Фільтр
Всього товарів: 175

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 175

Сортування

Сортування:
Артикул: 9460

Фільтр-пакети для чаю - це конвертики прямокутної форми зі спеціальною кишенькою внизу для заварювання будь-якого виду чаю або трав'яних сумішей. До складу паперу фільтр-пакетів входять виключно екологічно чисті матеріали рослинного походження, які повністю сумісні з харчовими продуктами і не змінюють смак готового напою.  Фільтр-пакетики не містять клею і інших  компонентів, що розчиняються  у воді під час заварювання.   Фільтр-пакети дозволяють контролювати і якість, і міцність напою - Ви отримуєте саме те, що бажаєте.  

2700 грн.

(0)
Артикул: 9460
Артикул: 9540

Фільтр-пакети для чаю - це конвертики прямокутної форми зі спеціальною кишенькою внизу для заварювання будь-якого виду чаю або трав'яних сумішей. До складу паперу фільтр-пакетів входять виключно екологічно чисті матеріали рослинного походження, які повністю сумісні з харчовими продуктами і не змінюють смак готового напою.  Фільтр-пакетики не містять клею і інших  компонентів, що розчиняються  у воді під час заварювання. Фільтр-пакети зручні для заварюючи вагового чаю або трав без втрати смаку і необхідності виловлювати з чашки спливаючу заварку. Також, пакети для чаю дозволяють контролювати міцність напою.

3900 грн.

(0)
Артикул: 9540
Артикул: 14399

Chinet (Чінет) тарілка паперова призначена для одноразового використання. Посуд з малюнком на обідку, виготовлений ​​з високоякісного паперу, який при нагріванні не взаємодіє з їжею. Одноразові тарілки зручно застосовувати для організації різних заходів, походів на природу і в закладах швидкого харчування. Посуд призначений для подачі як холодних, так і гарячих страв. Одна упаковка містить 50 тарілок. Особливості тарілки Чінет: - для одноразового використання; - білого кольору, з малюнком на обідку; - для холодних і гарячих страв; - безпечна для навколишнього середовища.

17300 грн.

(0)
Артикул: 14399
Артикул: 14396

Chinet, тарілка паперова, Супова використовується для подачі перших і гарячих страв та призначена для одноразового використання. Посуд виготовлений ​​з високоякісного паперу, який при нагріванні не взаємодіє з їжею. Одноразові тарілки зручно застосовувати для організації різних заходів, походів на природу і в закладах швидкого харчування. Посуд підходить для подачі, як холодних, так і гарячих страв. Одна упаковка містить 50 тарілок. Особливості тарілки Чінет: - для одноразового використання; - для холодних і гарячих страв; - білого кольору, з малюнком на обідку; - глибока; - безпечна для навколишнього середовища.

14100 грн.

(0)
Артикул: 14396
Артикул: 13293

Coffee Coffee (Кофі Кофі) стакан паперовий, Двошаровий, З малюнком підходить як для гарячих, так і для холодних напоїв і призначений для одноразового використання. Напій в картонному стакані зберігає всі смакові якості. Стакани Coffee Coffee екологічно безпечні та не завдають шкоди навколишньому середовищу. Паперовий стакан не деформується при наповненні, його зручно тримати в руці. Стакан з малюнком має приємний дизайн, оскільки на зовнішню стінку склянки нанесено гарний малюнок. Дана позиція пропонується в кількості 50 штук в упаковці. Особливості стаканів Кофі Кофі: - не впливає на якість і смак напою; - екологічно безпечний; - великий обсяг; - зручно тримати в руках.    

4800 грн.

(0)
Артикул: 13293
Артикул: 13294

Craft (Крафт) стакан паперовий, Двошаровий чудово підійде для вживання з них різних гарячих напоїв, наприклад, чаю або кави. Стакани виготовлені з високоякісного целюлозного картону, мають двошарову складову і ламіновані поліетиленом всередині. Стакани Craft прекрасно зберігають тепло і не нагріваються з зовнішньої сторони. Завдяки натуральному складу, вони не псують смак напою після нагрівання пластиковим запахом. Тому Крафт Двошарові зручно використовувати не тільки в офісі або в кафе, і для вживання напоїв на ходу, для чого достатньо закрити склянку спеціальною кришкою. Дана позиція пропонується в кількості 25 штук в упаковці. Особливості стаканів Крафт: - двошарова складова; - універсальність використання; - запобігає нагрівання зовнішньої поверхні; - підходить під універсальні кришки. Спосіб застосування паперових двошарових стаканів Крафт: Вийняти стакан з упаковки, наповнити гарячим напоєм.

5300 грн.

(0)
Артикул: 13294
Артикул: 15061

Linpac (Лінпак) ложка дерев'яна - просте та швидке рішення для походу на природу або організації легкого фуршету в офісі. Ложка Лінпак виготовлена ​​з дерева та підходить для холодних закусок, гарячої їжі. Дерево стійке до перепадів температур, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Одноразові прибори легкі та прості у використанні, проявляють стійкість до деформації. Позиція представлена ​​упаковкою 100 шт., довжина однієї ложки становить 16,5 см. Особливості приборів від Лінпак: - з якісної деревини; - в упаковці - 100 шт .; - для одноразового використання; - довжина одного прибору - 16,5 см.

12900 грн.

(0)
Артикул: 15061
Артикул: 10869

Одноразова виделка торгової марки LUX виготовлена з міцного прозорого пластику. Підходить для гарячої та холодної їжі. Особливо зручно використовувати виріб від LUX на пікніках, оскільки зміцнений пластик дуже важко зламати. Також виделка Люкс стане у нагоді в подорожі або під час фуршету.

700 грн.

(0)
Артикул: 10869
Артикул: 10868

Пластиковий прозорий ніж торгової LUX - це столове приладдя одноразового використання, призначене для різання як гарячих, так і холодних продуктів. Завдяки особливій міцності, ніж ЛЮКС не розтріскується і не деформується навіть від сильного натискання. Ніж LUX чудово підходить для подачі страв на одноразовому посуді під час пікніку, фуршету або у подорожі.

600 грн.

(0)
Артикул: 10868
Артикул: 9657

Пластиковий прозорий ніж LUX - це столовий прилад одноразового використання, призначений для різання як гарячих, так і холодних продуктів. Завдяки особливій міцності, ніж ЛЮКС не розтріскується і не деформується навіть від сильного натискання. Ніж LUX чудово підходить для сервірування подачі страв на одноразовому посуді, також зручний для порізки м'яса і риби на дрібні шматочки.

2650 грн.

(0)
Артикул: 9657
Артикул: 10881

Виделка склопластикова - це столовий прилад одноразового використання. Пластикова виделка використовується в громадському харчуванні і побуті з харчовими продуктами як гарячими, так і холодними. Не змінює свій колір, стійкість і властивості, не деформується і не розтріскується.

1250 грн.

(0)
Артикул: 10881
Артикул: 7525

Виделка одноразова прозора LUX. Виготовлена з харчового пластику. Зручно використовувати на пікніках, фуршетах, на дачі. Підходить для гарячої та холодної їжі.

2600 грн.

(0)
Артикул: 7525
Артикул: 10879

Пластиковий прозорий ніж торгової LUX - це столове приладдя одноразового використання, призначене для різання як гарячих, так і холодних продуктів. Завдяки особливій міцності, ніж ЛЮКС не розтріскується і не деформується навіть від сильного натискання. Ніж LUX чудово підходить для подачі страв на одноразовому посуді під час пікніку, фуршету або у подорожі.

1550 грн.

(0)
Артикул: 10879
Артикул: 10889

Набір одноразового посуду, на 6 персон, №165 - це просте і швидке рішення для походу на природу або організації легкого фуршету в офісі. Посуд в наборі виготовлений ​​з харчового пластику і підходить як для холодних закусок, так і гарячої їжі. Харчовий пластик стійкий до перепадів температур, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Одноразовий посуд легкий та простий у використанні, проявляє стійкість до деформації. Набір одноразового посуду №165 включає в себе тарілки, стакани, ножі, виделки та серветки з розрахунком на 6 персон. Набір компактно упакований та не займає багато місця. Особливості: - з якісного харчового пластику; - на 6 персон; - для одноразового використання; - компактна упаковка.

1000 грн.

(0)
Артикул: 10889
Артикул: 10887

Lux (Люкс) набір одноразового посуду, на 6 персон, №190 може використовуватися на пікніку, в дорозі або для організації легкого фуршету в офісі. Він включає в себе тарілки, стакани, виделки й серветки з розрахунком на 6 персон. Тарілки і стаканчики виготовлені зі щільного картону з тонким поліетиленовим покриттям. Це екологічно чистий матеріал, який при нагріванні не виділяє шкідливих речовин, не впливає на смакові якості їжі і напоїв, а також легко утилізується. Матеріал ножів - прозорий харчовий пластик. Він відрізняється підвищеною міцністю, тому одноразові виделки дуже зручні у використанні і не ламаються при натисканні. У наборі №190 також представлені білі серветки зі 100% целюлози, які добре вбирають вологу. Набір одноразового посуду Люкс №190 компактно упакований і не займає багато місця. В одному наборі - 6 тарілок, 6 стаканів, 6 виделок і 6 серветок. Особливості: - з якісних безпечних матеріалів; - на 6 персон; - для одноразового використання; - компактна упаковка.

1750 грн.

(0)
Артикул: 10887
Артикул: 14985

Novax Plus (Новакс Плюс) стакани пластикові є оптимальним варіантом для організації фуршетів та святкових вечірок. Кольорові стакани з пластику часто використовують в закладах швидкого харчування. Стакани від Новакс Плюс виготовлені з харчового пластику, підійдуть як для кави або чаю, так і для напоїв з льодом. Party Colors (Парті Колорс) 180 мл легкий, компактний та стійкий до деформацій стакан, розмір одного стакана складає 7х5х14 см. Стакани Парті Колорс призначені для одноразового використання. Поставляються в упаковці по 12 штук. Особливості стакану Новакс: - з якісного харчового пластику; - для одноразового використання; - міцний; - легкий та компактний.

790 грн.

(0)
Артикул: 14985
Артикул: 14987

Novax Plus (Новакс Плюс) тарілки пластикові є оптимальним варіантом для організації фуршетів та святкових вечірок. Кольорові тарілки із пластику часто використовують в закладах швидкого харчування. Тарілки від Новакс Плюс виготовлені з харчового пластику, підійдуть як для перших, так і для других страв, десертів. Party Colors (Парті Колорс) 20,5 см легкі та стійкі до деформацій тарілки, розмір однієї - 20х3 см. Тарілки Парті Колорс призначені для одноразового використання. Поставляються в упаковці по 12 штук. Особливості столової тарілки: - з якісного харчового пластику; - для одноразового використання; - міцна; - безпечна для навколишнього середовища.

1580 грн.

(0)
Артикул: 14987
Артикул: 14980

Novax Plus (Новакс Плюс) набір одноразового посуду може використовуватися на пікніку, в дорозі або для організації легкого фуршету в офісі. Набір від Новакс включає в себе тарілки, стакани, виделки з розрахунком на 6 персон. Тарілки та стаканчики Новакс Плюс виготовлені з щільного харчового пластика з тонким кольоровим покриттям – це екологічно чистий матеріал, який при нагріванні не виділяє шкідливих речовин, не впливає на смакові якості їжі та напоїв, а також легко утилізується. Одноразові виделки дуже зручні у використанні та не ламаються при натисканні. Набір одноразового посуду Party Colors (Парті Колорс) компактно упакований та не займає багато місця. Особливості Парті Колорс: - з якісних безпечних матеріалів; - на 6 персон; - для одноразового використання; - компактна упаковка.

1850 грн.

(0)
Артикул: 14980
Артикул: 14986

Тарілку глибоку Novax (Новакс) зручно застосовувати для організації пікніків, походів на природу, фуршетів та в закладах швидкого харчування. Тарілка Home Star (Хоум Стар) виготовлена ​​з харчового пластику, стійкого до перепадів температур. При нагріванні він не виділяє шкідливих речовин та не впливає на смакові якості страв. Одноразова глибока тарілка від Новакс легка та проста у використанні, проявляє стійкість до деформації. Тарілка з пластика має спеціальні «вушка» для зручного переносу гарячих страв. Дана позиція поставляється в кількості 12 штук, розмір однієї - 150 мм, об’єм - 500 мл. Особливості тарілки Хоум Стар: - з якісного харчового пластику; - для одноразового використання; - міцна; - безпечна для навколишнього середовища; - розмір однієї - 150 мм, об’єм - 500 мл.

1290 грн.

(0)
Артикул: 14986
Артикул: 14984

Стакани від Novax (Новакс) зручно застосовувати для організації пікніків, походів на природу, фуршетів і в закладах швидкого харчування. Стакан Home Star (Хоум Стар) виготовлений з харчового пластику, стійкого до перепадів температур. При нагріванні він не виділяє шкідливих речовин та не впливає на смакові якості напоїв. Одноразовий великий стакан від Новакс легкий, проявляє стійкість до деформації. Стакан з пластика поставляється в кількості 6 штук, об’єм одного - 500 мл. Особливості стаканів Хоум Стар: - з якісного харчового пластику; - для одноразового використання; - міцні; - безпечні для навколишнього середовища; - об’єм - 500 мл.

790 грн.

(0)
Артикул: 14984
Артикул: 15060

PapStar (ПапСтар) ложка дерев'яна - просте та швидке рішення для походу на природу або організації легкого фуршету в офісі. Ложка ПапСтар виготовлена ​​з дерева та підходить для холодних закусок, гарячої їжі. Дерево стійке до перепадів температур, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Одноразові прибори легкі та прості у використанні, проявляють стійкість до деформації. Позиція представлена ​​упаковкою 100 шт., довжина однієї ложки становить 15,7 см. Особливості приборів від ПапСтар: - з якісної деревини; - в упаковці - 100 шт .; - для одноразового використання; - довжина одного прибору - 15,7 см.

16700 грн.

(0)
Артикул: 15060
Артикул: 15059

PapStar (ПапСтар) виделка дерев'яна - просте та швидке рішення для походу на природу або організації легкого фуршету в офісі. Виделка ПапСтар виготовлена ​​з дерева та підходить для холодних закусок, гарячої їжі. Дерево стійке до перепадів температур, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Одноразові прибори легкі та прості у використанні, проявляють стійкість до деформації. Позиція представлена ​​упаковкою 100 шт., довжина однієї виделки становить 16,5 см. Особливості приборів від ПапСтар: - з якісної деревини; - в упаковці - 100 шт .; - для одноразового використання; - довжина одного прибору - 16,5 см.

17200 грн.

(0)
Артикул: 15059
Артикул: 15508

Зручний пластмасовий контейнер Альфа пак для салату з виделкою добре підійде для подання холодних блюд, салатів, десертів, під час пікніків на природі, виїзних заходів та в закладах швидкого харчування. Харчовий контейнер зручний та практичний, завдяки тому, що йде в комплекті з виделкою. Контейнер для салату з виделкою виготовлений з міцного, харчового поліетилену, який не піддається деформації та не взаємодіє з їжею навіть при високих температурах. Контейнер має об'єм 375 мл - цього вистачить для однієї, повноцінній порції салату або будь-якої іншої страви. Особливості контейнеру від Альфа пак: - з виделкою; - для салатів, десертів, холодних блюд; - із міцного харчового поліетилену; - підходить для нагрівання їжі.

5600 грн.

(0)
Артикул: 15508
Артикул: 15726

Гофростакан паперовий Сова - це надійний одноразовий посуд з цікавим дизайном. Завдяки особливій технології гофрування, такі стакани краще утримують температуру напоїв та запобігають гарячій поверхні. Одноразовий стакан проводиться з щільного, якісного картону, який не пропускає вологу і не деформується навіть при впливі гарячих температур. Технологія виготовлення гофростакана забезпечує екологічність виробу навіть при впливі гарячих температур. Використовуються екологічно чисті матеріали. Завдяки рельєфній текстурі виключається ковзання склянки в руці, рукавичках, рукавицях. Гофростакани пропонуються в упаковці по 25 штук, об'ємом 180 мл. Кришка не входить до комплектації товару. Особливості стакану: - одноразовий; - тримає температуру; - з щільного картону; - 25 штук в упаковці.

3700 грн.

(0)
Артикул: 15726
Артикул: 15728

Гофростакан паперовий Сова - це надійний одноразовий посуд з цікавим дизайном. Завдяки особливій технології гофрування, такі склянки краще утримують температуру напоїв та запобігають гарячій поверхні. Унікальна технологія виготовлення гофрованих склянок не тільки забезпечує збереження тепла всередині, але й гарантує екологічність матеріалів під дією високих температур рідини. Гофрована поверхня стаканчика дозволяє надійно тримати склянку в руці, в рукавицях. Одноразовий стакан виготовляється з щільного, якісного картону, який не пропускає вологу та не деформується навіть при дії гарячих температур. Стакани пропонуються в упаковці з 25 штук, об’ємом 400 мл. Кришка не входить до комплектації товару. Особливості стакану: - одноразовий; - тримає температуру; - з щільного картону; - 25 штук в упаковці.

5350 грн.

(0)
Артикул: 15728
Артикул: 15032

Гофростакан паперовий - це надійний одноразовий посуд з цікавим дизайном. Завдяки особливій технології гофрування, такі стакани краще утримують температуру напоїв та запобігають гарячій поверхні. Гофровані стакани забезпечують збереження тепла напою всередині, але при цьому не нагріваючи стакан із зовнішнього боку. Інноваційна технологія виготовлення гарантує екологічність матеріалів навіть при впливі гарячих температур. Завдяки гофрованій поверхні такий стакан дуже зручно тримати в руці. Одноразовий стакан виготовляється з щільного, якісного картону, який не пропускає вологу та не деформується навіть при дії високих температур. Стакани пропонуються в упаковці з 25 штук, об’ємом 400 мл і сумісні з кришками для одноразових стаканів. Особливості гофростакану: - зелений колір; - одноразовий; - підтримує температуру тривалий час; - з щільного картону; - 25 штук в упаковці.

5800 грн.

(0)
Артикул: 15032
Артикул: 14759

Десертний стакан, З купольною кришкою, Прозорий - кращий вибір для подання страв на винос. Посуд пластиковий призначений для морозива, шейка, сорбета, смузі та інших десертів, які користуються популярністю завжди. Прозорий пластиковий стакан з якісного щільного поліетилену забезпечить достатню жорсткість і не дає зігнутися стінкам при перенесенні. Посуд десертний йде в комплекті з купольною кришкою з отвором для трубочки, що забезпечує надійне збереження вмісту при транспортуванні. Закритий стакан - незамінна річ для походів на природу, організації фуршетів і виїзних заходів. Позиція пропонується в упаковці 50 шт. Особливості стакан для десертів: - з якісного матеріалу; - в комплекті з кришкою; - міцний; - для одноразового використання; - легкий і компактний.

11700 грн.

(0)
Артикул: 14759
Артикул: 11502

Контейнер для салату, Пластиковий, З виделкою має компактний розмір, використовується для зберігання, фасування та транспортування овочів. Контейнер одноразовий прозорий, з відкидною кришкою, яка не знімається та виделку, що зручно прикріплена до кришки пластикової салатниці. Виготовлений контейнер з виделкою з харчового пластику. Ємність для салату користується попитом в продуктових супермаркетах, кафе, ресторанах швидкого харчування, вуличних кіосках. Особливості тари для салату: - з прозорого пластику; - стійкий до деформацій; - надійно закривається; - для одноразового використання.

650 грн.

(0)
Артикул: 11502
Артикул: 14401

Контейнери з фольги виробляються з матеріалу найвищої якості методом пресування на високотехнологічному обладнанні. Алюмінієва фольга двічі покривається шаром спеціальних харчових масел (на етапі прокату фольги і, в певних випадках, безпосередньо перед пресуванням). Алюмінієва фольга пакетів навіть без спеціального покриття не вступає в реакцію з продуктами харчування. Діапазон же схвалених для контакту з харчовими продуктами сучасних ізолюючих покриттів створює повний захист проти будь-яких можливих реакцій. Склад і якість тари з фольги гарантують безпечне використання контейнерів в мікрохвильових печах, духових шафах, конвекційних печах, на грилі і барбекю без будь-якого ризику. Кейси з харчової фольги надають новий, корисний і швидкий спосіб приготування їжі, задовольняючи постійно збільшуються вимоги до якості і харчової цінності продуктів. Особливості пакетів-резервуарів: - 100% натуральний матеріал; - збереження смакових і ароматичних характеристик продуктів; - продовжує термін придатності продукту; - висока теплопровідність; - герметичність, еластичність.

23700 грн.

(0)
Артикул: 14401
Артикул: 14581

Контейнери з фольги виробляються з матеріалу найвищої якості методом пресування на високотехнологічному обладнанні. Алюмінієва фольга двічі покривається шаром спеціальних харчових масел (на етапі прокату фольги і, в певних випадках, безпосередньо перед пресуванням). Алюмінієва фольга пакетів навіть без спеціального покриття не вступає в реакцію з продуктами харчування. Діапазон же схвалених для контакту з харчовими продуктами сучасних ізолюючих покриттів створює повний захист проти будь-яких можливих реакцій. Склад і якість тари з фольги гарантують безпечне використання контейнерів в мікрохвильових печах, духових шафах, конвекційних печах, на грилі і барбекю без будь-якого ризику. Кейси з харчової фольги надають новий, корисний і швидкий спосіб приготування їжі, задовольняючи постійно збільшуються вимоги до якості і харчової цінності продуктів. Особливості пакетів-резервуарів: - 100% натуральний матеріал; - збереження смакових і ароматичних характеристик продуктів; - продовжує термін придатності продукту; - висока теплопровідність; - герметичність, еластичність.

34900 грн.

(0)
Артикул: 14581
Артикул: 14403

Контейнери з фольги виробляються з матеріалу найвищої якості методом пресування на високотехнологічному обладнанні. Алюмінієва фольга двічі покривається шаром спеціальних харчових масел (на етапі прокату фольги і, в певних випадках, безпосередньо перед пресуванням). Алюмінієва фольга пакетів навіть без спеціального покриття не вступає в реакцію з продуктами харчування. Діапазон схвалених для контакту з харчовими продуктами сучасних ізолюючих покриттів створює повний захист проти будь-яких можливих реакцій. Склад і якість тари з фольги гарантують безпечне використання контейнерів в мікрохвильових печах, духових шафах, конвекційних печах, на грилі і барбекю без будь-якого ризику. Кейси з харчової фольги надають новий, корисний і швидкий спосіб приготування їжі, задовольняючи постійно збільшуються вимоги до якості і харчової цінності продуктів. Особливості пакетів-резервуарів: - 100% натуральний матеріал; - збереження смакових і ароматичних характеристик продуктів; - продовжує термін придатності продукту; - висока теплопровідність; - герметичність, еластичність.

38900 грн.

(0)
Артикул: 14403
Артикул: 13673

Харчовий контейнер одноразовий має прямокутну форму і найчастіше використовується для упаковки, зберігання або розфасовки готових страв. Він добре підійде для пакування кондитерських виробів довгастої форми, наприклад, рулетів, тістечок, і допоможе зберегти їх цілісність. Харчові контейнери мають попит в продуктових магазинах, супермаркетах, кондитерських і в закладах швидкого харчування. Також їх можна використовувати в домашньому господарстві та для доставки готових страв. Одноразовий контейнер виготовлений з безпечного матеріалу - полістиролу. Він повністю прозорий, тому можна бачити продукцію, яка знаходиться всередині. Контейнер має жорстку конструкцію, стійку до деформацій. Нероздільна кришка закривається надійно і не відкривається самостійно при транспортуванні. Контейнер харчовий дозволяє зберегти форму і зовнішній вигляд продукції, захищає її від засихання та зовнішніх впливів навколишнього середовища. Контейнери поставляються в кількості 100 штук в упаковці та призначені для одноразового використання. Харчовий полістирол не рекомендоване нагрівати до температури вище 60°С. Особливості Контейнера 1180 мл: - з прозорого полістиролу; - стійкий до деформацій; - надійно закривається; - для одноразового використання.

15600 грн.

(0)
Артикул: 13673
Артикул: 13670

Харчовий контейнер одноразовий має прямокутну форму і дозволяє упакувати та транспортувати вироби продовгуватої форми, не порушуючи їх цілісність, наприклад, рулети, тістечка. Його можна використовувати для пакування, зберігання, фасування та доставки харчових продуктів в супермаркетах, кондитерських, закладах швидкого харчування і в домашньому господарстві. Контейнер виготовлений з безпечного матеріалу - полістиролу. Він повністю прозорий, тому можна бачити продукцію, яка знаходиться всередині. Контейнер має жорстку конструкцію, стійку до деформацій. Нероздільна кришка не відкривається самостійно при транспортуванні. Контейнер харчовий дозволяє зберегти форму і зовнішній вигляд продукції, захищає її від засихання та зовнішніх впливів навколишнього середовища. Одноразові Контейнери поставляються в кількості 100 штук в упаковці та призначені для одноразового використання. Харчовий полістирол не рекомендоване нагрівати до температури вище 60 ° С. Особливості:  - з прозорого полістиролу;  - стійкий до деформацій; -для одноразового використання.

19900 грн.

(0)
Артикул: 13670
Артикул: 13672

Харчовий контейнер одноразовий має прямокутну форму і використовується для пакування, зберігання або розфасовки готових страв і кондитерських виробів. Харчові контейнери мають попит в продуктових магазинах, супермаркетах, кондитерських і в закладах швидкого харчування. Також їх можна використовувати в домашньому господарстві та для доставки готових страв. Контейнер виготовлений з безпечного матеріалу - полістиролу. Він повністю прозорий, тому можна бачити продукцію, яка знаходиться всередині. Контейнер має жорстку конструкцію, стійку до деформацій. Нероздільна кришка закривається надійно і не відкривається самостійно при транспортуванні. Контейнер харчовий дозволяє зберегти форму і зовнішній вигляд продукції, захищає її від засихання та зовнішніх впливів навколишнього середовища. Контейнер розміром 130 х 230 х 68 мм досить місткий. Він дозволяє упакувати вироби довгастої форми, не порушуючи їх цілісність, наприклад, рулети, тістечка. Контейнери поставляються в кількості 100 штук в упаковці та призначені для одноразового використання. Харчовий полістирол не рекомендоване нагрівати до температури вище 60°С. Особливості: - з прозорого полістиролу; - стійкий до деформацій; - надійно закривається; - для одноразового використання.

21600 грн.

(0)
Артикул: 13672
Артикул: 13669

Харчовий контейнер одноразовий має компактний розмір. Використовується для зберігання, фасування та транспортування готових страв. Він якнайкраще підходить для пакування тістечок, печива, салатів, гарнірів та інших, страв, відповідних за формою. Харчові контейнери мають попит в продуктових магазинах, супермаркетах, кондитерських і в закладах швидкого харчування. Також їх можна використовувати в домашньому господарстві та для доставки готових страв. Контейнер виготовлений з безпечного матеріалу - полістиролу. Він повністю прозорий, тому можна бачити продукцію, яка знаходиться всередині. Одноразовий контейнер має жорстку конструкцію, стійку до деформацій. Нероздільна кришка не відкривається самостійно при транспортуванні. Контейнер харчовий дозволяє зберегти форму і зовнішній вигляд продукції, захищає її від засихання та зовнішніх впливів навколишнього середовища. Контейнери  560 мл поставляються в кількості 100 штук в упаковці та призначені для одноразового використання. Харчовий полістирол не рекомендоване нагрівати до температури вище 60 °С. Особливості:  -з прозорого полістиролу -стійкий до деформацій; -для одноразового використання.

9950 грн.

(0)
Артикул: 13669
Артикул: 13671

Харчовий контейнер одноразовий має квадратну форму. Використовується для зберігання, фасування та транспортування готових страв. Він якнайкраще підходить для пакування тістечок, печива, салатів, гарнірів та інших, страв, відповідних за формою. Харчові контейнери мають попит в продуктових магазинах, супермаркетах, кондитерських і в закладах швидкого харчування. Також їх можна використовувати в домашньому господарстві та для доставки готових страв. Контейнер виготовлений з безпечного матеріалу - полістиролу. Він повністю прозорий, тому можна бачити продукцію, яка знаходиться всередині. Контейнер має жорстку конструкцію, стійку до деформацій. Нероздільна кришка  не відкривається самостійно при транспортуванні. Контейнер харчовий дозволяє зберегти форму і зовнішній вигляд продукції, захищає її від засихання та зовнішніх впливів навколишнього середовища. Контейнери поставляються в кількості 100 штук в упаковці та призначені для одноразового використання. Харчовий полістирол не рекомендоване нагрівати до температури вище 60 °С. Особливості: - з прозорого полістиролу; - стійкий до деформацій; - надійно закривається; - для одноразового використання.

11500 грн.

(0)
Артикул: 13671
Артикул: 14658

Контейнер харчовий пластиковий Lux (Люкс) може використовуватися для заморозки, зберігання, транспортування харчових продуктів і готових страв. Він виготовлений з міцного харчового пластику, який при нагріванні та взаємодії з продуктами не виділяє шкідливих речовин. Контейнер комплектується кришкою, яка фіксується за допомогою ручок. Це перешкоджає випадковому відкриттю, проливанню і розсипанню вмісту, а також поширенню запаху їжі. У ньому можна зберігати продукти в холодильнику та в морозильній камері тривалий час. Контейнер харчовий невеликою місткістю 0,5 л зручний для транспортування й не займе багато місця в холодильнику або в сумці. Його можна використання в якості ланч-боксу, взявши з собою на роботу, в школу або на пікнік. До того ж, їжу в ньому можна розігрівати в мікрохвильовій печі. Контейнер легко миється і навіть при тривалому використанні не деформується і зберігає належний зовнішній вигляд. Особливості: - підходить для заморозки та підігріву їжі; - виготовлений з харчового пластику; - відповідає стандартам якості; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на смакові якості їжі; - щільно закривається за допомогою ручок; - можна мити в посудомийній машині.

1270 грн.

(0)
Артикул: 14658
Артикул: 14659

Контейнер харчовий пластиковий Lux (Люкс) може використовуватися для заморозки, зберігання, транспортування харчових продуктів і готових страв. Він виготовлений з міцного харчового пластику, який при нагріванні та взаємодії з продуктами не виділяє шкідливих речовин. Контейнер комплектується кришкою, яка фіксується за допомогою ручок. Це перешкоджає випадковому відкриттю, проливанню і розсипанню вмісту, а також поширенню запаху їжі. У ньому можна зберігати продукти в холодильнику та в морозильній камері тривалий час. Контейнер харчовий невеликою місткістю 0,8 л зручний для транспортування й не займе багато місця в холодильнику або в сумці. Його можна використання в якості ланч-боксу, взявши з собою на роботу, в школу або на пікнік. До того ж, їжу в ньому можна розігрівати в мікрохвильовій печі. Контейнер легко миється і навіть при тривалому використанні не деформується і зберігає належний зовнішній вигляд. Особливості: - підходить для заморозки та підігріву їжі; - виготовлений з харчового пластику; - відповідає стандартам якості; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на смакові якості їжі; - щільно закривається за допомогою ручок; - можна мити в посудомийній машині.

1370 грн.

(0)
Артикул: 14659
Артикул: 14660

Контейнер харчовий пластиковий Lux (Люкс) може використовуватися для заморозки, зберігання, транспортування харчових продуктів і готових страв. Він виготовлений з міцного харчового пластику, який при нагріванні та взаємодії з продуктами не виділяє шкідливих речовин. Контейнер комплектується кришкою, яка фіксується за допомогою ручок. Це перешкоджає випадковому відкриттю, проливанню і розсипанню вмісту, а також поширенню запаху їжі. У ньому можна зберігати продукти в холодильнику та в морозильній камері тривалий час. Контейнер харчовий місткістю 1,2 л компактний та зручний для транспортування. Його можна використання в якості ланч-боксу, взявши з собою на роботу, в школу або на пікнік. До того ж, їжу в ньому можна розігрівати в мікрохвильовій печі. Контейнер легко миється і навіть при тривалому використанні не деформується і зберігає належний зовнішній вигляд. Особливості: - підходить для заморозки та підігріву їжі; - виготовлений з харчового пластику; - відповідає стандартам якості; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на смакові якості їжі; - щільно закривається за допомогою ручок; - можна мити в посудомийній машині.

2200 грн.

(0)
Артикул: 14660
Артикул: 14661

Контейнер харчовий пластиковий Lux (Люкс) може використовуватися для заморозки, зберігання, транспортування харчових продуктів і готових страв. Він виготовлений з міцного харчового пластику, який при нагріванні та взаємодії з продуктами не виділяє шкідливих речовин. Контейнер комплектується кришкою, яка фіксується за допомогою ручок. Це перешкоджає випадковому відкриттю, проливанню і розсипанню вмісту, а також поширенню запаху їжі. У ньому можна зберігати продукти в холодильнику та в морозильній камері тривалий час. Контейнер харчовий місткістю 1,5 л компактний та зручний для транспортування. Його можна використання в якості ланч-боксу, взявши з собою на роботу, в школу або на пікнік. До того ж, їжу в ньому можна розігрівати в мікрохвильовій печі. Контейнер легко миється і навіть при тривалому використанні не деформується і зберігає належний зовнішній вигляд. Особливості: - підходить для заморозки та підігріву їжі; - виготовлений з харчового пластику; - відповідає стандартам якості; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на смакові якості їжі; - щільно закривається за допомогою ручок; - можна мити в посудомийній машині.

2290 грн.

(0)
Артикул: 14661
Артикул: 14662

Контейнер харчовий пластиковий Lux (Люкс) може використовуватися для заморозки, зберігання, транспортування харчових продуктів і готових страв. Він виготовлений з міцного харчового пластику, який при нагріванні та взаємодії з продуктами не виділяє шкідливих речовин. Контейнер комплектується кришкою, яка фіксується за допомогою ручок. Це перешкоджає випадковому відкриттю, проливанню і розсипанню вмісту, а також поширенню запаху їжі. У ньому можна зберігати продукти в холодильнику та в морозильній камері тривалий час. Контейнер харчовий дозволить компактно зберігати продукти на кухні, а також зручно транспортувати їх. Прозорий пластик дозволяє побачити вміст, не відкриваючи контейнер. Їжу в ньому можна розігрівати в мікрохвильовій печі. Контейнер легко миється і навіть при тривалому використанні не деформується, зберігаючи належний зовнішній вигляд. Особливості: - підходить для заморозки та підігріву їжі; - виготовлений з харчового пластику; - відповідає стандартам якості; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на смакові якості їжі; - щільно закривається за допомогою ручок; - можна мити в посудомийній машині.

3450 грн.

(0)
Артикул: 14662
Артикул: 14663

Контейнер харчовий пластиковий Lux (Люкс) може використовуватися для заморозки, зберігання, транспортування харчових продуктів і готових страв. Він виготовлений з міцного харчового пластику, який при нагріванні та взаємодії з продуктами не виділяє шкідливих речовин. Контейнер комплектується кришкою, яка фіксується за допомогою ручок. Це перешкоджає випадковому відкриттю, проливанню і розсипанню вмісту, а також поширенню запаху їжі. У ньому можна зберігати продукти в холодильнику та в морозильній камері тривалий час. Контейнер харчовий дозволить компактно зберігати продукти на кухні, а також зручно транспортувати їх. Прозорий пластик дозволяє побачити вміст, не відкриваючи контейнер. Їжу в ньому можна розігрівати в мікрохвильовій печі. Контейнер легко миється і навіть при тривалому використанні не деформується, зберігаючи належний зовнішній вигляд. Особливості: - підходить для заморозки та підігріву їжі; - виготовлений з харчового пластику; - відповідає стандартам якості; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на смакові якості їжі; - щільно закривається за допомогою ручок; - можна мити в посудомийній машині.

5600 грн.

(0)
Артикул: 14663
Артикул: 14664

Контейнер харчовий пластиковий Lux (Люкс) може використовуватися для заморозки, зберігання, транспортування харчових продуктів і готових страв. Він виготовлений з міцного харчового пластику, який при нагріванні та взаємодії з продуктами не виділяє шкідливих речовин. Контейнер комплектується кришкою, яка фіксується за допомогою ручок. Це перешкоджає випадковому відкриттю, проливанню і розсипанню вмісту, а також поширенню запаху їжі. У ньому можна зберігати продукти в холодильнику та в морозильній камері тривалий час. Контейнер харчовий дозволить компактно зберігати продукти на кухні, а також зручно транспортувати їх. Прозорий пластик дозволяє побачити вміст, не відкриваючи контейнер. Контейнер легко миється і навіть при тривалому використанні не деформується, зберігаючи належний зовнішній вигляд. Особливості: - підходить для заморозки харчових продуктів; - виготовлений з харчового пластику; - відповідає стандартам якості; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на смакові якості їжі; - щільно закривається за допомогою ручок; - можна мити в посудомийній машині.

9400 грн.

(0)
Артикул: 14664
Артикул: 14656

Контейнер харчовий пластиковий Artic Box (Артік Бокс) може використовуватися для заморозки, зберігання й транспортування харчових продуктів та готових страв. Він виготовлений з міцного харчового пластику, який при нагріванні та взаємодії з продуктами  не виділяє шкідливих речовин. Контейнер дуже щільно закривається кришкою, яка перешкоджає проливанню, розсипанню його вмісту та поширенню запаху їжі. У харчовому контейнері з герметичною кришкою можна зберігати в морозильній камері м'ясо та рибу, а також заморожувати сезонні ягоди, фрукти та зелень на зиму. Контейнер харчовий невеликою місткістю 0, 45 л зручний для транспортування та не займе багато місця в холодильнику або в сумці. Тому він підходить не тільки для зберігання харчових продуктів вдома, а й для використання в якості ланч-боксу. Тому харчовий контейнер Артік Бокс можна брати на роботу, в школу або на пікнік. До того ж, їжу в ньому можна розігрівати в мікрохвильовій печі (до +95⁰С без кришки). Навіть при переміщенні й тривалому використанні контейнер залишається стійким до пошкоджень і не деформується. Особливості: - підходить для заморозки й підігріву їжі; - витримує температуру до -25⁰С; - виготовлений з харчового пластику; - щільно закривається; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на смакові якості їжі; - можна мити в посудомийній машині.

1590 грн.

(0)
Артикул: 14656
Артикул: 14657

Контейнер харчовий пластиковий Artic Box (Артік Бокс) може використовуватися для заморозки, зберігання й транспортування харчових продуктів та готових страв. Він виготовлений з міцного харчового пластику, який при нагріванні та взаємодії з продуктами  не виділяє шкідливих речовин. Контейнер дуже щільно закривається кришкою, яка перешкоджає проливанню, розсипанню його вмісту та поширенню запаху їжі. У харчовому контейнері з герметичною кришкою можна зберігати в морозильній камері м'ясо та рибу, а також заморожувати сезонні ягоди, фрукти та зелень на зиму. Контейнер харчовий невеликою місткістю 0,9 л зручний для транспортування та не займе багато місця в холодильнику або в сумці. Тому він підходить не тільки для зберігання харчових продуктів вдома, а й для використання в якості ланч-боксу. Тому харчовий контейнер Артік Бокс можна брати на роботу, в школу або на пікнік. До того ж, їжу в ньому можна розігрівати в мікрохвильовій печі (до +95⁰С без кришки). Навіть при переміщенні й тривалому використанні контейнер залишається стійким до пошкоджень і не деформується. Особливості: - підходить для заморозки й підігріву їжі; - витримує температуру до -25⁰С; - виготовлений з харчового пластику; - щільно закривається; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на смакові якості їжі; - можна мити в посудомийній машині.

2300 грн.

(0)
Артикул: 14657
Артикул: 14402

Кришка для контейнера, Пластикова підходить для посуду ємністю 430 мл. Одноразову кришку використовують при зберіганні та упаковці продуктів в холодильнику або морозильній камері, а також при транспортуванні їжі. Пластикова кришка - складається із зовнішнього ламінованого картонного боку і внутрішнього боку із фольги. Кришка не рекомендована для розігріву в мікрохвильовій або духовій печі. Дана позиція представлена ​​упаковкою 100 штук. Особливості кришки одноразової: - для контейнера, ємністю 430 мл; - збереження смакових і ароматичних характеристик продуктів; - подовжує термін придатності продукту; - герметичність, еластичність.

5400 грн.

(0)
Артикул: 14402
Артикул: 14582

Кришка для контейнера, Пластикова підходить для посуду ємністю 900 мл. Одноразову кришку використовують при зберіганні та упаковці продуктів в холодильнику або морозильній камері, а також при транспортуванні їжі. Пластикова кришка - складається із зовнішнього ламінованого картонного боку і внутрішнього боку із фольги. Кришка не рекомендована для розігріву в мікрохвильовій або духовій печі. Дана позиція представлена ​​упаковкою 100 штук. Особливості кришки одноразової: - для контейнера, ємністю 900 мл; - збереження смакових і ароматичних характеристик продуктів; - подовжує термін придатності продукту; - герметичність, еластичність.

8700 грн.

(0)
Артикул: 14582
Артикул: 14404

Кришка для контейнера, Пластикова підходить для посуду ємністю 960 мл. Одноразову кришку використовують при зберіганні та упаковці продуктів в холодильнику або морозильній камері, а також при транспортуванні їжі. Пластикова кришка - складається із зовнішнього ламінованого картонного боку і внутрішнього боку із фольги. Кришка не рекомендована для розігріву в мікрохвильовій або духовій печі. Дана позиція представлена ​​упаковкою 100 штук. Особливості кришки одноразової: - для контейнера, ємністю 960 мл; - збереження смакових і ароматичних характеристик продуктів; - подовжує термін придатності продукту; - герметичність, еластичність.

9900 грн.

(0)
Артикул: 14404

Одноразовий посуд


Сьогодні пластиковий і паперовий одноразовий посуд застосовується у багатьох сферах життя людини. Пластиковий одноразовий посуд є незамінним при організації виїзних фуршетів, в походах або на пікніках. Також часто використовується у сфері громадського харчування і обслуговування, оскільки дозволяє значно полегшити сервіровку і подальше прибирання після застілля - не треба витрачати час і сили на миття посуду і столових приладів або ж наймати на цю роботу відповідний персонал. Пластиковий одноразовий посуд не розіб'ється і не буде вкрадений. Компанія Аквамаркет пропонує усі найнеобхідніші види одноразового посуду і столових приладів за прийнятними цінами. Наша пропозиція буде актуальна як організаторам заходів з фуршетами, так і простим любителям пікніків на природі.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $