Фільтр
Всього товарів: 87

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 87

Сортування

Сортування:
Артикул: 18749

Спеціальні літієві батарейки DURACELL (Дюрасел) 123 Ultra циліндричної форми виправдовують статус довготривалих у роботі і вкотре стають лідерами серед покупців. DURACELL (Дюрасел) 123 Ultra - кращий вибір для цифрових фотоапаратів, портативних ліхтарів, медичних пристроїв, пристроїв для забезпечення безпеки (електронний замок) та іншої електроніки (лазерні указки, мікрофони, пристрої нічного бачення). В упаковці-блістері 2 шт.

24400 грн.

(0)
Артикул: 18749
Артикул: 18751

Спеціальні літієві батарейки DURACELL (Дюрасел) CR2 Ultra циліндричної форми виправдовують статус довготривалих у роботі і вкотре стають лідерами серед покупців. DURACELL (Дюрасел) CR2 Ultra - кращий вибір для цифрових фотоапаратів, портативних ліхтарів, медичних пристроїв, пристроїв для забезпечення безпеки (електронний замок) та іншої електроніки (лазерні указки, мікрофони, пристрої нічного бачення). В упаковці-блістері 2 шт.

24400 грн.

(0)
Артикул: 18751
Артикул: 18726

Батарейки Duracell таблеткового типу 2025 - це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію велосипедних комп'ютерах, електронних вагах, настільний годинник з радіо, електронних щоденіках), сфері безпеки (пристрій для читання банківських карт), медичних приладах, пристроях для фітнесу і освітлювальних приладах. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Батарейки Duracell поставляються в блістерній упаковці по 1 штуки. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості акумуляторів Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 1 шт.

3900 грн.

(0)
Артикул: 18726
Артикул: 18725

Батарейки Duracell таблеткового типу 2016 - це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію велосипедних комп'ютерах, електронних вагах, настільний годинник з радіо, електронних щоденіках), сфері безпеки (пристрій для читання банківських карт), медичних приладах, пристроях для фітнесу і освітлювальних приладах. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Батарейки Duracell поставляються в блістерній упаковці по 1 штуки. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості акумуляторів Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 1 шт.

3900 грн.

(0)
Артикул: 18725
Артикул: 18727

Батарейки Duracell таблеткового типу 2032- це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію велосипедних комп'ютерах, електронних вагах, настільний годинник з радіо, електронних щоденіках), сфері безпеки (пристрій для читання банківських карт), медичних приладах, пристроях для фітнесу і освітлювальних приладах. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Батарейки Duracell поставляються в блістерній упаковці по 1 штуки. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості акумуляторів Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 1 шт.

3700 грн.

(0)
Артикул: 18727
Артикул: 18735

Алкалінові (лужні) батарейки DURACELL (Дюрасел) Basic  циліндричної форми, типорозміру AA (LR6) виправдовують статус кращого бюджетного варіанту довготривалих у роботі батарейок і вже вкотре стають лідерами серед покупців. DURACELL дбає про економію та комфорт своїх клієнтів, тому удосконалена технологія DURACELL Basic  має на 40 % більше запасу енергії в порівнянні з батарейками будь-якої іншої торгової марки. Щільне та герметичне пакування-блістер DURACELL Basic захищає їх від впливу вологи, прямих сонячних променів, сприяє зручному зберіганню і транспортуванню. В упаковці-блістері 12 шт.

24400 грн.

(0)
Артикул: 18735
Артикул: 18728

Алкалінові (лужні) батарейки DURACELL (Дюрасел) Turbo Max циліндричної форми, типорозміру AAA (LR03) виправдовують статус найбільш довготривалих у роботі і вже вкотре стають лідерами серед покупців. DURACELL дбає про комфорт своїх клієнтів, тому батарейки оснащені технологією POWERCHECK, яка дозволяє слідкувати за рівнем заряду, аби уникнути небажаних перебоїв у роботі вашого електронного пристрою. Щільне та герметичне пакування-блістер батарейок DURACELL Turbo Max захищає їх від впливу вологи, прямих сонячних променів, сприяє зручному зберіганню і транспортуванню. В упаковці-блістері 12 шт.

34200 грн.

(0)
Артикул: 18728
Артикул: 8963

Батарейки Duracell – це висока якість і надійна робота Ваших побутових приладів за доступною ціною.  Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного живлення. Насолоджуйтесь від користування своїх пристроїв, а про все інше подбає Дюраселл!

4900 грн.

(0)
Артикул: 8963
Артикул: 8956

Батарейки Duracell – це висока якість і надійна робота Ваших побутових приладів за доступною ціною.  Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного живлення. Насолоджуйтесь від користування своїх пристроїв, а про все інше подбає Дюраселл!

4900 грн.

(0)
Артикул: 8956
Артикул: 18733

Потужні акумуляторні батарейки DURACELL (Дюрасел) ємністю 1300 mAh з нікель-метало-гідридним (Ni-MH) елементом живлення – чудова альтернатива дорогим і громіздким акумуляторам.      Батарейки DURACELL (Дюрасел) циліндричної форми, типорозміру AA за умови належного використання та зберігання гарантують до 400 циклів підзарядки терміном експлуатації 3 роки.  Унікальна технологія Duralock акумуляторів DURACELL (Дюрасел) сприяє збереженню заряду в неробочому стані до 6 місяців.  В упаковці-блістері 2 шт.

19900 грн.

(0)
Артикул: 18733
Артикул: 5838

Побутові батарейки Duracell з найвищою ємністю. Використовуються батарейки Дюрасел даного типу в іграшках, портативних аудіо системах і інструментах. Duracell батарейки C забезпечують тривалий термін роботи до декількох років.

10200 грн.

(0)
Артикул: 5838
Артикул: 5837

Алкалінові батарейки Duracell типорозміру D, 2 штуки в упаковці. Батарейки дюрасел не містять ртуті. Батарейки Duracell забезпечують якісну і тривалу роботу пристроїв.

17900 грн.

(0)
Артикул: 5837
Артикул: 18736

Алкалінові (лужні) батарейки DURACELL (Дюрасел) Turbo Max циліндричної форми, типорозміру AA (LR6) виправдовують статус найбільш довготривалих у роботі і вже вкотре стають лідерами серед покупців. DURACELL дбає про комфорт своїх клієнтів, тому батарейки оснащені технологією POWERCHECK, яка дозволяє слідкувати за рівнем заряду, аби уникнути небажаних перебоїв у роботі вашого електронного пристрою. Щільне та герметичне пакування-блістер батарейок DURACELL Turbo Max захищає їх від впливу вологи, прямих сонячних променів, сприяє зручному зберіганню і транспортуванню. В упаковці-блістері 2 шт.

7300 грн.

(0)
Артикул: 18736
Артикул: 18741

Алкалінові (лужні) батарейки DURACELL (Дюрасел) Turbo Max циліндричної форми, типорозміру AAА (LR03) виправдовують статус найбільш довготривалих у роботі і вже вкотре стають лідерами серед покупців. DURACELL дбає про комфорт своїх клієнтів, тому батарейки оснащені технологією POWERCHECK, яка дозволяє слідкувати за рівнем заряду, аби уникнути небажаних перебоїв у роботі вашого електронного пристрою. Щільне та герметичне пакування-блістер батарейок DURACELL Turbo Max захищає їх від впливу вологи, прямих сонячних променів, сприяє зручному зберіганню і транспортуванню. В упаковці-блістері 2 шт.

7300 грн.

(0)
Артикул: 18741
Артикул: 18750

Батарейки Duracell MN21 12V це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного харчування. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Батарейки Duracell поставляються в блістерній упаковці по 2 штуки. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості батарейки Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 2 шт.

6900 грн.

(0)
Артикул: 18750
Артикул: 18730

Зарядний пристрій CEF 27 від Duracell (Дюрасел) здатен швидко й якісно зарядити 2 пари акумуляторних батарейок розміром AA та ААА одночасно лише за 45 хвилин. Наявність індикації стану часткової підзарядки, простий і легкий в опануванні інтерфейс, функція запобігання перегріву, гарантія експлуатації - 10 років - це далеко не повний перелік переваг зарядного пристрою Duracell CEF27. До комплекту входять: зарядний пристрій, 4 акумулятора Duracell (2 АА та 2 ААА), блок живлення. Висота пристрою - 86 мм, ширина - 66 мм, глибина - 33 мм. Час тривалості заряду - 4 години.

92000 грн.

(0)
Артикул: 18730
Артикул: 18729

Зарядний пристрій CEF14 від Duracell (Дюрасел) здатен швидко й якісно зарядити 2 пари акумуляторних батарейок розміром AA та ААА одночасно лише за 45 хвилин. Наявність індикації стану часткової підзарядки, простий і легкий в опануванні інтерфейс, функція запобігання перегріву, гарантія експлуатації - 5 років - це далеко не повний перелік переваг зарядного пристрою Duracell  CEF14  До комплекту входять: зарядний пристрій, 4 акумулятора  Duracell (2 AA і 2 AAA), блок живлення. Висота пристрою - 118 мм, ширина - 72 мм, глибина - 27 мм. Час тривалості заряду - 4 години.

69200 грн.

(0)
Артикул: 18729
Артикул: 18739

Алкалінові (лужні) батарейки DURACELL (Дюрасел) Turbo Max циліндричної форми, типорозміру AAA (LR03) виправдовують статус найбільш довготривалих у роботі і вже вкотре стають лідерами серед покупців. DURACELL дбає про комфорт своїх клієнтів, тому батарейки оснащені технологією POWERCHECK, яка дозволяє слідкувати за рівнем заряду, аби уникнути небажаних перебоїв у роботі вашого електронного пристрою. Щільне та герметичне пакування-блістер батарейок DURACELL Turbo Max захищає їх від впливу вологи, прямих сонячних променів, сприяє зручному зберіганню і транспортуванню. В упаковці-блістері 3+1 шт.

9900 грн.

(0)
Артикул: 18739
Артикул: 18740

Алкалінові (лужні) батарейки DURACELL (Дюрасел) Turbo Max циліндричної форми, типорозміру AAA (LR03) виправдовують статус найбільш довготривалих у роботі і вже вкотре стають лідерами серед покупців. DURACELL дбає про комфорт своїх клієнтів, тому батарейки оснащені технологією POWERCHECK, яка дозволяє слідкувати за рівнем заряду, аби уникнути небажаних перебоїв у роботі вашого електронного пристрою. Щільне та герметичне пакування-блістер батарейок DURACELL Turbo Max захищає їх від впливу вологи, прямих сонячних променів, сприяє зручному зберіганню і транспортуванню. В упаковці-блістері 4 шт.

14200 грн.

(0)
Артикул: 18740
Артикул: 3578

Алкалінові пальчикові батарейки Duracell типорозміру ААA, 4 штуки в упаковці. Не містять ртуті. Батарейки Duracell забезпечують якісну і тривалу роботу пристроїв. Батарейки Дюрасел ідеально підійдуть для живлення таких пристроїв як портативні ігрові консолі , бритви , пульти дистанційного керування , програвачі компакт - дисків , механізовані іграшки , ліхтарики , зубні щітки та ін .

8400 грн.

(0)
Артикул: 3578
Артикул: 3577

Алкалінові пальчикові батарейки Duracell типорозміру АА, 4 штуки в упаковці. Батарейки Дюрасел не містять ртуті. Батарейки Duracell забезпечують якісну і тривалу роботу пристроїв.

9900 грн.

(0)
Артикул: 3577
Артикул: 15353

Батарейки Duracell (Дюраселл) надійно тримають заряд та живлять ним Ваші пристрої. Підходять батарейки для будь-якого типу техніки, іграшок, пультів, і т .п. Завдяки типу АА вони витриваліші, ніж батарейки звичайного типу. Батарейки Дюраселл мають функцію Duralock, яка дозволяє тримати заряд, навіть якщо Ви не користуєтеся цим предметом. Також Duracell вирізняється тим, що має захист проти витікання, завдяки цьому батарейки ще надійніші та безпечніші. В картонній упаковці - 4 штуки батарейок плюс 1 - в подарунок. Особливості батарейок Duracell : -надійно тримають заряд; - тип АА; - Duralock; - захист проти витікання.

9900 грн.

(0)
Артикул: 15353
Артикул: 15354

Батарейки Duracell (Дюраселл) - це якісний поживний елемент для Ваших побутових пристроїв, техніки, іграшок та багато чого іншого. Батарейки серії ААА довговічніше звичайних в 10 разів. Батарейки Duracell мають функцію Duralock, завдяки якій заряд невикористаних батарейок може зберігатися близько 10 років, але за умови нормального зберігання. Також Duracell вирізняються захистом від протікання, що гарантує їх надійність та безпеку. В картонній упаковці - 4 штуки батарейок плюс 1 - в подарунок. Особливості батарейок: - 4 + 1 батарейка - в подарунок; - довговічні; - функція Duralock; - защита від протікання.

9900 грн.

(0)
Артикул: 15354
Артикул: 18731

Зарядний пристрій CEF15 від Duracell (Дюрасел) здатен швидко й якісно зарядити 2 пари акумуляторних батарейок розміром AA одночасно лише за 15 хвилин. Наявність індикації стану часткової підзарядки, простий і легкий в опануванні інтерфейс, функція запобігання перегріву, гарантія експлуатації - 15 років - це далеко не повний перелік переваг зарядного пристрою Duracell CEF15. До комплекту входять: зарядний пристрій, 4 АА акумулятора Duracell, блок живлення. Висота пристрою - 36 мм, ширина - 124 мм, глибина - 78 мм. Час тривалості заряду - 4 години.

1 92000 грн.

(0)
Артикул: 18731
Артикул: 18738

Алкалінові (лужні) батарейки DURACELL (Дюрасел) Turbo Max циліндричної форми, типорозміру AAA (LR03) виправдовують статус найбільш довготривалих у роботі і вже вкотре стають лідерами серед покупців. DURACELL дбає про комфорт своїх клієнтів, тому батарейки оснащені технологією POWERCHECK, яка дозволяє слідкувати за рівнем заряду, аби уникнути небажаних перебоїв у роботі вашого електронного пристрою. Щільне та герметичне пакування-блістер батарейок DURACELL Turbo Max захищає їх від впливу вологи, прямих сонячних променів, сприяє зручному зберіганню і транспортуванню. В упаковці-блістері 8 шт.

28400 грн.

(0)
Артикул: 18738
Артикул: 18742

 Батарейки Duracell 9V 6LR61 Basic (Бейсік) це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного харчування. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Батарейки Duracell поставляються в блістерній упаковці по 2 штуки. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості акумуляторів Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 2 шт.

12900 грн.

(0)
Артикул: 18742
Артикул: 18743

Батарейки Duracell 1.5V LR6 Basic  (Бейсік) це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного харчування. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Батарейки Duracell поставляються в блістерній упаковці по 18 штуки. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості акумуляторів Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 18 шт.

35700 грн.

(0)
Артикул: 18743
Артикул: 18737

Батарейки Duracell Turbo (Турбо), AA 1.5V LR6 - це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного харчування. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Батарейки Duracell поставляються в блістерній упаковці по 3+1 штуки. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості акумуляторів Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 3+1 шт.

11800 грн.

(0)
Артикул: 18737
Артикул: 18746

Батарейки Duracell 1.5V LR6 - це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного харчування. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Батарейки Duracell поставляються в блістерній упаковці по 6 штук. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості акумуляторів Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 6 шт.

14700 грн.

(0)
Артикул: 18746
Артикул: 18745

Батарейки Duracell 1.5V LR6 Basic (Бейсік) це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного харчування. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Батарейки Duracell поставляються в блістерній упаковці по 6 штуки. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості акумуляторів Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 6 шт.

14800 грн.

(0)
Артикул: 18745
Артикул: 18744

Батарейки Duracell LR03 - це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного харчування. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Батарейки Duracell поставляються в блістерній упаковці по 18 штук. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості акумуляторів Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 18 шт.

35700 грн.

(0)
Артикул: 18744
Артикул: 18732

Акумулятори Duracell AAA HR03 850 мА / год це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного харчування. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Аккамулятор Duracell поставляються в блістерній упаковці по 2 штуки. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості акумуляторів Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 2 шт.

29900 грн.

(0)
Артикул: 18732
Артикул: 18752

Акумулятори Duracell C 2200 Mah це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного харчування. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Аккамулятор Duracell поставляються в блістерній упаковці по 2 штуки. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості акумуляторів Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 2 шт.

19700 грн.

(0)
Артикул: 18752
Артикул: 18748

Батарейки Duracell LR44 це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію велосипедних комп'ютерах, електронних вагах, настільний годинник з радіо, електронних щоденіках), сфері безпеки (пристрій для читання банківських карт), медичних приладах, пристроях для фітнесу і освітлювальних приладах. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Батарейки Duracell поставляються в блістерній упаковці по 2 штуки. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості батарейки Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 2 шт.

3700 грн.

(0)
Артикул: 18748
Артикул: 18747

Батарейки Duracell MN21 12V це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного харчування. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Батарейки Duracell поставляються в блістерній упаковці по 2 штуки. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості батарейки Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 2 шт.

4900 грн.

(0)
Артикул: 18747
Артикул: 18622

Вигідна акційна пропозиція від ТМ EUROLAMP  - промо-набір LED-ламп 10 Вт (1+1 шт.)! Світлодіодна лампа EUROLAMP (Євроламп) LED-A60 (D) серії ЕКО потужністю 10 Вт із кутом розсіювання 300 градусів - це класичне та надійне джерело світла для приміщення будь-якого типу. Завдяки вмонтованому драйверу ІС і температурі кольору 4000 К світлодіодна лампа EUROLAMP LED-A60 (D) ЕКО не має негативного впливу на зір, оскільки випромінює нейтральне рівне світло без ефекту мерехтіння. Мінімальна температура нагріву робить лампу EUROLAMP  безпечною навіть у поєднанні з легкозаймистими елементами світильників. Характеристики лампи: тип – А60 тип цоколя (патрону) – Е27 діапазон рабочої напруги – 175-250 V матеріал корпусу – алюмопласт розмір (В×Ш) – 112×60 мм Гарантійний термін  - 5 років.

9490 грн.

(0)
Артикул: 18622
Артикул: 18620

Вигідна акційна пропозиція від ТМ EUROLAMP  - промо-набір LED-ламп 12 Вт (1+1 шт.)! Світлодіодна лампа EUROLAMP (Євроламп) LED-A60 (D) серії ЕКО потужністю 12 Вт із кутом розсіювання 300 градусів - це класичне та надійне джерело світла для приміщення будь-якого типу. Завдяки вмонтованому драйверу ІС і температурі кольору 4000 К світлодіодна лампа EUROLAMP LED-A60 (D) ЕКО не має негативного впливу на зір, оскільки випромінює нейтральне рівне світло без ефекту мерехтіння. Мінімальна температура нагріву робить лампу EUROLAMP  безпечною навіть у поєднанні із легкозаймистими елементами світильників. Характеристики лампи: тип – А60 тип цоколя (патрону) – Е27 діапазон рабочої напруги – 175-250 V матеріал корпусу – алюмопласт розмір (В×Ш) – 120×60 мм Гарантійний термін  - 5 років.

11290 грн.

(0)
Артикул: 18620
Артикул: 18621

Вигідна акційна пропозиція від ТМ EUROLAMP  - промо-набір LED-ламп 7 Вт (1+1 шт.)! Світлодіодна лампа EUROLAMP (Євроламп) LED-A50 (D) серії ЕКО потужністю 7 Вт із кутом розсіювання 300 градусів - це класичне та надійне джерело світла для приміщення будь-якого типу. Завдяки вмонтованому драйверу ІС і температурі кольору 4000 К світлодіодна лампа EUROLAMP LED-A50 (D) ЕКО не має негативного впливу на зір, оскільки випромінює нейтральне рівне світло без ефекту мерехтіння. Мінімальна температура нагріву робить лампу EUROLAMP  безпечною навіть у поєднанні із легкозаймистими елементами світильників. Характеристики лампи: тип – А50 тип цоколя (патрону) – Е27 діапазон рабочої напруги – 175-250 V матеріал корпусу – алюмопласт розмір (В×Ш) – 92×50 мм Гарантійний термін  - 5 років.

8690 грн.

(0)
Артикул: 18621
Артикул: 18616

Світлодіодна лампа EUROLAMP (Євроламп) LED-A60 (D) серії ЕКО потужністю 10 Вт із кутом розсіювання 300 градусів - це класичне та надійне джерело світла для приміщення будь-якого типу. Завдяки вмонтованому драйверу ІС і температурі кольору 4000 К світлодіодна лампа EUROLAMP LED-A60 (D) ЕКО не має негативного впливу на зір, оскільки випромінює нейтральне рівне світло без ефекту мерехтіння. Мінімальна температура нагріву робить лампу EUROLAMP  безпечною навіть у поєднанні із легкозаймистими елементами світильників. Характеристики лампи: тип – А60 тип цоколя (патрону) – Е27 діапазон рабочої напруги – 175-250 V матеріал корпусу – алюмопласт розмір (В×Ш) – 112×60 мм Гарантійний термін  - 5 років.

6000 грн.

(0)
Артикул: 18616
Артикул: 18617

Світлодіодна лампа EUROLAMP (Євроламп) LED-A60 (D) серії ЕКО потужністю 12 Вт із кутом розсіювання 300 градусів - це класичне та надійне джерело світла для приміщення будь-якого типу. Завдяки вмонтованому драйверу ІС і температурі кольору 4000 К світлодіодна лампа EUROLAMP LED-A60 (D) ЕКО не має негативного впливу на зір, оскільки випромінює нейтральне рівне світло без ефекту мерехтіння. Мінімальна температура нагріву робить лампу EUROLAMP  безпечною навіть у поєднанні із легкозаймистими елементами світильників. Характеристики лампи: тип – А60 тип цоколя (патрону) – Е27 діапазон рабочої напруги – 175-250 V матеріал корпусу – алюмопласт розмір (В×Ш) – 120×60 мм Гарантійний термін  - 5 років.

7300 грн.

(0)
Артикул: 18617
Артикул: 18618

Лампа Eurolamp LED ЕКО серія "D" абсолютно безпечне обладнання. Світло випромінюється з цих ламп не здатний нашкодити очам, він рівномірно випромінює, без мерехтінь. Таке можливо завдяки використанням у всіх моделях ламп внутрішнього IC перетворювача, який стабілізує струм і захищає лампу від перепадів напруги мережі. Лампа LED ЕКО серія "D" поставляється в картонній упаковці, яка захищає всі якості. Особливості лампи LED ЕКО серія "D" холодне світло: - 220 V - IC перетворювач. - яскраве освітлення; - надійна; - матове покриття; - у виробництві використовувалися тільки самі якісні компоненти; - відповідає всім міжнародним вимогам.

6000 грн.

(0)
Артикул: 18618
Артикул: 18615

Світлодіодна лампа EUROLAMP (Євроламп) LED-A50 (D) серії ЕКО потужністю 7 Вт із кутом розсіювання 300 градусів - це класичне та надійне джерело світла для приміщення будь-якого типу. Завдяки вмонтованому драйверу ІС і температурі кольору 4000 К світлодіодна лампа EUROLAMP LED-A50 (D) ЕКО не має негативного впливу на зір, оскільки випромінює нейтральне рівне світло без ефекту мерехтіння. Мінімальна температура нагріву робить лампу EUROLAMP  безпечною навіть у поєднанні із легкозаймистими елементами світильників. Характеристики лампи: тип – А50 тип цоколя (патрону) – Е27 діапазон рабочої напруги – 175-250 V матеріал корпусу – алюмопласт розмір (В×Ш) – 92×50 мм Гарантійний термін  - 5 років.

5500 грн.

(0)
Артикул: 18615
Артикул: 18619

Лампа Eurolamp LED ЕКО серія "D" абсолютно безпечне обладнання. Світло випромінюється з цих ламп не здатний нашкодити очам, він рівномірно випромінює, без мерехтінь. Таке можливо завдяки використанням у всіх моделях ламп внутрішнього IC перетворювача, який стабілізує струм і захищає лампу від перепадів напруги мережі. Лампа LED ЕКО серія "D" поставляється в картонній упаковці, яка захищає всі якості. Особливості лампи LED ЕКО серія "D" холодне світло: - 220 V - IC перетворювач. - яскраве освітлення; - надійна; - матове покриття; - у виробництві використовувалися тільки самі якісні компоненти; - відповідає всім міжнародним вимогам.

8590 грн.

(0)
Артикул: 18619
Артикул: 15280

Світлодіодна лампа Nakamichi (Накаміші) 12W призначена для освітлення будинків, виробництв, квартир, дач та вулиць. Лампа добре працює при напрузі 150-200 Вольт, має яскраве світло, високу надійність, та гарантує тривалу роботу. Матова лампа Nakamichi 12W виготовлена за новітніми технологіями, вміщує в собі електронні компоненти та світлодіоди вищої якості. Лампа від Накаміші відповідає усім українським та міжнародним стандартам якості. Особливості лампи Накаміші 9 Вольт: - якісна; - робочий діапазон напруги 150-200 Вт; - яскраве освітлення; - надійна; - матове покриття; - у виробництві використовувалися тільки найякісніші компоненти; - відповідає усім міжнародним вимогам.

6950 грн.

(0)
Артикул: 15280
Артикул: 15278

Світлодіодна лампа Nakamichi - це запорука якості та хорошого освітлення Вашого будинку. Має робочий діапазон 150-200 Вольт. Лампи 5W виготовляються за новітніми технологіями, саме тому вони об'єднують в собі надійність, економічність та довговічність. Світлодіодна лампа Nakamichi (Накаміші) 5W має кращі параметри освітлення та приємне, м'яке світло, яке не впливає на зір людини. Матова лампа виготовлена згідно з усіма міжнародними вимогами та стандартами якості. Особливості лампи Накаміші 5 Вольт: - економічна; - м’яке та ефективне освітлення; - підходить для освітлення вулиць; - матове покриття; - надійна; - виготовлюється за новітніми технологіями; - відповідає стандартам якості.

4990 грн.

(0)
Артикул: 15278
Артикул: 15282

Світлодіодна LED Лампа Nakamichi - це екологічно чисте джерело яскравого освітлення, яке підходить для квартир, будинків, вулиць та заміських ділянок. Лампа Nakamichi R50 з потужністю 5W має нестандартну грибоподібну форму, що відрізняє її від інших ламп цієї фірми. Світлодіодна лампа Nakamichi (Накаміші) 5W користується популярністю завдяки своїй якості, виготовляється за міжнародними стандартами по новітнім технологіям. Лампа від Накаміші має матове покриття, яке сприяє м'якому освітленню і мінімалізує навантаження на зір. Переваги лампи Накаміші: - екологічно чиста; - підходить для освітлення усіх типів приміщень; - надійна; - м’яке освітлення без навантаження на зір.

7480 грн.

(0)
Артикул: 15282
Артикул: 15281

Світлодіодна лампа Nakamichi має цоколь Е14, еквівалент потужності розжарювання 50 Вт, світловий потік 480 Лм, та електричну потужність 6 Вт. У виробництві матових ламп не використовують ртутних складових, тому навіть при ушкодженні лампа не завдасть ніякої шкоди. Світлодіодна лампа Nakamichi (Накаміші) добре підійде навіть для вуличного освітлення, вона досить потужна, але при цьому світить м'яко, нейтральним кольором. Лампа має матове покриття, яке забезпечує розсіювання світла. Виготовлена лампи Накаміші за новітніми технологіями та вимогами.  Особливості лампи Накаміші: - міцна; - екологічно чиста; - має яскраве освітлення; - виготовлена за новітніми технологіями.

4990 грн.

(0)
Артикул: 15281
Артикул: 15283

Світлодіодна лампа Nakamichi потужністю 7W забезпечить яскраве освітлення будь-якому приміщенню. Матова лампа підійде для вулиці та будинку. Лампа Nakamichi працює в діапазоні 150-200 Вольт, має кут розсіювання 100, колір світла - теплий. Лампа світлодіодна Nakamichi (Накаміші) виготовляється тільки з кращих складових, та вважається екологічно чистим продуктом. Лампа має усі міжнародні та українські сертифікати якості.  Особливості лампи від Накаміші: - яскраве освітлення теплого кольору; - якісна; - має міжнародні сертифікати якості; - не впливає на зір.

7480 грн.

(0)
Артикул: 15283

Батарейки, лампочки, термометри


Якісні лампочки і батарейкі по доступним цінам в АкваМаркеті - речі, які необхідні в побуті дома та в офісі. Зробіть замовлення разом з будь-якою водою 18 л і ми доставимо все безкоштовно.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $