Сухий лід - купити Лід для напоїв у Києві, доставка води - АкваМаркет
0

Сухий лід


Сухий лід являє собою тверду вуглекислоту, що отримується з рідкої при її швидкому випаровуванні під зменшеним тиском. Невеликий розмір гранули та її форма нагадує, скоріше, пресований сніг, а не лід. Та й взагалі сухий лід і вода в чому відрізняються один від одного і мають різні властивості. Що таке сухий лід в чистому вигляді? Це тверда форма вуглекислого газу. Формула сухого льоду СО2 і він має свої специфічні властивості. Наприклад, в такому льоді продукти не пліснявіють і не гниють навіть за умови тривалого зберігання.

Вуглекислий лід важче звичайного, тому тоне у воді. Температура сухого льоду становить - 78,5 ° С, однак гранули поводяться інакше при контакті зі шкірою людини. Вуглекислий газ захищає шкіру від дії холоду, тому гранули сухого льоду можна брати в руки, не боячись неприємних відчуттів.

Магазин АкваМаркет - це зручна можливість купити з доставкою сухий лід за найкращою ціною. В наявності гранули в упаковках різного об'єму, які підходять для використання в різних сферах діяльності людини. Власникам бізнесу і представникам сегменту HoReCa пропонуємо унікальні цінові пропозиції, завдяки яким купити в Києві сухий лід можна з максимальною вигодою.

Історія відкриття сухого льоду

З'явився сухий лід ще на початку 19 століття. У 1835 році французький вчений К. Чідорі отримав перші зразки речовини. Однак відкриття не привернуло увагу громадськості, оскільки сухий лід не знайшов свого споживача. Ситуація змінилася в середині 20-х років 19 століття, коли в США активно застосовували швидке охолодження і заморожування за допомогою сухого льоду. З того моменту виробництво речовини стрімко зростало, поки не досягло промислових масштабів в кінці 70-х років 20-го століття. Сьогодні покупці можуть замовити онлайн сухий лід гранульований або блоковий. Перший варіант вважається більш затребуваним, оскільки він володіє щільною структурою.

Властивості сухого льоду

Назва сухого льоду найкраще відображає його фізичні особливості. На відміну від класичного льоду, сухий при впливі теплоти відразу трансформується в газ, минаючи рідкий стан. Ось ще деякі цікаві властивості сухого льоду:

 • Висока холодопродуктивність. При однаковій температурі холодопродуктивність сухого льоду в два рази перевищує холодопродуктивність льоду водяного.
 • Незвичайна реакція при додаванні в воду та інші напої. Якщо додати у воду шматочок льоду, рідина візуально почне вирувати, немов в процесі кипіння. Саме це дозволяє використовувати сухий лід для коктейлів.
 • Відсутність запаху і присмаку.
 • Не токсичний і повністю безпечний продукт.
 • Незважаючи на екстремально низьку температуру, до сухого льоду можна торкатися голими руками без травмування шкіри.
 • Перешкоджає росту бактерій, грибка, мікробів.
 • Надає можливість швидкої заморозки продуктів.

Сухий лід. Області застосування

На перший погляд, здається, що купити сухий лід можна тільки для харчової промисловості. Він підходить для приготування коктейлів і напоїв, зберігання продуктів харчування. Певні особливості сухого льоду роблять його ідеальним рішенням для продовження терміну зберігання м'яса, риби, ковбас і т.д. Вуглекислий газ перешкоджає утворенню цвілі і гнилі, тому продукти зберігаються довше. Однак купити сухий лід можна і для інших цілей. Області застосування сухого льоду:

 • Виготовлення, зберігання, транспортування медичних препаратів і біологічних субстанцій.
 • Зберігання та транспортування хімічних реагентів.
 • Посадка деталей машин.
 • Проведення науково-дослідних робіт, де необхідно отримання низьких температур.
 • Транспортування продуктів харчування з особливими умовами зберігання.
 • Освіта нешкідливого важкого диму, необхідного для проведення концертів, вистав.
 • Збереження квітів. Підтримання стабільної низької температури затримує розпускання і уповільнює процес цвітіння.

Також продукт знайшов застосування в машинобудуванні, сфері ритуальних послуг, в гірничодобувній промисловості.

Як зберігати сухий лід

Розміщують речовина в спеціальних термоконтейнерах, дотримуючись загальні рекомендації виробників. Як зберігати сухий лід, щоб зберегти його властивості? Досить розмістити контейнер в провітрюваному приміщенні в окремому охолоджувачі. Кришку контейнера нещільно закривають, щоб всередину потрапляло трохи повітря. Однак купувати герметичний контейнер для сухого льоду не варто, оскільки накопичення вуглекислого газу призведе до того, що контейнер лопне.

Пріоритетом компанії АкваМаркет залишається споживач і його потреби. Тому ми ретельно відбираємо продукцію, яку пропонуємо на сайті. У магазині Ви можете купити сухий лід, який відповідає високим стандартам і санітарно-гігієнічним нормам. А ми забезпечимо низькі ціни на товар і оперативну доставку продукції в Київ, Харків, Львів, Одесу та інші міста України.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (1)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Сухий лід, гранули, 1 кг Сухий лід, гранули, 1 кг
Артикул: 366