійсно допомогти Вам у господарстві з виведенням плям і пранням. Особливості: - ефективне видалення плям з поверхні тканини; - у складі - рослинні натуральні компоненти; - приємний аромат; - підходить для прання білої та кольорової білизни; - призначений для машинного і ручного прання; - вигідна економічна упаковка. Спосіб застосування: Для найбільш ефективного прання рекомендується нанести мило на пляму на 10-15 хвилин, а потім прати як звичайно. Застарілі плями можна обробити двічі.

2700 грн.

(0)
Артикул: 13120
Артикул: 6210

Кондиціонер для білизни Lenor (Ленор) Pure Care (Пюр Кер) забезпечить речам м'якість та свіжість після прання. Ленор допоможе довше зберегти первинний зовнішній вигляд виробів з тканини, а також додасть їм антистатичний ефект. Ароматизовані мікрокапсули в складі кондиціонера дозволять насолоджуватися ніжним ароматом. Lenor призначений для догляду за білизною після основного прання, під час полоскання. Засіб для прання поставляється в зручній пластиковій прозорій пляшці, з кришечкою-дозатором. Ленор для чутливої ​​та дитячої шкіри концентрований, тому витрачається економічно. Засобу Lenor 1 л достатньо приблизно на 28 циклів прання. Особливості Pure Care для прання: - захист та пом'якшення тканин; - ніжний квітковий аромат; - антистатичні властивості; - полегшує процес прасування речей; - економічно витрачається.

6400 грн.

(0)
Артикул: 6210
Артикул: 17418

Кондиціонер для білизни Lenor (Ленор) Морські мінерали забезпечить речам м'якість після прання. Густий ополіскувач надає білизні антистатичний ефект і полегшує процес прасування. Спеціальні ароматичні мікрокапсули проникають всередину волокон тканини і надають речам свіжість і приємний аромат. Ополіскувач Ленор Морські мінерали призначений для догляду за білизною після основного прання під час полоскання. Концентрований засіб поставляється в зручній ПЕТ пляшці з кришечкою-дозатором. 1 ковпачок рідини призначений для одного прання. Засіб необхідно додати у відсік для ополіскувача в пральній машині і він буде використаний під час останнього полоскання. Концентрат Ленор зі свіжим морським ароматом може бути використаний і для ручного прання. Особливості кондиціонера для прання білизни Lenor Морські мінерали: - об `єм 1,785  л; - захист і пом'якшення тканин; - аромат свіжості; - антистатичні властивості; - полегшує процес прасування речей; - економічна витрата завдяки високій концентрації засобу

11400 грн.

(0)
Артикул: 17418
Артикул: 17419

Кондиціонер для білизни Lenor (Ленор) Цвітіння шовкової акації забезпечить речам м'якість після прання. Густий ополіскувач надає білизні антистатичний ефект і полегшує процес прасування. Спеціальні ароматичні мікрокапсули проникають всередину волокон тканини і надають речам свіжість і приємний аромат. Ополіскувач Ленор Цвітіння шовкової акації призначений для догляду за білизною після основного прання під час полоскання. Концентрований засіб поставляється в зручній ПЕТ пляшці з кришечкою-дозатором. 1 ковпачок рідини призначений для одного прання. Засіб необхідно додати у відсік для ополіскувача в пральній машині і він буде використаний під час останнього полоскання. Концентрат Ленор зі свіжим квітковим ароматом може бути використаний і для ручного прання. Особливості кондиціонера для прання білизни Lenor Цвітіння шовкової акації: - об `єм 1,785  л; - захист і пом'якшення тканин; - аромат свіжості; - антистатичні властивості; - полегшує процес прасування речей; - економічна витрата завдяки високій концентрації засобу

11400 грн.

(0)
Артикул: 17419
Артикул: 12557

Завдяки унікальній парфумерній композиції, невелика кількість концентрованого кондиціонеру для білизни Lenor Аметист і Квітковий букет подарує тканинам вишуканий аромат.Після використання кондиціонеру Ленор Аметист і Квітковий букет, одяг стає неймовірно м'яким. Також, Lenor має антистатичний ефект і значно полегшує процес прасування білизни. Кондиціонер-ополіскувач Lenor Аметист і Квітковий букет не містить штучних барвників, безпека  для шкіри  підтверджена дерматологами.

11400 грн.

(0)
Артикул: 12557
Артикул: 17235

Засіб від накипу для пральних машин Alprophonе (Алпрофон) усуває вапнякові відкладення та продукти мінеральних солей від водопровідної води. Засіб для пральних машин необхідно використовувати для профілактики деталей приладу, для коректної роботи елетронікі та, як наслідок, для поліпшення якості прання та більш економної витрати засобів для прання. Спосіб застосування засобу від накипу: засипати порошок в порожній бак і включити повний цикл прання з температурою не нижче 70 градусів. Особливості засобу для очищення пральної машини від накипу Alprophonе: - продовження терміну експлуатації пральної машини, в результаті очищення від накипу нагрівального елементу; - зменшення споживання електроенергії, тому що нагрівальний елемент без накипу швидше в кілька разів нагріває воду до потрібної температури; - поліпшення якості прання.

3800 грн.

(0)
Артикул: 17235
Артикул: 17238

Олівець для чищення поверхні праски Alprophonе (Алпрофон) підходить для будь-якого типу поверхні нагрівального елементу. Олівець для прасок ефективно видаляє забруднення, сліди від крохмалю, частки різних волокон. Спосіб застосування олівця для очищення праски простий: розігріти нагрівальну поверхню до 120-130 градусів, нанести олівець на гарячу поверхню та видалити забруднення бавовняною або лляною тканиною. Олівець очистить покриття, не пошкоджуючи його, тому що не містить абразивів в своєму складі. Використання олівця забезпечує легке ковзання і високу якість прасування. Особливості олівця для чищення прасок Alprophonе Чарівний: - для очищення та профілактики праски; - підходить для будь-яких поверхонь; - багаторазове використання.

3500 грн.

(0)
Артикул: 17238
Артикул: 17237

Плямовивідник  Alprophonе (Алпрофон) допоможе без зусиль усунути плями на текстильних виробах, м'яких меблях, подушках і килимах. Активні компоненти впливають тільки на забруднення, не порушуючи при цьому колір і цілісність матеріалу. Спосіб застосування засобу для виведення плям  Alprophonе (Алпрофон) простий: змочити тканину в зоні забруднення та нанести засіб, залишити на кілька хвилин, потім добре прополаскати. У випадку обробки виробів, які не підлягають пранню - змочити поверхню, нанести мило, після чого добре промокнути матеріал вологою чистою тканиною кілька разів до повного очищення, просушити. Засіб не створює багато піни, не залишає слідів і розводів, що дуже зручно при чищенні м'яких меблів і килимових покриттів. Особливості мила від плям  Alprophonе (Алпрофон): - підходить для чищення м'яких меблів, іграшок та килимів; - не залишає розводів після висихання.

3100 грн.

(0)
Артикул: 17237
Артикул: 15269

Гель для прання April Evolution (Епріл Еволюшн) підійде для прання одягу та дитячих речей. Гіпоалергенна формула засобу для прання Епріл Еволюшн розроблена спеціально для чутливої ​​шкіри. Гель відпирає будь-які забруднення на одязі та виводить всі плями. Гель для прання пом'якшує воду та не залишає наліт. April Evolution легко виполіскується з речей. При виготовленні Епріл Еволюшн не використовують барвників, хімічних та оптичних відбілювачів. Гель 1 л поставляється в зручній упаковці з кришкою. Особливості гелю Sensitive: - відпирає будь-які забруднення; - пом'якшує воду; - без ароматизаторів та барвників; - гіпоалергенний; - легко виполіскується.

8600 грн.

(0)
Артикул: 15269
Артикул: 15270

Гель для прання April Evolution (Епріл Еволюшн) впорається навіть з найважчими плямами. Гель призначений для машинного прання, він пом'якшує воду та не залишає нальоту. Гель для прання дбайливо очистить Ваш одяг та надасть приємний аромат. April Evolution підходить для прання кольорових та чорних речей. Гель 1 л поставляється в зручній упаковці з кришкою. Особливості гелю Сolor and black: - виводить навіть найважчі плями; - для кольорових та чорних речей; - зберігає інтенсивність кольору; - для машинного прання.

8600 грн.

(0)
Артикул: 15270
Артикул: 9837

Рідкий порошок Ariel (Ариель) Mountain spring (Гірське джерело) для білої та кольорової білизни чудово відпирає, не залишаючи слідів на одязі, доглядає за тканиною і захищає насиченість кольорів . Порошок Аріель оснащений спеціальним ковпачком для попередньої обробки та правильного дозування засобу, за допомогою якого Ви позбавитеся навіть від найстійкіших плям. 

19800 грн.

(0)
Артикул: 9837
Артикул: 5354

Пральний порошок Ariel Color (Аріель Колор) призначений для використання в пральних машинах будь-якого типу. Містить у своєму складі кондиціонер Lenor (Ленор), завдяки якому речі будуть випромінювати свіжий аромат ще довше. Забезпечує ідеальну чистоту і зберігає яскравість кольорових речей. Порошок Ariel Color містить компоненти, які пом`якшують воду і захищають пральну машину від накипу і вапняного нальоту. 

19900 грн.

(5)
Артикул: 5354
Артикул: 5355

Пральний порошок Ariel (Аріель) призначений для використання в пральних машинах будь-якого типу. Містить у своєму складі кондиціонер Lenor (Ленор), завдяки якому речі будуть випромінювати свіжий аромат ще довше. Відбілює та зберігає яскравість білих речей. Порошок Ariel містить компоненти, які пом'якшують воду і захищають пральну машину від накипу і вапняного нальоту. 

19900 грн.

(20)
Артикул: 5355
Артикул: 6598

Ariel (Аріель) 3 кг, пральний порошок, Гірське джерело має інноваційну формулу з активними речовинами, яка дозволяє видаляти стійкі, що в'їдаються плями і якісно відпирати білу білизну. При цьому спеціальний полімер для збереження білизни зробить Вашу білизну ще білішою. Речовини, що входять в порошок, ефективно діють при температурі 30 градусів, тому Ваша білизна буде ідеально чистою навіть при пранні в холодній воді. Технологія Анти-накип, яка пом'якшує воду, дозволить зберегти не тільки білизну, але і нагрівальні елементи машини від вапняного нальоту. А полімер для розгладження волокон, що входить до складу порошку, запобігає сильному заминанню білизни в пральній машині і полегшує прасування. Ariel, 3 кг, пральний порошок, Гірське джерело прекрасний вибір для прання в будь-яких видах пральних машин або ручному пранні. Після прання Ваша білизна буде не тільки чиста, але і наповнена ароматом гірської свіжості. Дана позиція пропонується в упаковці по 3 кг. Особливості Аріель Гірське джерело: - підходить для білої білизни; - прання в холодній воді; - відпирає складні забруднення; - зберігає тканину білої; - пом'якшує волокна тканини; - захищає від накипу.

16900 грн.

(0)
Артикул: 6598
Артикул: 15786

Порошок Ariel (Аріель) для білої білизни Біла Троянда не лише позбавляє речі від бруду та плям, а й доглядає за тканиною та зберігає її білосніжний колір, а приємним доповненням послужить квітковий, весняний аромат Білої троянди, який надовго збережеться на одязі. Порошок для білої білизни Ariel відмінно справляється з забрудненнями, доглядаючи за волокнами тканини.. Пропонується Аріель у великій упаковці економічній упаковці вагою 3 кг. Особливості прального порошку Автомат Біла роза: - для машинного прання; - зберігає білосніжний колір; - приємний аромат; - 3 кг.

19900 грн.

(0)
Артикул: 15786
Артикул: 17412

Капсули для прання Автомат Ariel (Ариель) 3 в 1, Pods (Подс) Mountain spring (Гірське джерело) - це засіб нового покоління, призначений для прання білої та кольорової білизни в автоматичних машинах. Пральна капсула складається з трьох компонентів, які не взаємодіють один з одним до початку прання та зберігають свої властивості протягом усього терміну зберігання. Перша камера являє собою концентрований засіб для прання білизни, друга сприяє виведенню плям, а третя доглядає за волокнами тканини, робить її м'якою. Така комбінація компонентів ідеально відпирає білизну та складні плями навіть в холодній воді. Капсули для прання Аріель необхідно помістити до барабану пральної машини автомат зверху на білизну та включити повний цикл прання необхідного режиму. Капсула дуже швидко повністю розчиняється у воді та починає активно діяти зсередини. Завдяки компактному розміру, капсули легко транспортувати та зберігати, а ПЕТ коробка захистить капсули від впливу зовнішнього середовища і забезпечить комфортне зберігання засобу. Особливості Ariel Pods Mountain spring 3 в 1: - для білої та кольорової білизни; - універсальний засіб для всіх типів тканин; - призначений для прання в автоматичних пральних машинах.

32970 грн.

(0)
Артикул: 17412
Артикул: 17413

Капсули для прання Автомат Ariel (Ариель) 3 в 1, Pods Touch of Lenor fresh (Подс тач оф Ленор Фреш) - це засіб нового покоління, призначений для прання білої та кольорової білизни в автоматичних машинах. Пральна капсула складається з трьох компонентів, які не взаємодіють один з одним до початку прання та зберігають свої властивості протягом усього терміну зберігання. Перша камера являє собою концентрований засіб для прання білизни, друга сприяє виведенню плям та оновленню кольору, а третя містить ополіскувач Ленор, який пом'якшує воду, доглядає за волокнами тканини, робить її м'якою. Концентрат Ленор надає білизні м'якість, приємний аромат і полегшує процес прасування. Дана комбінація компонентів ідеально відпирає білизну та складні плями навіть в холодній воді. Капсули для прання Аріель необхідно помістити до барабану пральної машини автомат зверху на білизну та включити повний цикл прання необхідного режиму. Капсула дуже швидко повністю розчиняється у воді та починає активно діяти зсередини. Завдяки компактному розміру, капсули легко транспортувати та зберігати, а ПЕТ коробка захистить капсули від впливу зовнішнього середовища та забезпечить комфортне зберігання засобу. Особливості Ariel Pods Touch of Lenor fresh 3 в 1: - з концентрованим ополіскувачем Lenor; - для білої та кольорової білизни; - універсальний засіб для всіх типів тканин; - призначений для прання в автоматичних пральних машинах.

32970 грн.

(0)
Артикул: 17413
Артикул: 6275

Пральний порошок Ariel для кольорової білизни не містить відбілювачів в своїй формулі і це допомагає речам набагато довше зберегти яскравість і насиченість кольорів. При 30 ° С вже здатний видаляти з тканини складні плями. Склад у формулі прального порошку запобігає утворенню накипу. Протипоказаний для прання виробів з вовни та шовку.

48400 грн.

(0)
Артикул: 6275
Артикул: 6276

Ariel (Аріель) пральний порошок, Автомат має інноваційну формулу з активними речовинами, яка дозволяє видаляти стійкі плями і якісно відпирати білу білизну. Спеціальний полімер від Аріель збереже білий колір Вашої білизни. Речовини, що входять до складу порошку, ефективно відперуть навіть в холодній воді, при температурі 30 градусів. Ariel для білого білизни - це прекрасний вибір для будь-яких видів пральних машин або ручного прання. Після прання Ваша білизна буде чистою та наповненою ароматом свіжості. Дана позиція пропонується в упаковці 9 кг, що дає можливість заощадити. Особливості порошку від Аріель: - підходить для білої білизни;  - прання в холодній воді; - відпирає складні забруднення;  - зберігає тканину білою; - розгладжує волокна тканини.  

48400 грн.

(0)
Артикул: 6276
Артикул: 17267

Гель Bio Няня (Біо Няня) Алое вера підійде для прання дитячого одягу та постільної білизни. Гіпоалергенна формула засобу для прання розроблена спеціально для чутливої ​​шкіри. Засіб ефективно усуває забруднення, доглядаючи за волокнами тканини. Безфосфатний гель для прання з екстрактом алое вера пом'якшує воду і не сушить шкіру рук при ручному пранні. Гель для прання Біо Няня підходить для всіх типів тканин та використовується для ручної і машинного прання. Засіб добре виполіскується, надає речам м'якість, приємний аромат і полегшує процес прасування. Особливості гелю для прання Bio Няня Алое Вера: - з натуральним екстрактом Алое вера; - безфосфатний; - пом'якшує воду; - гіпоалергенний; - легко виполіскується.

8400 грн.

(0)
Артикул: 17267
Артикул: 17268

Плямовивідник BIO Няня (Біо няня) ефективно видаляє плями від продуктів харчування та трави. Безфосфатний гіпоалергенний засіб поставляється в зручному форматі спрея з клапаном і підходить для всіх типів тканин. Плямовивідник ефективно усуває плями з білих та кольорових речей, не порушуючи цілісність волокон і зберігаючи колір виробу. Спосіб застосування засобу для попередньої обробки плям простий: повернути клапан на носику спрея в положення "On" та розпорошити засіб на пляму з мінімальної відстані, залишити для на 10-15 хвилин, потім випрати виріб в звичайному режимі з засобом для прання. Особливості плямовивідника BIO Няня: - обсяг 500 мл; - безфосфатний; - зручний формат спрея.

3790 грн.

(0)
Артикул: 17268
Артикул: 13498

Calgon (Калгон) засіб для пом'якшення води, 2 в 1 один з найпопулярніших засобів з ефектом 2 в 1, пом'якшення води і запобігання утворення накипу. Завдяки інноваційній формулі, Calgon нейтралізує солі жорсткості, не даючи утворюватися накипу на барабані і нагрівальному елементі пральної машини, а також білизні. Він дуже лагідно відноситься до волокон тканини і тому його можна використовувати при пранні будь-яких речей, у тому числі і виробів з делікатних тканин. В результаті використання Calgon Ви отримаєте ряд доведених переваг: - продовження терміну експлуатації пральної машини, в результаті захисту від накипу нагрівального елемента; - зменшення витрат прального порошку, так як дозування при пранні в м'якій воді менше; - зменшення споживання електроенергії, відбувається за рахунок того, що нагрівальний елемент без накипу в кілька разів швидше нагріває воду до потрібної температури; - білизна менше зношується при пранні, оскільки на нього неї осідає вапняний наліт від води. Calgon, 2 в 1, засіб для пом'якшення води рекомендовано виробниками пральних машин Whirlpool, Bosch, Siemens і AEG-Electrolux. При цьому його ефективність у боротьбі з утворенням накипу доведена в результаті лабораторних досліджень. Це засіб стане прекрасним помічником Вашої пральної машини, і з легкістю окупить гроші, витрачені на нього. Особливості Калгон: - пом'якшує воду; - попереджує утворення накипу; - діє навіть у холодній воді; - безпечний для білизни; - зручний у застосуванні. Спосіб застосування засобу для пом'якшення води Calgon: Рекомендовану кількість засобу необхідно додати перед пранням до прального порошку в основне відділення дозатора пральної машини.

8500 грн.

(0)
Артикул: 13498
Артикул: 7503

Coccolino (Кокколіно) кондиціонер-ополіскувач, Ефект шовку додає свіжість та м'якість шовку білизні та одягу. Ополіскувач від Кокколіно - це універсальний кондиціонер для білих та кольорових речей. Кондиціонер не містить фосфатів та формальдегідів, виконує свою роботу на всі 100%. Гіпоалергенна формула засобу для прання Coccolino розроблена спеціально для чутливої ​​шкіри. Кондиціонер Ефект Шовку призначений для догляду за білизною після основного прання. Пом'якшувач для тканин допоможе довше зберігати свіжість тканин та їх зовнішній вигляд. Ополіскувач 4 л поставляється в зручній упаковці з кришкою-дозатором. Засіб досить концентрований, тому витрачається економічно. Особливості пом'якшувача від Coccolino: - захист та пом'якшення тканин; - ніжний аромат; - концентрований; - антистатичні властивості; - полегшує процес прасування.

19400 грн.

(0)
Артикул: 7503
Артикул: 7504

Coccolino (Кокколіно) кондиціонер-ополіскувач, Весняне повітря надає свіжість білизні та одягу. Ополіскувач від Кокколіно - це універсальний засіб для білих та кольорових речей. Склад кондиціонера екологічний, він не містить фосфатів та формальдегідів. Гіпоалергенна формула засобу для прання Coccolino розроблена спеціально для чутливої ​​шкіри. Кондиціонер Весняне Повітря - оптимальний варіант для догляду за білизною після основного прання. Пом'якшувач для тканин допоможе довше зберігати свіжість тканин та їх зовнішній вигляд. Ополіскувач 4 л поставляється в зручній упаковці з кришкою. Засіб досить концентрований, тому витрачається економічно. Особливості пом'якшувача від Coccolino: - захист та пом'якшення тканин; - квітковий аромат; - концентрований; - антистатичні властивості; - полегшує процес прасування.

19400 грн.

(0)
Артикул: 7504
Артикул: 14101

Кондиціонер Coccolino (Кокколіно) надає свіжість, м'якість білизни і одягу. Кондиціонер - ополіскувач Coccolino для всіх видів тканин, ефективно пом'якшує волокна тканини, захищає їх від пошкоджень, зберігає повітропроникність білизни. Досить концентрований економічно вигідний засіб для прання Coccolino з приємним запахом. Ополіскувач Кокколіно не містить фосфатів і формальдегідів і виконує свою роботу на всі 100%. Гіпоалергенна і перевірена дерматологами формула засобу для прання Coccolino розроблена спеціально для чутливої шкіри, а так ож для дитячого одягу. Крім цього, ополіскувач Coccolino прискорює час сушіння і допомагає зробити прасування білизни ще простішим. Особливості Кондиціонеру Кокколіно: - приємний аромат; - додає білизні свіжість і м'якість; - довше зберігає тканину новою; - полегшує прасування; - має антистатичний ефект.  

19400 грн.

(0)
Артикул: 14101
Артикул: 13023

Dixan (Діксан) рідкий пральний порошок, Classico (Классіко) призначений для прання білих і кольорових речей. Завдяки новій більш концентрованій формулй екстра-блиск порошок від Діксан робить ваші речі ідеально чистими навіть при 15˚С. Особливо рекомендується використовувати засіб Dixan для синтетичних тканин, пуховиків і т.п. Після прання гелем Діксан Классіко білизна чиста, м'яка і має дуже приємний аромат. Це універсальний рідкий порошок, з дуже високими властивостями, видаляє плями,  не вимагає додавання пом'якшуючих засобів. Гель Dixan Classico легко наливати і дозувати. Універсальність засобу замінює потреба використання окремих засобів для білих і кольорових виробів. Особливості засібу для прання Dixan: - розрахований на 30 циклів прання; - приємний аромат; - додає білизні свіжість і м'якість; - для прання в холодній воді; - для білих і кольорових виробів; - для ручного і машинного прання; - бесфосфатний.  

19600 грн.

(0)
Артикул: 13023
Артикул: 16774

Мило від плям Dr. Beckmann (Доктор Бекманн) допоможе без зусиль усунути плями на текстильних виробах, м'яких меблях, подушках і килимах. Активні компоненти мила впливають тільки на забруднення, не порушуючи при цьому колір і цілісність матеріалу. Спосіб застосування засобу для виведення плям у вигляді мила Dr. Beckmann простий: змочити тканину в зоні забруднення і намилити, залишити на кілька хвилин, потім добре прополаскати. У випадку обробки виробів, які не підлягають пранню - змочити поверхню, нанести мило, після чого добре промокнути матеріал вологою чистою тканиною кілька разів до повного очищення, просушити. Мило не створює багато піни, не залишає слідів і розводів, що дуже зручно при чищенні м'яких меблів і килимових покриттів. Особливості мила від плям Dr. Beckmann: - підходить для чищення м'яких меблів, іграшок та килимів; - не залишає розводів після висихання; - вага 100 г.

6600 грн.

(0)
Артикул: 16774
Артикул: 16775

Плямовивідник-ролер Dr. Beckmann (Доктор Бекманн) допоможе без зусиль усунути плями на текстильних виробах, м'яких меблях, подушках і килимах. Активні компоненти засобу діють тільки на забруднення, не порушуючи при цьому колір і цілісність матеріалу. Спосіб застосування засобу для виведення плям у вигляді аплікатора Dr. Beckmann простий: змочити тканину в зоні забруднення і нанести засіб, залишити на кілька хвилин, потім добре прополаскати. У випадку обробки виробів, що не підлягають пранню - змочити поверхню, нанести засіб, після чого добре промокнути матеріал вологою чистою тканиною кілька разів до повного очищення, просушити. Плямовивідник не створює багато піни, не залишає слідів і розводів, що дуже зручно при чищенні м'яких меблів і килимових покриттів. Формат поставки - ролер у вигляді пластикового флакона, об'ємом 75 мл зі зручним аплікатором, який дозволяє наносити засіб безпосередньо на пляму. Особливості плямовивідника Dr. Beckmann: - зручний формат ролера-аплікатора; - підходить для чищення м'яких меблів, іграшок та килимів; - не залишає розводів після висихання; - об `єм 75 мл.

7400 грн.

(0)
Артикул: 16775
Артикул: 14338

Formula 100 (Формула 100) гель для прання кольорової білизни виготовлений за унікальною німецькою рецептурою. Засіб ефективно видаляє різні види забруднень, в тому числі, стійкі жирові плями. Гель призначений для прання кольорових бавовняних тканин. Він зберігає інтенсивність кольору речей та не руйнує структуру тканинних волокон. Гель Формула сто добре розчиняється і ефективний при низьких температурах води. Гель Формула 100 достатньо концентрований, тому він буде економно витрачатись. 1,5 літра засобу вистачає приблизно на 20 циклів прання. Поставляється гель для кольорових тканин в пластиковій пляшці зі зручною ручкою та кришкою-дозатором. Гель для прання Формула 100 має збалансовану формулу і будь-які забруднення відпирає з першого разу: червоне вино, кава, косметику, чорнило. Особливості засобу для прання: - для прання кольорових тканин; - концентрований; - ефективний при температурі води від 30⁰С; - зберігає інтенсивність кольору фарбованого тканин.

17940 грн.

(0)
Артикул: 14338
Артикул: 14339

Formula 100 (Формула 100) гель для прання чорної білизни виготовлений за унікальною німецькою рецептурою. Засіб ефективно видаляє різні види забруднень, в тому числі, стійкі жирові плями. Гель призначений для прання чорних бавовняних тканин. Формула сто зберігає інтенсивність кольору речей та не руйнує структуру тканинних волокон. Гель для чорних тканин добре розчиняється та ефективний при низьких температурах води. Гель Формула 100 достатньо концентрований, тому він буде економно витрачатись. 1,5 літра засобу вистачає приблизно на 20 циклів прання. Поставляється гель для темних тканин в пластиковій пляшці зі зручною ручкою та кришкою-дозатором. Гель для прання Формула 100 має збалансовану формулу і будь-які забруднення відпирає з першого разу: червоне вино, кава, косметику, чорнило. Особливості засобу для прання: - для прання чорних тканин; - концентрований; - ефективний при температурі води від 30⁰С; - перешкоджає вицвітанню тканин.

18480 грн.

(0)
Артикул: 14339
Артикул: 14336

Formula 100 (Формула 100) універсальний пральний порошок виготовлений за оригінальною рецептурою та підходить для прання всіх типів тканин, за винятком шовку. У складі універсального порошку є якісні біологічні ензими, які добре перуть білі речі й видаляють практично всі види забруднень, не пошкоджуючи структуру волокон. Пральний порошок Формула 100 усуває небажані запахи, надає речам свіжість та приємний аромат. Пральний порошок концентрований, тому витрачається економно. Для прання п'яти кілограмів білизни у воді середньої жорсткості необхідно всього 70 г порошку. Формула сто поставляється в зручній для зберігання картонній упаковці. Пральний порошок Формула 100 має збалансовану формулу і будь-які забруднення відпирає з першого разу: червоне вино, кава, косметику, чорнило. Особливості засобу для прання: - підходить для всіх типів тканин (крім шовку); - видаляє органічні забруднення; - не руйнує структуру тканин; - економно витрачається; - ефективний при низькій температурі води; - надає речам свіжість і приємний аромат.

29040 грн.

(0)
Артикул: 14336
Артикул: 14337

Formula 100 (Формула 100) універсальний пральний порошок виготовлений за оригінальною рецептурою та підходить для прання всіх типів тканин, за винятком шовку. У складі прального порошку є якісні біологічні ензими, які добре перуть білі речі й видаляють практично всі види забруднень, не пошкоджуючи структуру волокон. Пральний порошок Формула 100 усуває небажані запахи, надає речам свіжість та приємний аромат. Пральний порошок концентрований, тому витрачається економно. Для прання п'яти кілограмів білизни у воді середньої жорсткості необхідно всього 70 г порошку. Формула сто поставляється в зручній для зберігання картонній упаковці. Пральний порошок Формула 100 має збалансовану формулу і будь-які забруднення відпирає з першого разу: червоне вино, кава, косметику, чорнило. Однією коробкою порошку 0,56 кг можна випрати 36 кг білизни. Особливості засобу для прання: - підходить для всіх типів тканин (крім шовку); - видаляє органічні забруднення; - не руйнує структуру тканин; - економно витрачається; - ефективний при низькій температурі води; - надає речам свіжість і приємний аромат.

10140 грн.

(0)
Артикул: 14337
Артикул: 17749

Порошок-концентрат для прання білої білизни Frosch (Фрош) Цитрус підійде для прання одягу та постільної білизни. Гіпоалергенна формула засобу для прання розроблена спеціально для чутливої ​​шкіри. Засіб ефективно усуває забруднення, доглядаючи за волокнами тканини. Безфосфатний порошок для прання з кисневими відбілювачами пом'якшує воду та повертає речам білизну. Порошок для прання Фрош підходить для всіх типів тканин та використовується для ручного та машинного прання. Засіб добре виполіскується, надає речам м'якість, приємний аромат і полегшує процес прасування. Особливості порошку для прання Frosch: - для прання білих речей; - концентрат; - з кисневими відбілювачами; - безфосфатний; - пом'якшує воду; - гіпоалергенний; - легко виполіскується.

32500 грн.

(0)
Артикул: 17749
Артикул: 17750

Бальзам Frosch (Фрош) З мигдальним молочком підійде для прання вовняних та делікатних тканин. Гіпоалергенна формула засобу для прання розроблена спеціально для чутливої ​​шкіри. Засіб ефективно усуває забруднення, доглядаючи за волокнами тканини. Безфосфатний гель для прання з екстрактом мигдального молочка пом'якшує воду та не сушить шкіру рук під час ручного прання. Гель для прання Фрош підходить для всіх типів тканин та використовується для ручного та машинного прання. Засіб добре виполіскується, надає речам м'якість, приємний аромат і полегшує процес прасування. Особливості бальзаму для прання Frosch: - для делікатних тканин; - концентрат; - з натуральним екстрактом морських мінералів; - безфосфатний; - пом'якшує воду; - гіпоалергенний; - легко виполіскується.

29900 грн.

(0)
Артикул: 17750
Артикул: 17748

Концентрований рідкий засіб для прання Frosch (Фрош) підійде для прання одягу та постільної білизни. Гіпоалергенна формула засобу для прання розроблена спеціально для чутливої ​​шкіри. Засіб ефективно усуває забруднення, доглядаючи за волокнами тканини. Безфосфатний гель для прання з екстрактом морських мінералів пом'якшує воду та не сушить шкіру рук під час ручного прання. Гель для прання Фрош підходить для всіх типів тканин та використовується для ручного та машинного прання. Засіб добре виполіскується, надає речам м'якість, приємний аромат і полегшує процес прасування. Формат поставки - економічна упакойка Дой-пак. Особливості гелю для прання Frosch: - концентрат; - з натуральним екстрактом морських мінералів; - безфосфатний; - пом'якшує воду; - гіпоалергенний; - легко виполіскується.

30900 грн.

(0)
Артикул: 17748
Артикул: 10010

Безфосфатний рідкий пральний порошок Frosch - знахідка для господині, яка цінує свій час і піклується про безпеку родини. Цей гель для прання здатний відіпрати плями, як з білої, так і з кольорової білизни без втрати початкового кольору. Розроблений провідними німецькими експертами з дерматології, гель Фрош не містить фосфатів і абсолютно безпечний для прання дитячої білизни. Рідкий пральний порошок Frosch Алое Вера - це ще більше ніжності і турботи про Вашу шкіру. Спеціальний склад пом'якшує структуру тканин і захищає її від вигорання. Після застосування Фрош Алое Вера для прання, білизна буде ніжною і м'якою як хмаринка. Варто відзначити, що турботливі мами використовують безфосфатний гель Frosch Алое Вера навіть для ручного прання дитячої білизни. Його гіпоалергенні властивості і ніжний, ненав'язливий аромат подбають про чутливу шкіру.

29900 грн.

(0)
Артикул: 10010
Артикул: 10011

Безфосфатний рідкий пральний порошок Frosch - знахідка для господині, яка цінує свій час і піклується про безпеку родини. Цей гель для прання здатний відіпрати плями, як з білої, так і з кольоровї білизни без втрати початкового кольору. Розроблений провідними німецькими експертами з дерматології, гель Фрош не містить фосфатів і абсолютно безпечний для прання дитячої білизни. Варто відзначити, що турботливі мами використовують безфосфатний гель Frosch навіть для ручного прання дитячої білизни. Його гіпоалергенні властивості і ніжний, ненав'язливий аромат подбають про чутливу шкіру.

29900 грн.

(0)
Артикул: 10011
Артикул: 10013

Безфосфатний рідкий пральний порошок Frosch - знахідка для господині, яка цінує свій час і піклується про безпеку родини. Цей гель для прання здатний відіпрати плями, як з білої, так і з кольорової білизни без втрати початкового кольору. Розроблений провідними німецькими експертами з дерматології, гель Фрош не містить фосфатів і абсолютно безпечний для прання дитячої білизни. Варто відзначити, що турботливі мами використовують безфосфатний гель Frosch навіть для ручного прання дитячої білизни. Його гіпоалергенні властивості і ніжний, ненав'язливий аромат подбають про чутливу шкіру.

63000 грн.

(0)
Артикул: 10013
Артикул: 17743

Плямовивідник Frosch (Фрош) ефективно видаляє плями від продуктів харчування та трави та декоративної колсметики. Безфосфатний гіпоалергенний засіб поставляється в зручному ПЕТ флаконі та підходить для всіх типів тканин. Плямовивідник ефективно усуває плями з білих та кольорових речей, не порушуючи цілісність волокон і зберігаючи колір виробу. Спосіб застосування засобу для попередньої обробки плям простий: нанести засіб на пляму, залишити для на 10-15 хвилин, потім випрати виріб в звичайному режимі з засобом для прання. Особливості плямовивідника Frosch: - для всіх типів тканин; - об `єм 500 мл; - безфосфатний. .

14600 грн.

(0)
Артикул: 17743
Артикул: 17744

Плямовивідник для текстилю Frosch (Фрош) ефективно видаляє плями від продуктів харчування, трави, декоративної косметики. Безфосфатний гіпоалергенний засіб поставляється в зручному форматі гелю та підходить для всіх типів тканини. Плямовивідник відрізняється густий текстурою, високою концентрацією та ефективно усуває плями з білих і кольорових речей, не порушуючи цілісність волокон і зберігаючи колір виробу. Спосіб застосування засобу для попередньої обробки плям простий: нанести засіб на вологу тканину, потерти з невеликим натисканням і залишити на 10-15 хвилин, потім випрати виріб в звичайному режимі з використанням засобом для прання. Особливості плямовивідника Frosch: - об `єм 75 мл; - безфосфатний; - у вигляді гелю.

4800 грн.

(0)
Артикул: 17744
Артикул: 17742

Плямовивідник для текстилю Frosch (Фрош) з активним киснем ефективно видаляє плями від продуктів харчування, трави, декоративної косметики. Безфосфатний гіпоалергенний засіб поставляється в зручному форматі гелю підходить для всіх типів тканини. Унікальна формула активного кисеню видаляє навіть застарілі плями, глибоко очищаючи волокна. Плямовивідник відрізняється густий текстурою, високою концентрацією та ефективно усуває плями з білих і кольорових речей, не порушуючи цілісність волокон і зберігаючи колір виробу. Спосіб застосування засобу для попередньої обробки плям простий: нанести засіб на вологу тканину, потерти з невеликим натисканням і залишити на 10-15 хвилин, потім випрати виріб в звичайному режимі з використанням засобом для прання. Особливості плямовивідника Frosch: - зручний дозатор; - з активним киснем; - об `єм 75 мл; - безфосфатний; - у вигляді гелю.

6890 грн.

(0)
Артикул: 17742
Артикул: 17746

Кондиціонер для білизни Frosch (Фрош) з екстрактом Алое Вера забезпечить речам м'якість після прання. Густий ополіскувач надає білизні антистатичний ефект і полегшує процес прасування. Спеціальні ароматичні мікрокапсули проникають всередину волокон тканини і надають речам свіжість і приємний аромат. Ополіскувач Фрош призначений для догляду за білизною після основного прання під час полоскання. Концентрований засіб поставляється в зручній ПЕТ пляшці з кришечкою-дозатором. 1 ковпачок рідини призначений для одного прання. Засіб необхідно додати у відсік для ополіскувача в пральній машині і він буде використаний під час останнього полоскання. Концентрат Frosch з ніжним ароматом може бути використаний і для ручного прання. Особливості кондиціонера для полоскання білизни Frosch Алое Вера: - об `єм 750 мл; - захист і пом'якшення тканин; - аромат свіжості; - антистатичні властивості; - полегшує процес прасування речей; - економічна витрата завдяки високій концентрації засобу

8620 грн.

(0)
Артикул: 17746
Артикул: 17745

Кондиціонер для білизни Frosch (Фрош) з екстрактом шипшини забезпечить речам м'якість після прання. Густий ополіскувач надає білизні антистатичний ефект і полегшує процес прасування. Спеціальні ароматичні мікрокапсули проникають всередину волокон тканини і надають речам свіжість і приємний аромат. Ополіскувач Фрош призначений для догляду за білизною після основного прання під час полоскання. Концентрований засіб поставляється в зручній ПЕТ пляшці з кришечкою-дозатором. 1 ковпачок рідини призначений для одного прання. Засіб необхідно додати у відсік для ополіскувача в пральній машині і він буде використаний під час останнього полоскання. Концентрат Frosch з ніжним ароматом може бути використаний і для ручного прання. Особливості кондиціонера для полоскання білизни Frosch Шипшина: - об `єм 750 мл; - захист і пом'якшення тканин; - аромат свіжості; - антистатичні властивості; - полегшує процес прасування речей; - економічна витрата завдяки високій концентрації засобу

8620 грн.

(0)
Артикул: 17745
Артикул: 6308

Пральний порошок Gala, спеціально розроблений для видалення забруднень з кольорової і білої тканини. Підходить для прання синтетичних тканин, виробів з вовни й льону. Завдяки спеціальним компонентам, пральний порошок зберігає яскравість і насиченість кольору ваших речей, навіть після багаторазового прання, при цьому не шкодить тканині. Пральний порошок можна використовувати при низьких температурах.

14600 грн.

(0)
Артикул: 6308
Артикул: 11459

Пральний порошок Gala Color (Гала Колор) ефективно справляється із забрудненнями при ручному пранні, підходить для прання бавовняних, лляних і синтетичних тканин. У складі прального порошку Gala Color є спеціальні гранули, які проникають в волокна тканини та захищають її від знебарвлення, зберігають насиченість кольору навіть при багаторазовому пранні. Пральний порошок Гала Колор не містить агресивних відбілювачів, в тому числі, і хлору. Пральний порошок насичений Активним Киснем, який прискорює процес прання, легко видаляє плями навіть при низьких температурах. Залишає на тканинах легкий свіжий аромат з цитрусовими нотками. Пральний порошок Gala Color не містить фосфатів. Безпечний для шкіри рук. Поставляється в зручній для зберігання картонній упаковці. Особливості: - ручне прання; - ефективний при низьких температурах; - зберігає яскраві кольори при багаторазових праннях; - свіжий аромат.

1450 грн.

(0)
Артикул: 11459
Артикул: 7548

Універсальний пральний порошок Gala Автомат Яскраві кольори зі зниженим піноутворенням. Пральний порошок Gala спеціально створений для прання виробів з бавовняних, льняних, синтетичних і штучних тканин, дбайливо усуваючи забруднення з кольорових виробів. Пральний порошок Гала призначений для автоматичного прання.

9800 грн.

(0)
Артикул: 7548

Для прання


Прання речей - повсякденний процес. Але ми спробували зробити його приємним і легким для Вас. Ми підібрали оптимальний набір компонентів для дбайливого і ефективного прання Ваших речей. Тут присутні як лідери серед безфосфатних пральних засобів, а також усім відомі і перевірені часом бренди: порошок «Ariel» і «Persil». Також ми подбали про здоров'я Вашого малюка, і пропонуємо порошок «Ушастий нянь», який не містить речовин, що можуть подразнювати ніжну дитячу шкіру, і рекомендований для прання дитячих речей будь-якого віку, в тому числі новонароджених. Щоб Ваші речі приносили Вам почуття комфорту і затишку ми рекомендуємо використовувати пом'якшувач для білизни і кондиціонер «Lenor». Для полегшення відпирання забруднень знадобиться плямовивідник «Vanish», доступний для покупки в нашому інтернет-магазині.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $