Фільтр
Всього товарів: 43

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 43

Сортування

Сортування:
Артикул: 8956

Батарейки Duracell – це висока якість і надійна робота Ваших побутових приладів за доступною ціною.  Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного живлення. Насолоджуйтесь від користування своїх пристроїв, а про все інше подбає Дюраселл!

4900 грн.

(0)
Артикул: 8956
Артикул: 5838

Побутові батарейки Duracell з найвищою ємністю. Використовуються батарейки Дюрасел даного типу в іграшках, портативних аудіо системах і інструментах. Duracell батарейки C забезпечують тривалий термін роботи до декількох років.

10200 грн.

(0)
Артикул: 5838
Артикул: 5837

Алкалінові батарейки Duracell типорозміру D, 2 штуки в упаковці. Батарейки дюрасел не містять ртуті. Батарейки Duracell забезпечують якісну і тривалу роботу пристроїв.

13800 грн.

(0)
Артикул: 5837
Артикул: 3578

Алкалінові пальчикові батарейки Duracell типорозміру ААA, 4 штуки в упаковці. Не містять ртуті. Батарейки Duracell забезпечують якісну і тривалу роботу пристроїв. Батарейки Дюрасел ідеально підійдуть для живлення таких пристроїв як портативні ігрові консолі , бритви , пульти дистанційного керування , програвачі компакт - дисків , механізовані іграшки , ліхтарики , зубні щітки та ін .

8400 грн.

(0)
Артикул: 3578
Артикул: 3577

Алкалінові пальчикові батарейки Duracell типорозміру АА, 4 штуки в упаковці. Батарейки Дюрасел не містять ртуті. Батарейки Duracell забезпечують якісну і тривалу роботу пристроїв.

8400 грн.

(0)
Артикул: 3577
Артикул: 15354

Батарейки Duracell (Дюраселл) - це якісний поживний елемент для Ваших побутових пристроїв, техніки, іграшок та багато чого іншого. Батарейки серії ААА довговічніше звичайних в 10 разів. Батарейки Duracell мають функцію Duralock, завдяки якій заряд невикористаних батарейок може зберігатися близько 10 років, але за умови нормального зберігання. Також Duracell вирізняються захистом від протікання, що гарантує їх надійність та безпеку. В картонній упаковці - 4 штуки батарейок плюс 1 - в подарунок. Особливості батарейок: - 4 + 1 батарейка - в подарунок; - довговічні; - функція Duralock; - защита від протікання.

8600 грн.

(0)
Артикул: 15354
Артикул: 15280

Світлодіодна лампа Nakamichi (Накаміші) 12W призначена для освітлення будинків, виробництв, квартир, дач та вулиць. Лампа добре працює при напрузі 150-200 Вольт, має яскраве світло, високу надійність, та гарантує тривалу роботу. Матова лампа Nakamichi 12W виготовлена за новітніми технологіями, вміщує в собі електронні компоненти та світлодіоди вищої якості. Лампа від Накаміші відповідає усім українським та міжнародним стандартам якості. Особливості лампи Накаміші 9 Вольт: - якісна; - робочий діапазон напруги 150-200 Вт; - яскраве освітлення; - надійна; - матове покриття; - у виробництві використовувалися тільки найякісніші компоненти; - відповідає усім міжнародним вимогам.

6950 грн.

(0)
Артикул: 15280
Артикул: 15278

Світлодіодна лампа Nakamichi - це запорука якості та хорошого освітлення Вашого будинку. Має робочий діапазон 150-200 Вольт. Лампи 5W виготовляються за новітніми технологіями, саме тому вони об'єднують в собі надійність, економічність та довговічність. Світлодіодна лампа Nakamichi (Накаміші) 5W має кращі параметри освітлення та приємне, м'яке світло, яке не впливає на зір людини. Матова лампа виготовлена згідно з усіма міжнародними вимогами та стандартами якості. Особливості лампи Накаміші 5 Вольт: - економічна; - м’яке та ефективне освітлення; - підходить для освітлення вулиць; - матове покриття; - надійна; - виготовлюється за новітніми технологіями; - відповідає стандартам якості.

4990 грн.

(0)
Артикул: 15278
Артикул: 15282

Світлодіодна LED Лампа Nakamichi - це екологічно чисте джерело яскравого освітлення, яке підходить для квартир, будинків, вулиць та заміських ділянок. Лампа Nakamichi R50 з потужністю 5W має нестандартну грибоподібну форму, що відрізняє її від інших ламп цієї фірми. Світлодіодна лампа Nakamichi (Накаміші) 5W користується популярністю завдяки своїй якості, виготовляється за міжнародними стандартами по новітнім технологіям. Лампа від Накаміші має матове покриття, яке сприяє м'якому освітленню і мінімалізує навантаження на зір. Переваги лампи Накаміші: - екологічно чиста; - підходить для освітлення усіх типів приміщень; - надійна; - м’яке освітлення без навантаження на зір.

7480 грн.

(0)
Артикул: 15282
Артикул: 15283

Світлодіодна лампа Nakamichi потужністю 7W забезпечить яскраве освітлення будь-якому приміщенню. Матова лампа підійде для вулиці та будинку. Лампа Nakamichi працює в діапазоні 150-200 Вольт, має кут розсіювання 100, колір світла - теплий. Лампа світлодіодна Nakamichi (Накаміші) виготовляється тільки з кращих складових, та вважається екологічно чистим продуктом. Лампа має усі міжнародні та українські сертифікати якості.  Особливості лампи від Накаміші: - яскраве освітлення теплого кольору; - якісна; - має міжнародні сертифікати якості; - не впливає на зір.

7480 грн.

(0)
Артикул: 15283
Артикул: 15279

Світлодіодна лампа Nakamichi (Накаміші) з потужністю 9W забезпечить Вашому будинку приємне та яскраве освітлення. Лампа м'яко та ефективно розсіює світло, не створюючи навантаження на очі людини. Лампа Nakamichi має матове покриття, завдяки якому приміщення набуває нейтрального, ніжного відтінку. Лампа Nakamichi відрізняється своєю високою якістю та високою економічністю, оскільки виготовляється згідно з усіма міжнародними стандартами якості та за сучасними технологіями. У виробництві матових ламп використовуються світлодіоди та інші компоненти найкращої якості. Особливості лампи Накаміші 9 Вольт: - матове покриття; - м’яко розсіює світло; - не впливає на зір; - висока економічність; - світлодіоди найкращої якості; - виготовлюється згідно з міжнародними стандартами.

5390 грн.

(0)
Артикул: 15279
Артикул: 17984

Лампа світлодіодна Nakamichi абсолютно безпечне обладнання. Світло яке випромінюється з цих ламп не здатне нашкодити очам, воно рівномірно випромінює, без мерехтінь. Таке можливо завдяки використаннюу всіх моделях ламп внутрішнього IC перетворювача. Воно стабілізує струм і захищає лампу від перепадів напруги мережі. Лампа світлодіодна Nakamichi поставляється в картонній упаковці, яка захищає всі якості. Особливості світлодіодної лампи: - 220 V - IC перетворювач. - яскраве освітлення; - надійна; - матове покриття; - у виробництві використовувалися тільки самі якісні компоненти; - відповідає всім міжнародним вимогам.

4900 грн.

(0)
Артикул: 17984
Артикул: 8513

Panasonic (Панасонік) Батарейки Alkaline power (Алкалайн Павер) AAА - лужні елементи живлення для портативних пристроїв із середнім або низьким рівнем споживання енергії. Тип ААА досить поширений і використовується в багатьох побутових і розважальних пристроях. Батарейки Alkaline Power стійкі до пошкоджень, мають тривалий термін зберігання та безпечні у використанні. Батарейки Alkaline power AA забезпечують надійне і стабільну напругу в 1,5 V. Вони поставляються в кількості 4 штуки в упаковці. Батарейки захищені від протікання. Особливості: - сила напруги 1,5 В; - захист від протікань; - стабільне живлення приладів; - стійкість до пошкоджень.

6100 грн.

(0)
Артикул: 8513
Артикул: 17041

Батарейки Алкаінові Panasonic (Панасонік) Everyday Power (Еврідей павер) - лужні елементи живлення для портативних пристроїв з високим рівнем споживання енергії. Тип АА досить поширений та використовується в багатьох побутових та гральних пристроях, наприклад, в дитячих іграшках, нічниках, пультах дистанційного управління, камерах, електробритвах. Особливістю серії Everyday Power є економічність та практичність. Батарейки Панасонік стійкі до пошкоджень, мають тривалий термін зберігання і безпечні у використанні. Батарейки Everyday power AA забезпечують надійну та стабільну напругу в 1,5 В. Вони поставляються в кількості 4 штук в упаковці. Батарейки захищені від протікання. Особливості батарейок Panasonic Everyday Power: - класифікація АА; - сила напруги 1,5 В; - захист від протікань; - термін зберігання 5 років; - стійкість до пошкоджень.

7400 грн.

(0)
Артикул: 17041
Артикул: 17042

Батарейки Алкаінові Panasonic (Панасонік) Everyday Power (Еврідей павер) - лужні елементи живлення для портативних пристроїв з високим рівнем споживання енергії. Тип ААА досить поширений та використовується в багатьох побутових та гральних пристроях, наприклад, в дитячих іграшках, нічниках, пультах дистанційного управління, камерах, електробритвах. Особливістю серії Everyday Power є економічність та практичність. Батарейки Панасонік стійкі до пошкоджень, мають тривалий термін зберігання і безпечні у використанні. Батарейки Everyday power AAА забезпечують надійну та стабільну напругу в 1,5 В. Вони поставляються в кількості 4 штук в упаковці. Батарейки захищені від протікання. Особливості батарейок Panasonic Everyday Power: - класифікація ААА; - сила напруги 1,5 В; - захист від протікань; - термін зберігання 5 років; - стійкість до пошкоджень.

7400 грн.

(0)
Артикул: 17042
Артикул: 17043

Батарейки Алкаінові Panasonic (Панасонік) Pro Power (Про Павер) - лужні елементи живлення для портативних пристроїв з високим рівнем споживання енергії. Тип ААА досить поширений та використовується в багатьох побутових та гральних пристроях, наприклад, в дитячих іграшках, нічниках, пультах дистанційного управління, камерах, електробритвах. Особливістю серії Pro Power є надійність та довговічність. Батарейки Панасонік стійкі до пошкоджень, мають тривалий термін зберігання і безпечні у використанні. Батарейки Everyday Pro Power AAА забезпечують надійну та стабільну напругу в 1,5 В. Вони поставляються в кількості 4 штук в упаковці. Батарейки захищені від протікання. Особливості батарейок Panasonic Pro Power: - класифікація ААА; - сила напруги 1,5 В; - захист від протікань; - термін зберігання 5 років; - стійкість до пошкоджень.

7600 грн.

(0)
Артикул: 17043
Артикул: 8981

Енергозберігаюча лампа PHILIPS являє собою інтегровану (з вбудованим електронним пускачем) компактну люмінесцентну лампу, яка оснащена цоколем Е14 і призначена для заміни звичайних ламп розжарювання. Енергозберігаючі лампи PHILIPS забезпучують довгий термін служби. Коефіцієнт корисної дії у енергозберігаючої лампи Філіпс дуже високий і світлова віддача приблизно в 5 разів більше ніж у традиційної лампочки розжарювання.

4900 грн.

(0)
Артикул: 8981
Артикул: 8980

Енергозберігаюча лампа PHILIPS являє собою інтегровану (з вбудованим електронним пускачем) компактну люмінесцентну лампу, яка оснащена цоколем Е14 і призначена для заміни звичайних ламп розжарювання. Енергозберігаючі лампи PHILIPS забезпучують довгий термін служби.  Коефіцієнт корисної дії у енергозберігаючої лампи Філіпс дуже високий і світлова віддача приблизно в 5 разів більше ніж у традиційної лампочки розжарювання.

4400 грн.

(0)
Артикул: 8980
Артикул: 9380

Лампи Іскра з матованою колбою випромінюють м’яке та розсіяне світло. Найчастіше лампи Іскра використовують для внутрішнього і зовнішнього освітлення житлових, побутових, громадських, адміністративних та промислових об’єктів. Лампи ТМ Іскра з цоколем Е14 (14 мм) мають вбудований електронний пускорегуюючий апарат - електронний пристрій, який здійснює запуск і підтримку робочого режиму газорозрядних освітлювальних ламп.

950 грн.

(0)
Артикул: 9380
Артикул: 9381

Лампи Іскра з прозорою колбою випромінюють яскраве світло, завдяки чому чудово підходять для освітлення великих приміщень. Найчастіше лампи Іскра використовують для внутрішнього і зовнішнього освітлення житлових, побутових, громадських, адміністративних та промислових об’єктів. Лампи Іскра з цоколем Е27 (27 мм) мають вбудований електронний пускорегулюючий апарат - електронний пристрій, який здійснює запуск і підтримку робочого режиму газорозрядних освітлювальних ламп

950 грн.

(0)
Артикул: 9381
Артикул: 9383

Лампи Іскра з прозорою колбою випромінюють яскраве світло, завдяки чому чудово підходять для освітлення великих приміщень. Найчастіше лампи Іскра використовують для внутрішнього і зовнішнього освітлення житлових, побутових, громадських, адміністративних та промислових об’єктів. Лампи ТМ Іскра з цоколем Е27 (27 мм) мають вбудований електронний пускорегулюючий апарат - електронний пристрій, який здійснює запуск і підтримку робочого режиму газорозрядних освітлювальних ламп

800 грн.

(0)
Артикул: 9383
Артикул: 9377

Рефлекторно-галогенні лампи Іскра працюють за принципом теплового випромінювання і є високоінтенсивними джерелами світла. Стабільність світлового потоку, малі габаритні розміри та маса, нечутливість до різких перепадів температури - основні переваги лампи Іскра. Порівняно зі звичайними лампами розжарювання галогенні лампи мають: стабільний світловий потік, підвищену температуро- і вібростійкість, а також стійкість до механічних пошкоджень.

1350 грн.

(0)
Артикул: 9377
Артикул: 9386

Лампи Іскра з прозорою колбою випромінюють яскраве світло, завдяки чому чудово підходять для освітлення великих приміщень. Найчастіше лампи Іскра використовуються для внутрішнього і зовнішнього освітлення житлових, побутових, громадських, адміністративних та промислових об’єктів.

800 грн.

(0)
Артикул: 9386
Артикул: 9378

Рефлекторно-галогенні лампи Іскра працюють за принципом теплового випромінювання і є високоінтенсивними джерелами світла. Стабільність світлового потоку, малі габаритні розміри та маса, нечутливість до різких перепадів температури - основні переваги лампи Іскра. Порівняно зі звичайними лампами розжарювання галогенні лампи мають стабільний світловий потік, підвищену температуро- і вібростійкість, а також стійкість до механічних пошкоджень.

1450 грн.

(0)
Артикул: 9378
Артикул: 18612

Спиртомір побутовий 0-96% допомагає визначити концентрацію спирту в алкогольних напоях. Діапазон вимірювань від 0 до 96 (% обсягу), з похибкою ± 2% об. Для проведення вимірювання прилад необхідно опустити в спирт, горілку, самогон, але не в вино, до позначки передбачуваної концентрації і дати йому можливість вільно плавати, не торкаючись стінок посудини. Спиртомір побутовий поставляється в картонній упаковці, яка зручна як для транспортування обладнання, так і для його зберігання. Особливості спиртомер побутового: підходить для визначення міцності спиртних напоїв; Застосовується для алкогольних напоїв Виготовлений зі скла.

1400 грн.

(0)
Артикул: 18612
Артикул: 18609

Термометр, побутовий для води - це один з найважливіших атрибутів при купанні дитини. Термометр Сувенір В-1, білий має обтічну форму, веселі та яскраві малюнки, які не залишить байдужим жодного малюка. На приладі присутній відмітка 37 ° C - комфортна температура для купання дитини. Не містить Бісфенол-А Особливості термометра: для вимірювання температури води; присутні яскраві малюнки; 37 С.

3300 грн.

(0)
Артикул: 18609
Артикул: 18608

Термометр, побутовий для води - це один з найважливіших атрибутів при купанні дитини. Термометр Сувенір, В-2, блакитний має обтічну форму, веселі та яскраві малюнки, які не залишить байдужим жодного малюка. На приладі присутній відмітка 37 ° C - комфортна температура для купання дитини. Не містить Бісфенол-А Особливості термометра: для вимірювання температури води; присутні яскраві малюнки; 37 С.

3300 грн.

(0)
Артикул: 18608
Артикул: 18610

Термометр, побутовий для води - це один з найважливіших атрибутів при купанні ребенка.Термометр ТБ-3-М1 має обтічну форму, веселі та яскраві малюнки, які не залишить байдужим жодного малюка. На приладі присутній відмітка 37 ° C - комфортна температура для купання дитини. Не містить Бісфенол-А Особливості термометра: для вимірювання температури води; присутні яскраві малюнки; 37 С.

2300 грн.

(0)
Артикул: 18610
Артикул: 18607

Термометр, побутовий для води - це один з найважливіших атрибутів при купанні дитини. Термометр Сувенір, В-3, салатовий має обтічну форму, веселі та яскраві малюнки, які не залишить байдужим жодного малюка. На приладі присутній відмітка 37 ° C - комфортна температура для купання дитини. Не містить Бісфенол-А Особливості термометра: для вимірювання температури води; присутні яскраві малюнки; 37 С.

3300 грн.

(0)
Артикул: 18607
Артикул: 13191

Duracell (Дюрасел) AAА - батарейки, які характеризуються високою електричною потужністю, що дозволяє використовувати їх для пристроїв з великим споживанням енергії. Для їх створення виробник використав екологічні матеріали, до складу яких не входять небезпечні кадмій і ртуть. Тому цей тип  батарейок відноситься до «Екосерії». Батарейки Duracell розміру AAA - це батарейки, які стануть незамінним рішенням для найбільш часто використовуваних пристроїв, ставши надійним джерелом живлення. Використання сучасної технології Duralock, дає можливість зберегти заряд енергії батарейки (невикористаної) до 10 років.

39400 грн.

(0)
Артикул: 13191
Артикул: 13190

Батарейки марки Duracell (Дюрасел) широко відомі у всьому світі. Батарейки Duracell типу АА забезпечать надійне живлення і тривалу роботу Ваших домашніх пристроїв. При виробництві батарейок застосовується технологія Duracell Duralock, яка дозволяє зберегти заряд до 10 років, якщо ними не користуватись. Батарейки Duracell мають ядро високої щільності, що дозволяє вміщати більше енергії і вони здатні працювати довше, ніж сольові батарейки. Виготовляються батарейки без використання кадмію і ртуті. Особливості: - зберігають заряд при простої; - працюють довше; - не містять кадмію і ртуті. Спосіб застосування: Вийняти з упаковки, згідно з інструкцією вставити в пристрій.

77400 грн.

(0)
Артикул: 13190
Артикул: 8963

Батарейки Duracell – це висока якість і надійна робота Ваших побутових приладів за доступною ціною.  Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного живлення. Насолоджуйтесь від користування своїх пристроїв, а про все інше подбає Дюраселл!

4900 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 8963
Артикул: 15353

Батарейки Duracell (Дюраселл) надійно тримають заряд та живлять ним Ваші пристрої. Підходять батарейки для будь-якого типу техніки, іграшок, пультів, і т .п. Завдяки типу АА вони витриваліші, ніж батарейки звичайного типу. Батарейки Дюраселл мають функцію Duralock, яка дозволяє тримати заряд, навіть якщо Ви не користуєтеся цим предметом. Також Duracell вирізняється тим, що має захист проти витікання, завдяки цьому батарейки ще надійніші та безпечніші. В картонній упаковці - 4 штуки батарейок плюс 1 - в подарунок. Особливості батарейок Duracell : -надійно тримають заряд; - тип АА; - Duralock; - захист проти витікання.

8600 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 15353
Артикул: 15281

Світлодіодна лампа Nakamichi має цоколь Е14, еквівалент потужності розжарювання 50 Вт, світловий потік 480 Лм, та електричну потужність 6 Вт. У виробництві матових ламп не використовують ртутних складових, тому навіть при ушкодженні лампа не завдасть ніякої шкоди. Світлодіодна лампа Nakamichi (Накаміші) добре підійде навіть для вуличного освітлення, вона досить потужна, але при цьому світить м'яко, нейтральним кольором. Лампа має матове покриття, яке забезпечує розсіювання світла. Виготовлена лампи Накаміші за новітніми технологіями та вимогами.  Особливості лампи Накаміші: - міцна; - екологічно чиста; - має яскраве освітлення; - виготовлена за новітніми технологіями.

4990 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 15281
Артикул: 8512

Panasonic (Панасонік) Батарейки Alkaline power (Алкалайн Павер) AA - лужні елементи живлення для портативних пристроїв із середнім або низьким рівнем споживання енергії. Тип АА досить поширений і використовується в багатьох побутових і розважальних пристроях, наприклад, в дитячих іграшках, камерах, пультах дистанційного управління, камерах, електробритвах. Особливістю серії Alkaline Power є економічність і практичність. Батарейки Панасонік стійкі до пошкоджень, мають тривалий термін зберігання і безпечні у використанні. Батарейки Alkaline power AA забезпечують надійне і стабільну напругу в 1,5 V. Вони поставляються в кількості 4 штуки в упаковці. Батарейки захищені від протікання. Особливості: - сила напруги 1,5 В; - захист від протікань; - термін зберігання 5 років; - стійкість до пошкоджень.

6100 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 8512
Артикул: 8983

Люмінесцентна лампа Philips - газорозрядне джерело світла, в якому видиме світло випромінюється в основному люмінофором, який у свою чергу світиться під впливом ультрафіолетового випромінювання розряду; сам розряд теж випромінює видиме світло, але в значно меншій мірі. Світлова віддача люмінесцентної лампи Філіпс у декілька разів більше, ніж у ламп розжарювання аналогічної потужності. Термін служби люмінесцентних ламп Philips в 20 разів перевищує термін служби ламп розжарювання за умов правильної експлуатації.

2900 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 8983
Артикул: 8514

Батарейки Varta Superlife - це ідеальне співвідношення ціна-якість. Батарейки Varta Superlife призначені для пристроїв з низьким енергоспоживанням. Батареї ідеально підходять для використання в кишенькових ліхтариках, пультах дистанційного керування, радіоприймачах, настінному годиннику і так далі

2200 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 8514
Артикул: 9384

Лампи Іскра з матованою колбою випромінюють м’яке та розсіяне світло. Найчастіше лампи Іскра використовують для внутрішнього і зовнішнього освітлення житлових, побутових, громадських, адміністративних та промислових об’єктів, оскільки видають світловий потік в 1340 люмен, що задовольняє вимогам санітарно-гігієнічних норм і дає можливість освітлювати великі площі.Лампи Іскра з цоколем Е27 (27 мм) мають вбудований електронний пускорегулюючий апарат - електронний пристрій, який здійснює запуск і підтримку робочого режиму газорозрядних освітлювальних ламп.

800 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 9384
Артикул: 8897

Лампи Іскра з прозорою колбою випромінюють яскраве світло, завдяки чому чудово підходять для освітлення великих приміщень. Найчастіше лампи Іскра використовуються для внутрішнього і зовнішнього освітлення житлових, побутових, громадських, адміністративних та промислових об’єктів.

800 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 8897
Артикул: 9379

Лампа-спіраль Іскра - це люмінесцентна лампа, яка має форму зігнутої колби, що дозволяє розмістити лампу у світильнику меншого розміру. Компактні люмінесцентні лампи (КЛЛ) Іскра розроблені для використання в конкретних специфічних типах світильників, або для заміни ламп розжарювання в звичайних. Лампи Іскра з цоколем Е27 вже мають вбудований електронний пускорегулюючий апарат - електронний пристрій, що здійснює запуск і підтримку робочого режиму газорозрядних освітлювальних ламп. 

6700 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 9379
Артикул: 9376

Рефлекторно-галогенні лампи Іскра працюють за принципом теплового випромінювання і є високоінтенсивними джерелами світла. Стабільність світлового потоку, малі габаритні розміри та маса, нечутливість до різких перепадів температури - основні переваги лампи Іскра. Порівняно зі звичайними лампами розжарювання галогенні лампи мають стабільний світловий потік, підвищену температуро- і вібростійкість, а також стійкість до механічних пошкоджень. Лампи Іскра мають доволі вузький кут освітлення (36 градусів), що робить їх незамінними для освітлення конкретних об'єктів (наприклад, торгових вітрин, музейних експонатів тощо). Наявність в лампі мультифасеточного відбивача MR16 гарантує високий кольоропередаючий індекс, що означає максимальне збереження оригінального кольору освітлюваного предмету.

1350 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 9376
Артикул: 9382

Лампи Іскра з матованою колбою випромінюють м’яке та розсіяне світло. Найчастше лампи Іскра використовують для внутрішнього і зовнішнього освітлення житлових, побутових, громадських, адміністративних та промислових об’єктів, оскільки ці лампи виділяють світловий потік в 400 люмен, що задовольняє вимогам санітарно-гігієнічних норм.Лампи ТМ Іскра з цоколем Е27 (27 мм) мають вбудований електронний пускорегулюючий апарат - електронний пристрій, який здійснює запуск і підтримку робочого режиму газорозрядних освітлювальних ламп.

800 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 9382
Артикул: 9385

Лампи Іскра з матованою колбою випромінюють м’яке та розсіяне світло. Найчастіше лампи Іскра використовуються для внутрішнього і зовнішнього освітлення житлових, побутових, громадських, адміністративних та промислових об’єктів, оскільки видають світловий потік в 935 люмен, що задовольняє вимогам санітарно-гігієнічних норм і дає можливість освітлювати досить великі площі.Лампи ТМ Іскра з цоколем Е27 (27 мм) мають вбудований електронний пускорегулюючий апарат - електронний пристрій, який здійснює запуск і підтримку робочого режиму газорозрядних освітлювальних ламп.

800 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 9385

Батарейки, лампочки, термометри


Якісні лампочки і батарейкі по доступним цінам в АкваМаркеті - речі, які необхідні в побуті дома та в офісі. Зробіть замовлення разом з будь-якою водою 18 л і ми доставимо все безкоштовно.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $