Фільтр
Всього товарів: 98

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 98

Сортування

Сортування:
Артикул: 18284
5700

Спрей Comet - це універсальний миючий засіб для видалення нальоту в ванній кімнаті. Його можна використовувати для очищення раковин, кахлю, плитки або ванни від забруднень, які накопичуються на них з часом. Також спрей Comet використовують для очищення емальованих, пластикових, акрилових і металевих поверхонь у ванній кімнаті. Comet спрей 500 мл поставляється в пластиковому герметично закритому флаконі з розпилювачем. Такий флакон відмінно зберігає всі якості засобу протягом тривалого проміжку часу. Особливості кошти Comet 500 мл: - Очищає всі поверхні від будь-якого забруднення; - Зручний флакон; - Швидкий ефект.

4200 грн.

(0)
Артикул: 18284
Артикул: 10022

У сучасному світі виробники побутових миючих засобів все більше намагаються догодити споживачеві і зробити продукт максимально зручним у використанні і ефективним. Німецька компанія Henkel є одним з лідерів по виробництву продукції для дотримання гігієни у побуті. Так, для підтримки ідеальної чистоти в туалеті було розроблено спеціальний зручний блок для унітазу Bref Duo-Aktiv з ароматом лайма і м'яти. Відмінна особливість блоку для унітазу Бреф Дуо-Актив - спеціальний рідкий блок, що складається з двох відділень. В одному відділенні знаходиться гель, який захищає поверхню туалету від мікробів, а також запобігає появі вапняного нальоту. У другому відділенні зберігається гель з тонким ароматом лайма і м'яти, який не просто освіжає вбиральню, а й нейтралізує неприємні запахи. Крім того, туалетний блок Bref Duo-Aktiv зручно вішати на обідок унітазу, уникаючи небажаних дотиків.

4420 грн.

(0)
Артикул: 10022
Артикул: 10021

У сучасному світі виробники побутових миючих засобів все більше намагаються догодити споживачеві і зробити продукт максимально зручним у використанні і ефективним. Німецька компанія Henkel є одним з лідерів по виробництву продукції для дотримання гігієни у побуті. Так, для підтримки ідеальної чистоти в туалеті було розроблено спеціальний зручний блок для унітазу Bref Duo-Aktiv з ароматом лотоса і лаванди. Відмінна особливість блоку для унітазу Бреф Дуо-Актив - спеціальний рідкий блок, що складається з двох відділень. В одному відділенні знаходиться гель, який захищає поверхню туалету від мікробів, а також запобігає появі вапняного нальоту. У другому відділенні зберігається гель з тонким ароматом лотоса і лаванди, який не просто освіжає вбиральню, а й нейтралізує неприємні запахи. Крім того, туалетний блок Bref Duo-Aktiv зручно вішати на обідок унітазу, уникаючи небажаних дотиків.

4420 грн.

(0)
Артикул: 10021
Артикул: 10185

Bref Duo-Cubes - це чистячі кубики для унітаза. Розчиняючись безпосередньо в зливному бачку, кубики Бреф Дуо-Кубc видаляють різні забруднення та забезпечують чистоту і свіжість поверхні унітазу. Зручний формат цього засобу дозволяє уникнути небажаних дотиків до поверхонь унітазу та захистити шкіру рук від взаємодії з побутовою хімією. Лише один кубик засобу для гігієни туалету Bref Duo-Cubes розчиняється понад тиждень, забезпечуючи тривалу чистоту унітазу і приємний свіжий запах.

4420 грн.

(0)
Артикул: 10185
Артикул: 11154

Гель для туалету Bref Хвиля свіжості призначений для поліпшення якості змиву та нейтралізації неприємних запахів. Засіб має антибактеріальні властивості. Гель Bref Хвиля свіжості також захищає поверхню унітазу від вапняного нальоту. У комплекті з гелем Бреф йде кошик з надійним утримувачем.

9600 грн.

(0)
Артикул: 11154
Артикул: 17414

Блок для унітазу Bref (Бреф) Сила-актив Свіжість лаванди розроблений для підтримки ідеальної чистоти та ароматизації в туалеті. Відмітна особливість блоку для унітазу Бреф Сила-актив - 2 діючі речовини у вигляді густого гелю. Один з яких захищає поверхню унітазу від мікробів і запобігає появі вапняного нальоту. А другий компонент з тонким ароматом лаванди, який не просто освіжає вбиральню, а й нейтралізує неприємні запахи. Блок Bref Сила-актив надійно фіксується на обідку унітазу і екомно витрачається, взаємодіючи з водою при кожному змиванні. Особливості Bref Сила-актив Свіжість лаванди: - усуває неприємні запахи; - антибактеріальний ефект; - зручний спосіб фіксації; - аромат лаванди.

4420 грн.

(0)
Артикул: 17414
Артикул: 19214

Bref (Бреф), 700 мл, Гель унітазу, Проти вапна і нальоту, Океан - це одне з найкращих, з точки зору функціональності, рішення для підтримування вашого унітазу в чистоті і запобігання нальоту. Засіб одночасно освіжає повітря, запобігає нальоту і надає сліпучого блиску поверхні унітазу. Гель для унітазу Bref Океан зроблений компанією Henkel, яка займає лідируючі позиції на світовому ринку товарів в сфері побутової хімії. При використанні слід застосовувати запобіжні заходи і уважно ознайомитися з інструкцією. Після нанесення гелю Bref Океан слід залишити на 15 хвилин, потім змити. Приємний аромат океану ефективно видаляє неприємні запахи і залишається надовго у вашій ванній кімнаті.

6600 грн.

(0)
Артикул: 19214
Артикул: 13911

Преміальний гігієнічний засіб для туалету Bref (Бреф) Гель для чищення унітазу від вапняного нальоту 6x Effect Power Gel Anti-Limescale (6х Ефект Пауер Гель Анти-Лімескейл) розроблений для чищення унітазу від вапняного нальоту та підтримання бездоганної чистоти і приємного аромату Вашого туалету. До складу цього гелю входять спеціальні миючі компоненти, які проводять видалення стійких вапняних відкладень і плям іржі з поверхні унітазу при цьому роблячи антибактеріальну обробку. Так само в формулу гелю додані компоненти, які знищують неприємні запахи і наповнюють приміщення свіжим запахом чистоти. Гель має густу консистенцію, яка рівномірно розподіляється і добре затримується на поверхні унітазу, що дозволяє економічно використовувати засіб. При цьому вигнутий дозатор ефективно розподіляє гель у важкодоступних місцях і за обідком. Bref, Гель для чищення унітазу від вапняного нальоту 6x Effect Power Gel Anti-Limescale при регулярному використанні підтримає ідеальну свіжість і чистоту Вашого унітазу і туалетної кімнати. Особливості: - дезінфікуючий ефект; - усуває неприємні запахи; - видаляє вапняний наліт та плями іржі; - зручна форма флакона з дозатором для нанесення гелю на поверхню. Спосіб застосування: Нанести засіб на поверхню та під обідок унітазу і залишити на 30 хвилин. Змити водою. При сильних забрудненнях можливо потерти щіткою або повторити процедуру.

6990 грн.

(0)
Артикул: 13911
Артикул: 13912

Преміальний гігієнічний засіб для туалету Bref (Бреф) Гель для чищення і дезінфекції унітазу 6x Effect Power Gel Total Protection (6х Ефект Пауер Гель Тотал Протекшен) містить спеціальні миючі компоненти, які очищають поверхні від вапняного нальоту, плям іржі та будь-яких стійких забруднень. При цьому проводиться повна антибактеріальна обробка. Також цей гель після використання створює захисний шар, який надалі захищає поверхню унітазу від утворення вапняного нальоту і уринових відкладень. Формула гелю містить компоненти, які знищують неприємні запахи і наповнюють приміщення свіжим запахом чистоти. Гель має густу консистенцію, яка рівномірно розподіляється по поверхні. При цьому вигнутий дозатор ефективно розподіляє гель у важкодоступних місцях і за обідком. Bref, Гель для чищення унітазу і дезінфекції унітазу 6x Effect Power Gel Total Protection при регулярному використанні підтримає ідеальну свіжість і чистоту Вашого унітазу і туалетної кімнати. Особливості: - дезінфікуючий ефект; - усуває неприємні запахи; - видаляє вапняний наліт та плями іржі; - зручна форма флакона з дозатором для нанесення гелю на поверхню. Спосіб застосування: Нанести засіб на поверхню та під обідок унітазу і залишити на 30 хвилин. Змити водою. При сильних забрудненнях можливо потерти щіткою або повторити процедуру.

6990 грн.

(0)
Артикул: 13912
Артикул: 13661

Універсальний крем для чищення Cif (Сиф) Active Fresh (Актив Фреш) ефективно очищає поверхні на кухні та у ванній кімнаті. Це універсальний помічник в прибиранні, який заощадить Ваш час і зусилля. Унікальна формула Cif легко впорається зі стійкими кухонними забрудненнями, такими, як жир і пригоріла їжа. Крем для чищення Cif видаляє іржу, мильний наліт і вапняні відкладення. Завдяки кремовій текстурі з мікрокристалами, поверхні залишаються гладкими та чистими, без подряпин. Засіб добре змивається, не залишаючи розводів, має приємний свіжий аромат. Спосіб застосування: нанесіть крем на вологу губку або на саму поверхню. Видаліть забруднення і змийте водою. Рекомендується використовувати крем Cif Active Fresh для чищення емальованих, керамічних, сталевих та інших твердих вологостійких поверхнях. Особливості: - кремова текстура з мікрокристалами; - не пошкоджує поверхні; - ефективно очищає емаль, плитку, нержавіючу сталь, кераміку; - приємний аромат.

2700 грн.

(0)
Артикул: 13661
Артикул: 17408

Засіб для миття ванни Cif (Сіф) Анти-наліт, Ультра швидкий у вигляді спрея відмінно видаляє забруднення з поверхонь кухні та ванної кімнати. Спрей підходить для пластику, скла, дзеркал, кахлю, хромованих елементів та нержавіючої сталі. Універсальний миючий засіб може використовуватися з вологими губками або з серветками з мікрофібри. Система Анти-наліт швидко розчиняє та видаляє сліди від води, мила, вбиває мікроби, нейтралізує неприємний запах. Спосіб застосування Cif Анти-наліт: розпорошити на забруднену поверхню, протерти вологою серветкою або губкою. Для застарілих забруднень рекомендується залишити засіб на 1 хвилину. Особливості миючого засобу для ванної Cif Анти-наліт Ультра швидкий: - підходить для кахлю, скляних і керамічних покриттів; - ефективно видаляє вапняний наліт від води; - швидка дія; - зручний формат спрею; - об `єм 500 мл.

6300 грн.

(0)
Артикул: 17408
Артикул: 17406

Засіб для миття кухні Cif (Сіф) Анти-жир, Універсальний, Ультра швидкий у вигляді спрея відмінно видаляє забруднення з кухонних поверхонь. Спрей підходить для керамічних плит і кахлю, хромованих елементів, пластику та нержавіючої сталі. Універсальний миючий засіб може використовуватися як з паперовими рушниками, так і з серветками з мікрофібри. Система Анти-жир швидко розчиняє та видаляє жир з варильної поверхні, духових шаф, мікрохвильових печей і аерогрилів. За допомогою спрею для кухні Cif Ультра швидкий можна обробити корпус мультиварки або блендера. Спосіб застосування Cif Анти-жир: розпорошити на забруднену поверхню, протерти вологою серветкою або губкою. Особливості миючого засобу для кухні Cif Анти-жир  Універсальний Ультра швидкий: - ефективно видаляє жир; - швидка дія; - універсальний засіб підходить для будь-яких поверхонь - зручний формат спрею; - об `єм 500 мл.

6300 грн.

(0)
Артикул: 17406
Артикул: 17411

Універсальний крем для чищення Cif (Сиф) Active Lemon (Актив Лимон) легко впорається зі стійкими кухонними забрудненнями, такими, як жир, іржа, мильний та вапняний наліт. Завдяки кремовій текстурі з мікрокристалами, поверхні залишаються гладкими та чистими, без подряпин. Засіб добре змивається, не залишає розводів, нейтралізує неприємні запахи, залишаючи свіжий аромат лимона. Спосіб застосування крему Сіф: нанести крем на поверхню. Видаліти залишки засобу разом із забрудненнями за допомогою вологої губки або серветки з мікрофібри. Рекомендується наносити засіб тільки на охолоджені поверхні. Особливості крему для чищення Cif Active Lemon: - густий крем з мікрокристалами; - об `єм 500 мл; - не пошкоджує поверхні; - ефективно очищає емаль, кахель, нержавіючу сталь, кераміку; - свіжий аромат лимона.

4400 грн.

(0)
Артикул: 17411
Артикул: 6487

Містить мікрогранули і відбілюючі компоненти. Легко видалить старі плями і заїдлий бруд, надаючи білим поверхням чистоту. Cif Ultra White – ідеальний при очищенні емальованих, пластикових, акрилових і металевих поверхонь білого кольору, які найбільш уразливі до щоденних забруднень.

4415 грн.

(0)
Артикул: 6487
Артикул: 18280

Спрей Cif - це універсальний миючий засіб для видалення жирних плям на кухні. Його можна використовувати для очіщеніямойкі, кахлю, плитки або грубки від забруднень, які накопичуються на них з часом. Також спрей Cif використовують для очищення емальованих, пластикових, акрилових і металевих поверхонь у ванній кімнаті. Cif спрей 500 мл поставляється в пластиковому герметично закритому флаконі з розпилювачем. Такий флакон відмінно зберігає всі якості засобу протягом тривалого проміжку часу. Особливості кошти Cif 500 мл: - Очищає всі поверхні від будь-якого забруднення; - Зручний флакон; - Швидкий ефект.

9700 грн.

(0)
Артикул: 18280
Артикул: 17561

Спрей Cif - це універсальний миючий засіб для видалення нальоту і вапна з ванн. Його можна використовувати для очищення раковин, душових кабін, кахелю, шафки, плитки або батареї від забруднень, які накопичуються на них з часом. Також спрей Cif використовують для очищення емальованих, пластикових, акрилових і металевих поверхонь у ванній кімнаті. Cif спрей 500 мл поставляється в пластиковому герметично закритому флаконі з розпилювачем. Такий флакон відмінно зберігає всі якості засобу протягом тривалого проміжку часу. Особливості кошти Cif 500 мл: - Очищає всі поверхні від будь-якого забруднення; - Зручний флакон; - Швидкий ефект.

9700 грн.

(0)
Артикул: 17561
Артикул: 8421

Містить спеціальні мікрогранули, які допомагають ефективного очищати поверхню, не пошкоджуючи її. Cif Active Fresh легко видаляє пригорілий жир, вапняний наліт та інші забруднення. Cif Active Fresh ідеально підходить для прибирання кухні, ванни і всього будинку. Застосування: нанесіть крем на вологу губку або на саму поверхню. Видаліть забруднення і змийте водою.

4450 грн.

(0)
Артикул: 8421
Артикул: 8067

Cillit Bang (Сілліт Бенг) для чищення кухні, Антижир+Сяйво - це сильнодіючий концентрований засіб для видалення жиру, сажі та застарілих забруднень. Сілліт Бенг ефективно розчиняє навіть стійкий бруд та обгорілий жир. При використанні засобу Антижир Сяйво рекомендується надягати гумові рукавички для захисту шкіри рук. Засіб для чищення кухні Сілліт істотно заощадить час та зусилля для прибирання на кухні. Cillit Bang для кухні поставляється в зручному пластиковому флаконі 750 мл, який має ергономічну форму. Засіб від Cillit дбайливо впливає на поверхні та надає їм блиск, не залишаючи подряпин. Для зручного нанесення засобу передбачений розпилювач. Особливості Сілліт для чищення кухні: - ефективно усуває застарілі жир та сажу; - концентрований; - швидкодіючий; - зручно наноситься; - надає поверхні блиск.

9900 грн.

(0)
Артикул: 8067
Артикул: 8066

Засіб для чищення ванни, Антиналіт+Блиск застосовується для прибирання у ванній кімнаті. Cillit Bang (Сілліт Бенг) підходить для очищення сантехніки, плитки, душових кабін, ванн. Засіб Сілліт Бенг містить активні компоненти, які ефективно розчинять та видалять іржу, наліт. Засіб для чищення ванни дбайливо впливає на поверхні та надає їм блиск, не залишаючи подряпин або плям. Cillit Bang поставляється в зручному пластиковому флаконі, який має ергономічну форму. Сілліт легко фіксувати та тримати в одній руці під час прибирання. Для зручного нанесення засобу чищення на поверхню передбачений розпилювач. Носик пульверизатора повертається та фіксується в положенні «off» після застосування - це виключає розпорошення засобу при випадковому натисканні. Особливості Антиналіт+Блиск: - містить лимонну кислоту; - розчиняє наліт та іржу; - дезінфікує; - не залишає подряпин.

9900 грн.

(0)
Артикул: 8066
Артикул: 10136

Засіб для миття скла Clin Анти-пар призначено для використання на будь-яких скляних поверхнях. Він делікатно видаляє забруднення та не залишає розводів. Спеціальна формула засобу Клін Анти-пар запобігає запотіванню скла і дзеркал у ванній кімнаті або машині. Засіб для миття скла Clin Анти-пар - оптимальне рішення для того, щоб надати чистоту і блиск скляним поверхням.

4950 грн.

(0)
Артикул: 10136
Артикул: 6467

Легко видалить стійкі забруднення за поверхонь. Справляється з жиром, закипілими залишками їжі, накипом. Аромат лимона.

2590 грн.

(0)
Артикул: 6467
Артикул: 7833

Comet (Комет) засіб для чищення унітазу ефективно видаляє забруднення, дезінфікує та освіжає. Комет Океан можна застосовувати для очищення сантехніки, а також для миття плитки та підлоги. Спеціальна форма пляшки дозволяє зручно наносити засіб від Comet під обідок унітазу та в інші важкодоступні місця. Засіб для унітазу після нанесення залишає приємний аромат свіжості, а поверхні стають гладенькими та сяючими до 7 днів. Поставляється Comet для чищення унітазу в пластиковій пляшці 500 мл. Засіб з ароматом Океан густий та концентрований, тому даного об’єму вистачить на тривалий час. Рекомендовано використовувати захисні рукавички під час прибирання. Особливості Comet для чищення: - дезінфікує та очищає; - свіжий аромат; - концентрований; - зручна форма пляшки.

5400 грн.

(0)
Артикул: 7833
Артикул: 12703

Засіб для унітазів Domestos з потужною ультра-густою формулою без проблем переможе мікроби, сильні забруднення, вапняний наліт та іржу. Domestos ефективний навіть під водою.  Завдяки потужній формулі, Domestos знищує бруд і мікроби, забезпечуючи туалету глибоке очищення, білосніжне сяйво і дезінфекцію. Для запобігання виникнення подразнень, при використанні Доместос рекомендується використовувати гумові рукавички.

3500 грн.

(0)
Артикул: 12703
Артикул: 5721

Засіб для чищення Domestos великого спектру застосування: чистить, дезінфікує та відбілює. Вбиває всі відомі мікроби. Для миття та дезінфекції туалетів, ванн, зливів, стоків і різних поверхонь. Для запобігання виникнення подразнень рекомендується використовувати гумові рукавички.

5600 грн.

(6)
Артикул: 5721
Артикул: 5853

Засіб для унітазів Domestos з потужною ультра-густою формулою без проблем переможе мікроби, сильні забруднення, вапняний наліт та іржу. Domestos ефективний навіть під водою. Для запобігання виникнення подразнень, при використанні Доместос рекомендується використовувати гумові рукавички.

5900 грн.

(20)
Артикул: 5853
Артикул: 17402

Засіб для чищення унітазу Domestos (Доместос) Ультра Блиск ефективно видаляє забруднення, дезінфікує та освіжає. Його можна застосовувати для очищення сантехніки, а також для миття кахлю або інших керамічних елементів. Спеціальна форма пляшки дозволяє зручно наносити засіб під обідок унітазу та в в інші важкодоступні місця. Поставляється Domestos в ПЕТ флаконі об'ємом 1 л. Засіб густий і концентрований, що гарантує економну витрату та високу ефективність активних компонентів гелю. З метою безпеки, флакон відкривається при натисканні на ковпачок під час прокрутки. Не допускайте попадання засобу на хромовані елементи, дерев'яні, килимові покриття та тканини. Особливості кошти для миття унітазу Domestos Ультра Блиск: - об'єм 1 л; - дезінфікує і очищає; - густий концентрований гель; - струйний дозатор та особлива форма флакона для зручного нанесення.

5900 грн.

(0)
Артикул: 17402
Артикул: 6519

Засіб очищуючий для унітаза Domestos має густу активну формулу, вбиває мікроби, видаляє бруд, ефективний у водному середовищі, має відбілюючим ефект. Зручна упаковка дозволяє усунути бруд і мікроби у важкодоступних місцях. Не використовується для очищення металевих поверхонь з емальованим, золотим або хромованим покриттям. Зручний ковпачок попереджує відкривання упаковки маленькими дітьми.

5900 грн.

(0)
Артикул: 6519
Артикул: 8820

Domestos (Доместос) засіб для чищення унітазу Фруктова свіжість ефективно видаляє забруднення, дезінфікує та освіжає. Його можна застосовувати для очищення сантехніки, а також для миття плитки та підлоги. Спеціальна форма пляшки дозволяє зручно наносити засіб під обідок унітазу і в інші важкодоступні місця. Засіб Доместос після нанесення залишає приємний фруктовий аромат, а поверхні стають гладенькими та блискучими. Поставляється Domestos для чищення унітазу в пластиковій пляшці об’ємом 500 мл. Засіб густий і концентрований, тому його вистачить на тривалий час. Перед використанням засобу ознайомтеся з інструкцією. Використовуйте захисні рукавички під час прибирання. Особливості: - дезінфікує та очищає; - фруктовий аромат; - концентрований гель; - спеціальна форма пляшки для зручного нанесення.

3300 грн.

(0)
Артикул: 8820
Артикул: 17738

Універсальний Миючий засіб Frosch (Фрош) ефективно видаляє забруднення з підлоги і стін. Перед прибиранням засіб потрібно просто додати у воду та протерти поверхні. Він не залишає мильної плівки та розводів. Після прибирання приміщення наповнюється приємним ароматом свіжості. Рідина для прибирання відрізняється високою концентрацією та поставляється у зручному пластиковому флаконі з кришечкою-дозатором.  Спосіб застосування: розведіть 60 мл засобу в 5 л води (1 ковпачок = 30 мл) та протріть поверхні за допомогою серветки або ганчірки. Особливості універсального засобу Frosch: - гіпоалергенний; - не містить фосфатів; - ефективно видаляє забруднення; - не залишає розводів; - не потребує змивання; - залишає аромат свіжості.

8500 грн.

(0)
Артикул: 17738
Артикул: 17737

Очищуючий засіб Frosch (Фрош) З яблучного оцту відмінно видаляє забруднення з поверхонь кухні та ванної кімнати. Рідина підходить для пластику, скла, дзеркал, кахлю, хромованих елементів та нержавіючої сталі. Універсальний миючий засіб може використовуватися з серветками з мікрофібри. Діюч речовина - яблучний оцет, який швидко розчиняє та видаляє сліди від води, мила, вбиває мікроби, нейтралізує неприємний запах та абсолютно нешкідливий для людини та навколишнього середовища. Спосіб застосування засобу Frosch: нанести на забруднену поверхню, протерти вологою серветкою або губкою. Для застарілих забруднень рекомендується залишити засіб на 1 хвилину. Особливості миючого засобу Frosch: - підходить для кахлю, скляних і керамічних покриттів; - ефективно видаляє вапняний наліт від води; - швидка дія; - об `єм 5 л.

31300 грн.

(0)
Артикул: 17737
Артикул: 17734

Спрей для миття скла Frosch (Фрош) на основі спирту - це екологічно безпечний засіб, призначений для миття та очищення скляних, дзеркальних, хромованих і пластикових поверхонь. До складу очищувача для скла Frosch входять безпечні для здоров'я і навколишнього середовища компоненти і спирт, який сприяє ефективному видаленню забруднень і не залишає розводів. Після використання компоненти цього засобу швидко розпадаються на безпечні біологічні складові. Засіб для чищення скла та дзеркал Фрош має зручну ергономічну форму флакона з дрібнодисперсним розпилювачем, який забезпечує економну витрату рідини. Особливості засобу для миття скла Frosch: - сертифікований як екологічно безпечний продукт; - на основі спирту; - не містить фосфатів.

8600 грн.

(0)
Артикул: 17734
Артикул: 17730

Очищувач для ванни та душу для миття ванни Frosch (Фрош) у вигляді спрею відмінно видаляє забруднення з поверхонь кухні та ванної кімнати. Спрей підходить для пластику, скла, дзеркал, кахлю, хромованих елементів та нержавіючої сталі. Універсальний миючий засіб може використовуватися з вологими губками або з серветками з мікрофібри. Діюча речовина - натуральна виноградна кислота, яка швидко розчиняє та видаляє сліди від води, мила, вбиває мікроби, нейтралізує неприємний запах та абсолютно нешкідлива для людини та навколишнього середовища. Спосіб застосування спрею Frosch: розпорошити на забруднену поверхню, протерти вологою серветкою або губкою. Для застарілих забруднень рекомендується залишити засіб на 1 хвилину. Особливості миючого засобу для ванної Frosch: - підходить для кахлю, скляних і керамічних покриттів; - ефективно видаляє вапняний наліт від води; - швидка дія; - зручний формат спрею; - об `єм 500 мл.

12200 грн.

(0)
Артикул: 17730
Артикул: 17736

Очищуюче молочко Frosch (Фрош) Апельсин легко впорається зі стійкими кухонними забрудненнями, такими, як жир, іржа, мильний та вапняний наліт. Завдяки кремовій текстурі з мікрокристалами, поверхні залишаються гладкими та чистими, без подряпин. Засіб добре змивається, не залишає розводів, нейтралізує неприємні запахи, залишаючи свіжий аромат апельсина. Спосіб застосування крему Фрош: нанести крем на поверхню. Видалити залишки засобу разом із забрудненнями за допомогою вологої губки або серветки з мікрофібри. Рекомендується наносити засіб тільки на охолоджені поверхні. Особливості молочка для чищення Frosch Апельсин: - густий крем з мікрокристалами; - об `єм  500 мл; - не пошкоджує поверхні; - ефективно очищає емаль, кахель, нержавіючу сталь, кераміку; - свіжий аромат апельсина.

7300 грн.

(0)
Артикул: 17736
Артикул: 17735

Очищуюче молочко Frosch (Фрош) Лимон легко впорається зі стійкими кухонними забрудненнями, такими, як жир, іржа, мильний та вапняний наліт. Завдяки кремовій текстурі з мікрокристалами, поверхні залишаються гладкими та чистими, без подряпин. Засіб добре змивається, не залишає розводів, нейтралізує неприємні запахи, залишаючи свіжий аромат лимона. Спосіб застосування крему Фрош: нанести крем на поверхню. Видалити залишки засобу разом із забрудненнями за допомогою вологої губки або серветки з мікрофібри. Рекомендується наносити засіб тільки на охолоджені поверхні. Особливості молочка для чищення Frosch Лимон: - густий крем з мікрокристалами; - об `єм  500 мл; - не пошкоджує поверхні; - ефективно очищає емаль, кахель, нержавіючу сталь, кераміку; - свіжий аромат лимона.

7300 грн.

(0)
Артикул: 17735
Артикул: 17739

Очищуюче молочко Frosch (Фрош) Мінеральне легко впорається зі стійкими кухонними забрудненнями, такими, як жир, іржа, мильний, вапняний наліт та залишки пригорілої їжі. Завдяки кремовій текстурі з мікрокристалами, поверхні залишаються гладкими та чистими, без подряпин. Засіб підходить для всіх видів плит, а також для варильних поверхнонь зі склокераміки, добре змивається, не залишає розводів, нейтралізує неприємні запахи, залишаючи свіжий аромат. Спосіб застосування крему Фрош: нанести крем на поверхню. Видалити залишки засобу разом із забрудненнями за допомогою вологої губки або серветки з мікрофібри або спеціального скребка для склокерамічних плит. Рекомендується наносити засіб тільки на охолоджені поверхні. Особливості молочка для чищення Frosch Мінеральне: - густий крем з мікрокристалами; - об `єм  500 мл; - не пошкоджує поверхні; - ефективно очищає емаль, кахель, нержавіючу сталь, кераміку.

5800 грн.

(0)
Артикул: 17739
Артикул: 17733

Засіб для чищення унітазу Frosch (Фрош) Лаванда ефективно видаляє забруднення, дезінфікує та освіжає. Його можна застосовувати для очищення сантехніки, а також для миття кахлю або інших керамічних елементів. Спеціальна форма пляшки дозволяє зручно наносити засіб під обідок унітазу та в інші важкодоступні місця. Поставляється Frosch в ПЕТ флаконі об'ємом 0,75 л. Засіб густий і концентрований, що гарантує економну витрату та високу ефективність активних компонентів гелю. Безфосфатний засіб для унітазу нейтралізує неприємні запахи, залишаючи свіжий аромат лаванди. Особливості кошти для миття унітазу Frosch Лаванда: - об'єм 750 мл; - дезінфікує і очищає; - густий концентрований гель; - струйний дозатор та особлива форма флакона для зручного нанесення.

9600 грн.

(0)
Артикул: 17733
Артикул: 17732

Засіб для чищення унітазу Frosch (Фрош) Лимон ефективно видаляє забруднення, дезінфікує та освіжає. Його можна застосовувати для очищення сантехніки, а також для миття кахлю або інших керамічних елементів. Спеціальна форма пляшки дозволяє зручно наносити засіб під обідок унітазу та в інші важкодоступні місця. Поставляється Frosch в ПЕТ флаконі об'ємом 0,75 л. Засіб густий і концентрований, що гарантує економну витрату та високу ефективність активних компонентів гелю. Безфосфатний засіб для унітазу нейтралізує неприємні запахи, залишаючи свіжий аромат лимона. Особливості кошти для миття унітазу Frosch Лимон: - об'єм 750 мл; - дезінфікує та очищає; - густий концентрований гель; - струйний дозатор та особлива форма флакона для зручного нанесення.

9600 грн.

(0)
Артикул: 17732
Артикул: 6488

Порошок Gala (Гала) Хлор для чищення спеціально створений для чищення кухонних поверхонь: плит, мийок, каструль, кахлів. Дозволяє видалити складний бруд, не докладаючи зайвих зусиль.

1600 грн.

(0)
Артикул: 6488
Артикул: 10953

Порошок Gala Весення свіжість спеціально створений для чищення особливо забруднених поверхонь: плит, раковин, каструль, кахлю. Чистячий порошок Гала дозволяє видалити складні забруднення не докладаючи зайвих зусиль. Gala Весення свіжість з легкістю відмиває застиглий жир, плісняву, бруд, що в'ївся, вапняний наліт, іржу та інші види забруднень, залишаючи легкий, приємний запах.

1600 грн.

(0)
Артикул: 10953
Артикул: 18143

Нітрилові рукавички KleenHand захищають шкіру рук під час багатьох видів господарських справ: під час миття посуду, прання, прибирання, чищення овочів, приготування їжі. Дуже часто нітрилові рукавички використовують в лабораторіях при роботі з легкими хімічними речовинами, і навіть у перукарнях або під час садово-городніх робіт. Нітрилові рукавички KleenHand повністю облягають руку і забезпечують високу чутливість і комфорт. Вони дуже тоненькі, практично не відчутні на руках, але при цьому є 3 рази міцніше латексних або вінілових рукавичок і прослужать тривалий час. В одній упаковці 100 шт рукавичок S розміру. Особливості нітрилові рукавичок KleenHand: - тонкий і еластичний матеріал; - високочутливі; - щільно прилягають до руки; - гіпоалергенні.

11500 грн.

(0)
Артикул: 18143
Артикул: 11169

Mr. Muscle, 500 мл, запасний флакон, для миття скла, Лісові ягоди призначений для очищення віконного, вітринного, автомобільного скла, дзеркал, кахелю, зовнішніх панелей електропобутових приладів, а також хромованих і інших поверхонь. У своєму складі засіб містить спирт, що допомагає видалити бруд, жир, сажу і мінеральні олії, при цьому не залишивши розводів на поверхні. Mr. Muscle, 500 мл, запасний флакон, для миття скла, Лісові ягоди приємно освіжить кімнату при вбиранні. Дана позиція випускається, як змінний флакон без розпилювача. Це дуже зручно, якщо Ви вже користуєтеся цим засобом і розпилювач зберігся з попереднього флакона.  Особливості: - до складу входить спирт; - не залишає розводів на склі; - має приємний освіжаючий запах; - легко видаляє складні забруднення; - економний змінний флакон. Спосіб застосування: Перевести розпилювач на флаконі у відкритий стан, рівномірно нанесіть засіб на забруднену поверхню, 2-3 рази натиснувши на курок. Насухо, до блиску протерти поверхню м'якою ворсистою тканиною або папером.

3100 грн.

(0)
Артикул: 11169
Артикул: 5289

Вже давно засіб для миття стекол Mr. Muscle зарекомендував себе як експерт в цій справі. Мускул без зусиль очистить віконні, вітринні, автомобільні стекла, дзеркала, кахель, а також хромовані поверхні і поверхні з нержавіючої сталі. Його не треба змивати. Залишає після себе приємний аромат лайму. Mr.Muscle містить нашатирний спирт, який ефективно справляється з брудом, жиром, сажею і мінеральними оліями.

4100 грн.

(4)
Артикул: 5289
Артикул: 12977

Торгова марка SC Johnson випускає лінію засобів по догляду за будинком Mr. Muscle (Містер Мускул) на всі випадки життя. Mr. Muscle (Містер Мускул) для прочищення труб засіб, який швидко допомагає у разі засмічення зливних труб та заростання їх жиром. Засіб починає діяти миттєво, і вже через 30 хвилин Ви зможете повноцінно користуватися каналізацією. Компоненти, що входять до складу Mr. Muscle (Містер Мускул) для прочищення труб, розчиняють жир, волосся, залишки їжі, не пошкоджуючи труб. Також усувають неприємні запахи і знищують мікроби. Засіб можна використовувати для всіх типів зливних труб. Mr. Muscle (Містер Мускул) для прочищення труб має зручну порційну упаковку для використання на один раз. Даний засіб стане незамінним помічником у будинку для будь-якої господині.  

2200 грн.

(0)
Артикул: 12977
Артикул: 17541

Універсальний Дезінфікуючий засіб Mr. Proper (Містер Пропер) ефективно видаляє забруднення з підлоги і стін. Перед прибиранням засіб потрібно просто додати у воду та протерти поверхні. Він не залишає мильної плівки та розводів. Після прибирання приміщення наповнюється приємним ароматом свіжості, а інноваційна формула дезінфекції вбиває до 99,9% відомих мікробів. Рідина для дезінфекції Mr. Proper відрізняється високою концентрацією та поставляється у зручному пластиковому флаконі з кришечкою-дозатором. Така упаковка підійде для домашнього використання та сфери HoReCa. Спосіб застосування: розведіть 60 мл засобу в 5 л води (1 ковпачок = 30 мл) та протріть поверхні за допомогою серветки або ганчірки. Особливості універсального дезінфікуючого засобу Mr. Proper: - ефективно видаляє забруднення; - не залишає розводів; - не потребує змивання; - залишає аромат свіжості.

23900 грн.

(0)
Артикул: 17541
Артикул: 17542

Універсальний Дезінфікуючий засіб Mr. Proper (Містер Пропер) Лимон ефективно видаляє забруднення з підлоги і стін. Перед прибиранням засіб потрібно просто додати у воду та протерти поверхні. Він не залишає мильної плівки та розводів. Після прибирання приміщення наповнюється легким цитрусовим ароматом, а інноваційна формула дезінфекції вбиває до 99,9% відомих мікробів. Рідина для дезінфекції Mr. Proper з ароматом лимона відрізняється високою концентрацією та поставляється у зручному пластиковому флаконі з кришечкою-дозатором. Така упаковка підійде для домашнього використання та сфери HoReCa. Спосіб застосування: розведіть 60 мл засобу в 5 л води (1 ковпачок = 30 мл) та протріть поверхні за допомогою серветки або ганчірки. Особливості універсального дезінфікуючого засобу Mr. Proper: - ефективно видаляє забруднення; - не залишає розводів; - не потребує змивання; - аромат лимона.

23900 грн.

(0)
Артикул: 17542
Артикул: 5290

Mr. Proper (Містер Пропер) засіб для миття підлоги та стін, Лимон значно полегшить процес прибирання. Mr. Proper ефективно видаляє забруднення з поверхні підлоги та стін. Перед прибиранням Пропер Лимон потрібно просто додати в воду. Засіб для миття не залишає мильної плівки та слідів розводів. Після прибирання приміщення наповнюється приємним цитрусовим ароматом. Mr. Proper для підлоги і стін поставляється в зручному пластиком флаконі з кришечкою-дозатором. На 5 літрів води достатньо всього два ковпачка миючого Містер Пропер Лимон, яке не вимагає змивання. Особливості миючого засобу: - ефективно видаляє забруднення; - не залишає розлучень; - не вимагає змивання; - лимонний аромат.

4150 грн.

(1)
Артикул: 5290
Артикул: 5944

Mr. Proper (Містер Пропер) засіб для миття підлоги та стін, Океанська свіжість - це засіб, який значно полегшить процес прибирання. Mr. Proper ефективно видаляє забруднення з підлоги та стін. Перед прибиранням засіб потрібно просто додати в воду і протерти поверхні. Він не залишає мильної плівки й розводів. Після прибирання приміщення наповнюється приємним ароматом морської свіжості. Засіб для миття підлог та стін Mr. Proper поставляється в зручному пластиком флаконі з кришечкою-дозатором. На 5 літрів води достатньо всього два ковпачки засобу. Засіб Містер Пропер Океанська свіжість не потребує змивання. Особливості: - ефективно видаляє забруднення; - не залишає розводів; - не потребує змивання; - залишає аромат свіжості.

4150 грн.

(1)
Артикул: 5944
Артикул: 18283

Mr.Proper, Спрей універсальний з ароматом евкаліпта легко позбавляє будь-яку поверхню: кухонних поверхонь, побутової техніки, плиток, мийок, кахлю, витяжок, холодильників, гриля, садових меблів, жалюзі, автомобілів і велосипедів. Легко позбавляє від в'їдаються плям жиру, сажі і багатьох інших. Засіб в своєму складі містить відбілювач, тому краще з обережністю використовувати на одязі, килимах, текстилі, шпалерах, дереві.Спрей Mr.Proper, 500 мл поміщений в ПЕТ, який надійно захищає засіб від ультрафіолетових променів, зберігає всі якості протягом тривалого часу.Особливості Mr.Proper, універсального спрею:- зручний флакон;- видаляє будь-яке забруднення;- підходить для різних поверхонь.

5400 грн.

(0)
Артикул: 18283

Для прибирання


Чистота і порядок в офісі – ключовий фактор підтримки іміджу компанії та демонстрації професіоналізму потенційним клієнтам і партнерам. Комфорт у приміщеннях впливає на ефективність праці персоналу, в чому є зв'язок з якісним прибиранням, а значить він є важливою складовою бізнес-процесів. Розуміючи потреби сучасних компаній, Аквамаркет надає можливість усунути рутинні бізнес-завдання, зібравши в цьому розділі всі необхідні засоби для прибирання офісу. Тут представлена ​​побутова хімія, освіжувачі повітря, серветки, сміттєві пакети та інші товари, з якими будь-який офіс стане зразком чистоти і комфорту.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $