Фільтр
Всього товарів: 38

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 38

Сортування

Сортування:
Артикул: 9460

Фільтр-пакети для чаю - це конвертики прямокутної форми зі спеціальною кишенькою внизу для заварювання будь-якого виду чаю або трав'яних сумішей. До складу паперу фільтр-пакетів входять виключно екологічно чисті матеріали рослинного походження, які повністю сумісні з харчовими продуктами і не змінюють смак готового напою.  Фільтр-пакетики не містять клею і інших  компонентів, що розчиняються  у воді під час заварювання.   Фільтр-пакети дозволяють контролювати і якість, і міцність напою - Ви отримуєте саме те, що бажаєте.  

2700 грн.

(0)
Артикул: 9460
Артикул: 9540

Фільтр-пакети для чаю - це конвертики прямокутної форми зі спеціальною кишенькою внизу для заварювання будь-якого виду чаю або трав'яних сумішей. До складу паперу фільтр-пакетів входять виключно екологічно чисті матеріали рослинного походження, які повністю сумісні з харчовими продуктами і не змінюють смак готового напою.  Фільтр-пакетики не містять клею і інших  компонентів, що розчиняються  у воді під час заварювання. Фільтр-пакети зручні для заварюючи вагового чаю або трав без втрати смаку і необхідності виловлювати з чашки спливаючу заварку. Також, пакети для чаю дозволяють контролювати міцність напою.

3900 грн.

(0)
Артикул: 9540
Артикул: 17234

Зажими для пакетів Alprophonе (Алпрофон) АПА - пластикові різнокольорові зажими з клапаном, призначені для повторного закриття м'яких упаковок з паперу, фольги та інших матеріалів. Зажим Алпрофон зберігає смакові і ароматичні якості продукту, тому ідеально підійде для розсипного чаю, зернової або меленої кави. За допомогою зажима для пакетів можна легко упакувати буреброди, печиво, горіхи та сухофрукти для ланчу. Особливості зажимів Alprophonе АПА: - для багаторазового використання; - надійний зажим; - якісний пластик; - 10 штук в упаковці; - яскраві кольори.

1400 грн.

(0)
Артикул: 17234
Артикул: 5406

Поліетиленові пакети Comserv виготовлені у формі майки та призначені для упаковки різних груп товарів. Пакети Comserv мають невелику товщину, малу вагу і при цьому велику місткість. Розмір пакету Комсерв 22 см х 38 см.

1300 грн.

(0)
Артикул: 5406
Артикул: 7184

Поліетиленові пакети Comserv виготовлені у формі майки та призначені для упаковки різних груп товарів. Пакети Comserv мають невелика товщина, мала вага і при цьому велика місткість. Розмір пакетів Комсерв: 25 см х 45 см.

1650 грн.

(0)
Артикул: 7184
Артикул: 14993

Плівка Novax (Новакс) запобігає швидкому засиханню, пересиханню продуктів та готових страв, захищає їх від сторонніх запахів та вологи. Home Star (Хоум Стар) виготовлена ​​з безпечного матеріалу - полівінілхлориду та призначена для ручної або автоматичної упаковки. Плівка Новакс тонка та прозора, але при цьому - дуже міцна, при натягу злегка розтягується, але не рветься. Вона також стійка до впливу високих та низьких температур. При використанні плівки від Novax, її шари скріплюються між собою, не дозволяючи самостійно розмотуватися. При цьому продукт можна легко розпакувати при необхідності та повернути плівці первісний вигляд. Харчова плівка Home Star довжиною 20 м поставляється в рулоні, який дозволяє зручно її використовувати та зберігати. Особливості плівки харчової Новакс: - захищає продукти від обвітрювання, вологи та сторонніх запахів; - стійкість до механічних впливів; - термостійкість; - легко розмотується; - в компактному рулоні 20 м; - вигідний формат упаковки.

1300 грн.

(0)
Артикул: 14993
Артикул: 14991

Novax (Новакс) пакети-слайдери запобігають швидкому засиханню та обвітрюванню продуктів, захищають їх від сторонніх запахів та вологи. Home Star (Хоум Стар) виготовлені з безпечного матеріалу - поліетилену низької щільності та призначені для пакування бутербродів та сендвічей. Пакети з кліпсою товсті та міцні, стійкі до впливу температур. При використанні пакетів від Novax, їх краї скріплюються між собою, не дозволяючи самостійно розкриватися, завдяки зручній застібці-слайдеру. При цьому, Новакс легко зав'язувати кліпсами, котрі передбачені в комплекті. Пакети-слайдери Home Star від Novax поставляються в упаковці 50 шт., якої достатньо на тривалий час використання. Особливості пакетів Новакс: - захищає продукти від обвітрювання, вологи та сторонніх запахів; - стійкість до механічних впливів; - стійкі до впливу температур; - легко відкриваються та закриваються; - з кліпсами для зав'язування; - зручна застібка-слайдер; - в упаковці - 50 шт.

1650 грн.

(0)
Артикул: 14991
Артикул: 10237

Зубочистки PROservice – це загостренні дерев'яні палички, призначені для гігієнічних потреб після їжі. Зубочистками зручно акуратно видаляти залишки їжі, що застрягли між зубів. Крім того, зубочистки ПРОСервіс зручно використовувати в кулінарії для скріплення інгредієнтів в канапе, рулетів, приготуванні прикрас і коктейлів. Усі зубочистки PROservice запаковані в зручну індивідуальну упаковку.

6800 грн.

(0)
Артикул: 10237
Артикул: 8264

Фольга алюмінієва Бонус довжиною 5 м – незамінна річ на кухні. Може використовуватися з будь-якими харчовими продуктами. Призначена для зберігання продуктів у фользі, а також випікання. Фольга Бонус відмінно зберігає температуру. Не рекомендується використовувати для зберігання сирих, кислих або солоних продуктів.  Довжина фольги: 5 м.

1370 грн.

(0)
Артикул: 8264
Артикул: 5121

Створюйте справжні кулінарні шедеври з рукавом для запікання Мелочи Жизни. Дозволяє готувати виключно корисні страви з м`яса, риби та овочів без жирів і масел. Рукав для запікання Мелочи Жизни придатний для використання в електричних і газових духових шафах, а також мікрохвильових печах. При приготуванні використовуйте кліпси, які йдуть у комплекті.

4140 грн.

(0)
Артикул: 5121
Артикул: 5123

Фольга алюмінієва Мелочи Жизни довжиною 10 м – незамінна річ на кухні. Може використовуватися з будь-якими харчовими продуктами. Призначена для зберігання продуктів у фользі, а також випікання. Фольга Мелочи Жизни відмінно зберігає температуру. Не рекомендується використовувати для зберігання сирих, кислих або солоних продуктів.  Довжина фольги: 10 м.

3190 грн.

(0)
Артикул: 5123
Артикул: 8243

Міцна харчова плівка високої якості Мелочи Жизни – незамінний помічник будь-якої господині. Призначена для зберігання різноманітних харчових продуктів. Харчова плівка Мелочи Жизни надійно захищає продукти від зовнішніх факторів, а також допомагає запобігти поширенню запахів і зберегти їхню свіжість. Довжина плівки: 100 м

6400 грн.

(0)
Артикул: 8243
Артикул: 8241

Поліетиленова міцна скатертина Мелочи Жизни для захисту робочої поверхні, зокрема столу від забруднень і рідини. Скатертина Мелочи Жизни ідеально підходить для кухні. Розміри: 120 х 150 см. Матеріал: поліетилен.

1480 грн.

(0)
Артикул: 8241
Артикул: 5117

Фольга алюмінієва Мелочи Жизни довжиною 20 м – незамінна річ на кухні. Може використовуватися з будь-якими харчовими продуктами. Фольга Мелочи Жизни призначена для зберігання продуктів у фользі, а також випікання. Відмінно зберігає температуру. Не рекомендується використовувати для зберігання сирих, кислих або солоних продуктів.

6300 грн.

(0)
Артикул: 5117
Артикул: 5119

Папір пергаментний – просто незамінний для домашньої випічки. Пергамент Мелочи Жизни збереже випічку від пригорання. Придатний для використання як в електричних і газових духових шафах, так і в мікрохвильових печах. Також пергамент від ТМ Мелочи Жизни збереже чистою поверхню, на якій знаходиться випічка. Довжина пергаменту: 5 м

2260 грн.

(0)
Артикул: 5119
Артикул: 5120

Міцна харчова плівка високої якості Мелочи Жизни – незамінний помічник будь-якої господині. Призначена для зберігання різноманітних харчових продуктів. Плівка Мелочи Жизни надійно захищає продукти від зовнішніх факторів, а також допомагає запобігти поширенню запахів і зберегти їхню свіжість. Довжина плівки : 50 м

3600 грн.

(0)
Артикул: 5120
Артикул: 13026

Фольга алюмінієва Мелочи Жизни  давно стала незамінним помічником господинь у приготуванні їжі і зберіганні продуктів. Фольга має підвищену щільність, що дасть можливість уникнути розривів. Добре зберігає температуру. Фольга алюмінієва Мелочи Жизни  зручна у використанні під час приготуванняна грилі, в духовці, мангалі. Обгорнувши продукти фольгою, Ви збережете їх соковитими. Фольга алюмінієва полегшить життя будь-якій господині.  

11700 грн.

(0)
Артикул: 13026
Артикул: 10182

Зубочистки – це загостренні дерев'яні палички, призначені для гігієнічних потреб після їжі. Зубочистками зручно акуратно видаляти залишки їжі, що застрягли між зубів. Крім того, зубочистки зручно використовувати в кулінарії для скріплення інгредієнтів в канапе, рулетів, приготуванні прикрас і коктейлів. Усі зубочистки цього виробника запаковані в зручну індивідуальну упаковку та просочені ментоловою олією для антисептичного та освіжаючого ефекту.

4400 грн.

(0)
Артикул: 10182
Артикул: 10181

Зубочистки – це загострення дерев'яна паличка, призначена для гігієнічних потреб після їжі. Зубочистками зручно акуратно видаляти залишки їжі, що застрягли між зубів. Крім того, зубочистки зручно використовувати в кулінарії для скріплення інгредієнтів в канапе, рулетів, приготуванні прикрас і коктейлів. Все зубочистки цього виробника запаковані в зручну індивідуальну упаковку

3600 грн.

(0)
Артикул: 10181
Артикул: 7185

Поліетиленові пакети від ТМ Промтус підійдуть для упаковки різних груп товарів. Виготовлені пакети Промтус з високоякісної сировини, що гарантує невелику товщину пакета, малу вагу і при цьому велику місткість. Розмір: 25 см х 40 см.

2850 грн.

(0)
Артикул: 7185
Артикул: 9068

Поліетиленові пакети Промтус виготовлені у формі майки. Їх широко використовують для різних груп товарів. Вони зручні і досить міцні, тому займають провідні позиції за популярністю у споживачів. Важливою функціональною особливістю пакетів-майок є наявність бічних складок, які  дозволяють зробити пакет більш містким  і  допомагають переносити об'ємні товари. Пакети Промтус прикрашені візерунком в українському стилі. Розмір 28 см х 50 см, 250 шт. в упаковці.

9900 грн.

(0)
Артикул: 9068
Артикул: 1491

Плівка-стретч Промтус ПВХ (полівінілхлоридна) використовується як одноразова упаковка харчових продуктів тривалого терміну зберігання. Плівка Промтус має унікальну властивість вибірково пропускати назовні водяну пару і вуглекислий газ, а кисень всередину, запобігаючи утворенню конденсату в упаковці.

7800 грн.

(1)
Артикул: 1491
Артикул: 8265

Створюйте справжні кулінарні шедеври з рукавом для запікання Бонус. Дозволяє готувати виключно корисні страви з м`яса, риби та овочів без жирів і масел. Рукав для запікання Бонус придатний для використання в електричних і газових духових шафах, а також мікрохвильових печах.

970 грн.

(0)
Артикул: 8265
Артикул: 8258

Пакети Фрекен Бок зі спеціальною застібкою-слайдером, що дозволяє надійно і герметично закривати пакет і запобігати витікання рідини, а також спрощує процес відкривання. Також на пакетах від ТМ Фрекен Бок є спеціальні області для запису дати і найменування вмісту пакета. 

3800 грн.

(0)
Артикул: 8258
Артикул: 8259

Пакети Фрекен Бок зі спеціальною застібкою-слайдером, що дозволяє надійно і герметично закривати пакет і запобігати витікання рідини, а також спрощує процес відкривання. Також на пакетах від ТМ Фрекен Бок є спеціальні області для запису дати і найменування вмісту пакета. Ці пакети можна застосовувати для зберігання і транспортування документів, предметів особистої гігієни та іншого. 

4950 грн.

(0)
Артикул: 8259
Артикул: 14047

Пакети Фрекен Бок зі спеціальною застібкою-слайдером, що дозволяє надійно і герметично закривати пакет і запобігає витіканню рідини, а також спрощує процес відкривання. Такі пакетики ідеально підійдуть для зберігання та заморозки харчових продуктів. Ці пакети можна застосовувати для зберігання і транспортування продуктів, документів, предметів особистої гігієни та іншого.  Особливості пакетів із застібкою Фрекен-Бок: - вигідний формат упаковки; - прозорі; - застібка гарантує герметичнисть; - розмір 18х20 см; - об `єм 1 л.

2250 грн.

(0)
Артикул: 14047
Артикул: 8257

Зручні і компактні пакетики від ТМ Фрекен Бок призначені для приготування харчового льоду. В упаковці пакетиків Фрекен Бок 8 пакетиків, по 24 шариків. Всього 192 шарика.

2100 грн.

(0)
Артикул: 8257
Артикул: 13842

Плівка Фрекен Бок призначена для ручної та автоматичної упаковки харчових продуктів. Вона виготовлена ​​з безпечного матеріалу - тонкого полівінілхлориду. Плівка Фрекен Бок дозволяє упаковувати продукти, щоб на довше зберегти їх свіжість. Вона запобігає швидкому засиханню продуктів і готових страв, захищає їх від сторонніх запахів і вологи. Плівка Фрекен Бок тонка і прозора, але при цьому дуже міцна, при натягу трішки розтягується, але не рветься. При пакуванні продуктів шари плівки скріплюються між собою, не дозволяючи їй самостійно розмотуватися. При цьому продукт можна легко розпакувати при необхідності та повернути плівці первісний вигляд. Плівка Фрекен Бок стійка до впливу високих і низьких температур. Харчова плівка Фрекен Бок довжиною 200 м поставляється в рулоні. Це вигідний формат, який дозволяє зручно використовувати і зберігати плівку. Ви заощадите час на походи в магазин, а харчова плівка буде завжди під рукою на кухні. Особливості плівки харчової Фрекен Бок: - захищає продукти від обвітрювання, вологи й сторонніх запахів; - стійкість до механічних впливів; - термостійкість; - легко розмотується; - вигідний формат упаковки.

11900 грн.

(0)
Артикул: 13842
Артикул: 10536

Створюйте справжні кулінарні шедеври з рукавом для запікання Фрекен Бок Новий формат. Цей рукав дозволяє готувати виключно корисні страви з м`яса, риби та овочів без жирів і масел. Рукав для запікання Фрекен Бок придатний для використання в електричних і газових духових шафах, а також мікрохвильових печах. При приготуванні використовуйте кліпси, які йдуть у комплекті.

1770 грн.

(0)
Артикул: 10536
Артикул: 13848

Бамбукові зубочистки Фрекен Бок виготовлені з якісного матеріалу і призначаються для гігієнічних потреб. Крім основного призначення, зубочистки також знайшли застосування в кулінарії. Їх використовують для скріплення рулетів або канапе, для перевірки готовності випічки. Зубочистки мають тонкі загострені краї, що робить їх використання більш зручним. Бамбукові зубочистки відрізняються гладкістю і міцністю. Бамбук - це екологічно чистий матеріал, який здатний швидко розкладатися в природних умовах, а також піддається вторинній переробці. Бамбукові зубочистки поставляються в прозорій пластиковій тубі з кришкою, яка обертається та дозволяє їх зручно діставати. Туба вміщує 300 зубочисток, яких вистачить на тривалий час використання. Особливості: - з екологічно чистого матеріалу; - двосторонні; - гладкі й міцні.

2350 грн.

(0)
Артикул: 13848
Артикул: 13830

Фрекен Бок, Папір пергаментний для випікання давно став незамінним помічником господинь у приготуванні випічки і зберіганні продуктів. Даний пергаментний папір має двостороннє силіконове покриття, завдяки чому можна випікати без використання жиру або масла. Він також не пропускає рідину і є жиронепроникним. В рулоні 5 м пергаментного паперу, шириною 28 см, що дозволяє зручно використовувати його для будь-якого розміру декі і блюда. Фрекен Бок, Папір пергаментний для випікання призначений для випічки, приготування їжі, пакування і зберігання харчових продуктів. Підходить для випікання в газових і електричних духових шафах при температурі до 220°С. Пергамент для випічки полегшить життя будь-якій практичній господині. Особливості: - має двостороннє антипригарне силіконове покриття; - добре підходить для випічці в духовці; - підходить для упаковки, зберігання і заморожування продуктів; - упаковка в рулоні зручна для будь-якого розміру посуду. Спосіб застосування: Використовувати за призначенням для випічки, як розділовий матеріал або для зберігання, заморожування продуктів, як обгортковий папір.

3050 грн.

(0)
Артикул: 13830
Артикул: 13841

Плівка Фрекен Бок запобігає швидкому засиханню, пересиханню продуктів і готових страв, захищає їх від сторонніх запахів і вологи. Вона виготовлена з безпечного матеріалу - полівінілхлориду і призначена для ручного або автоматичного пакування. Плівка Фрекен Бок тонка і прозора, але при цьому дуже міцна, при натягу злегка розтягується, але не рветься. Вона також стійка до впливу високих і низьких температур. При використанні плівки Фрекен Бок, її шари скріплюються між собою, не дозволяючи їй самостійно розмотуватися. При цьому продукт можна легко розпакувати при необхідності і повернути плівці первісний вигляд. Харчова плівка Фрекен Бок довжиною 50 м поставляється в рулоні, який дозволяє зручно її використовувати і зберігати. Особливості плівки харчової Фрекен Бок: - захищає продукти від обвітрювання, вологи й сторонніх запахів; - стійкість до механічних впливів; - термостійкість; - легко розмотується; - вигідний формат упаковки.

3900 грн.

(0)
Артикул: 13841
Артикул: 17520

Харчова плівка Чесно Чек використовується для приготування, упаковки та зберігання продуктів харчування. Щільна плівка надійно захищає продукти від обвітрювання, сторонніх запахів і впливу навколишнього середовища. При упаковці продуктів з використанням плівки Чесно Чек, її шари скріплюються між собою, не дозволяючи їй самостійно розмотуватися. Плівка довжиною 20 м поставляється на щільній картонній гільзи, яка забезпечує зручне використання та зберігання. Особливості харчової плівки Чесно Чек: - довжина рулону 20 м; - ширина 28 см; - захищає продукти від обвітрювання, вологи і сторонніх запахів.

940 грн.

(0)
Артикул: 17520
Артикул: 13368

ALDI (АЛДІ) фільтр для кавоварок, №4 призначений для установки в усі типи класичних кавових машин крапельного типу з фільтром № 4, як додатковий одноразовий фільтр. Цей фільтр виготовлений з високоякісної екологічно чистої целюлози. Білосніжна білизна цих фільтрів досягається за допомогою інноваційної технології відбілювання киснем. А подвійний шов забезпечує оптимальну міцність фільтра. Завдяки ALDI, фільтр для кавоварок, №4 Ви зможете насолодитися кавою з бездоганним смаком без сторонніх присмаків і запахів, а також з легкістю очистити кавоварку, просто викинувши фільтр з відпрацьованою кавою. Упаковані фільтри в якісну картонну коробку, яка запобігає попаданню в них вологи, а також не дозволяє їм псуватися довгий час. Упаковка містить 100 шт. Особливості фільтрів ALDI: - виготовлені з високоякісної целюлози; - для підвищення міцності мають подвійний шов; - не мають запаху; - зручні в експлуатації. Спосіб застосування фільтрів для кавоварок АЛДІ: Встановити одноразовий фільтр поверх основного фільтра кавоварки, засипати каву будь-якого помолу. Після заварювання кави, зняти фільтр і викинути разом з відпрацьованою кавою.  

8800 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 13368
Артикул: 14981

Поліетиленова скатертина від Novax (Новакс) оптимальний варіант для захисту робочих поверхонь від забруднень та рідини. Міцна Новакс ідеально підходить для кухні, використання на пікніку або в офісі. Скатертина з поліетилену призначена для сервірування столу, так як є водо- та жиронепроникною. Home Star (Хоум Стар) скатертина практична, виготовлена ​​з якісного, міцного поліетилену та є термостійкою, не ковзає, не має запаху та не виділяє шкідливих речовин. Позиція поставляється в м'якій упаковці, розміри скатертини - 120х140 см. Особливості скатертини Новакс: - зручна у використанні; - з якісного та міцного поліетилену; - ергономічна; - водо- та жиронепроникна.

1150 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 14981
Артикул: 5407

Поліетиленові пакети Авентин призначені для упаковки різних груп товарів. Пакети Авентин виготовлені з високоякісної сировини, що гарантує невелику товщину пакета, малу вагу і при цьому велику місткість. Розмір: 18 см. х 35 см.

8400 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 5407
Артикул: 5116

Зубочистки бамбукові Мелочи Жизни призначені для гігієнічних потреб. Зручний пластиковий тубус з кришкою, що обертається,  дозволяє поштучно витягувати зубочистки, не докладаючи зусиль. Зубочистки Мелочи Жизни виготовлені з високоякісних матеріалів.

2130 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 5116
Артикул: 1565

Поліетиленові пакети Промтус виготовлені у формі майки. Їх широко використовують для упаковки різних груп товарів. Пакеты Промтус оздоблені візерунком в українському стилі. Мають невелику товщину, малу вагу, але при цьому місткі і міцні. Розмір 28 см х 50 см, 100 шт. в упаковці.

4900 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 1565

Кухонне приладдя


Яка кухня обходиться без дрібниць! Часом голова йде обертом: то закінчилися губки, то не вистачає зубочисток. Наш інтернет-магазин зібрав в одному каталозі часом непомітні, але одночасно необхідні дрібниці для Вашого кухонного господарства. Тут є витратні засоби для миття посуду: губки, скребок, рукавички та інше. Також ми подбали про фасування й збереженні Ваших продуктів. А досвідченій господині не обійтися без фольги і рукава для запікання, які допоможуть створювати нетривіальні кулінарні шедеври.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $