Фільтр
Всього товарів: 63

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 63

Сортування

Сортування:
Артикул: 5306

Миючий засіб Fairy з ароматом лимона, швидко і ефективно видалить забруднення залишивши лише чистоту і приємний цитрусовий аромат. Fairy не викликає алергічних реакцій, збереже ваші руки в безпеці. Зручний дозатор забезпечить потрібну вам кількість Фейрі відстрочивши час покупки нового миючого засобу.

2190 грн.

(10)
Артикул: 5306
Артикул: 11044

Миючий засіб Fairy з ароматом чайного дерева, швидко і ефективно видалить забруднення залишивши лише чистоту і приємний свіжий аромат. Fairy - відмінне рішення для миття посуду, яке ефективно видаляє жир у воді будь-якої температури. Безпечний для шкіри рук, не сушить її. Завдяки спеціальній густій формулі за допомогою декількох крапель засобу можна відмити досить велику кількість посуду.  Зручний дозатор забезпечить потрібну вам кількість Фейрі, відстрочивши час покупки нового миючого засобу.

2190 грн.

(0)
Артикул: 11044
Артикул: 6577

Засіб для миття посуду Fairy забезпечить надійний захист рук і легко впорається з  брудним посудом. Fairy дуже густий, однаково хороший в холодній і теплій воді. На ємкості присутній дозатор. Об'єм Фейрі 1 л.

4150 грн.

(0)
Артикул: 6577
Артикул: 5341

Рідина для миття посуду Gala відмінно справляється з брудним посудом у воді будь-якої температури, позбавляючи її від жиру і неприємних запахів. Залишає після себе свіжий аромат лимону. Гала відмінно підходить для миття будь-якого виду посуду, кухонних столів, побутової техніки і навіть підлоги. Економічний і ефективний засіб для миття посуду Gala Лимон – гарна якість за розумною ціною.

1550 грн.

(0)
Артикул: 5341
Артикул: 13653

Gala (Гала) бальзам для миття посуду з алое вера та гліцерином ефективно розщеплює жир та інші забруднення, при цьому дбає про шкіру рук. Gala бальзам добре розчиняється і діє навіть при низьких температурах і в жорсткій воді. Засіб добре піниться і швидко відмиває до блиску вироби з пластику, скла, кераміки, дерева і металу. Gala бальзам для миття посуду призначений для ручного використання. Спеціальний бальзам з алое вера та гліцерином в складі засобу для миття посуду Gala захищає і зволожує шкіру рук. Поставляється Gala бальзам для миття посуду в пластиковій пляшці з ручкою і зручною кришечкою. Такого об’єму засобу вистачить надовго, оскільки воно добре піниться та економічно витрачається. При необхідності Gala бальзам можна переливати в місткість меншого об'єму і наповнювати її у міру використання засобу. Спосіб застосування: нанесіть невелику кількість мийного засобу на губку або посуд. Додавайте за потреби. Після миття сполосніть посуд чистою водою. Особливості: - ефективно при низьких температурах і в жорсткій воді; - бальзам з алое вера та гліцерином для турботи про шкіру рук; - ніжний аромат; - економічна упаковка.

2950 грн.

(0)
Артикул: 13653
Артикул: 6580

Gala (Гала) засіб для миття посуду, Лимон ефективно розщеплює жир і стійкі кухонні забруднення навіть у холодній і жорсткій воді. Засіб Гала призначений для ручного миття посуду й кухонних поверхонь з різних матеріалів. Він має приємний лимонний аромат, швидко розчиняється й очищає посуд до блиску. Поставляється засіб для миття посуду Gala Лимон в пластиковій пляшці з ручкою та зручною кришечкою. Такого об’єму засобу вистачить надовго, оскільки він добре піниться й економічно витрачається. При необхідності його можна переливати в місткість меншого обсягу та наповнювати її по мірі використання засобу. Особливості: - ефективно при температурі води 14⁰С; - розщеплює застарілий жир; - свіжий аромат лимона; - економічна упаковка.

2950 грн.

(0)
Артикул: 6580
Артикул: 17401

Засіб для миття посуду Fairy (Фейрі) ProDerma (ПроДерма) Шовк і орхідея підходить для миття будь-якого виду посуду та кухонних поверхонь. Його формула з активними компонентами видаляє стійкий, пригорілий жир і складні забруднення навіть у холодній воді. Засіб має густу гелеву текстуру, з використанням губки добре збивається в густу піну. Гель для миття посуду Fairy ProDerma не містить фосфатів, має приємний квітковий аромат і доглядає за шкірою рук під час миття, зволожуючи та живлячи її. Формат поставки - ПЕТ флакон об'ємом 650 мл зі зручним дозатором. Особливості засобу для миття посуду Fairy ProDerma Шовк та орхідея: - об `єм 650 мл; - захищає шкіру рук; - не містить фосфатів; - хороше піноутворення.

3900 грн.

(0)
Артикул: 17401
Артикул: 9810

Миючий засіб De la Mark для миття посуду з ефірною олією троянди створений спеціально для того, щоб стати вірним помічником на Вашій кухні. Відсутність шкідливих для людського здоров'я компонентів в засобі De la Mark дозволить отримувати задоволення від щоденних справ. А ніжний аромат  троянди подарує Вам гарний настрій  разом із засобом для миття посуду Де ла Марк.

5900 грн.

(0)
Артикул: 9810
Артикул: 15594

Засіб для миття посуду Donat (Донат) використовується для ручного миття посуду з кераміки, скла, пластику, тефлонових і антипригарних покриттів. Гель для миття посуду прозорий, не містить барвників і не має аромату. Миючий засіб для посуду у вигляді рідкого гелю Donat відмінно видаляє жир і забруднення навіть у холодній воді, не пересушуючи шкіру рук. Рідкий засіб для ручного миття посуду Донат у вигляді прозорого гелю поставляється в економічній ПЕТ упаковці об'ємом 5 літрів. Такий формат дуже зручний не тільки для закладів громадського харчування, а й для домашнього використання. Засіб можна переливати в дозатор по мірі необхідності. Особливості засобу для миття посуду Donat (Донат): - не сушить шкіру рук; - добре піноутворення; - не має кольору і запаху; - економічна упаковка 5 л.

4800 грн.

(0)
Артикул: 15594
Артикул: 4774

Концентрований засіб для дезінфекції бутлів Mip CA Р3 торгової марки Ecolab призначений для безпечного та ефективного миття полікарбонатних бутлів. Тара для води вимагає регулярного чищення та дотримання гігієни, але звичайні мийні засоби не підходять для цієї мети через несумісність з матеріалом бутлів.Дезінфікуючий засіб Ecolab Mip CA P3 - це лужний мийний засіб для миття полікарбонатних бутлів після питної води в автоматичних і напівавтоматичних миючих системах. Також, підходить для ручного миття. Кожен вид миючого засобу Еколаб розроблений за унікальною рецептурою, а інгредієнти вироблені та сертифіковані в Німеччині.Варто відзначити те, що засіб для дезінфекції бутлів Ecolab виготовляється в формі концентрату, що дозволяє витрачати його економно - для ефективного миття досить використовувати всього 0,01 - 0,3% розчин, в залежності від умов дезінфекції. Концентрат засобу поставляється в зручних пластикових каністрах по 21 кг, їх зручно транспортувати та зберігати.

1 66000 грн.

(0)
Артикул: 4774
Артикул: 1007

Концентрований засіб для дезінфекції бутлів Oxsonia active Р3 торгової марки Ecolab призначений для безпечного та ефективного миття полікарбонатних бутлів. Тара для води вимагає регулярного чищення та дотримання гігієни, але звичайні мийні засоби не підходять для цієї мети через несумісність з матеріалом бутлів.Дезінфікуючий засіб Ecolab Oxsonia active P3 - це рідкий кислотний засіб на основі перекису водню і надуксусной кислоти для миття полікарбонатних бутлів після питної води в автоматичних і напівавтоматичних миючих системах. Не підходить для ручного миття. Кожен вид миючого засобу Еколаб розроблений за унікальною рецептурою, а інгредієнти вироблені та сертифіковані в Німеччині.Варто відзначити те, що засіб для дезінфекції бутлів Ecolab виготовляється в формі концентрату, що дозволяє витрачати його економно - для ефективного миття досить використовувати всього 0,01 - 0,3% розчин, в залежності від умов дезінфекції. Концентрат засобу поставляється в зручних пластикових каністрах по 21 кг, їх зручно транспортувати та зберігати.

1 68000 грн.

(0)
Артикул: 1007
Артикул: 6578

Fairy має приємний і свіжий аромат яблука. Не викликає алергічних реакцій. Fairy повністю змивається з посуду, тому його без побоювання можна використовувати сім'ям з маленькими дітьми. Об'єм Фейрі 1 л.

4150 грн.

(0)
Артикул: 6578
Артикул: 13840

Німецька торгова марка Frosch (Фрош) відома на нашому ринку своєю якісною побутовою хімією. Frosch, Таблетки для посудомийних машин, Сода – це екологічно чистий та безпечний засіб для миття посуду в посудомийній машині. Таблетки Сода створені з використанням натуральної соди і компонентів на основі активного кисню, завдяки чому відмивається навіть старий висохлий жир і запобігається помутніння скла. А спеціальний кондиціонер надає посуду блиск без розводів. Таблетки для посудомийних машин ефективні навіть при низькій температурі води і при використанні запобігають утворенню вапняного нальоту на елементах посудомийної машини. Frosch, Таблетки для посудомийних машин, Сода рекомендовані для всіх типів посудомийних машин. Це відмінний засіб, який легко і якісно допоможе Вам впоратися з горою брудного посуду. Особливості таблеток для посудомийних машин Сода: - екологічно безпечні компоненти; - без фосфатів, формальдегідів і розчинників; - відмиває присохлий жир і частинки їжі; - має у складі кондиціонер для посуду; - не залишає розводів і помутнінь; - ефективно працює в холодній воді. Спосіб застосування: Застосовувати одну таблетку на одну мийку посуду. Покласти таблетку у відповідний відсік посудомийної машини, включити потрібний режим роботи машини.

27500 грн.

(1)
Артикул: 13840
Артикул: 15625

Бальзам для посуду Frosch (Фрош) легко впорається навіть з найважчими забрудненнями. Засіб для миття посуду Фрош відноситься до безфосфатних засобів, безпечний та не викликає алергічних реакцій. Бальзам для посуду вважається високоефективним завдяки натуральним розчинникам жиру в складі. Frosch бальзам для посуду - це екологічно чистий засіб, який в лічені секунди позбавить Ваш посуд  від забруднень будь-якого типу. Бальзам для посуду Frosch поставляється в упаковці 5 л, якої вистачить на тривалий час.  Особливості бальзаму для посуду Frosch (Фрош): - легко впорається з будь-якого роду забрудненнями; - безфосфатний; - екологічно чистий; - приємний аромат.

31800 грн.

(0)
Артикул: 15625
Артикул: 10726

Frosch бальзам для миття дитячого посуду - це безфосфатний засіб, який стане незамінним помічником для молодих мам. Бальзам Фрош для миття ефективно видаляє типові забруднення з дитячого посуду, такі як жирне молоко, залишки каші і ін. Оскільки Frosch абсолютно гіпоалергенний, то його можна застосовувати для миття сосок, дитячих пляшечок і навіть іграшок.

8590 грн.

(0)
Артикул: 10726
Артикул: 17740

Бальзам Frosch (Фрош) призначений для миття посуду та поверхонь, не містить фосфатів і не сушить шкіру рук. Рідина для миття посуду ефективно видаляє жир навіть у холодній воді, добре милиться при використанні поролоновою губки. Діюча речовина - натуральний екстракт чайного дерева, який не тільки видаляє забруднення та нейтралізує неприємний запах, а й піклується про шкіру рук. Густий концентрований бальзам Фрош підходить для всіх типів посуду - керамічного, пластикового, скляного, посуду з нержавіючої сталі та тефлонових покриттів. Особливості Бальзаму для миття посуду Frosch: - екстракт чайного дерева; - зручний дозатор; - густий бальзам-концентрат; - повністю змивається з посуду разом із забрудненнями; - безфосфатний; - не викликає алергічних реакцій.

7490 грн.

(0)
Артикул: 17740
Артикул: 6686

Frosch бальзам для посуду видаляє жир і бруд за допомогою високоефективних біологічних речовин з цедри лимона, які розкладаються в ґрунті на 98%. Нейтральна кислотність (pH 5,5) і алатоін сприятливо діють на шкіру рук. Результат – чистота посуду і турбота про екологію. Достатньо 4 мл на 5 л води.

7100 грн.

(2)
Артикул: 6686
Артикул: 17747

Бальзам-концентрат Frosch (Фрош) Для чутливої шкіри призначений для миття посуду та поверхонь, не містить фосфатів і не сушить шкіру рук. Рідина для миття посуду ефективно видаляє жир навіть у холодній воді, добре милиться при використанні поролоновою губки. Засіб не тільки видаляє забруднення та нейтралізує неприємний запах, а й піклується про шкіру рук. Не викликає алергічних реакцій, підходить для чутливої шкіри. Густий концентрований бальзам Фрош підходить для всіх типів посуду - керамічного, пластикового, скляного, посуду з нержавіючої сталі та тефлонових покриттів. Особливості Бальзаму для миття посуду Frosch Для чутливої шкіри: - без ароматизаторів та барвників; - зручний дозатор; - густий бальзам-концентрат; - повністю змивається з посуду разом із забрудненнями; - безфосфатний; - не викликає алергічних реакцій.

7500 грн.

(0)
Артикул: 17747
Артикул: 17741

 Засіб Frosch (Фрош) призначений для миття посуду та поверхонь, не містить фосфатів і не сушить шкіру рук. Рідина для миття посуду ефективно видаляє жир навіть у холодній воді, добре милиться при використанні поролоновою губки. Діюча речовина - натуральний екстракт Алое Вера, який не тільки видаляє забруднення та нейтралізує неприємний запах, а й піклується про шкіру рук. Густий концентрований бальзам Фрош підходить для всіх типів посуду - керамічного, пластикового, скляного, посуду з нержавіючої сталі та тефлонових покриттів. Особливості Засобу для миття посуду Frosch: - екстракт Алое Вера; - зручний дозатор; - густий бальзам-концентрат; - повністю змивається з посуду разом із забрудненнями; - безфосфатний; - не викликає алергічних реакцій.

7490 грн.

(0)
Артикул: 17741
Артикул: 17731

Ополіскувач для посудомийних машин Frosch (Фрош) - це екологічно чистий і безпечний засіб для полоскання посуду. Основний компонент рідини - натуральна фруктова кислота, яка повністю виполіскує миючий засіб з поверхні посуду та надає блиск. Ополіскувач посуду для ПММ ефективний навіть при низькій температурі води. Засіб запобігає появі вапняного нальоту на посуді та елементах посудомийної машини. Особливості ополіскувача для посудомийних машин Frosch: - об `єм 750 мл; - екологічно безпечні компоненти; - не містить фосфатів; - не залишає розводів та вапняного нальоту; - ефективний в холодній воді.

14600 грн.

(0)
Артикул: 17731
Артикул: 11229

Засіб для миття овочів і фруктів торгової марки HIPPO призначений для очищення поверхонь продуктів від воскової плівки, бактерій та хімікатів. Основні антибактеріальні компоненти засобу є виключно натуральними. Засіб для миття HIPPO містить екстракт листя оливи. Засіб від ХІППО потребує змивання водою. Не містить фосфатів і барвників.

3800 грн.

(0)
Артикул: 11229
Артикул: 11227

Гель для миття дитячого посуду HIPPO містить цілий ряд антибактеріальних компонентів. При митті залишає легкий цитрусовий аромат. Засіб торгової марки HIPPO повністю змивається водою будь-якої температури і не подразнює шкіру рук. Гель для миття дитячого посуду ХІППО не містить фосфатів і барвників.

3600 грн.

(0)
Артикул: 11227
Артикул: 15698

Засіб для миття посуду PROservice (Просервіс) призначений для ручного миття посуду, кухонного обладнання та робочих поверхонь. Засіб ефективно видаляє забруднення у воді будь-якої жорсткості й температури. Має приємний аромат лимону. Засіб Просервіс можна розводити з водою і мити посуд отриманим розчином або наносити безпосередньо на губку та спінювати. Вигідний формат упаковки дозволяє використовувати засіб в закладах громадського харчування або в домашніх умовах тривалий час, заощадивши час на покупку мийних засобів. Особливості засобу для миття: - для всіх типів посуду; - стійке піноутворення; - з ароматом лимону; - можна використовувати у воді будь-якої жорсткості й температури.

9400 грн.

(0)
Артикул: 15698
Артикул: 5956

Pur Бальзам – спеціальна формула засобу для миття посуду Pur Бальзам допомагає зберегти захисний бар`єр шкіри рук, запобігаючи сухості та подразненню. Засіб для миття посуду Пур Бальзам об`єднує в собі ефективну дію проти жиру і турботу за руками.

2650 грн.

(1)
Артикул: 5956
Артикул: 13826

Відома марка побутової хімії Sarma (Сарма) має в своїй лінійці засоби для миття і чищення посуду та різних поверхонь. Sarma, Засіб для миття посуду, Актив – це засіб, який підходить для миття будь-якого виду посуду та кухонних поверхонь. Його формула з активними компонентами видаляє стійкий жир і забруднення навіть у холодній воді будь-якої жорсткості. Sarma Актив має густу гелієву консистенцію, добре збивається в густу піну і має приємний аромат. Володіє доведеним антибактеріальним ефектом і усуває неприємні запахи. Засіб для миття посуду не містить хлору та фосфатів, які можуть викликати алергічні реакції, і лагідно відноситься до шкірі Ваших рук. Випускається у пластиковому флаконі з дозатором, що зручно для порційного нанесення гелю на поверхні або губку. Sarma, Засіб для миття посуду, Актив якісний, багатофункціональний продукт, який обов'язково займе своє місце у Вашому будинку і допоможе впоратися з брудом. Особливості засоби для миття посуду Актив: - добре піниться; - добре відмиває в холодній воді; - має антибактеріальний ефект; - не містить хлору; - густа консистенція; - економічна витрата. Спосіб застосування: Нанести невелику кількість гелю на посуд або на губку, спінити і круговими рухами вимити посуд, потім добре прополоскати великою кількістю води.

2400 грн.

(0)
Артикул: 13826
Артикул: 15098

Sodasan (Содасан) рідкий концентрат, Апельсин застосовується як основний засіб для миття посуду. Содасан пом'якшує воду, тому вона стікає з посуду рівномірно та висихає швидко. Після застосування засобу з ароматом Апельсин на поверхнях не залишається вапняних розводів чи плям. Концентрат від Sodasan ідеальний для скляного посуду - він надає йому блиск та кришталеву чистоту. Глянцеві поверхні після висихання залишаються чистими, блискучими та не тьмяніють. Засіб для посуду має форму рідини та не залишає аромату на посуді. Поставляється засіб в пластиковій пляшці об’ємом 0,5 л з кришкою-дозатором. Даного об'єму вистачить на тривалий час використання, так як концентрат витрачається економно. Особливості Sodasan для посуду: - пом'якшує воду; - видаляє вапняний наліт та розводи; - сприяє швидкому висиханню посуду; - надає поверхням блиск та чистоту; - з ароматом апельсина.

14400 грн.

(0)
Артикул: 15098
Артикул: 15094

Sodasan (Содасан) рідкий концентрат, Гранат застосовується як основний засіб для миття посуду. Содасан пом'якшує воду, тому вона стікає з посуду рівномірно та висихає швидко. Після застосування засобу з ароматом Гранат на поверхнях не залишається вапняних розводів чи плям. Концентрат від Sodasan ідеальний для скляного посуду - він надає йому блиск та кришталеву чистоту. Глянцеві поверхні після висихання залишаються чистими, блискучими та не тьмяніють. Засіб для посуду має форму рідини та не залишає аромату на посуді. Поставляється засіб в пластиковій пляшці об’ємом 0,5 л з кришкою-дозатором. Даного об'єму вистачить на тривалий час використання, так як концентрат витрачається економно. Особливості Sodasan для посуду: - пом'якшує воду; - видаляє вапняний наліт та розводи; - сприяє швидкому висиханню посуду; - надає поверхням блиск та чистоту; - з ароматом граната.

10400 грн.

(0)
Артикул: 15094
Артикул: 9802

Засіб для миття посуду Sodasan якісно і безпечно миє посуд без зайвих зусиль. Швидко видаляє забруднення і жир. Sodasan надає посуду блиск і не залишає плям. До складу засобу входять тільки безпечні рослинні інгредієнти органічного походження. Спеціальна формула захищає Ваші руки від пересихання і робить їх м'якими на дотик. Так само варто відмітити, що засіб для миття посуду Содасан дуже економний у використанні. Sodasan - сучасне рішення для безпечного і ефективного миття посуду!

15400 грн.

(1)
Артикул: 9802
Артикул: 5352

Somat (Сомат) ополіскувач для посуду застосовується як додатковий засіб після основного миття посуду. Він пом'якшує воду, тому вона стікає з посуду рівномірно і висихає швидко. Після застосування ополіскувача на поверхнях не залишається вапняних розводів та плям. Ополіскувач Сомат ідеальний для скляного посуду - він надає йому блиск і кришталеву чистоту. Глянцеві поверхні після висихання залишаються чистими, сяючими і не тьмяніють. Ополіскувач для посуду Somat має форму рідини та не залишає аромату на посуді. Засіб поставляється в пластиковій пляшці об'ємом 750 мл з кришкою-дозатором. Даного об'єму вистачить на тривалий час використання, оскільки ополіскувач витрачається економно. Особливості: - пом'якшує воду; - видаляє вапняний наліт і розводи; - сприяє швидкому висиханню посуду; - надає поверхням блиск і чистоту.

9600 грн.

(1)
Артикул: 5352
Артикул: 5353

Сіль Somat сприяє пом'якшенню води будь-якої жорсткості, значно покращуючи тим самим ефективність миття посуду в посудомийній машині. Somat для посудомийних машин захищає машину. Сомат добре працюе як у холодній, так і гарячій воді.

6100 грн.

(1)
Артикул: 5353
Артикул: 14158

Somat (Сомат) таблетки для посудомийної машини, Classic (Класік) очищують посуд від різних типів забруднень. Вони ефективно видаляють з поверхонь жир, залишки їжі та стійкі плями від чаю, кави та інших напоїв. Після миття посуд стає чистим і блискучим без розводів. Таблетки Сомат Класік витрачаються економно. Для одного циклу миття необхідно використовувати лише 1 таблетку. Вони універсальні в застосуванні, оскільки підходять для всіх видів посуду. Таблетки для посудомийної машини Somat Classic поставляються в картонній коробці, де кожна таблетка упакована індивідуально. Мають легкий аромат. Для досягнення бездоганної чистоти виробник рекомендує додатково використовувати сіль та ополіскувач Somat для посудомийних машин. Особливості: - підходять для всіх видів посуду; - видаляють різні види харчових забруднень; - не залишають нальоту та розводів; - з ефектом соди; - мають легкий аромат.

26500 грн.

(0)
Артикул: 14158
Артикул: 18586

Таблетки для посудомийних машин Somat (Сомат) Gold (Голд) з легкістю видаляють найскладніші забруднення та жир. Сучасна формула Somat з активаторами замочування видаляють з легкістю будь-яке забруднення і жир при будь-якій температурі води. Сомат розщеплює забруднення зсередини і забезпечує повне виполіскування миючого засобу з поверхні посуду, не залишаючи розлучень. Таблетки для посудомийних машин Somat поставляються в зручній картонній коробці з 40 капсулами. Одна капсули досить для 1 повноцінного миття. Особливості таблеток для миття посуду Somat Gold: - не містить фосфатів; - пом'якшує воду, захищає деталі посудомийної машини; - повне виполіскування кошти після миття; - ефективне видалення жиру.

33900 грн.

(0)
Артикул: 18586
Артикул: 17399

Таблетки для посудомийних машин Somat (Сомат) Gold (Голд) з легкістю видаляють найскладніші забруднення та жир. Спеціальна формула Somat з активаторами замочування, які діють вже з перших секунд миття. Сомат розщеплює забруднення зсередини та забезпечує повне виполіскування миючого засобу з поверхні посуду, не залишаючи розводів. Формат поставки - картонна коробка з капсулами. Одна капсула розрахована на один повний цикл миття. Таблетки Сомат підходять для всіх режимів миття при будь-якій температурі. Особливості таблеток для миття посуду Somat Gold: - не містить фосфатів; - пом'якшує воду, захищає деталі посудомийної машини; - повне виполіскування засобу після миття; - ефективне видалення жиру; - 60 таблеток в упаковці.

54700 грн.

(0)
Артикул: 17399
Артикул: 18588

Таблетки для посудомийних машин Somat (Сомат) Classic (Класік) з легкістю видаляють найскладніші забруднення та жир. Сучасна формула Somat з активаторами замочування видаляють з легкістю будь-яке забруднення і жир при будь-якій температурі води. Сомат розщеплює забруднення зсередини і забезпечує повне виполіскування миючого засобу з поверхні посуду, не залишаючи розлучень. Таблетки для посудомийних машин Somat поставляються в зручній картонній коробці з 80 капсулами. Одна капсули досить для 1 повноцінного миття. Особливості таблеток для миття посуду Somat Classic: - не містить фосфатів; - пом'якшує воду, захищає деталі посудомийної машини; - повне виполіскування кошти після миття; - ефективне видалення жиру.

38900 грн.

(0)
Артикул: 18588
Артикул: 9301

Губка торгової марки Vileda являє собою велику і міцну поролонову губку, яка ідеально підходить для прибирання в будинку. Особлива структура волокна губки Віледа створена спеціально, щоб видаляти бруд навіть з делікатних поверхонь, не пошкоджуючи їх. Також в губці для ванної та кахлю Vileda є виїмки для пальців. Це створює додаткову зручність і запобігає контакт рук з поверхнями.

3900 грн.

(0)
Артикул: 9301
Артикул: 8267

Губка кухонна від Бонус - відмінний вибір будь-якої домогосподарки. Завдяки зміцненої абразивної фібру і особливої поверхні поролону, прибирання будинку та миття посуду буде приносити тільки задоволення. Кухонна губка Бонус має підвищене піноутворенням, тому посуд, раковини і кухонні меблі будуть особливо чистий.

1100 грн.

(0)
Артикул: 8267
Артикул: 8266

Скребок від ТМ Бонус просто незамінний для миття посуду, яку не відмиєш простим способом. Скребок Бонус призначений для очищення посуду від стійкого нагару і забруднень. Виконаний з нержавіючої сталі у вигляді спіралі. Не використовуйте скребок для чищення пофарбованих поверхонь, а також з тефлоновим, керамічним, емальованим і скляним покриттям.

750 грн.

(0)
Артикул: 8266
Артикул: 6554

Гель для миття дитячого посуду Вухатий нянь Ромашка і Алое. Гіпоалергенний і антибактеріальний. Спеціально створений для миття дитячого посуду, пляшок зі скла та пластику, сосок з латексу і силікону, іграшок, а також будь-яких миючих поверхонь. Легко і без залишку видаляє всі забруднення, не залишаючи слідів і запаху.

2790 грн.

(0)
Артикул: 6554
Артикул: 5309

Рідина для миття посуду Емвей, в своєму складі містить екстракт алое вера, альфагидроксидниє кислоти (AHA), натуральний екстракт перілли. 84% компонентів Емвей мають природні компоненти.

21500 грн.

(6)
Артикул: 5309
Артикул: 5308

Таблетки Эмвей для посудомийних машин містять природні компоненти, які ефективно діють навіть при температурі 40°C. Эмвей підходить для усіх видів посуду. Вони чудово очищують посуд пом'якшуючи жорстку воду, атакож чистять посудомийну машину.

59200 грн.

(1)
Артикул: 5308
Артикул: 5139

Мелочи Жизни, губки кухонні використовуються для миття посуду та очищення кухонних поверхонь. Кухонні губки можуть використовуватися як з миючим засобом, так і без нього. Поролонова частина губки має хвилясту поверхню для більш ефективного видалення забруднень. У поролоні міститься спеціальна добавка, яка дозволяє миючому засобу краще пінитись, тим самим знижуючи його витрати до 18%. Жорсткий шар губок Мелочи Жизни виготовлений з фібри, яка має хороші зносостійкі властивості. Він очищає стійкі забруднення, не пошкоджуючи поверхні. Кухонні губки Мелочи Жизни поставляються в економічній упаковці, якої вистачить на тривалий час. Особливості: - дозволяють знизити витрату миючого засобу; - жорсткий шар з фібри; - хвиляста поверхня поролонової частини.

1670 грн.

(0)
Артикул: 5139
Артикул: 8249

Рукавички Мелочи Жизни виготовлені з нітрилу, який відрізняється підвищеними захисними властивостями від хімікатів, в порівнянні з латексом. Універсальні рукавички Мелочи Жизни, за усіма основними параметрами призначені для миття посуду, прибирання будинку, ручного прання, а також роботами по саду, городу, робота з хімічними речовинами і косметичних процедур. 

4100 грн.

(0)
Артикул: 8249
Артикул: 8250

Рукавички Мелочи Жизни виготовлені з нітрилу, який відрізняється підвищеними захисними властивостями від хімікатів, в порівнянні з латексом. Універсальні рукавички Мелочи Жизни, за усіма основними параметрами призначені для миття посуду, прибирання будинку, ручного прання, а також роботами по саду, городу, робота з хімічними речовинами і косметичних процедур. 

4100 грн.

(0)
Артикул: 8250
Артикул: 8245

Губки кухонні Мелочи Жизни призначені для очищення забруднених поверхонь з тефлоновим і керамічним покриттям. Забезпечують хороше спінювання миючого засобу. Завдяки своїй спеціальній структурі губка Мелочи Жизни дозволяє делікатно і ретельно очищати тефлонові поверхні, не ушкоджуючи їх.

1550 грн.

(0)
Артикул: 8245
Артикул: 5138

Мелочи Жизни, губки кухонні використовуються для миття посуду та очищення кухонних поверхонь. Кухонні губки можуть використовуватися як з миючим засобом, так і без нього. Поролонова частина губки має хвилясту поверхню для більш ефективного видалення забруднень. У поролоні міститься спеціальна добавка, яка дозволяє миючому засобу краще пінитись, тим самим знижуючи його витрати до 18%. Жорсткий шар губок Мелочи Жизни виготовлений з фібри, яка має хороші зносостійкі властивості. Він очищає стійкі забруднення, не пошкоджуючи поверхні. Кухонні губки Мелочи Жизни поставляються в економічній упаковці, якої вистачить на тривалий час. Особливості: - дозволяють знизити витрату миючого засобу; - жорсткий шар з фібри; - хвиляста поверхня поролонової частини.

1670 грн.

(0)
Артикул: 5138
Артикул: 8246

Губка для чищення ванни та кахлю ТМ Мелочи Жизни являє собою велику і міцну поролонову губку, яка ідеально підходить для прибирання в будинку. Особлива структура волокна створена спеціально, щоб видаляти бруд з поверхонь, не пошкоджуючи їх. Також в губці для ванної та кахлю ТМ Мелочи Жизни є прорізи для пальців. Це створює додаткову зручність і запобігає контакт рук з поверхнями.

1780 грн.

(0)
Артикул: 8246
Артикул: 8244

Губка кухонна від Мелочи Жизни - відмінний вибір будь-якої домогосподарки. Завдяки зміцненої абразивної фібру і особливої поверхні поролону, прибирання будинку та миття посуду буде приносити тільки задоволення. Кухонна губка Мелочи Жизни має підвищене піноутворенням, тому посуд, раковини і кухонні меблі будуть особливо чистий.

490 грн.

(0)
Артикул: 8244
Артикул: 5118

Надійний захист рук від вологи і миючих засобів. Всередині рукавички Мелочи Жизни мають бавовняне напилення, яке полегшує вдягання рукавичок на руки. Рукавички Мелочи Жизни антиалергенні властивості. Зручні у використанні під час прибирання та миття посуду. Розмір L.

3100 грн.

(0)
Артикул: 5118

Для миття посуду


Наш інтернет-магазин підготував для Вас повний перелік всіх необхідних засобів для миття посуду. У нас Ви знайдете багатий вибір кухонних губок і вологопоглинаючих серветок. Також Ви можете вибрати таблетки для своєї посудомийної машини. Для підвищення ефективності миття посуду в посудомийній машині рекомендуємо придбати сіль та ополіскувач Somat, які подарують Вашому посуду блиск і бездоганну чистоту без розводів, накипу і плям. Ми подбали про збереження шкіри Ваших рук від миючих засобів, і пропонуємо Вам господарські антиалергенні рукавички.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $