Фільтр
Всього товарів: 155

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 155

Сортування

Сортування:
Артикул: 8827

Серветки косметичні Фортуна 100 USD - універсальні серветки для повсякденного використання, як на роботі, так і вдома.Серветки білі, двошарові, виготовлені з екологічно чистого матеріалу - целюлози. Серветки не містять шкідливих речовин, не мають запаху і упаковані в коробку. Кількість в коробці - 100 шт. Розмір однієї косметичної серветки - 20х21 см.

2100 грн.

(0)
Артикул: 8827
Артикул: 13041

Одношарові білі паперові серветки – незамінна річ у щоденному використанні, як в домашніх умовах, так і на роботі. Розмір серветки становить 22х22 см. Серветки є особливо щільними (18 г/м2) і прекрасно вбирають вологу. Розмір упаковки робить серветки дуже економічними. Даний вид серветок має гарне тиснення і ідеально підходить для барів, ресторанів, кафе.

2890 грн.

(2)
Артикул: 13041
Артикул: 11196

Вологі серветки торгової марки Buromax призначені для очищення моніторів, оптики, оргтехніки та комп'ютерної периферії. Ефективно видаляють пил і відбитки пальців з металевих і пластикових поверхонь. Серветки Buromax не містять спирту. При обробці забрудненої поверхні серветки Бюромакс усувають статичну електрику і дезінфікують.

6940 грн.

(0)
Артикул: 11196
Артикул: 14459

Ecolo (Еколо) серветки, Одношарові, Білі практичні і зручні в застосуванні в офісних приміщеннях і в громадських закладах. Серветки м'які, білого кольору. Еколо характеризуються високою поглинаючою здатністю. Ecolo - це розумний вибір в будь-якій ситуації. М'які і міцні серветки білого кольору призначені для щоденного використання. Білі серветки представлені упаковкою 100 шт., якої вистачить на тривалий час. Розмір однієї серветки становить 24х24 см. Особливості паперових Еколо: - одношарові; - білого кольору; - з високою поглинаючою здатністю; - велика упаковка; - м'які на дотик.

990 грн.

(0)
Артикул: 14459
Артикул: 8747

Паперові рушники Ecolo мають дуже приємну і м'яку на дотик структуру і класичний дизайн. Рушники Еколо Відмінно вбирають вологу з будь-якої поверхні. Ecolo буде незамінним помічником в будь-якому домі.

1700 грн.

(0)
Артикул: 8747
Артикул: 8745

Паперові двошарові носові хусточки Ecolo виготовлені з м'якої приємної целюлози. Ідеально підійдуть для щоденного використання.  Вони делікатно і ніжно піклуються про Вашу шкіру і дарують незабутні відчуття. З Ecolo у вас завжди під рукою гігієнічний і надійний помічник! Хусточки Еколо упаковані в зручну упаковку, тому їх дуже зручно брати з собою в дорогу.

150 грн.

(0)
Артикул: 8745
Артикул: 8889

Серветки EcoRelax з вітаміном Е ретельно й делікатно очищають від забруднень. Надійне пакування збереже серветки від випаровування вологи і забезпечить тривале користування. Серветки  Екорелакс не містять спирту і мають нейтральний рівень рН.

750 грн.

(0)
Артикул: 8889
Артикул: 8890

Вологі серветки від EcoRelax виготовлені з м'якого матеріалу, вони підійдуть навіть діткам раннього віку. Особливий склад серветок делікатно очищує ніжну дитячу шкіру, не подразнює її, дарує відчуття свіжості і комфорту. Завдяки вмісту вітаміну Е, серветки доглядають за шкірою і пом'якшують її. Вологі серветки "Дитячі з вітаміном Е" від EcoRelax – незамінні помічники у догляді за Вашою малечею. 

750 грн.

(0)
Артикул: 8890
Артикул: 18354

ECORelax (Екорелакс), серветки вологі з алое - спеціально призначені для догляду за шкірою. Вони ефективно видаляють забруднення і бактерії з шкіри, при цьому не сушать і не дратують її. Вологі серветки ECORelax мають збалансований рівень pH, який допомагає дбайливо доглядати за шкірою. Серветки ECORelax виготовлені з гіпоалергенних матеріалу - целюлози, не містять спирту. Вологі серветки просто необхідні на прогулянці або в дорозі. Особливості вологих серветок ECORelax: Приємний і м'який матеріал; Збалансований рівень pH; Не має спирту; Зволожує і дбайливо доглядає за шкірою.

2950 грн.

(0)
Артикул: 18354
Артикул: 18357

ECORelax (Екорелакс), антибактеріальні вологі серветки- спеціально призначені для догляду за шкірою. Вони ефективно видаляють забруднення і бактерії з шкіри, при цьому не сушать і не дратують її. Вологі серветки ECORelax мають збалансований рівень pH, який допомагає дбайливо доглядати за шкірою. Серветки ECORelax виготовлені з гіпоалергенних матеріалу - целюлози, не містять спирту. Вологі серветки просто необхідні на прогулянці або в дорозі. Особливості вологих серветок ECORelax: Приємний і м'який матеріал; Збалансований рівень pH; Не має спирту; Зволожує і дбайливо доглядає за шкірою.

2950 грн.

(0)
Артикул: 18357
Артикул: 19204

Одношарові одноразові паперові серветки FESKO (Феско) білого кольору – це практичні серветки великого формату з суцільним тисненням, виготовлені з натуральної 100%-вої целюлози, які допомагають заощадити кошти громадських закладів і підходять для професійного сервісу та обслуговування клієнтів у ресторанах, кав'ярнях, барах. Надійні та економічні універсальні паперові серветки FESKO ефективно поглинають зайву вологу, мають білосніжний колір і м'яку, приємну на дотик структуру, стануть окрасою будь-якого сервірування столу, придатні для щоденного домашнього використання. Розмір серветки - 33×33 см Кількість у пачці - 500 шт. Країна-виробник – Україна.

7200 грн.

(0)
Артикул: 19204
Артикул: 19201

Двошарові одноразові паперові рушники  FESKO Professional (Феско Профешинал) білого кольору – це універсальні та практичні рушники з натуральної 100%-вої целюлози, що швидко та ефективно абсорбують зайву вологу. Для зручності паперові рушники FESKO Professional мають пунктирне тиснення, завдяки якому вони легко та рівномірно відриваються (кількість листів в 1 рулоні - 45 шт.). Класичні універсальні паперові рушники FESKO Professional міцні та м'які, із типом тиснення pin-to-pin і загальним метражем - 8,3 м найкраще підходять для професійного використання в ресторанах, готелях, офісах, медичних закладах та інших організаціях. Кількість у пачці - 8 рулонів. Країна-виробник – Україна.

6700 грн.

(0)
Артикул: 19201
Артикул: 18278

Grite (Грито), Blossom (Блоссом), паперові рушники - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають вологу, забезпечать комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників. Особливості паперових рушників Blossom: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.

11000 грн.

(0)
Артикул: 18278
Артикул: 17994

Grite (Грито), Charisma (Харизма), рушники паперові- це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. при виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Особливості паперових рушників Charisma - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 4 шарові.

5990 грн.

(0)
Артикул: 17994
Артикул: 17993

Grite (Грито), Standart (Стандарт), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. при виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Особливості паперових рушників Standart - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.  

4800 грн.

(0)
Артикул: 17993
Артикул: 18800

Паперовий протиральний матеріал Grite являє собою рулон 2-шарового паперу. Такий  папір знайшов своє застосування для усунення легких і незначних забруднень в наступних сферах: приготування їжі, громадське харчування, лабораторії, збірка дрібних деталей, зони обслуговування клієнтів та ін. Паперовий протиральний матеріал Grite поставляється у вигляді рулону. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперового протирального матеріалу Grite: - зручний рулон; - використовується в сферах харчової промисловості; - 2 шарова.

28550 грн.

(0)
Артикул: 18800
Артикул: 18801

Паперовий протиральний матеріал Grite є рулон 2-шарової паперу. Таку протирочную папір знайшло своє застосування для усунення легких і незначних забрудненнях в наступних сферах: приготування їжі, громадське харчування, лабораторії, збірка дрібних деталей, зони обслуговування клієнтів та ін. Паперовий протиральний матеріал Grite поставляється у вигляді рулону. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперового протирального матеріалу Grite: - зручний рулон; - використовується в сферах харчової промисловості; - 1 шарова.

34640 грн.

(0)
Артикул: 18801
Артикул: 18807

Grite (Гритe), Orchidea gold (Орхідея голд), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Рушники паперові Grite поставляється у вигляді рулону, в м'якій упаковці. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперових рушників Grite Orchidea gold: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 3 шарові.

7500 грн.

(0)
Артикул: 18807
Артикул: 18808

Grite (Гритe), Super 90 koreless (супер 90 корелесс), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Рушники паперові Grite поставляється у вигляді рулону, в м'якій упаковці. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперових рушників Grite Super 90 koreless: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 3 шарові.

5090 грн.

(0)
Артикул: 18808
Артикул: 18809

Grite (Грито), Super maksi 300 koreless (супер максі 300 корелесс), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Рушники паперові Grite поставляється у вигляді рулону, в м'якій упаковці. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперових рушників Grite Super maksi 300 koreless: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 3 шарові.

13030 грн.

(0)
Артикул: 18809
Артикул: 18802

Grite (Гритe), Hey kids (Хей кідс), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. при виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Рушники паперові Grite поставляється у вигляді рулону, в м'якій упаковці. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперових рушників Grite Hey kids - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.

3900 грн.

(0)
Артикул: 18802
Артикул: 18803

Grite (Грито), Super (Супер), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. при виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Рушники паперові Grite поставляється у вигляді рулону, в м'якій упаковці. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперових рушників Grite Super - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.

3680 грн.

(0)
Артикул: 18803
Артикул: 17995

Grite (Грито), Економ, рушники паперові W-складання - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. при виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Особливості паперових рушників Standart - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.

2570 грн.

(0)
Артикул: 17995
Артикул: 18275

Grite (Грито), Orchidea gold (Орхідея голд), паперові рушники - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. при виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Особливості паперових рушників Standart - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.

4600 грн.

(0)
Артикул: 18275
Артикул: 18805

Grite (Грито), Family (Фамілі), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Рушники паперові Grite поставляється у вигляді рулону, в м'якій упаковці. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперових рушників Grite Family: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.

3400 грн.

(0)
Артикул: 18805
Артикул: 18804

Grite (Грито), Blossom (Блоссом), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Рушники паперові Grite поставляється у вигляді рулону, в м'якій упаковці. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперових рушників Grite Blossom: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.

8600 грн.

(0)
Артикул: 18804
Артикул: 18806

Grite (Грито), Family (Фамілі), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Рушники паперові Grite поставляється у вигляді рулону, в м'якій упаковці. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперових рушників Grite Family: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.

6700 грн.

(0)
Артикул: 18806
Артикул: 20211
Huggies, 56х4 шт., Вологi серветки, Pure Quad

+1 день

Вологі серветки Huggies (Хаггіс) Pure Quad (Пьюр Куад) виготовлені за спеціальною технологією, завдяки якій серветки складаються з декількох шарів, які ефективно видаляють забруднення і очищають шкіру.  До складу вологих серветок не належать парфуми і спирт, тому вони не викликають подразнень.   Серветки щільні і у своєму просоченні містять велику кількість очищений води, тому після використання немає липкого ефекту.  Вологі серветки Huggies- гіпоалергенні, тому їх можна використовувати щодня.  Переваги вологих серветок Huggies: -не містять спирту;  -не подразнює шкіру;  -підходять для щоденного використання.

16500 грн.

(0)
Артикул: 20211
Артикул: 6399

Ніжна шкіра малюків потребує особливо дбайливого догляду від верхівки до п`ят. Ось чому вологі серветки «Ніжна турбота» від Johnson`s Baby містять формулу "Немає більше сліз" і зволожуючий дитячий лосьйон, який на 97% складається з найчистішої води. Саме тому Johnson`s Baby такі м`які й ніжні і можуть бути використані для всього тіла малюка, навіть для чутливої ділянки навколо очей. Серветки Джонсонос Бейбі не містять спирту.

9400 грн.

(0)
Артикул: 6399
Артикул: 19735

Двошарові одноразові паперові рушники  Katrin Classic (Кетрін Класік) білого кольору із центральною витяжкою – це дуже зручні та гігієнічні у використанні рушники з натуральної целюлози в рулоні довжиною 152 м , що мають підвищену міцність, швидко та ефективно абсорбують зайву вологу. Завдяки наявності всередині рулону спеціальної втулки (діаметром 6 см) паперові рушники  Katrin Classic комфортно використовувати в поєднанні зі спеціальними диспансерами будь-яких інших виробників, а тиснення-перфорація допомагає швидко та рівно відривати потрібну кількість паперових листів Універсальні паперові рушники Katrin Classic чудово підходять як для домашнього використання, так і для медичних, навчальних, офісних центрів. Щільність паперу - 20 г/м2 Діаметр рулону - 20 см У рулоні - 420 листів. Кількість рулонів в упаковці - 1 шт. Країна-виробник – Фінляндія.

19400 грн.

(0)
Артикул: 19735
Артикул: 8385

Рушники Katrin Plus призначені для використання в офісах, де гігієні надається ключове значення. Двошарова структура кожного аркушу прекрасно вбирає вологу. Спеціальний спосіб складання рушників Katrin не дозволяє користувачеві торкатися інших аркушів. Ця модель рушників бренду Катрін відрізняється великими розмірами аркушу, що скорочує витрату продукції.

6400 грн.

(0)
Артикул: 8385
Артикул: 19734

М'які та білосніжні двошарові одноразові паперові рушники  Katrin Classic (Кетрін Класік) V-складання (ZIGZAG) – це дуже зручні та гігієнічні у використанні рушники з натуральної целюлози, що мають підвищену міцність, швидко та ефективно абсорбують зайву вологу. Завдяки типові укладання V (Зигзаг) паперові рушники  Katrin Classic комфортно використовувати за будь-якої нагоди, подача рушників із диспансера  по одному вже в розправленому вигляді допомагає з легкістю здійснювати контроль над використанням паперових виробів, забезпечує їхню високу гігієнічність. Універсальні паперові рушники Katrin Classic чудово підходять як для домашнього використання, так і для професійного обслуговування. Розмір 1 серветки-рушника (В×Ш) - 23 × 22, 4 см У зручній та лаконічній паперовій упаковці Katrin Handy Pack - 150 шт. Вага упаковки - 0,32 кг Країна-виробник – Фінляндія.

4500 грн.

(0)
Артикул: 19734
Артикул: 7096

Рушники складені KATRIN (КАТРИН) Classic (Классік) практичні та зручні для застосування як в офісних приміщеннях, так і в громадських закладах з високою відвідуваністю. Рушники м'які і приємні на дотик. Паперові Катрін виготовлені за унікальною технологією і характеризуються високою поглинаючою здатністю навіть у вологому стані. Рушники від Katrin складені таким чином, щоб забезпечувати подачу по одному листу. Це робить двошарові Классік більш комфортними і гігієнічними при використанні. Складені паперові рушники зазвичай використовуються в спеціальних настінних диспенсерах. Продукт представлений упаковкою 160 шт. складених листів, яких вистачить на тривалий час. Особливості паперових Classic: - складені W-образно; - одношарові; - білого кольору; - з високою поглинаючою здатністю; - подаються по одному листу; - приємні на дотик.

4200 грн.

(0)
Артикул: 7096
Артикул: 19736

Білосніжні двошарові одноразові паперові рушники  Katrin Classic (Кетрін Класік)– це дуже зручні та гігієнічні у використанні рушники з натуральної целюлози в рулоні довжиною 190 м , що мають підвищену міцність, швидко та ефективно абсорбують зайву вологу. Завдяки наявності всередині рулону спеціальної втулки паперові рушники  Katrin Classic комфортно використовувати в поєднанні зі спеціальними диспансерами будь-яких інших виробників, а тиснення-перфорація допомагає швидко та рівно відривати потрібну кількість паперових листів Універсальні паперові рушники Katrin Classic чудово підходять як для домашнього використання, так і для медичних, навчальних, офісних центрів. Висота і ширина листа - 21 і 23, 5 см Щільність паперу - 20 г/м2 Діаметр рулону - 16,0 см У рулоні - 680 листів. Кількість рулонів в упаковці - 4 шт. Країна-виробник – Фінляндія.

6800 грн.

(0)
Артикул: 19736
Артикул: 19740

Паперові рушники Katrin (Катрин) Classic (Классик) мають особливу м'якість. Будуть не замінні в будинку і на роботі. Вироби мають білий колір і міцну двошарову структуру. Ідеально підходять для особистої гігієни. Прекрасно вбирають вологу, не розпадаються через підвищену міцність. Рушники для одноразового використання Katrin Classic найбільш гігієнічні, ніж з текстилю, так як на них не розмножуються мікроби. Реалізуються паперові вироби за доступною ціною. Виготовляються паперові рушники Katrin Classic з висококласної сировини. У складі немає добавок і барвників, тільки 100% целюлоза. Приємні на дотик, якісні вироби задовольнять вимоги будь-якого покупця.

17400 грн.

(0)
Артикул: 19740
Артикул: 7381

Ви любите читоту і порядок у всьому? Тоді гігієнічні накладки для унітазу Kimberly-Clark саме для Вас! Неважливо де Ви знаходитеся - вдома чи у громадському місці - вони забезпечать додатковий захист і комфорт!Одноразові накладки для унітазу Кімберлі-Кларк відрізняються від звичайних накладок тим, що повністю розчиняються у воді, гіпоалергенністю, мають закритий диспенсер, який гарантує додатковий захист, і зручністю використання.  Тепер Ви можете не турбуватися про гігієну - накладки для унітазу Kimberly-Clark зроблять це замість Вас!

17900 грн.

(0)
Артикул: 7381
Артикул: 19791

Kleenex (Клінекс) є зареєстрованою торговою маркою компанії Kimberly-Clark (Кімберлі-Кларк), світового лідера за обсягами виробництва паперово-гігієнічних товарів. Основними принципами роботи компанії є забезпечення високої якості, дбайливе ставлення до працівників та навколишнього середовища. Двошарові паперові рушники Kleenex Ultra м'яко та ретельно вбирають вологу із мокрих рук. Підійдуть для використання у сфері, де передбачено контакт із харчовими продуктами, та у туалетних кімнатах громадських закладів. Двошарові паперові рушники Kleenex Ultra: мають високі гігроскопічні властивості; не втрачають міцності після намочування; мають великий об'єм упаковки; гарантують гігієнічність використання; відзначені еко-маркуванням FSC (відповідальне лісокористування). Паперові рушники Kleenex Ultra білого кольору, виготовлені із целюлози. В упаковці 186 листів, складених ZZ способом.

14500 грн.

(0)
Артикул: 19791
Артикул: 5431

Kleenex Cube Collection XL – це м`які і щільні серветки в яскравих квіткових оформленнях, тому кожен обов`язково знайде дизайн на свій смак. Серветки Kleenex Cube Collection XL мають 2 шари. Розмір: 22х22 см. Підходять для щоденного використання. Колір: білий.

3650 грн.

(0)
Артикул: 5431
Артикул: 14238

Kleenex (Клінекс) серветки для обличчя стандартні виготовлені зі 100% переробленої сировини та мають сертифікат FCS, який підтверджує, що продукт виготовлений з деревної сировини, що постачається зі сертифікованих лісових господарств. Білі серветки Клінекс м'які, приємні на дотик і досить щільні. Вони добре вбирають вологу й очищують шкіру від забруднень. Серветки для обличчя Kleenex поставляються в компактній коробці-диспенсері, яка забезпечує гігієнічну і економну подачу серветок. В одній коробці 100 білосніжних листів серветок, яких вистачить на тривалий час використання. Коробка із серветками не займе багато місця та завжди буде під рукою вдома або в офісі. Особливості серветок Клінекс: - зі 100% переробленого сировини; - м'які та щільні; - білосніжні; - у зручній коробці-диспенсері.

6290 грн.

(0)
Артикул: 14238
Артикул: 1483

Ультрам`які серветки білого кольру найвищої якості для всієї родини. Целюлоза, з якої виготовляють серветки Kleenex Ultrasoft, проходить спеціальну обробку, що надає їм неповторну еластичність і м`якість. Розмір: 20х20 см. 

3500 грн.

(0)
Артикул: 1483
Артикул: 5283

Kleenex Balsam – це універсальні тришарові  білі серветки в зручній картонній коробці. М`які та ніжні серветки оброблені спеціальним бальзамом на основі мінерального масла з екстрактом нагідок. Бальзам невідчутний на дотик, але допомагає захистити шкіру від подразнень. Серветки не мають ярковираженого аромату, тому незамінні при нежиті будь-якого виду (алергічному і застудному). Розмір однієї серветки: 20х20 см. В картонній коробці.

4400 грн.

(0)
Артикул: 5283
Артикул: 14236

Kleenex (Клінекс) складені рушники для рук м'які та щільні. Вони практичні в застосуванні й призначені для дотримання особистої гігієни в офісних приміщеннях та в громадських закладах. Складені рушники зазвичай використовуються в диспенсерах, які забезпечують їх зручну подачу. Рушники подаються по одному листу, і це гарантує швидку та гігієнічну сушку рук. Білі тришарові рушники Клінекс виготовлені за унікальною технологією Airflex і характеризуються високою поглинальною здатністю навіть у вологому стані. В одній упаковці 96 складених листів, яких вистачить на тривалий час використання. Особливості паперових рушників Kleenex: - три шари; - білий колір; - висока поглинальна здатність; - подаються по одному листу; - приємні на дотик.

15400 грн.

(0)
Артикул: 14236
Артикул: 19651

Паперові рушники Mildi - це дуже міцні одношарові паперові рушники зеленого кольору. Довжина становить 100 м, для використання є 350 відривів. Підходять для витирання рук, фруктів та овочів, так як прекрасно вбирають вологу. Зручні у використанні за рахунок великої довжини відриву. Відмінною рисою Mildi (Мілді) є їх економічність використання та міцність при вологому стані. Виготовляються дані паперові рушники з вторинної целюлози. Чудово підходять для інтенсивної витрати як для домашнього застосування, так і для професійного. Особливості Паперових рушників Mildi: міцні паперові рушники; з екологічних матеріалів; одношарові, зеленого кольору; довжина становить 100 м. Виробник: ПАТ "Кохавинська Паперова Фабрика"

3000 грн.

(0)
Артикул: 19651
Артикул: 19653

Mildi  — це міцні та зручні у використанні паперові рушники. Зберігають міцність у вологому стані, ідеально підходить для професійного та домашнього використання. Паперові рушники  стануть незамінними помічниками на кухні під час приготування їжі, витирання рук, овочів і фруктів. У туалетній кімнаті ,будинку, кінотеатрі, офісі, ресторані, клубі та кафе, фуд-корт і кухні не можливо обійтися без засобів, якими можна швидко витерти розлиту воду, висушити руки і вирішити інші проблеми, які трапляютьс в побуті. Бувають ситуації, коли паперові рушники просто не замінити. Особливості товару: Розмір: 23х25 см Щільність паперу 39 гр / кв. м Кількість 250 шт Виробник: ПАТ "Кохавинська Паперова Фабрика"

2200 грн.

(0)
Артикул: 19653
Артикул: 19652

Паперові рушники Mildi Premium - це дуже міцні двошарові паперові рушники білого кольору. Довжина становить 90 м, для використання є 330 відривів. Підходять для витирання рук, фруктів та овочів, так як прекрасно вбирають вологу. Зручні у використанні за рахунок великої довжини відриву. Відмінною рисою Mildi Premium (Мілді Преміум) є їх економічність використання та міцність при вологому стані. Виготовляються дані паперові рушники з вторинної целюлози. Чудово підходять для інтенсивної витрати як для домашнього застосування, так і для професійного. Особливості Паперових рушників Mildi Premium: міцні паперові рушники; з екологічних матеріалів; двошарові, білого кольору; довжина становить 90 м. Виробник: ПАТ "Кохавинська Паперова Фабрика"

5700 грн.

(0)
Артикул: 19652
Артикул: 7099

Двошарові паперові рушники Mirus з перфорацією - це чудовий вибір для підприємств громадського харчування, котрі цінують якість у всьому. Та й кожна господиня мріє мати на кухні одночасно м'які і міцні паперові рушники, якими можна швидко прибрати робочу поверхню. Паперові рушники Мірус відмінно вбирають вологу і їх можна використати навіть для обсушування м'яса або риби перед смажінням. Паперові рушники Mirus з центральною витяжкою дуже зручні в повсякденному житті - ними можна користуватися як за допомогою спеціального диспенсера, так і без нього.

14700 грн.

(0)
Артикул: 7099
Артикул: 7097

Особливістю двошарових паперових рушників Mirus є спеціальне тиснення, за допомогою якого рушники швидко вбирають вологу. Рушники Мірус відмінно підходять для громадських закладів, офісів, оскільки вбирають більше вологи, ніж рушники без тиснення, завдяки чому витрачаються економніше. Володіючи відмінним абсорбуючим ефектом, паперові рушники Mirus підійдуть не лише для офісів, але і, насамперед, для використання вдома. Висота паперових рушників Мірус - 20 см. кількість листів у рулоні - 38 шт. розміром 193х200 мм.

15800 грн.

(0)
Артикул: 7097
Артикул: 7102

Двошарові паперові V-образного складання рушники Mirus білого кольору чудово підходять для широкого спектру застосування: як вдома, так і в офісі. Завдяки тому, що вони відмінно вбирають в себе вологу, рушники підходять для громадських закладів. Розмір листів 20х22 см.

2690 грн.

(0)
Артикул: 7102

Серветки, паперові вироби


Компанія Аквамаркет подбала про те, щоб Ваш будинок і офіс були повністю забезпечені повним комплектом паперових виробів. В розділі представлені всілякі види туалетного паперу будь-якого забарвлення і ступеня жорсткості. Ми пропонуємо Вам на вибір значний список з вологих, антибактеріальних і сухих серветок, паперових хустинок і целюлозних рушників.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $