Фільтр
Всього товарів: 124

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 124

Сортування

Сортування:
Артикул: 9460

Фільтр-пакети для чаю - це конвертики прямокутної форми зі спеціальною кишенькою внизу для заварювання будь-якого виду чаю або трав'яних сумішей. До складу паперу фільтр-пакетів входять виключно екологічно чисті матеріали рослинного походження, які повністю сумісні з харчовими продуктами і не змінюють смак готового напою.  Фільтр-пакетики не містять клею і інших  компонентів, що розчиняються  у воді під час заварювання.   Фільтр-пакети дозволяють контролювати і якість, і міцність напою - Ви отримуєте саме те, що бажаєте.  

2700 грн.

(0)
Артикул: 9460
Артикул: 9540

Фільтр-пакети для чаю - це конвертики прямокутної форми зі спеціальною кишенькою внизу для заварювання будь-якого виду чаю або трав'яних сумішей. До складу паперу фільтр-пакетів входять виключно екологічно чисті матеріали рослинного походження, які повністю сумісні з харчовими продуктами і не змінюють смак готового напою.  Фільтр-пакетики не містять клею і інших  компонентів, що розчиняються  у воді під час заварювання. Фільтр-пакети зручні для заварюючи вагового чаю або трав без втрати смаку і необхідності виловлювати з чашки спливаючу заварку. Також, пакети для чаю дозволяють контролювати міцність напою.

3900 грн.

(0)
Артикул: 9540
Артикул: 17234

Зажими для пакетів Alprophonе (Алпрофон) АПА - пластикові різнокольорові зажими з клапаном, призначені для повторного закриття м'яких упаковок з паперу, фольги та інших матеріалів. Зажим Алпрофон зберігає смакові і ароматичні якості продукту, тому ідеально підійде для розсипного чаю, зернової або меленої кави. За допомогою зажима для пакетів можна легко упакувати буреброди, печиво, горіхи та сухофрукти для ланчу. Особливості зажимів Alprophonе АПА: - для багаторазового використання; - надійний зажим; - якісний пластик; - 10 штук в упаковці; - яскраві кольори.

1400 грн.

(0)
Артикул: 17234
Артикул: 5406

Поліетиленові пакети Comserv виготовлені у формі майки та призначені для упаковки різних груп товарів. Пакети Comserv мають невелику товщину, малу вагу і при цьому велику місткість. Розмір пакету Комсерв 22 см х 38 см.

1300 грн.

(0)
Артикул: 5406
Артикул: 7184

Поліетиленові пакети Comserv виготовлені у формі майки та призначені для упаковки різних груп товарів. Пакети Comserv мають невелика товщина, мала вага і при цьому велика місткість. Розмір пакетів Комсерв: 25 см х 45 см.

1650 грн.

(0)
Артикул: 7184
Артикул: 21586
Cutting Board, 30х45 см, Кухонна дошка, Поліетилен, Блакитна

+1 день

Кухонна дошка Cutting Board (Каттінг Боард) - легка і практична в використанні дошка для нарізки, яскравого блакитного кольору, яка стане незамінним інвентарем на Вашій кухні. Має прямокутну форму розміром 30 х 45 см, товщиною 1,2 см. Виконана дошка Каттінг Боард з високоякісного міцного матеріалу (поліетилен). Кухонні дошки Cutting Board представлені в різних кольорах для певних видів продуктів. Блакитна дошка призначена для нарізки риби. Придатна для НАССР (аналіз ризиків і критичних контрольних точок), що забезпечує безпеку продуктів харчування для споживача. Інше корисне кухонне приладдя на нашому сайті допоможе Вам готувати із задоволенням. Особливості кухонної дошки Cutting Board Блакитна: обробна дошка з великою робочою поверхнею; виконана з якісного поліетилену; підходить для посудомийної машини; гарантована безпека харчових продуктів; легко і швидко очищається після застосування.

28000 грн.

(0)
Артикул: 21586
Артикул: 21585
Cutting Board, 30х45 см, Кухонна дошка, Поліетилен, Жовта

+1 день

Кухонна дошка Cutting Board (Каттінг Боард) - легка і практична в використанні дошка для нарізки, яскравого жовтого кольору, яка стане незамінним інвентарем на Вашій кухні. Має прямокутну форму розміром 30 х 45 см, товщиною 1,2 см. Виконана дошка Каттінг Боард з високоякісного міцного матеріалу (поліетилен). Кухонні дошки Cutting Board представлені в різних кольорах для певних видів продуктів. Жовта дошка призначена для нарізки птиці. Придатна для НАССР (аналіз ризиків і критичних контрольних точок), що забезпечує безпеку продуктів харчування для споживача. Інше корисне кухонне приладдя на нашому сайті допоможе Вам готувати із задоволенням. Особливості кухонної дошки Cutting Board Жовта: обробна дошка з великою робочою поверхнею; виконана з якісного поліетилену; підходить для посудомийної машини; гарантована безпека харчових продуктів; легко і швидко очищається після застосування.

28000 грн.

(0)
Артикул: 21585
Артикул: 21587
Cutting Board, 30х45 см, Кухонна дошка, Поліетилен, Червона

+1 день

Кухонна дошка Cutting Board (Каттінг Боард) - легка і практична в використанні дошка для нарізки, яскравого червоного кольору, яка стане незамінним інвентарем на Вашій кухні. Має прямокутну форму розміром 30 х 45 см, товщиною 1,2 см. Виконана дошка Каттінг Боард з високоякісного міцного матеріалу (поліетилен). Кухонні дошки Cutting Board представлені в різних кольорах для певних видів продуктів. Червона дошка призначена для нарізки м'яса. Придатна для НАССР (аналіз ризиків і критичних контрольних точок), що забезпечує безпеку продуктів харчування для споживача. Інше корисне кухонне приладдя на нашому сайті допоможе Вам готувати із задоволенням. Особливості кухонної дошки Cutting Board Червона: обробна дошка з великою робочою поверхнею; виконана з якісного поліетилену; підходить для посудомийної машини; гарантована безпека харчових продуктів; легко і швидко очищається після застосування.

28000 грн.

(0)
Артикул: 21587
Артикул: 21516
Fackelmann, 14 см, Сито, Нержавіюча сталь

+1 день

Сито від ТМ Fackelmann (Факелманн) - це зручне в застосуванні ситечко з довгою ручкою, діаметром 14 см, яке буде корисним і незамінним інвентарем на кухні. Виконано пристосування Факелманн з високоякісної нержавіючої сталі, стійкої до корозії. Сито Fackelmann призначене для проціджування і просіювання. Може використовуватися під час приготування чаю. Завдяки комфортній ручці і двом невеликим петелькам, такий виріб не вислизає з рук і надійно фіксується на краю ємності. За допомогою кухонного приладдя Ви зможете готувати з чудовим настроєм. Особливості сита Fackelmann: підходить для застосування холодних і гарячих продуктів; рекомендується ручне чищення виробу; виконано з якісної нержавіючої сталі; легко і швидко очищається після використання.

13400 грн.

(0)
Артикул: 21516
Артикул: 21525
Fackelmann, 18 см, Ніж для овочів, Polonia, С чохлом

+1 день

Ніж Fackelmann (Факелманн) Polonia (Полоніа) - практичний і легкий у використанні ніж для овочів і фруктів з пластиковим чохлом на лезо, який стане незамінним і корисним інвентарем на Вашій кухні. Виконано ніж Полоніа з пластику та нержавіючої сталі високої якості, що не піддається корозії. Ніж Fackelmann Polonia призначений для чищення і обробки овочів і фруктів, але також його можна використовувати для інших дрібних кухонних завдань. За рахунок комфортної ручки з антиковзаючим покриттям, дане пристосування буде надійно триматися в руці і не вислизне. Допускається чистка в посудомийних машинах. Інше корисне кухонне приладдя на нашому сайті допоможуть Вам готувати із задоволенням. Особливості ножа Fackelmann Polonia: для чищення овочів і фруктів; є захисний чохол на лезо; виконаний з якісної нержавіючої сталі; підходить для посудомийної машини; швидко і з легкістю очищається після застосування.

7800 грн.

(0)
Артикул: 21525
Артикул: 21527
Fackelmann, 2 шт., Набір ножів для чищення овочів, Nirosta

+1 день

Набір ножів для чищення овочів Nirosta (Ніроста) від ТМ Fackelmann (Факелманн) - це зручні в застосуванні ножі для овочів, які будуть корисним і незамінним інвентарем на кухні. У комплект входить 2 ножа розміром 18 см і 15,5 см. Виконано ножі Ніроста із пластику для побутового призначення і високоякісної нержавіючої сталі, стійкої до корозії. Набір ножів для чищення овочів Nirosta Fackelmann розроблений для чищення овочів, але також може застосовуватися для різних невеликих кухонних завдань. Завдяки комфортній ручці, такий виріб надійно фіксується в руці і не вислизає. За допомогою кухонного приладдя Ви зможете готувати з чудовим настроєм. Особливості набору Nirosta Fackelmann: зручні ножі для чищення овочів; рекомендується ручне чищення виробу; виконані з якісної нержавіючої сталі; легко і швидко очищаються після використання.

9000 грн.

(0)
Артикул: 21527
Артикул: 21536
Fackelmann, 24 см, Ніж для сиру, Nirosta, Нержавіюча сталь

+1 день

Ніж Fackelmann (Факелманн) Nirosta (Ніроста) - практичний і легкий у використанні ніж для сиру з роздвоєним вістрям, який стане незамінним і корисним інвентарем на Вашій кухні. Виконано ніж Ніроста способом цілісного лиття з нержавіючої сталі високої якості, що не піддається корозії. Ніж Fackelmann Nirosta призначений для нарізки сиру, а роздвоєне вістря дозволяє з легкістю перекладати нарізані шматочки. Допускається чистка в посудомийних машинах. Інше корисне кухонне приладдя на нашому сайті допоможуть Вам готувати із задоволенням. Особливості ножа Fackelmann Nirosta: для нарізки сиру; лезо ножа залишається гострим тривалий час; виконаний з якісної нержавіючої сталі; підходить для посудомийної машини; швидко і з легкістю очищається після застосування.

7800 грн.

(0)
Артикул: 21536
Артикул: 21526
Fackelmann, Ножиці для птиці

+1 день

Ножиці для птиці Fackelmann (Факелманн) - практичне і легке в застосуванні кухонне пристосування, яке стане незамінним і корисним інвентарем на Вашій кухні. Виконано ножиці з пластика і нержавіючої сталі високої якості, що не піддається корозії. Ножиці Fackelmann призначені для обробки і нарізки птахів, але також їх можна використовувати для інших дрібних кухонних завдань. Інше корисне кухонне приладдя на нашому сайті допоможуть Вам готувати із задоволенням. Особливості ножиць Fackelmann: для нарізки і обробки птахів; виконані з якісної нержавіючої сталі; можуть застосовуватися для інших кухонних завдань; швидко і з легкістю очищаються після застосування.

7800 грн.

(0)
Артикул: 21526
Артикул: 21566
H-Line, 3 шт, Goutte, Набір ножів, Для стейка

+1 день

Набір ножів H-Line (Аш-Лайн) Goutte (Гоут) - практичні і легкі у використанні ножі для стейка (набір з 3-х штук) з зубчастим лезом, які стануть незамінним і корисним інвентарем на Вашій кухні. Виконано ножі Goutte з нержавіючої сталі високої якості, що не піддається корозії, стійка до високих температур і дозволяє ножу залишатися гострим тривалий час. Набір ножів H-Line Goutte може використовуватися для нарізки готового порційного стейка, під час прийому їжі. Допускається чистка в посудомийних машинах. Інше корисне кухонне приладдя на нашому сайті не залишить Вас байдужими. Особливості набору ножів H-Line Goutte: ножі для стейку із зубчатим лезом; в набір входить три ножа; підходить для посудомийної машини; виконані з якісної нержавіючої сталі.

14600 грн.

(0)
Артикул: 21566
Артикул: 20573
Lovare, 50 шт., Фільтр-пакети для чаю

+1 день

Поціновувачі смаку справжнього розсипного чаю оцінять комфорт у споживанні улюбленого напою разом із фільтр-пакетами Lovare (Ловаре). Завдяки фільтр-пакетам для заварювання чайних сумішей Lovare усі складові чайної суміші мають можливість повністю розкрити притаманні їм особливості. Переваги фільтр-пакетів для заварювання чаю Lovare: не змінюють автентичний смак та аромат напою; підходять для застосування в чашках та заварних чайниках; дають можливість самостійно обирати насиченість смаку напою. Використання фільтр-пакетів для чаю Lovare підвищує естетику вживання напою, завдяки утриманню чайної суміші всередині пакетика. Склад: пакетики із фільтр-паперу. Розмір пакетика: 150х65 мм. Номінальна кількість: 50 шт. Упаковка: картонна коробка.

3300 грн.

(0)
Артикул: 20573
Артикул: 14981

Поліетиленова скатертина від Novax (Новакс) оптимальний варіант для захисту робочих поверхонь від забруднень та рідини. Міцна Новакс ідеально підходить для кухні, використання на пікніку або в офісі. Скатертина з поліетилену призначена для сервірування столу, так як є водо- та жиронепроникною. Home Star (Хоум Стар) скатертина практична, виготовлена ​​з якісного, міцного поліетилену та є термостійкою, не ковзає, не має запаху та не виділяє шкідливих речовин. Позиція поставляється в м'якій упаковці, розміри скатертини - 120х140 см. Особливості скатертини Новакс: - зручна у використанні; - з якісного та міцного поліетилену; - ергономічна; - водо- та жиронепроникна.

1150 грн.

(0)
Артикул: 14981
Артикул: 14993

Плівка Novax (Новакс) запобігає швидкому засиханню, пересиханню продуктів та готових страв, захищає їх від сторонніх запахів та вологи. Home Star (Хоум Стар) виготовлена ​​з безпечного матеріалу - полівінілхлориду та призначена для ручної або автоматичної упаковки. Плівка Новакс тонка та прозора, але при цьому - дуже міцна, при натягу злегка розтягується, але не рветься. Вона також стійка до впливу високих та низьких температур. При використанні плівки від Novax, її шари скріплюються між собою, не дозволяючи самостійно розмотуватися. При цьому продукт можна легко розпакувати при необхідності та повернути плівці первісний вигляд. Харчова плівка Home Star довжиною 20 м поставляється в рулоні, який дозволяє зручно її використовувати та зберігати. Особливості плівки харчової Новакс: - захищає продукти від обвітрювання, вологи та сторонніх запахів; - стійкість до механічних впливів; - термостійкість; - легко розмотується; - в компактному рулоні 20 м; - вигідний формат упаковки.

1300 грн.

(0)
Артикул: 14993
Артикул: 14991

Novax (Новакс) пакети-слайдери запобігають швидкому засиханню та обвітрюванню продуктів, захищають їх від сторонніх запахів та вологи. Home Star (Хоум Стар) виготовлені з безпечного матеріалу - поліетилену низької щільності та призначені для пакування бутербродів та сендвічей. Пакети з кліпсою товсті та міцні, стійкі до впливу температур. При використанні пакетів від Novax, їх краї скріплюються між собою, не дозволяючи самостійно розкриватися, завдяки зручній застібці-слайдеру. При цьому, Новакс легко зав'язувати кліпсами, котрі передбачені в комплекті. Пакети-слайдери Home Star від Novax поставляються в упаковці 50 шт., якої достатньо на тривалий час використання. Особливості пакетів Новакс: - захищає продукти від обвітрювання, вологи та сторонніх запахів; - стійкість до механічних впливів; - стійкі до впливу температур; - легко відкриваються та закриваються; - з кліпсами для зав'язування; - зручна застібка-слайдер; - в упаковці - 50 шт.

1650 грн.

(0)
Артикул: 14991
Артикул: 20621
PROservice, 100 м, Фольга алюмінієва, Для запікання

+1 день

Алюмінієва фольга "PROservice" (ПРОсервіс) виготовлена з екологічно чистого та безпечного алюмінію, який стійкий до зміни температур, тому вона активно застосовується у якості пакувального матеріалу для зберігання та приготування різноманітних страв. За допомогою алюмінієвої фольги "PROservice" можна швидко та смачно приготувати корисну їжу: різні види м'яса та морепродуктів, овочеві гарніри, солодку фруктову випічку тощо. Фольга для запікання "PROservice" зберігає натуральний смак, всі важливі вітаміни та мікроелементи продуктів, чудово підходить для приготування їжі у польових умовах на відкритому вогні (дровах чи вуглях), оскільки вона легко набуває необхідної форми конкретного посуду чи деко. Загальний метраж рулону - 100 м Ширина рулону - 45 см Товщина - 9 мкм Термін придатності - необмежений Країна-виробник - Турція.

37400 грн.

(0)
Артикул: 20621
Артикул: 20675
PROservice, 1000 шт., Зубочистки, Дерев'яні, В ПП оболонці, М / у

+1 день

Зубочистки дерев'яні ТМ "PROservice" (ПРОсервіс) - прекрасна річ для дотримання особистої гігієни. Дерев'яні зубочистки призначені для видалення залишків їжі, що застрягла між зубами. Зубочистка загострена з двох кінців, і це робить використання ще зручнішим. Дерев'яні зубочистки також використовуються для приготування різних страв і сервірування столу. Зубочистки «ПРОсервіс» виготовлені з якісної деревини листяних сортів дерев, завдяки цьому вони дуже міцні. Поверхню зубочисток шліфують для того, щоб запобігти появі трісок і відколів та зробити їх безпечними. Матеріал не просочений і не ароматизований, тому при використанні, нагріванні або контакті з продуктами не виділяється ніяких небезпечних хімічних речовин. Дерев'яні зубочистки ТМ "PROservice" постачаються кількістю 1000 шт в упаковці. Кожна зубочистка поміщена в індивідуальну упаковку з поліетилену.

6300 грн.

(0)
Артикул: 20675
Артикул: 10237

Зубочистки PROservice – це загостренні дерев'яні палички, призначені для гігієнічних потреб після їжі. Зубочистками зручно акуратно видаляти залишки їжі, що застрягли між зубів. Крім того, зубочистки ПРОСервіс зручно використовувати в кулінарії для скріплення інгредієнтів в канапе, рулетів, приготуванні прикрас і коктейлів. Усі зубочистки PROservice запаковані в зручну індивідуальну упаковку.

6850 грн.

(0)
Артикул: 10237
Артикул: 20622
PROservice, 50 м, Пергамент для випічки, Силіконізований, Білий

+1 день

Силіконізований білий пергамент-папір від торгівельної марки "PROservice" (ПРОсервіс) має істотну перевагу над звичайним пергаментом: його можна повторно використовувати ще до 5-ти разів. Пергамент для випічки "PROservice" виготовлений із цупкого пористого фільтровального паперу, що був оброблений розчином сірчаної кислоти і швидко висушений, тому він ефективного запобігає пригоранню та прилипанню виробів, відкидає потребу змащувати випічку рослинною олією чи жиром, а також зберігає чистоту вашої духової шафи та посуду для випікання. Силіконізований пергаментний папір "PROservice"  найчастіше використовується для приготування борошняних виробів та гарнірів з овочів і м'яса, однак його також можна застосовувати в якості  привабливого й оригінального вінтажного пакування та гарного зовнішнього оформлення кондитерських виробів. Загальний метраж рулону - 50 м Ширина рулону - 38 см Країна-виробник - Україна.

17600 грн.

(0)
Артикул: 20622
Артикул: 21506
Tramontina, 17,8 см, Кухонний ніж, Athus, Універсальний, Black

+1 день

Ніж Tramontina (Трамонтіна) Athus (Атус) - практичний і легкий у використанні ніж, універсальний з довжиною леза 17,8 см, який стане незамінним і корисним інвентарем на Вашій кухні. Виконано ніж Атус з нержавіючої сталі високої якості марки AISI 420, що не піддається корозії, стійка до високих температур і залишатися ножу бути гострим тривалий час. Ніж Tramontina Athus може використовуватися для нарізки хліба, пирога, м'яса або овочів. За рахунок комфортної ручки з антиковзаючим покриттям, дане пристосування буде надійно триматися в руці і не вислизне. Допускається чистка в посудомийних машинах. Інше корисне кухонне приладдя на нашому сайті допоможуть Вам готувати із задоволенням. Особливості ножа Tramontina Athus: універсальний кухонний ніж; лезо ножа V-подібної форми; лезо товщиною 1,2 - 2,2 мм; підходить для посудомийної машини; виконаний з нержавіючої сталі марки AISI 420.

11200 грн.

(0)
Артикул: 21506
Артикул: 20533
Інпак, 100 шт., 100х210 мм,  Пакет, паперовий, м/у

+1 день

Паперовий пакет підходить для розфасовки, упаковки і транспортування продуктів. Цупкий папер не дасть пилу осісти на продуктах, захистить від обвітрювання. Папір не насичує специфічним запахом, не впливає на смак. Без змін переносить навіть різкі перепади температури. Паперовий пакет легко вирішує проблему утилізації. Після використання його можна викинути в сміття, спалити, закопати в грунт. При виготовленні використовувалися екологічно чисті матеріали.Паперові пакети Інпак упаковані в поліетиленовий пакет, який захищає від зовнішніх факторів. Зберігати необхідно при температурі від -10 до + 30ºС.  Особливості паперового пакета Інпак: щільний якісний папір; наборі 100 шт.; розмір: 100 х 40 х 210 мм; не завдає шкоди навколишньому середовищу при утилізації.

3800 грн.

(0)
Артикул: 20533
Артикул: 20531
Інпак, 100 шт., 180х230 мм, Паперовий пакет, м/у

+1 день

Міцний і зручний паперовий пакет Інпак може використовуватися для холодних і гарячих продуктів максимальної температури 70º С. Різкі перепади температури не впливають на якості паперу. Пакети паперові не залишають на продуктах специфічного запаху. Зберігати паперовий пакет Інпак рекомендується в сухому приміщенні при температурі від -10 до + 30º С, при вологості повітря 75%, подалі від опалювальних приладів і сонячних променів.  Особливості паперових пакетів Інпак: високої якості щільний папір; не залишає запаху на продуктах; зберігати при температурі від -10 до + 30º С.

4100 грн.

(0)
Артикул: 20531
Артикул: 20532
Інпак, 190 шт., 22х45 см, Майка в рулоні

+1 день

Інпак майка в рулоні для розфасовки, зберігання і транспортування холодних продуктів. Не повинні використовуватися для розігріву або приготування їжі при високих температурах, в мікрохвильовій печі. Майки в рулоні упаковані в поліетиленовий пакет, який не дозволить волозі, пилу і бруду проникнути всередину. Зберігати пакети майка в рулоні Інпак бажано в сухому, захищеному від попадання прямого сонячного проміння місці. Всього 190 шт. ± 5% пакетів. Особливості пакетів майка в рулоні: для холодних продуктів; 190 штук ± 5%; зберігати подалі від сонячних променів

5400 грн.

(0)
Артикул: 20532
Артикул: 5407

Поліетиленові пакети Авентин призначені для упаковки різних груп товарів. Пакети Авентин виготовлені з високоякісної сировини, що гарантує невелику товщину пакета, малу вагу і при цьому велику місткість. Розмір: 18 см. х 35 см.

8400 грн.

(0)
Артикул: 5407
Артикул: 20563
Альфа Пак, 100 шт., 10х12 см, Пакет, Замок Zip-Lock

+1 день

Пакети із замком Zip-Lock Альфа Пак - це пакети прозорого кольору з замком, які виготовляються з міцного матеріалу - поліетилену. Одна зі сторін пакета (10 см) закривається герметичним замком Zip-Lock, який не пропускає повітря, вологу, бруд, не відкривається зсередини. Пакети із замком Zip-Lock Альфа Пак призначені для упаковки, зберігання або заморожування харчових та нехарчових продуктів. Завдяки Zip-Lock клямці використовувати пакет можна багаторазово. Особливості Пакетів із замком Zip-Lock Альфа Пак: пакети прозорого кольору; засувка для  багаторазового використання; закриваються герметичним замком Zip-Lock; розмір 10*12 см, 100 штук в упаковці.

2800 грн.

(0)
Артикул: 20563
Артикул: 20565
Альфа Пак, 100 шт., 15х20 см, Пакет, Замок Zip-Lock

+1 день

Пакети із замком Zip-Lock Альфа Пак - це пакети прозорого кольору з замком, які виготовляються з міцного матеріалу - поліетилену. Одна зі сторін пакета (15 см) закривається герметичним замком Zip-Lock, який не пропускає повітря, вологу, бруд, не відкривається зсередини. Пакети із замком Zip-Lock Альфа Пак призначені для упаковки, зберігання або заморожування харчових та нехарчових продуктів. Завдяки Zip-Lock клямці використовувати пакет можна багаторазово. Особливості Пакетів із замком Zip-Lock Альфа Пак: пакети прозорого кольору; засувка для  багаторазового використання; закриваються герметичним замком Zip-Lock; розмір 15*20 см, 100 штук в упаковці.

5900 грн.

(0)
Артикул: 20565
Артикул: 20567
Альфа Пак, 100 шт., 4х6 см, Пакет, Замок Zip-Lock

+1 день

Пакети із замком Zip-Lock Альфа Пак - це пакети прозорого кольору з замком, які виготовляються з міцного матеріалу - поліетилену. Одна зі сторін пакета (4 см) закривається герметичним замком Zip-Lock, який не пропускає повітря, вологу, бруд, не відкривається зсередини. Пакети із замком Zip-Lock Альфа Пак призначені для упаковки, зберігання або заморожування харчових та нехарчових продуктів. Завдяки Zip-Lock клямці використовувати пакет можна багаторазово. Особливості Пакетів із замком Zip-Lock Альфа Пак: пакети прозорого кольору; засувка для  багаторазового використання; закриваються герметичним замком Zip-Lock; розмір 4*6 см, 100 штук в упаковці.

800 грн.

(0)
Артикул: 20567
Артикул: 20562
Альфа Пак, 100 шт., 8х12 см, Пакет, Замок Zip-Lock

+1 день

Пакети із замком Zip-Lock Альфа Пак - це пакети прозорого кольору з замком, які виготовляються з міцного матеріалу - поліетилену. Одна зі сторін пакета (8 см) закривається герметичним замком Zip-Lock, який не пропускає повітря, вологу, бруд, не відкривається зсередини. Пакети із замком Zip-Lock Альфа Пак призначені для упаковки, зберігання або заморожування харчових та нехарчових продуктів. Завдяки Zip-Lock клямці використовувати пакет можна багаторазово. Особливості Пакетів із замком Zip-Lock Альфа Пак: пакети прозорого кольору; засувка для  багаторазового використання; закриваються герметичним замком Zip-Lock; розмір 8*12 см, 100 штук в упаковці.

2100 грн.

(0)
Артикул: 20562
Артикул: 20591
Альфа Пак, Пакет-майка, 50 шт., 38х58 см, З малюнком, Чорний

+1 день

Найбільш бюджетний варіант для пакування - універсальний пакет-майка в чорному кольорі від торгівельної марки "Альфа Пак" стане надійним засобом для зберігання і транспортування будь-яких товарів, у тому числі харчових продуктів. Виготовлений із міцного поліетилену пакет-майка "Альфа Пак" витримує вагу до 5-ти кілограм без деформацій та розтягувань (за умови правильного розподілу ваги по всьому об'єму пакета та відсутності гострих частин), а завдяки чорному забарвленню не пропускає прямих сонячних променів, тому запобігає швидкому псуванню та вигоранню речей і товарів. На поверхні пакетів від "Альфа Пак" золотистим кольором нанесено малюнок "Овочі", що сприяє використанню поліетиленових виробів у торгівлі. В упаковці - 50 шт. Розмір пакета - 38*58 см Термін придатності - необмежений. Країна-виробник - Україна.

7700 грн.

(0)
Артикул: 20591
Артикул: 20593
Альфа Пак, Пакет-майка, 50 шт., 45х71 см, З малюнком

+1 день

Місткий та універсальний пакет-майка в чорному кольорі від торгівельної марки "Альфа Пак" витримує вагу до 7-ти кілограм та вміщує речі середнього об'єму без деформацій та розтягувань (за умови правильного розподілу ваги по всьому об'єму пакета та відсутності гострих частин), тому часто використовується у якості альтернативи об'ємним та громіздким картонним ящикам. Пакет-майка "Альфа Пак" виготовлений із міцного поліетилену, має чорне забарвлення, що не пропускає прямих сонячних променів, тому запобігає вигоранню речей і товарів, а також він стійкий до вологи, сторонніх запахів (у непошкодженому вигляді є повністю герметичним). На поверхні пакетів від "Альфа Пак" золотистим кольором нанесено напис "Смачного!", що сприяє використанню поліетиленових виробів у торгівлі та сфері обслуговування. В упаковці - 50 шт. Розмір пакета - 45*71 см Термін придатності - необмежений. Країна-виробник - Україна.

11000 грн.

(0)
Артикул: 20593
Артикул: 20557
Альфа Пак-Схід 50 шт., 30х50, Пакет-майка, З малюнком

+1 день

Поліетиленові пакети-майки міцно і надовго увійшли в наше життя, вони є найпростішим і найдешевшим варіантом упаковки.  У пакету-майки АП 30 * 50 з симпатичним малюнком є фальци - це спеціальні бічні складки, за рахунок яких стінки майки розширюються і дно пакета розширюється і збільшується його обсяг.  Незважаючи на те, що пакет-майка Альфа Пак-Схід здається дуже маленьким, він вміщує в себе велику кількість продуктів.  Його ручки за формою нагадують звичайну майку.  За рахунок цієї особливості пакет може витримати товари значної ваги, а завдяки наявності бічних складок - і великого обсягу.  Крім харчових продуктів пакет-майка АП буде корисна і для непродовольчих товарів.  До того ж вона може стати в нагоді і після здійснення покупки для використання в своїх господарських цілях. Пакети АП майка в кількості 100 штук упаковані в поліетиленовому пакеті.

3300 грн.

(0)
Артикул: 20557
Артикул: 8264

Фольга алюмінієва Бонус довжиною 5 м – незамінна річ на кухні. Може використовуватися з будь-якими харчовими продуктами. Призначена для зберігання продуктів у фользі, а також випікання. Фольга Бонус відмінно зберігає температуру. Не рекомендується використовувати для зберігання сирих, кислих або солоних продуктів.  Довжина фольги: 5 м.

1370 грн.

(0)
Артикул: 8264
Артикул: 21505
Варениця Practic велика пластикова червона 90 мм картон

+1 день

Велика варениця "Practic" із пластику (складних полімерів) значно полегшує складний процес виготовлення вареників із різноманітними начинками. Спеціальна конструкція пластикової варениці "Practic" допомагає швидко формувати вареники, равіолі, пиріжки, чебуреки великого розміру та однакової форми, а також допомагає залучати до кулінарії навіть дітей без побоювань поранитись гострими столовими приборами. Особливості кухонного приладдя: зрозуміла та проста конструкція (легкість у використанні); тривалий термін експлуатації; полегшує процес роботи із тістом; готовий виріб має ідеальну форму та не втрачає її під час термічної обробки; Колір виробу - червоний. Розмір варениці - 90 мм Країна-виробник - Польща.

2200 грн.

(0)
Артикул: 21505
Артикул: 20566
Дрібниці Життя, 35 м, Пергаментний папір, Для випічки

+1 день

Пергаментний папір для випічки Дрібниці Життя - це антипригарний пергаментний папір, за допомогою якого можна випікати різні вироби з тіста, при цьому не використовуючи масло або жир. Папір не пригорає к тісту та поверхні, за рахунок силіконового покриття з двох сторін. Пергаментний папір для випічки Дрібниці Життя також можна використовувати для зберігання, пакування та приготування харчових продуктів. А упаковка паперу в рулоні дозволяє використовувати необхідний Вам розмір пергаменту. Особливості Пергаментний папір для випічки Дрібниці Життя: антипригарний пергаментний папір; зручна упаковка в рулоні; стійка до температури до 220 С.

14300 грн.

(0)
Артикул: 20566
Артикул: 21512
Запальничка Fackelmann 14088 для плити 17 см з дозаправкою

+1 день

Запальничка Fackelmann (Факелманн) 14088 - дуже зручне і практичне у використанні кухонне пристосування для газової плити, яке стане незамінним інвентарем на Вашій кухні. Її довжина становить 17 см. Виконана запальничка Факелманн з якісної нержавіючої сталі, стійкої до корозії і пластика, для побутового призначення. Запальничка Fackelmann призначена для комфортного і безпечного запалювання вогню кухонної плити. За рахунок можливості дозаправки, забезпечується тривалий термін служби виробу. Є регулювання потужності полум'я. Завдяки своїй компактності інвентар не займає багато місця на кухні. Інше корисне кухонне приладдя Ви зможете подивитися на нашому сайті. Особливості запальнички Fackelmann 14088: практичний у використанні виріб; для безпечного запалювання вогню газової плити; виконана з якісної сталі і пластика; є регулювання потужності полум'я; є можливість дозаправки.

9000 грн.

(0)
Артикул: 21512
Артикул: 21531
Качалка Дубравушка дерев'яна звичайна 1 шт.

+1 день

Класична качалка для тіста "Дубравушка" виробництва ТОВ "Кедіс" виготовлена із міцних порід дерева, має рівну та гладеньку поверхню, тому чудово підходить для роботи із тістом, мастикою, пастилою і т.п. Завдяки широкій формі та невеликому діаметру дерев'яна качалка "Дубравушка" дозволяє швидко розкатати велику кількість тіста до бажаного розміру та товщини. Особливості кухонного приладдя - качалки для тіста "Дубравушка": відсутність покриття лаком, що запобігає прилипанню; відсутність бічних ручок, а відтак збільшена площа розкатування; не впливає на смакові властивості продуктів, оскільки виготовлена із екологічно чистої деревини; Гарантійний термін використання від виробника - 12 місяців. Країна-виробник - Україна.

4500 грн.

(0)
Артикул: 21531
Артикул: 21542
Кружка Гемопласт мірна 1л для харчових продуктів

+1 день

Кружка Гемопласт мірна - дуже практичний в застосуванні кухонний виріб для вимірювання харчових продуктів, який стане незамінним інвентарем на кухні. Її розмір становить 17 х 12 х 14 см, об'ємом 1 л. Виконана кружка Гемопласт з якісного пластику, для побутового призначення. Мірна кружка призначена для легкого і швидкого вимірювання необхідної кількості певних інгредієнтів рецепту для приготування страв. Дозволяє відміряти такі продукти, як борошно, цукор, молоко, вода. Корисне кухонне приладдя стане прекрасним помічником на Вашій кухні. Особливості мірної кружки Гемопласт: зручний у використанні виріб; для вимірювання харчових продуктів; виконана з якісного пластику; легко і швидко очищається після застосування.

3400 грн.

(0)
Артикул: 21542
Артикул: 21541
Лійка Гемопласт середня з ручкою

+1 день

Лійка Гемопласт середня - дуже практичний в застосуванні кухонний виріб для холодних харчових продуктів, який стане незамінним інвентарем на кухні. Її висота становить 14 см, верхній діаметр - 11,8 см, нижній діаметр - 1,2 см. Виконана воронка з якісного пластику, для побутового призначення. Не містить шкідливих речовин. Лійка Гемопласт призначена для легкого і швидкого переливання різної рідини в ємність з вузьким горлечком. Корисне кухонне приладдя стане прекрасним помічником на Вашій кухні. Особливості середньої лійки Гемопласт: зручний у використанні виріб; для холодних харчових продуктів; виконана з якісного пластику; легко і швидко очищається після застосування.

1900 грн.

(0)
Артикул: 21541
Артикул: 21544
Ложка Tarrington House кухонна з круглою ручкою

+1 день

Ложка Tarrington House (Таррінгтон Хаус) кухонна - дуже зручний та практичний у використанні виріб, який стане незамінним інвентарем на Вашій кухні. Виконана ложка Таррінгтон Хаус з якісної полірованої нержавіючої сталі, стійкої до корозії. Ложку Tarrington House можна застосовувати для перемішування і розкладання їжі на тарілки. За рахунок своєї комфортної ручки, дане пристосування буде надійно триматися в руці і не вислизне. На ручці присутня компактна петля, завдяки якій інвентар не займає багато місця, адже його можна підвісити на кухні. Корисне кухонне приладдя допоможе Вам готувати із задоволенням. Особливості кухонної ложки Tarrington House: практична у використанні ложка; матеріал стійкий до корозії; виконана з полірованої нержавіючої сталі.

6700 грн.

(0)
Артикул: 21544
Артикул: 21518
Ложка Tefal Bienvenue чорна

+1 день

Ложка Tefal (Тефаль) Bienvenue (Бінвеню) - дуже зручний та практичний у використанні виріб чорного кольору, який стане незамінним інвентарем на Вашій кухні. Її довжина становить 30 см. Виконана ложка Tefal з міцного термостійкого матеріалу (харчовий пластик), стійкого до високої температури до 220 С. Ложку Bienvenue можна застосовувати для перемішування і розкладання їжі на тарілки. За рахунок своєї комфортної ручки, дане пристосування буде надійно триматися в руці і не вислизне. На ручці присутня компактна петля, завдяки якій інвентар не займає багато місця, адже його можна підвісити на кухні. Допускається чистка в посудомийних машинах, завдяки міцному матеріалу. Кухонне приладдя ТМ Tefal Ви зможете подивитися на нашому сайті. Особливості ложки Tefal Bienvenue: практична у використанні ложка; підходить для посудомийної машини; виконана з термостійкого пластика; матеріал стійкий до високої температури до 220 С.

10100 грн.

(0)
Артикул: 21518
Артикул: 21562
Ложка для морозива Gondol пластикова з м'яким виштовхувачем 1 шт.

+1 день

Досконала ложка для морозива "Gondol" із м'яким виштовхувачем має спеціальну інноваційну форму, що дозволяє без зусиль формувати ідеальні кульки улюбленого холодного смаколика. Ложка для морозива "Gondol" виготовлена із товстого шару прозорого пластику та має спеціальне гумове дно, натискаючи на яке великим пальцем, ви отримаєте ідеальну кульку морозива. Особливості кухонного приладдя: компактний та елегантний дизайн; спеціальна форма та інноваційна технологія виштовхування кульок морозива; тривалий термін експлуатації; наявність спеціального отвору для зберігання на гачку у підвішеному стані; придатна також для формування сфер із напівм'яких десертів: сорбетів, крем-сиру, желе тощо. Колір ложки - прозорий із червоним. Країна-виробник - Туреччина.

4500 грн.

(0)
Артикул: 21562
Артикул: 21517
Лопатка Tefal Bienvenue для млинців чорна

+1 день

Лопатка Tefal (Тефаль) Bienvenue (Бінвеню) - дуже зручна та практична у використанні лопатка для млинців чорного кольору, яка стане незамінним інвентарем на Вашій кухні. Її довжина становить 28 см, а робоча поверхня розміром 10 х 6,5 см. Виконана лопатка Tefal з міцного термостійкого матеріалу (пластика), стійкого до високої температури до 220 С. Лопатку Bienvenue можна застосовувати не тільки для млинців, а й для яєчні або омлету, підняття і перевертання м'яса під час смаження. За рахунок своєї комфортної ручки, дане пристосування буде надійно триматися в руці і не вислизне. На ручці присутня компактна петля, завдяки якій інвентар не займає багато місця, адже його можна підвісити на кухні. Допускається чистка в посудомийних машинах, завдяки міцному матеріалу. Кухонне приладдя ТМ Tefal Ви зможете подивитися на нашому сайті. Особливості Лопатки Tefal Bienvenue: практична у використанні лопатка для млинців; підходить для посудомийної машини; виконана з термостійкого пластика; матеріал стійкий до високої температури до 220 С.

10100 грн.

(0)
Артикул: 21517
Артикул: 21533
Лопатка Wellberg WB 4008 кулінарна 34 см

+1 день

Лопатка Wellberg (Велберг) WB 4008 кулінарна - дуже зручна у використанні лопатка, яка стане прекрасним помічником на Вашій кухні. Її довжина становить 34 см. Виконана лопатка Велберг з якісної нержавіючої сталі, стійкої до корозії. Лопатку Wellberg можна застосовувати для яєчні або омлету, підняття і перевертання м'яса під час смаження. За рахунок своєї комфортної ручки, дане пристосування буде надійно триматися в руці і не вислизне. На ручці присутня компактна петля, завдяки якій інвентар можна підвісити на кухні. Допускається чистка в посудомийних машинах. Якісне кухонне приладдя допоможе Вам готувати із задоволенням. Особливості кулінарної лопатки Wellberg WB 4008: практична у використанні лопатка; підходить для посудомийної машини; виконана з нержавіючої сталі; не вбирає запахи.

5600 грн.

(0)
Артикул: 21533
Артикул: 21514
Мішок кондитерський Zenker із насадками 29 см блістер

+1 день

Мішок кондитерський "Zenker" зі змінними насадками допомагає оригінально прикрасити будь-який десерт, а також використовується для професійного оформлення соусів, канапе, паштетів тощо. Місткий та міцний кондитерський мішок "Zenker" повністю виготовлений із гнучкого пластику, що не містить шкідливих домішок, не впливає на смак їжі та відповідає санітарно-гігієнічним вимогам України. Особливості кухонного приладдя - кондитерського мішка "Zenker": наявність 4 змінних насадок із різною формою; стійкість до деформацій; надійність стику насадки та самого мішка; багаторазове використання; Спеціальна упаковка-блістер захищає виріб від деформацій та втрати привабливого зовнішнього вигляду. Колір виробу - білий. Розмір - 29 см Країна-виробник - Китай.

5600 грн.

(0)
Артикул: 21514
Артикул: 5121

Створюйте справжні кулінарні шедеври з рукавом для запікання Мелочи Жизни. Дозволяє готувати виключно корисні страви з м`яса, риби та овочів без жирів і масел. Рукав для запікання Мелочи Жизни придатний для використання в електричних і газових духових шафах, а також мікрохвильових печах. При приготуванні використовуйте кліпси, які йдуть у комплекті.

4140 грн.

(0)
Артикул: 5121

Кухонне приладдя


Яка кухня обходиться без дрібниць! Часом голова йде обертом: то закінчилися губки, то не вистачає зубочисток. Наш інтернет-магазин зібрав в одному каталозі часом непомітні, але одночасно необхідні дрібниці для Вашого кухонного господарства. Тут є витратні засоби для миття посуду: губки, скребок, рукавички та інше. Також ми подбали про фасування й збереженні Ваших продуктів. А досвідченій господині не обійтися без фольги і рукава для запікання, які допоможуть створювати нетривіальні кулінарні шедеври.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $