Фільтр
Всього товарів: 263

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 263

Сортування

Сортування:
Артикул: 20917

У вас сімейна поїздка на природу з дітьми, пікнік з друзями на дачі, легкий весільний фуршет на відкритому повітрі – вам завжди та всюди знадобиться LUX, вилка, прозора, міцна й дуже зручна.Фруктові нарізки, легкі літні салати, сири й ковбаси, навіть м'ясні закуски – усе ви з легкістю наколите на вилку LUX.  Літні майданчики з організованим харчуванням, кафе зі стравами на винос, смачна перерва в дорозі чи на роботі – вам завжди забезпечить комфортне харчування прозора вилка LUX.  Не вимагає заморочливого миття, гігієнічна, міцна.  Виготовлена ​​з екологічно чистого пластику – полістиролу. Прозорість – ще одна ознака чистоти й екологічності, яка свідчить про те, що  не використовуються барвники, що можуть викликати алергічну реакцію або отруєння. зручна; надійна; екологічна.

5300 грн.

(0)
Артикул: 20917
Артикул: 1020

Промтус, стакан пластиковий, Прозорий - це практичне рішення для походів на природу, організації фуршетів та виїзних заходів. Пластикові стакани також використовуються в закладах швидкого харчування, в місцях встановлення кулерів з питною водою. Стакан від Промтус виготовлений з харчового пластику, підходить для холодних та для гарячих напоїв. Стакан 180 мл легкий, компактний та стійкий до деформацій. Стакан пластиковий призначений для одноразового використання. Поставляється в вигідній упаковці, в кількості 100 штук. Особливості стакана Промтус: - з якісного харчового пластику; - для одноразового використання; - міцний; - легкий та компактний.

1840 грн.

(0)
Артикул: 1020
Артикул: 9657

Пластиковий прозорий ніж LUX - це столовий прилад одноразового використання, призначений для різання як гарячих, так і холодних продуктів. Завдяки особливій міцності, ніж ЛЮКС не розтріскується і не деформується навіть від сильного натискання. Ніж LUX чудово підходить для сервірування подачі страв на одноразовому посуді, також зручний для порізки м'яса і риби на дрібні шматочки.

2780 грн.

(0)
Артикул: 9657
Артикул: 17976

Одноразові чайні ложки, білого кольору виготовлені з харчового пластику. Він абсолютно безпечний для організму людини ( при дотриманні температурних норм). Такі міцні чайні ложки підійдуть як і для повсякденного використання: виїзду на пікнік, так і для використання в кафе, ресторанах швидкого харчування, кіосках і закусочних. Особливості білої чайної ложки: - міцна; - зручна упаковка в 100 шт.

2400 грн.

(0)
Артикул: 17976
Артикул: 10872

Стакан одноразовий прозорий. Виготовлено з харчового пластику. Пластикові одноразові стаканчики стануть у нагоді як у повсякденному житті (наприклад для виїздів на природу), так і при використанні на підприємствах громадського харчування (у кафе, ресторанах швидкого харчування, вуличних кіосках.

350 грн.

(0)
Артикул: 10872
Артикул: 1028

Промтус, ложка пластикова - просте та швидке рішення для походу на природу або організації легкого фуршету в офісі. Ложка виготовлена ​​з харчового пластику та підходить як для холодних закусок, так і гарячої їжі. Пластик стійкий до перепадів температур, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Одноразові прибори легкі та прості у використанні, проявляють стійкість до деформації. Позиція представлена ​​упаковкою 100 шт., довжина однієї ложки становить 15,2 см. Особливості приборів від Промтус: - з харчового пластику; - в упаковці - 100 шт.; - для одноразового використання; - довжина одного прибору - 15,2 см.

2490 грн.

(0)
Артикул: 1028
Артикул: 5845

Стакан пластиковий, Прозорий - це практичне рішення для походів на природу, організації фуршетів і виїзних заходів. Пластикові прозорі стакани також використовуються в закладах швидкого харчування, в місцях встановлення кулерів з питною водою. Стакан виготовлений з харчового пластику, який при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Тому він підходить для холодних і для гарячих напоїв. Пластиковий стакан легкий, компактний і стійкий до деформацій. Стакан пластиковий призначений для одноразового використання. Поставляється у вигідній упаковці в кількості 100 штук. Особливості: - з якісного харчового пластику; - для одноразового використання; - міцний; - легкий і компактний.

1880 грн.

(0)
Артикул: 5845
Артикул: 9460

Фільтр-пакети для чаю - це конвертики прямокутної форми зі спеціальною кишенькою внизу для заварювання будь-якого виду чаю або трав'яних сумішей. До складу паперу фільтр-пакетів входять виключно екологічно чисті матеріали рослинного походження, які повністю сумісні з харчовими продуктами і не змінюють смак готового напою.  Фільтр-пакетики не містять клею і інших  компонентів, що розчиняються  у воді під час заварювання.   Фільтр-пакети дозволяють контролювати і якість, і міцність напою - Ви отримуєте саме те, що бажаєте.  

2700 грн.

(0)
Артикул: 9460
Артикул: 9540

Фільтр-пакети для чаю - це конвертики прямокутної форми зі спеціальною кишенькою внизу для заварювання будь-якого виду чаю або трав'яних сумішей. До складу паперу фільтр-пакетів входять виключно екологічно чисті матеріали рослинного походження, які повністю сумісні з харчовими продуктами і не змінюють смак готового напою.  Фільтр-пакетики не містять клею і інших  компонентів, що розчиняються  у воді під час заварювання. Фільтр-пакети зручні для заварюючи вагового чаю або трав без втрати смаку і необхідності виловлювати з чашки спливаючу заварку. Також, пакети для чаю дозволяють контролювати міцність напою.

3900 грн.

(0)
Артикул: 9540
Артикул: 6958

Паперовий стакан має об`єм 250 мл, що є ідеальним для порції ароматного амерікано або чаю. Виготовлений з високоякісного екологічно чистого картону зі спеціальною обробкою, яка надійно захищає стакан від протікань. Підходить як для гарячих, так і для холодних напоїв. Для цих одноразових стаканів підійде зручна біла або коричнева кришка, яка призначена спеціально для стаканів об'ємом 250 мл.

2950 грн.

(0)
Артикул: 6958
Артикул: 11852

Стандартна одноразова виделка білого кольору. Виготовлена з харчового пластику. Підходить для гарячої та холодної їжі. Зручно використовувати на пікніках, фуршетах, на дачі, у подорожі.

1800 грн.

(0)
Артикул: 11852
Артикул: 5916

Мішалка, дерев'яна являє собою невелику паличку з дерева, яка використовується для розмішування гарячих напоїв. Виступає незамінним атрибутом в кав'ярнях і місцях, де продають напої на винос. Дерево - екологічно чистий матеріал, який не засмічує навколишнє середовище. Дерев'яні палички-мішалки не впливають на смак напоїв і не виділяють шкідливих речовин при нагріванні та взаємодії з їх компонентами. Мішалка має гладку шліфовану поверхню, характеризується міцністю й зручністю використання. Дана позиція поставляється в кількості 800 штук в упаковці. Дерев'яна мішалка призначена для одноразового використання. Особливості: - з екологічно чистої сировини; - не впливає на смак напоїв; - не виділяє шкідливих речовин; - призначена для одноразового використання.

2800 грн.

(0)
Артикул: 5916
Артикул: 15955

Білий паперовий стакан виготовлений з паперу підвищеної щільності, а всередині покритий найтоншим шаром з поліетилену, який запобігає протіканню. Такий матеріал не впливає на смакові якості напою. Одноразовий стакан підходить для вживання гарячих і холодних напоїв. Найчастіше стаканчики об'ємом 400 мл використовують для подачі кави, лате, капучино, чаю, а також для соків, води, коктейлів з льодом. Паперовий стакан добре зберігає температуру напоїв і не нагрівається сильно з зовнішньої сторони, тому його комфортно тримати в руці. З нього зручно пити гарячі напої на вулиці або на ходу, закривши стаканчик спеціальною кришкою. Білі паперові стаканчики зручно використовувати в кав'ярнях, закладах громадського харчування, в офісах, на фуршетах та виїзних заходах. Вони призначені для одноразового використання й легко утилізуються. Дана позиція пропонується в кількості 50 штук в упаковці. Особливості: - екологічно чистий матеріал; - для одноразового використання; - хороша теплоізоляція; - білого кольору; - легка утилізація.

3700 грн.

(0)
Артикул: 15955
Артикул: 19956

Контейнер для супу стане чудовим рішення в питанні зберігання харчових продуктів. Контейнери, що виготовлені зі спіненого полістиролу все більше користуються попитом, що абсолютно виправдано завдяки фізичним якостям матеріалу. Спінений полістирол на 95% складається з повітря та володіє унікальними теплоізолюючими властивостями. Матеріал має низький рівень теплопровідності, що забезпечує зберігання первинної температури страви. Також контейнер для супу не нагрівається від рідини, що знаходиться в ньому тож це запобігатиме обпіканню рук. Контейнер можна використовувати для підігріву їжі в мікрохвильовій печі. Контейнер ідеально підійде для зберігання, перевезення супів та гарячих напоїв. Контейнер стане в пригоді як в домашньому господарстві так і в ресторанах, кафе та службах доставки їжі.

4250 грн.

(0)
Артикул: 19956
Артикул: 20651
Bittner, 100 шт., Виделка, Одноразова Bittner, 100 шт., Виделка, Одноразова

+1 день

 Виделка Bittner- це якісний одноразовий посуд, який підходить як для повсякденного життя, так і для місць громадського харчування.  Можна використовувати як для холодної, так і для гарячої їжі.  Завдяки гарному матеріалу, з якого зроблена виделка, вона не плавиться і не деформується навіть при довгому знаходженні у гарячій їжі.   Виделка Bittner здатна витримувати температуру від + 5 ° С до + 70 ° С.  Безпечні матеріали дозволяють контактувати з їжею і не віддають свій запах чи смак в їжу.  В упаковці знаходиться 100 шт.  Переваги виделки Bittner: -міцна;  -може використовуватися для гарячої їжі;  -безпечнi матеріали.

2600 грн.

(0)
Артикул: 20651
Артикул: 20649
Bittner, 100 шт., Ложки для кави Bittner, 100 шт., Ложки для кави

+1 день

Ложки для кави Bittner (Бiтнер)- це одноразові ложки призначені для гарячих напоїв.  Виготовлені з безпечних матеріалів, стійких до підвищеної температури.  Ложки Bittner можна використовувати не тільки для гарячих напоїв, вони підійдуть для морозива  або їх можна взяти з собою на пікнік.  Їх можна використовувати при температурі від + 5 ° С до + 70 ° С.  Ложки зручні у використанні, добре перемішують чай або каву і не плавляться навіть при довгому знаходженні у склянці.  Продукція піддається ретельному контролю і може контактувати з харчовими продуктами.  Переваги ложки Bittner: -зручна форма;   -легка і компактна;  -стійка до температур.

2000 грн.

(0)
Артикул: 20649
Артикул: 20650
Bittner, 100 шт., Столові ложки Bittner, 100 шт., Столові ложки

+1 день

Столові ложки Bittner (Бітнер) - це одноразові ложки, які стануть відмінним виходом при вживанні їжі поза домом.  Ложки підходять для вживання як холодних, так і гарячих страв.  Ложки Bittner створені з якісних матеріалів, які проходять ретельну перевірку.  При знаходженні ложки у гарячому блюді, вона не плавиться і не деформується.   Столові ложки Bittner підходять як для повсякденного життя, так і для використання в місцях громадського харчування.  При використанні ложок, вони не передають свій запах і смак продуктам.  Переваги ложок Bittner: -не ламаються;  -якісний матеріал;  -підходять для гарячих страв.

3500 грн.

(0)
Артикул: 20650
Артикул: 20656
Chinet, 50 шт., 22 см, Тарілка, Паперова Chinet, 50 шт., 22 см, Тарілка, Паперова

+1 день

Паперова тарілка Chinet (Чінет) - це одноразовий посуд, призначена для холодної і гарячої їжі.  Тарілка виготовлена ​​з високоякісного і екологічно чистого паперу, стійкого до температури.  При нагріванні тарілка Chinet не плавиться, не деформується і не взаємодіє з їжею.  Тарілка білого кольору з візерунком на обідку.  Розмір тарілки 22 см. Тарілка Chinet підійде для різних заходів, закладів громадського харчування або походів на пікнік.  Не має запаху і смаку, тому не передає їх у їжу.  Переваги паперової тарілки: -стійка до температури;  -незвичайний дизайн;  -одноразова.

18100 грн.

(0)
Артикул: 20656
Артикул: 14399

Chinet (Чінет) тарілка паперова призначена для одноразового використання. Посуд з малюнком на обідку, виготовлений ​​з високоякісного паперу, який при нагріванні не взаємодіє з їжею. Одноразові тарілки зручно застосовувати для організації різних заходів, походів на природу і в закладах швидкого харчування. Посуд призначений для подачі як холодних, так і гарячих страв. Одна упаковка містить 50 тарілок. Особливості тарілки Чінет: - для одноразового використання; - білого кольору, з малюнком на обідку; - для холодних і гарячих страв; - безпечна для навколишнього середовища.

17400 грн.

(0)
Артикул: 14399
Артикул: 20676
Chinet, 50 шт., 260 x 190 мм, Тарілка паперова, Овальна, Flavour, М/у

+1 день

Паперові овальні тарілки ТМ "Chinet" прекрасно підходять для сервірування столу під час різних заходів або пікніків. Одноразові тарілки "Чінет" виготовлені з формованого паперового волокна, що перероблено з паперу та картону. Цей матеріал дозволяє економити природні ресурси, без проблем утилізується, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Паперові овальні тарілки безпечні для вашого здоров'я, адже не виділяють ніяких небезпечних речовин при контакті з гарячою їжею. Паперові тарілки "Chinet" легкі й компактні, але при цьому дуже міцні та жорсткі.  Паперові тарілки мають гарний квітковий візерунок на обідку. Дизайн «Flavour» привертає увагу. Одноразові паперові тарілки прекрасно підходять для виїздів на природу и пікніки, для організації різних заходів.  Особливості паперових овальних тарілок "Chinet": легкі; міцні; екологічні; безпечні; утилізуються, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

20900 грн.

(0)
Артикул: 20676
Артикул: 14396

Chinet, тарілка паперова, Супова використовується для подачі перших і гарячих страв та призначена для одноразового використання. Посуд виготовлений ​​з високоякісного паперу, який при нагріванні не взаємодіє з їжею. Одноразові тарілки зручно застосовувати для організації різних заходів, походів на природу і в закладах швидкого харчування. Посуд підходить для подачі, як холодних, так і гарячих страв. Одна упаковка містить 50 тарілок. Особливості тарілки Чінет: - для одноразового використання; - для холодних і гарячих страв; - білого кольору, з малюнком на обідку; - глибока; - безпечна для навколишнього середовища.

14200 грн.

(0)
Артикул: 14396
Артикул: 13293

Coffee Coffee (Кофі Кофі) стакан паперовий, Двошаровий, З малюнком підходить як для гарячих, так і для холодних напоїв і призначений для одноразового використання. Напій в картонному стакані зберігає всі смакові якості. Стакани Coffee Coffee екологічно безпечні та не завдають шкоди навколишньому середовищу. Паперовий стакан не деформується при наповненні, його зручно тримати в руці. Стакан з малюнком має приємний дизайн, оскільки на зовнішню стінку склянки нанесено гарний малюнок. Дана позиція пропонується в кількості 50 штук в упаковці. Особливості стаканів Кофі Кофі: - не впливає на якість і смак напою; - екологічно безпечний; - великий обсяг; - зручно тримати в руках.    

4800 грн.

(0)
Артикул: 13293
Артикул: 13294

Craft (Крафт) стакан паперовий, Двошаровий чудово підійде для вживання з них різних гарячих напоїв, наприклад, чаю або кави. Стакани виготовлені з високоякісного целюлозного картону, мають двошарову складову і ламіновані поліетиленом всередині. Стакани Craft прекрасно зберігають тепло і не нагріваються з зовнішньої сторони. Завдяки натуральному складу, вони не псують смак напою після нагрівання пластиковим запахом. Тому Крафт Двошарові зручно використовувати не тільки в офісі або в кафе, і для вживання напоїв на ходу, для чого достатньо закрити склянку спеціальною кришкою. Дана позиція пропонується в кількості 25 штук в упаковці. Особливості стаканів Крафт: - двошарова складова; - універсальність використання; - запобігає нагрівання зовнішньої поверхні; - підходить під універсальні кришки. Спосіб застосування паперових двошарових стаканів Крафт: Вийняти стакан з упаковки, наповнити гарячим напоєм.

5400 грн.

(0)
Артикул: 13294
Артикул: 21739

Повною мірою насолодитися улюбленим напоєм допоможе паперовий гофрований стакан Craft, який володіє відмінними теплоізоляційними властивостями. Паперовий стакан із зовнішнього боку має додатковий гофрований шар, завдяки чому і можна комфортно тримати в руках ємність з гарячим напоєм. Гофрований папір стакану Крафт має відмінну жорсткість, ємність тримає форму і не деформується в руках. Особливості паперового гофрованого стакану Craft: захищає руки від опіку; має відмінну теплоізоляцію; прекрасно тримає форму.

2990 грн.

(0)
Артикул: 21739
Артикул: 21745

Стакан паперовий гофрований Craft (Крафт) чорного кольору - зручний і стильний одноразовий посуд, який дозволить з максимальним комфортом насолодитися смаком улюбленого напою. Незалежно від температури рідини, стакан Крафт зручно тримати в руках, не ризикуючи обпектися або перелити рідину. Відмінну теплоізоляцію забезпечує додатковий шар гофрокартону. Саме завдяки цьому стінки стакану не нагріваються. Така конструкція також забезпечує додаткову міцність. Стінки не гнуться під вагою налитої рідини. Особливості паперового гофрованого стакану Craft: температура його зовнішніх стінок значно не нагрівається; тримає форму і не стискається в руці; виготовлений з екологічно чистих матеріалів.

3950 грн.

(0)
Артикул: 21745
Артикул: 21746

Паперовий гофрований стакан Craft (Крафт) чорного кольору - максимальний комфорт, сучасний стиль і доступна ціна. Виконаний він з щільного картону, має спеціальне покриття, що подовжує термін експлуатації. Гофровані стінки забезпечують низьку теплопровідність, прекрасно тримають форму і не ковзають в руці навіть при намоканні. Виконано стакан Крафт з безпечного матеріалу, він не вступає в реакції з рідиною, не змінює аромату напою, простий в утилізації. Особливості паперового гофрованого стакана Craft: стінки не нагріваються від високої температури напою; матеріал безпечний для здоров'я; не вимагає спеціальної утилізації.

5750 грн.

(0)
Артикул: 21746
Артикул: 15058

Linpac (Лінпак) виделка дерев'яна - просте та швидке рішення для походу на природу або організації легкого фуршету в офісі. Виделка Лінпак виготовлена ​​з дерева та підходить для холодних закусок, гарячої їжі. Дерево стійке до перепадів температур, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Одноразові прибори легкі та прості у використанні, проявляють стійкість до деформації. Позиція представлена ​​упаковкою 100 шт., довжина однієї виделки становить 16,5 см. Особливості приборів від Лінпак: - з якісної деревини; - в упаковці - 100 шт .; - для одноразового використання; - довжина одного прибору - 16,5 см.

12700 грн.

(0)
Артикул: 15058
Артикул: 15061

Linpac (Лінпак) ложка дерев'яна - просте та швидке рішення для походу на природу або організації легкого фуршету в офісі. Ложка Лінпак виготовлена ​​з дерева та підходить для холодних закусок, гарячої їжі. Дерево стійке до перепадів температур, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Одноразові прибори легкі та прості у використанні, проявляють стійкість до деформації. Позиція представлена ​​упаковкою 100 шт., довжина однієї ложки становить 16,5 см. Особливості приборів від Лінпак: - з якісної деревини; - в упаковці - 100 шт .; - для одноразового використання; - довжина одного прибору - 16,5 см.

14800 грн.

(0)
Артикул: 15061
Артикул: 10869

Одноразова виделка торгової марки LUX виготовлена з міцного прозорого пластику. Підходить для гарячої та холодної їжі. Особливо зручно використовувати виріб від LUX на пікніках, оскільки зміцнений пластик дуже важко зламати. Також виделка Люкс стане у нагоді в подорожі або під час фуршету.

750 грн.

(0)
Артикул: 10869
Артикул: 10868

Пластиковий прозорий ніж торгової LUX - це столове приладдя одноразового використання, призначене для різання як гарячих, так і холодних продуктів. Завдяки особливій міцності, ніж ЛЮКС не розтріскується і не деформується навіть від сильного натискання. Ніж LUX чудово підходить для подачі страв на одноразовому посуді під час пікніку, фуршету або у подорожі.

650 грн.

(0)
Артикул: 10868
Артикул: 10881

Виделка склопластикова - це столовий прилад одноразового використання. Пластикова виделка використовується в громадському харчуванні і побуті з харчовими продуктами як гарячими, так і холодними. Не змінює свій колір, стійкість і властивості, не деформується і не розтріскується.

1290 грн.

(0)
Артикул: 10881
Артикул: 7525

Виделка одноразова прозора LUX. Виготовлена з харчового пластику. Зручно використовувати на пікніках, фуршетах, на дачі. Підходить для гарячої та холодної їжі.

2700 грн.

(0)
Артикул: 7525
Артикул: 10879

Пластиковий прозорий ніж торгової LUX - це столове приладдя одноразового використання, призначене для різання як гарячих, так і холодних продуктів. Завдяки особливій міцності, ніж ЛЮКС не розтріскується і не деформується навіть від сильного натискання. Ніж LUX чудово підходить для подачі страв на одноразовому посуді під час пікніку, фуршету або у подорожі.

1570 грн.

(0)
Артикул: 10879
Артикул: 10889

Набір одноразового посуду, на 6 персон, №165 - це просте і швидке рішення для походу на природу або організації легкого фуршету в офісі. Посуд в наборі виготовлений ​​з харчового пластику і підходить як для холодних закусок, так і гарячої їжі. Харчовий пластик стійкий до перепадів температур, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Одноразовий посуд легкий та простий у використанні, проявляє стійкість до деформації. Набір одноразового посуду №165 включає в себе тарілки, стакани, ножі, виделки та серветки з розрахунком на 6 персон. Набір компактно упакований та не займає багато місця. Особливості: - з якісного харчового пластику; - на 6 персон; - для одноразового використання; - компактна упаковка.

1000 грн.

(0)
Артикул: 10889
Артикул: 10887

Lux (Люкс) набір одноразового посуду, на 6 персон, №190 може використовуватися на пікніку, в дорозі або для організації легкого фуршету в офісі. Він включає в себе тарілки, стакани, виделки й серветки з розрахунком на 6 персон. Тарілки і стаканчики виготовлені зі щільного картону з тонким поліетиленовим покриттям. Це екологічно чистий матеріал, який при нагріванні не виділяє шкідливих речовин, не впливає на смакові якості їжі і напоїв, а також легко утилізується. Матеріал ножів - прозорий харчовий пластик. Він відрізняється підвищеною міцністю, тому одноразові виделки дуже зручні у використанні і не ламаються при натисканні. У наборі №190 також представлені білі серветки зі 100% целюлози, які добре вбирають вологу. Набір одноразового посуду Люкс №190 компактно упакований і не займає багато місця. В одному наборі - 6 тарілок, 6 стаканів, 6 виделок і 6 серветок. Особливості: - з якісних безпечних матеріалів; - на 6 персон; - для одноразового використання; - компактна упаковка.

1750 грн.

(0)
Артикул: 10887
Артикул: 14985

Novax Plus (Новакс Плюс) стакани пластикові є оптимальним варіантом для організації фуршетів та святкових вечірок. Кольорові стакани з пластику часто використовують в закладах швидкого харчування. Стакани від Новакс Плюс виготовлені з харчового пластику, підійдуть як для кави або чаю, так і для напоїв з льодом. Party Colors (Парті Колорс) 180 мл легкий, компактний та стійкий до деформацій стакан, розмір одного стакана складає 7х5х14 см. Стакани Парті Колорс призначені для одноразового використання. Поставляються в упаковці по 12 штук. Особливості стакану Новакс: - з якісного харчового пластику; - для одноразового використання; - міцний; - легкий та компактний.

790 грн.

(0)
Артикул: 14985
Артикул: 14987

Novax Plus (Новакс Плюс) тарілки пластикові є оптимальним варіантом для організації фуршетів та святкових вечірок. Кольорові тарілки із пластику часто використовують в закладах швидкого харчування. Тарілки від Новакс Плюс виготовлені з харчового пластику, підійдуть як для перших, так і для других страв, десертів. Party Colors (Парті Колорс) 20,5 см легкі та стійкі до деформацій тарілки, розмір однієї - 20х3 см. Тарілки Парті Колорс призначені для одноразового використання. Поставляються в упаковці по 12 штук. Особливості столової тарілки: - з якісного харчового пластику; - для одноразового використання; - міцна; - безпечна для навколишнього середовища.

1580 грн.

(0)
Артикул: 14987
Артикул: 14980

Novax Plus (Новакс Плюс) набір одноразового посуду може використовуватися на пікніку, в дорозі або для організації легкого фуршету в офісі. Набір від Новакс включає в себе тарілки, стакани, виделки з розрахунком на 6 персон. Тарілки та стаканчики Новакс Плюс виготовлені з щільного харчового пластика з тонким кольоровим покриттям – це екологічно чистий матеріал, який при нагріванні не виділяє шкідливих речовин, не впливає на смакові якості їжі та напоїв, а також легко утилізується. Одноразові виделки дуже зручні у використанні та не ламаються при натисканні. Набір одноразового посуду Party Colors (Парті Колорс) компактно упакований та не займає багато місця. Особливості Парті Колорс: - з якісних безпечних матеріалів; - на 6 персон; - для одноразового використання; - компактна упаковка.

1850 грн.

(0)
Артикул: 14980
Артикул: 14986

Тарілку глибоку Novax (Новакс) зручно застосовувати для організації пікніків, походів на природу, фуршетів та в закладах швидкого харчування. Тарілка Home Star (Хоум Стар) виготовлена ​​з харчового пластику, стійкого до перепадів температур. При нагріванні він не виділяє шкідливих речовин та не впливає на смакові якості страв. Одноразова глибока тарілка від Новакс легка та проста у використанні, проявляє стійкість до деформації. Тарілка з пластика має спеціальні «вушка» для зручного переносу гарячих страв. Дана позиція поставляється в кількості 12 штук, розмір однієї - 150 мм, об’єм - 500 мл. Особливості тарілки Хоум Стар: - з якісного харчового пластику; - для одноразового використання; - міцна; - безпечна для навколишнього середовища; - розмір однієї - 150 мм, об’єм - 500 мл.

1350 грн.

(0)
Артикул: 14986
Артикул: 14984

Стакани від Novax (Новакс) зручно застосовувати для організації пікніків, походів на природу, фуршетів і в закладах швидкого харчування. Стакан Home Star (Хоум Стар) виготовлений з харчового пластику, стійкого до перепадів температур. При нагріванні він не виділяє шкідливих речовин та не впливає на смакові якості напоїв. Одноразовий великий стакан від Новакс легкий, проявляє стійкість до деформації. Стакан з пластика поставляється в кількості 6 штук, об’єм одного - 500 мл. Особливості стаканів Хоум Стар: - з якісного харчового пластику; - для одноразового використання; - міцні; - безпечні для навколишнього середовища; - об’єм - 500 мл.

790 грн.

(0)
Артикул: 14984
Артикул: 15060

PapStar (ПапСтар) ложка дерев'яна - просте та швидке рішення для походу на природу або організації легкого фуршету в офісі. Ложка ПапСтар виготовлена ​​з дерева та підходить для холодних закусок, гарячої їжі. Дерево стійке до перепадів температур, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Одноразові прибори легкі та прості у використанні, проявляють стійкість до деформації. Позиція представлена ​​упаковкою 100 шт., довжина однієї ложки становить 15,7 см. Особливості приборів від ПапСтар: - з якісної деревини; - в упаковці - 100 шт .; - для одноразового використання; - довжина одного прибору - 15,7 см.

16800 грн.

(0)
Артикул: 15060
Артикул: 15059

PapStar (ПапСтар) виделка дерев'яна - просте та швидке рішення для походу на природу або організації легкого фуршету в офісі. Виделка ПапСтар виготовлена ​​з дерева та підходить для холодних закусок, гарячої їжі. Дерево стійке до перепадів температур, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Одноразові прибори легкі та прості у використанні, проявляють стійкість до деформації. Позиція представлена ​​упаковкою 100 шт., довжина однієї виделки становить 16,5 см. Особливості приборів від ПапСтар: - з якісної деревини; - в упаковці - 100 шт .; - для одноразового використання; - довжина одного прибору - 16,5 см.

17400 грн.

(0)
Артикул: 15059
Артикул: 20666
Quickpack, 100 шт, Виделка, Одноразова, Чорна, М / у Quickpack, 100 шт, Виделка, Одноразова, Чорна, М / у

+1 день

Одноразові чорні виделки ТМ Quickpack - незамінна річ у повсякденному житті, адже вони практичні й зручні у використанні. Одноразові виделки виготовлені з чорного харчового пластику, який призначений для холодних і гарячих продуктів. Цей матеріал абсолютно безпечний для вашого здоров'я. Одноразові виделки Quickpack виробляються відповідно до епідеміологічних вимог. Одноразові виделки дуже легкі, але при цьому досить міцні. Оригінальний дизайн і колір виделок Квікпак привертає увагу. Пластикові виделки прекрасно підходять як  для пікніків, поїздок на природу, так і для кафе, барів, ресторанів, фаст-фудів і місць, де продають їжу на винос. Особливості одноразових виделок ТМ Quickpack: практичні; міцні; зручні; безпечні; оригінальний дизайн;

3800 грн.

(0)
Артикул: 20666
Артикул: 15508

Зручний пластмасовий контейнер Альфа пак для салату з виделкою добре підійде для подання холодних блюд, салатів, десертів, під час пікніків на природі, виїзних заходів та в закладах швидкого харчування. Харчовий контейнер зручний та практичний, завдяки тому, що йде в комплекті з виделкою. Контейнер для салату з виделкою виготовлений з міцного, харчового поліетилену, який не піддається деформації та не взаємодіє з їжею навіть при високих температурах. Контейнер має об'єм 375 мл - цього вистачить для однієї, повноцінній порції салату або будь-якої іншої страви. Особливості контейнеру від Альфа пак: - з виделкою; - для салатів, десертів, холодних блюд; - із міцного харчового поліетилену; - підходить для нагрівання їжі.

5700 грн.

(0)
Артикул: 15508
Артикул: 20579
Банка-соусник, 80 шт. по 50 мл, З кришкою, Альфа-Пак

+1 день

Банка-соусник з кришкою Альфа-Пак 50 мл — зручна та практична тара для харчових та нехарчових продуктів. Підходить для штучних, вагових чи порційних продуктів. Банка-соусник Альфа-Пак може застосовуватись для фасування: соусів, маринадів; дрібних овочів, фруктів та ягід; пробних зразків на презентаціях чи дегустаціях; кремів, фарб та ін. нехарчових продуктів. Банка-соусник Альфа-Пак 50 мл з кришкою — надійна ємність, що забезпечить цілісність, збереже усі якості та не допустить протікання продукту. Не змінює смак та запах вмісту. Обладнана незнімною кришечкою, яка закривається за допомогою ребра. Наявність кришечки допоможе запобігти обвітрюванню чи вивітрюванню продукту. Діаметр кришки: 70 мм. Висота банки: 30 мм. Об'єм: 50 мл. Кількість банок в упаковці: 80 шт.

16500 грн.

(0)
Артикул: 20579
Артикул: 20706
Блістер, 50 шт., 1300 мл, Пакувальне місце, АК, ПС

+1 день

БЛІСТЕР, Пакувальне місце, АК 1300 МЛ, 50 шт. - контейнер для зберігання харчових продуктів і інших товарів. У нього можна укладати і зберігати: торти; тістечка; фрукти, овочі і ягоди; сир, м'ясо, рибу; напівфабрикати; бутерброди, салати і іншу готову їжу. Виготовляється одноразова тара з поліетилену. Перевагами блістера є його прозорість, яка дозволяє споживачеві бачити колір, консистенцію, рівень свіжості. Контейнер трохи пропускає повітря і конденсат не накопичується усередині упаковки, а значить немає підвищеної вологості, яка є відмінним середовищем для мікробів. Завдяки кришці всередину блістера не потрапляють сторонні запахи. Тортик також пахнутиме ваніллю, навіть якщо його перевозили або зберігали поряд з копченим м'ясом. Щільна упаковка дозволяє зберігати форму продуктів.

19800 грн.

(0)
Артикул: 20706
Артикул: 15726

Гофростакан паперовий Сова - це надійний одноразовий посуд з цікавим дизайном. Завдяки особливій технології гофрування, такі стакани краще утримують температуру напоїв та запобігають гарячій поверхні. Одноразовий стакан проводиться з щільного, якісного картону, який не пропускає вологу і не деформується навіть при впливі гарячих температур. Технологія виготовлення гофростакана забезпечує екологічність виробу навіть при впливі гарячих температур. Використовуються екологічно чисті матеріали. Завдяки рельєфній текстурі виключається ковзання склянки в руці, рукавичках, рукавицях. Гофростакани пропонуються в упаковці по 25 штук, об'ємом 180 мл. Кришка не входить до комплектації товару. Особливості стакану: - одноразовий; - тримає температуру; - з щільного картону; - 25 штук в упаковці.

4200 грн.

(0)
Артикул: 15726
Артикул: 15728

Гофростакан паперовий Сова - це надійний одноразовий посуд з цікавим дизайном. Завдяки особливій технології гофрування, такі склянки краще утримують температуру напоїв та запобігають гарячій поверхні. Унікальна технологія виготовлення гофрованих склянок не тільки забезпечує збереження тепла всередині, але й гарантує екологічність матеріалів під дією високих температур рідини. Гофрована поверхня стаканчика дозволяє надійно тримати склянку в руці, в рукавицях. Одноразовий стакан виготовляється з щільного, якісного картону, який не пропускає вологу та не деформується навіть при дії гарячих температур. Стакани пропонуються в упаковці з 25 штук, об’ємом 400 мл. Кришка не входить до комплектації товару. Особливості стакану: - одноразовий; - тримає температуру; - з щільного картону; - 25 штук в упаковці.

6100 грн.

(0)
Артикул: 15728

Одноразовий посуд


Сьогодні пластиковий і паперовий одноразовий посуд застосовується у багатьох сферах життя людини. Пластиковий одноразовий посуд є незамінним при організації виїзних фуршетів, в походах або на пікніках. Також часто використовується у сфері громадського харчування і обслуговування, оскільки дозволяє значно полегшити сервіровку і подальше прибирання після застілля - не треба витрачати час і сили на миття посуду і столових приладів або ж наймати на цю роботу відповідний персонал. Пластиковий одноразовий посуд не розіб'ється і не буде вкрадений. Компанія Аквамаркет пропонує усі найнеобхідніші види одноразового посуду і столових приладів за прийнятними цінами. Наша пропозиція буде актуальна як організаторам заходів з фуршетами, так і простим любителям пікніків на природі.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $