Фільтр
Всього товарів: 36

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 36

Сортування

Сортування:
Артикул: 14064

Оливкова олія Ellada (Еллада) Kid Extra Virgin (Кід Екстра Вірджін) виготовляється з оливок, вирощених в екологічно чистому регіоні Греції. Технологія холодного віджиму дозволяє зберегти в ній максимальну кількість корисних речовин. Олія Еллада Кід Екстра Вірджін характеризується низькою кислотністю, м'яким смаком та відсутністю вираженого аромату. Її можна вводити в раціон харчування дітей у віці від 6 місяців. Нерафінована оливкова олія містить безліч корисних речовин, необхідних для повноцінного росту і розвитку дитячого організму. Вона є джерелом мононенасичених жирних кислот, вітамінів E, A, D і мікроелементів. Оливкову олію Ellada Kid можна використовувати для приготування каш, овочевих пюре та запечених страв. Оливкова олія поставляється в скляній пляшці з лійкою-дозатором. Особливості олії Ellada Kid Extra Virgin: - підходить для харчування дітей у віці від 6 місяців; - сертифікована як органічний біопродукт; - низька кислотність; - без яскраво вираженого аромату; - містить жирні кислоти, вітаміни і мінерали; - виробляється з екологічно чистої сировини.

26100 грн.

(0)
Артикул: 14064
Артикул: 8463

Дитячий чай HiPP виготовляють з високоякісного фенхелю, який допомагає при кишкових коліках, здутті животика, а також різних розладах травлення.  Чай HiPP з фенхелю не містить штучних барвників, консервантів, різних ГМО, глютену і цукру.  ХіПП з фенхелю дитячий підходить і для новонароджених малюків. Його можна давати невеликими порціями малюкові вже з першого тижня після народження.

10900 грн.

(0)
Артикул: 8463
Артикул: 8462

Чай HiPP заспокійливий призначений дітям з 2-го місяця життя. Чай ХіПП виготовляють з ромашки, екстрактів меліси та липового цвіту. Ці компоненти мають седативну, заспокійливу дію, що покращує сон малюка. До складу дитячого чаю HiPP заспокійливий входять тільки натуральні компоненти: екстракт липового цвіту та меліси, екстракт ромашки та натуральний ароматизатор лимонної трави.

10900 грн.

(0)
Артикул: 8462
Артикул: 6110

Негазована питна вода Аквуля розроблена спеціально для дітей. Рекомендується для постійного вживання як в сирому вигляді, так і для приготування дитячих сумішей або розведення соків. Питна вода Аквуля чудово збалансований продукт високої якості, який був розроблений спеціально для дітей. Для очищення води застосовується високотехнологічне сертифіковане обладнання, яке забезпечує воді високу якість. Очищена вода Аквуля проходить багаторазову фільтрацію, яка надає воді не тільки м'якість і кришталеву чистоту, а й зберігає в ній необхідні для розвитку малюка корисні компоненти, які містяться у воді низької мінералізації. Найголовнішим фактором у розвитку дитини є збалансоване і екологічно чисте харчування. І важливим питанням є вживання чистої і якісної води. Вода поставляється у ПЕТ пляшці об `ємом 0,5 л, але Ви маєте можливість замовити воду Аквуля у зручному форматі - великій пляшці об`ємом 6 л, що дуже зручно, якщо викорустовувати питну очищену воду для приготування їжі. Особливості питної очищеної води Аквуля: - фільтрація, при якій зберігаються всі корисні мікроелементи; - підходить для пиття і приготування сумішей.

690 грн.

(0)
Артикул: 6110
Артикул: 6111

Негазована питна вода Аквуля розроблена спеціально для дітей. Рекомендується для постійного вживання як в чистому вигляді, так і для приготування дитячих сумішей або розведення соків. Питна вода Аквуля чудово збалансований продукт високої якості, який був розроблений спеціально для дітей. Для очищення води застосовується високотехнологічне сертифіковане обладнання, яке забезпечує воді високу якість. Очищена вода Аквуля проходить багаторазову фільтрацію, яка надає воді не тільки м'якість і кришталеву чистоту, а й зберігає в ній необхідні для розвитку малюка корисні компоненти, які містяться у воді низької мінералізації. Найголовнішим фактором у розвитку дитини є збалансоване і екологічно чисте харчування. І важливим питанням є вживання чистої і якісної води. Вода поставляється у ПЕТ пляшці об `ємом 2 л, але Ви маєте можливість замовити воду Аквуля у зручному форматі - великій пляшці об`ємом 6 л, що дуже зручно, якщо викорустовувати питну очищену воду для приготування їжі. Особливості питної очищеної води Аквуля: - фільтрація, при якій зберігаються всі корисні мікроелементи; - підходить для пиття і приготування сумішей.

850 грн.

(0)
Артикул: 6111
Артикул: 6112

Негазована питна вода Аквуля розроблена спеціально для дітей. Рекомендується для постійного вживання як в сирому вигляді, так і для приготування дитячих сумішей або розведення соків. Питна вода Аквуля чудово збалансований продукт високої якості, який був розроблений спеціально для дітей. Для очищення води застосовується високотехнологічне сертифіковане обладнання, яке забезпечує воді високу якість. Очищена вода Аквуля проходить багаторазову фільтрацію, яка надає воді не тільки м'якість і кришталеву чистоту, а й зберігає в ній необхідні для розвитку малюка корисні компоненти, які містяться у воді низької мінералізації. Найголовнішим фактором у розвитку дитини є збалансоване і екологічно чисте харчування. І важливим питанням є вживання чистої і якісної води. Вода поставляється у ПЕТ пляшці об `ємом 6 л, що дуже зручно, якщо викорустовувати питну очищену воду для приготування їжі. Також є можливість замовити воду Аквуля у зручному форматі об `ємом 0,5, щоб взяти пляшку води на прогулянку або у подорож. Особливості питної очищеної води Аквуля: - фільтрація, при якій зберігаються всі корисні мікроелементи; - підходить для пиття і приготування сумішей.

2270 грн.

(32)
Артикул: 6112
Артикул: 15106

Питна вода від торгової марки МАЛИШ відрізняється низьким рівнем мінералізації та зменшеним вмыстом солей, призначена для пиття дітям з раннього віку. Негазовану воду добувають зі свердловини глибиною 175 м та піддають ретельній фільтрації, використовуючи на кожному етапі сучасне автоматизоване обладнання. Воду без газу МАЛИШ характеризують як м'яку воду, оптимальну за сольовим складом. Саме тому вода добре засвоюється в організмі дитини. Питну воду можна вживати без попереднього кип'ятіння протягом доби. Вода підходить для приготування дитячого харчування, розведення сухих сумішей і соків. Особливості води для дітей Малиш: - рівень мінералізації - 200-500 мг/дм3; - низький рівень вмісту солей; - м'який смак; - можна вживати без кип'ятіння протягом доби.

940 грн.

(0)
Артикул: 15106
Артикул: 15104

Питна вода з дозатором від торгової марки МАЛИШ відрізняється низьким рівнем мінералізації та зменшеним вмыстом солей, призначена для пиття дітям з раннього віку. Негазовану воду добувають зі свердловини глибиною 175 м та піддають ретельній фільтрації, використовуючи на кожному етапі сучасне автоматизоване обладнання. Пляшка води оснащена зручним дозатором-непроливайкою. Воду без газу МАЛИШ характеризують як м'яку воду, оптимальну за сольовим складом. Саме тому вода добре засвоюється в організмі дитини. Питну воду можна вживати без попереднього кип'ятіння протягом доби. Компактну пляшку 0,33 л негазованої води зручно брати з собою в дорогу або на прогулянку з дитиною. Вода підходить для приготування дитячого харчування, розведення сухих сумішей і соків. Особливості води для дітей Малиш: - дозатор; - рівень мінералізації - 200-500 мг/дм3; - низький рівень вмісту солей; - м'який смак; - можна вживати без кип'ятіння протягом доби.

690 грн.

(0)
Артикул: 15104
Артикул: 15105

Питна вода від торгової марки МАЛИШ відрізняється низьким рівнем мінералізації та зменшеним вмыстом солей, призначена для пиття дітям з раннього віку. Негазовану воду добувають зі свердловини глибиною 175 м та піддають ретельній фільтрації, використовуючи на кожному етапі сучасне автоматизоване обладнання. Воду без газу МАЛИШ характеризують як м'яку воду, оптимальну за сольовим складом. Саме тому вода добре засвоюється в організмі дитини. Питну воду можна вживати без попереднього кип'ятіння протягом доби. Компактну пляшку 0,33 л негазованої води зручно брати з собою в дорогу або на прогулянку з дитиною. Вода підходить для приготування дитячого харчування, розведення сухих сумішей і соків. Особливості води для дітей Малиш: - рівень мінералізації - 200-500 мг/дм3; - низький рівень вмісту солей; - м'який смак; - можна вживати без кип'ятіння протягом доби.

580 грн.

(0)
Артикул: 15105
Артикул: 15107

Питна вода від торгової марки МАЛИШ відрізняється низьким рівнем мінералізації та зменшеним вмыстом солей, призначена для пиття дітям з раннього віку. Негазовану воду добувають зі свердловини глибиною 175 м та піддають ретельній фільтрації, використовуючи на кожному етапі сучасне автоматизоване обладнання. Воду без газу МАЛИШ характеризують як м'яку воду, оптимальну за сольовим складом. Саме тому вода добре засвоюється в організмі дитини. Питну воду можна вживати без попереднього кип'ятіння протягом доби. Вода підходить для приготування дитячого харчування, розведення сухих сумішей і соків. Особливості води для дітей Малиш: - рівень мінералізації - 200-500 мг/дм3; - низький рівень вмісту солей; - м'який смак; - можна вживати без кип'ятіння протягом доби.

2650 грн.

(0)
Артикул: 15107
Артикул: 13303

Молочні каші Малишка лінії дитячого харчування призначені для дітей у віці від 4 місяців. Малишка, 250 г, каша молочна, Гречана виготовлена на основі натурального гречаного борошна за унікальною технологією, що дозволяє зберегти всі корисні властивості. Збагачена 12 вітамінами: А, D, Е, С, РР, В1, В2, В5, В6, В12, ВС, біотином, мінеральними речовинами. Завдяки цьому легко засвоюється і допомагає дитині розвиватися здоровою. Малишка, 250 г, каша молочна, Гречана можна розводити молоком або водою, а також годувати з пляшки або ложки. Малишка — смачна і корисна каша для вашоі дитини. Особливості: - натуральні компоненти; - додатковий комплекс вітамінів; - не треба варити. Спосіб застосування: Для приготування суміші насипати в чистий посуд необхідну кількість столових ложок сухої каші і залити гарячою водою або молоком. Розмішати до отримання однорідної суміші і почекати 3-5 хвилин до повного набухання каші. Остудити суміш до 35-37 °С.

3790 грн.

(0)
Артикул: 13303
Артикул: 13305

Малишка, 250 г, каша молочна, Кукурудзяна виготовлена на основі натурального кукурудзяного борошна. Унікальна технологія виготовлення дозволяє зберегти всі корисні властивості крупи. Збагачена 12 вітамінами: А, D, Е, С, РР, В1, В2, В5, В6, В12, ВС, біотином, мінеральними речовинами. Завдяки цьому легко засвоюється і допомагає дитині розвиватися здоровою. Малишка, 250 г, каша молочна, Кукурудзяна можна розводити молоком або водою, а також годувати з пляшки або ложки. Каша Малишка — смачна і корисна каша для Вашого малюка. Особливості: - натуральні компоненти; - додатковий комплекс вітамінів; - не треба варити. Спосіб застосування: Для приготування суміші - насипати в чистий посуд необхідну кількість столових ложок сухої каші і залити гарячою водою або молоком. Розмішати до отримання однорідної суміші і почекати 3-5 хвилин до повного набухання каші. Остудити до 35-37 °С.

3790 грн.

(0)
Артикул: 13305
Артикул: 13306

Малишка, 250 г, каша молочна, Рис, Кукурудза, Овес, Гречка виготовлена на основі натуральних рисового, кукурудзяного, вівсяного і гречаного борошна. Унікальна технологія виготовлення дозволяє зберегти всі корисні властивості круп. Збагачена 12 вітамінами: А, D, Е, С, РР, В1, В2, В5, В6, В12, ВС, біотином, мінеральними речовинами. Завдяки цьому легко засвоюється і допомагає дитині розвиватися здоровою. Малишка, 250 г, каша молочна, Рис, Кукурудза, Овес, Гречка можна розводити молоком або водою, а також годувати з пляшки або ложки. Каша Малишка — смачна і корисна каша для Вашого малюка. Особливості: - натуральні компоненти; - додатковий комплекс вітамінів; - не треба варити. Спосіб застосування: Для приготування суміші - насипати в чистий посуд необхідну кількість столових ложок сухої каші і залити гарячою водою або молоком. Розмішати до отримання однорідної суміші і почекати 3-5 хвилин до повного набухання каші. Остудити до 35-37 °С.

3790 грн.

(0)
Артикул: 13306
Артикул: 13307

Малютка, 350 г, молочна суха суміш, З пребіотиками та нуклеотидами, Преміум 1 рекомендована для дітей з народження до 6 місяців. Виготовлена суміш на основі натурального коров'ячого молока, вершків та молочної сироватки, і збагачена 12 вітамінами: А, D, Е, К, С, РР, В1, В2, В5, В6, ВС, В12, провітамінами, біотин, мінеральними речовинами і не містить консервантів і барвників. А пребіотики і нуклеотиди, які також містяться в суміші, сприяють нормалізації обміну речовин. Завдяки вмісту цих компонентів молочна суміш легко засвоюється і допомагає малюкові розвиватися здоровим. Малютка, 350 г, молочна суха суміш, З пребіотиками та нуклеотидами, Преміум 1 швидка в приготуванні, досить розвести її теплою водою. Малютка зможе максимально задовольнити потреби дитячого організму в поживних і корисних речовинах. Особливості: - натуральні молочні компоненти; - додатковий комплекс вітамінів і мінералів; - містить пребіотики і нуклеотиди; - легке приготування. Спосіб застосування: Для приготування суміші налити у пляшку необхідну кількість теплої води. Далі всипати встановлену кількість мірних ложок суміші. Збовтати до повного розчинення порошку. Перевірити температуру суміші, вона повинна бути приблизно 36-37 °С. 

7900 грн.

(0)
Артикул: 13307
Артикул: 13308

Малютка, 350 г, молочна суха суміш, З пребіотиками та нуклеотидами, Преміум 2 рекомендована для дітей з 6 місяців до року. Виготовлена суміш на основі натурального коров'ячого молока, вершків та молочної сироватки, і збагачена 12 вітамінами: А, D, Е, К, С, РР, В1, В2, В5, В6, ВС, В12, провітамінами, біотин, мінеральними речовинами і не містить консервантів і барвників. А пребіотики і нуклеотиди, які також містяться в суміші, сприяють нормалізації обміну речовин. Завдяки вмісту цих компонентів молочна суміш легко засвоюється і допомагає малюкові розвиватися здоровим. Малютка, 350 г, молочна суха суміш, З пребіотиками та нуклеотидами, Преміум 2 швидка в приготуванні, досить розвести її теплою водою. Малютка зможе максимально задовольнити потреби дитячого організму в поживних і корисних речовинах. Особливості: - натуральні молочні компоненти; - додатковий комплекс вітамінів і мінералів; - містить пребіотики і нуклеотиди; - легке приготування. Спосіб застосування: Для приготування суміші налити у пляшку необхідну кількість теплої води. Далі всипати встановлену кількість мірних ложок суміші. Збовтати до повного розчинення порошку. Перевірити температуру суміші, вона повинна бути приблизно 36-37 °С. 

7650 грн.

(0)
Артикул: 13308
Артикул: 3573

Малятко Вода Негазована дитяча питна вода Малятко розроблена спеціально для дітей. Рекомендується для постійного вживання як в сирому вигляді, так і для приготування дитячих сумішей або розведення соків. Питна дитяча вода Малятко видобувається з джерела, розташованого в екологічно чистій зоні - м Золотоноша. Запатентований метод фільтрації допомагає зберегти всі корисні мікроелементи води слабкої мінералізації. Для очищення води застосовується високотехнологічне сертифіковане обладнання, яке забезпечує воді високу якість. Вода поставляється в вигідному форматі - ПЕТ пляшці ергономічної форми з дозатором-непроливайкою, який дозволяє дитині самостійно тримати пляшечку в руці, виключаючи протікання. Особливості питної очищеної води Малятко: - м'якість води і низький рівень мінералізації дозволяють вживати воду щодня; - оптимальний об `єм 0,33 л; - фільтрація, при якій зберігаються всі корисні мікроелементи; - підходить для пиття і приготування сумішей.

690 грн.

(4)
Артикул: 3573
Артикул: 6113

Негазована питна вода Малятко розроблена спеціально для дітей. Рекомендується для постійного вживання як в сирому вигляді, так і для приготування дитячих сумішей або розведення соків. Питна вода Малятко видобувається з джерела, розташованого в екологічно чистій зоні - м Золотоноша. Запатентований метод фільтрації допомагає зберегти всі корисні мікроелементи води слабкої мінералізації. Для очищення води застосовується високотехнологічне сертифіковане обладнання, яке забезпечує воді високу якість. Вода поставляється в ПЕТ пляшці об'ємом 1,5 л. Особливості питної очищеної води Малятко: - м'якість води і низький рівень мінералізації дозволяють вживати воду щодня; - оптимальний об `єм 1,5 л; - фільтрація, при якій зберігаються всі корисні мікроелементи; - підходить для пиття і приготування сумішей.

970 грн.

(0)
Артикул: 6113
Артикул: 13325

Лінія дитячого харчування Малятко добре зарекомендувала себе на нашому ринку якістю продукції. Малятко, 200 г, каша молочна, 5 злаків призначена для дітей від 6-ти місяців в якості першого прикорму. Виготовлена на основі натуральних круп, таких як: вівсяна, рисова, житня, кукурудзяна і частково пшенична, з додаванням сухого молока. Унікальна технологія виготовлення дозволяє зберегти всі корисні властивості круп. Збагачена 9 вітамінами: А, D, Е, С, В1, В6, В12, ніацином, біотином, 3-ма мінеральними речовинами і не містить цукру, консервантів і барвників. Завдяки цьому - легко засвоюється і допомагає малюкові розвиватися здоровим і енергійним. Малятко, 200 г, каша молочна, 5 злаків не потрібно варити, можна розводити водою або молоком. Малятко налагоджує травневу систему, покращує обмінні процеси в організмі, тому чудово підійде для щоденного харчування дитини. Особливості: - натуральні компоненти; - додатковий комплекс вітамінів; - не треба варити. Спосіб застосування: Для приготування суміші використовувати наведену на упаковці таблицю. Кип'ячену воду, охолоджену до 40 градусів, налити в чистий посуд. Поступово додати рекомендовану кількість сухої каші і ретельно перемішайте до отримання однорідної консистенції. Остудити суміш до 35-37 °С.

5990 грн.

(0)
Артикул: 13325
Артикул: 3574

Негазована питна вода Малятко розроблена спеціально для дітей. Рекомендується для постійного вживання як в сирому вигляді, так і для приготування дитячих сумішей або розведення соків. Питна вода Малятко видобувається з джерела, розташованого в екологічно чистій зоні - м Золотоноша. Запатентований метод фільтрації допомагає зберегти всі корисні мікроелементи води слабкої мінералізації. Для очищення води застосовується високотехнологічне сертифіковане обладнання, яке забезпечує воді високу якість. Вода поставляється в ПЕТ пляшці об'ємом 5 л. Особливості питної очищеної води Малятко: - м'якість води і низький рівень мінералізації дозволяють вживати воду щодня; - оптимальний об `єм 5 л; - фільтрація, при якій зберігаються всі корисні мікроелементи; - підходить для пиття і приготування сумішей.

2550 грн.

(42)
Артикул: 3574
Артикул: 12594

Пюре для малюків Чудо-Чадо Яблуко-морква-айва виготовляють тільки з місцевих сезонних овочей та фруктів без додавання синтетичних консервантів, ароматизаторів і смакових добавок.Пюре Чудо-Чадо стане смачною і корисною добавкою для раціону малюків від 3-х місяців. У ньому містяться компоненти, які потрібні дитячому організму для повноцінного росту і розвитку.Основою для цього виду дитячого пюре стали добірні українські яблука, соковита морква та айва - джерело заліза і магнію для правильного розвитку кровоносної системи, і вітамін С для міцного імунітету.Пюре торгової марки Чудо-Чадо розфасоване в герметичні тетра паки, які надійно захищають від впливу сонця, температури, попадання сторонніх запахів і бактерій.

990 грн.

(0)
Артикул: 12594
Артикул: 12593

Яблучне пюре для малюків Чудо-Чадо виготовляють тільки з місцевих сезонних яблук без додавання синтетичних консервантів, ароматизаторів і смакових добавок.Пюре Чудо-Чадо стане смачною і корисною добавкою для раціону малюків від 3-х місяців. У ньому містяться компоненти, які потрібні дитячому організму для повноцінного росту і розвитку.Основою для цього виду дитячого пюре стали добірні українські яблука - джерело заліза і магнію для правильного розвитку кровоносної системи, і вітамін С для міцного імунітету.Пюре торгової марки Чудо-Чадо розфасоване в герметичні тетра паки, які надійно захищають від впливу сонця, температури, потрапляння сторонніх запахів і бактерій.

990 грн.

(0)
Артикул: 12593
Артикул: 12595

Яблучно-грушове пюре для малюків Чудо-Чадо виготовляють тільки з місцевих сезонних фруктів без додавання синтетичних консервантів, ароматизаторів і смакових добавок.Пюре Чудо-Чадо стане смачною і корисною добавкою для раціону малюків від 3-х місяців. У ньому містяться компоненти, які потрібні дитячому організму для повноцінного росту і розвитку.Основою для цього виду дитячого пюре стали добірні українські груші та яблука - джерело заліза і магнію для здорового розвитку кровоносної системи, пектин для правильної роботи системи травлення, і вітамін С для міцного імунітету.Пюре торгової марки Чудо-Чадо розфасоване в герметичні тетра паки, які надійно захищають від впливу сонця, температури, потрапляння сторонніх запахів і бактерій.

990 грн.

(0)
Артикул: 12595
Артикул: 12589

Сік для малюків Чудо-Чадо Сливово-яблучний з м'якоттю виготовляють тільки з місцевих сезонних яблук та слив без додавання синтетичних консервантів, ароматизаторів і смакових добавок.Сік Чудо-Чадо стане смачною і корисною добавкою для раціону малюків від 5 місяців. У ньому містяться компоненти, які потрібні дитячому організму для повноцінного росту і розвитку.Основою для цього виду дитячого соку стали добірні українські яблука та стиглі сливи - джерело заліза і магнію для правильного розвитку кровоносної системи, і вітамін С для міцного імунітету.Соки торгової марки Чудо-Чадо розфасовані в герметичні тетра паки, які надійно захищають від впливу сонця, температури, попадання сторонніх запахів і бактерій.

890 грн.

(0)
Артикул: 12589
Артикул: 12590

Яблучно-виноградний сік для малюків Чудо-Чадо виготовляють тільки з місцевих сезонних яблук без додавання синтетичних консервантів, ароматизаторів і смакових добавок.Сік Чудо-Чадо стане смачною і корисною добавкою для раціону малюків від 5 місяців. У ньому містяться компоненти, які потрібні дитячому організму для повноцінного росту і розвитку.Основою для цього виду дитячого соку стали добірні українські яблука та стиглий виноград - джерело заліза і магнію для правильного розвитку кровоносної системи, і вітамін С для міцного імунітету.Соки торгової марки Чудо-Чадо розфасовані в герметичні тетра паки, які надійно захищають від впливу сонця, температури, попадання сторонніх запахів і бактерій.

890 грн.

(0)
Артикул: 12590
Артикул: 13402

Чудо-Чадо, 200 мл, сік, Зелене яблуко виготовлений з добірних зелених яблук за технологією прямого віджиму, яка дозволяє зберегти максимум вітамінів і мінералів в отриманому соку. Сік не містить цукру і насичений практично повним вітамінним комплексом, а також мікроелементами (залізом, кальцієм) і корисними амінокислотами.  Чудо-Чадо, 200 мл, сік, Зелене яблуко рекомендований дітям від 4-х місяців. Цей смачний і корисний сік обов'язково сподобається Вашому малюку. Особливості: - натуральні компоненти; - комплекс вітамінів; - без цукру; - не містить ГМО. Спосіб застосування: Давати дитині у відповідності з віком та інструкцією на упаковці.

890 грн.

(0)
Артикул: 13402
Артикул: 13403

Чудо-Чадо, 200 мл, сік, Яблуко-груша, з м'якоттю виготовлений з добірних зелених яблук і груш за технологією прямого віджиму, яка дозволяє зберегти максимум вітамінів і мінералів в отриманому соку. Сік багатий вітамінами групи А, В, С, РР, залізом, магнієм, фруктовими кислотами і клітковиною. Сік не містить цукру і консервантів.  Чудо-Чадо, 200 мл, сік, Яблуко-груша, з м'якоттю рекомендований дітям від 3-х місяців. Цей смачний і корисний сік обов'язково сподобається Вашому малюку. Особливості: - натуральні компоненти; - комплекс вітамінів; - без цукру; - не містить ГМО. Спосіб застосування: Давати дитині у відповідності з віком та інструкцією на упаковці.

890 грн.

(0)
Артикул: 13403
Артикул: 11708

Негазована питна вода Аквуля розроблена спеціально для дітей. Рекомендується для постійного вживання як в сирому вигляді, так і для приготування дитячих сумішей або розведення соків. Питна вода Аквуля чудово збалансований продукт високої якості, який був розроблений спеціально для дітей. Для очищення води застосовується високотехнологічне сертифіковане обладнання, яке забезпечує воді високу якість. Очищена вода Аквуля проходить багаторазову фільтрацію, яка надає воді не тільки м'якість і кришталеву чистоту, а й зберігає в ній необхідні для розвитку малюка корисні компоненти, які містяться у воді низької мінералізації. Найголовнішим фактором у розвитку дитини є збалансоване і екологічно чисте харчування. І важливим питанням є вживання чистої і якісної води. Вода поставляється у вигідному форматі упаковці по 10 ПЕТ пляшок об'ємом 6 л, дуже зручно при використанні питної очищеною води для приготування їжі. Також є можливість замовити воду Аквуля у зручному форматі об `ємом 0,5, щоб взяти пляшку води на прогулянку або у подорож. Особливості питної очищеної води Аквуля: - фільтрація, при якій зберігаються всі корисні мікроелементи; - підходить для пиття і приготування сумішей.

21900 грн.

(0)
Артикул: 11708
Артикул: 11710

Негазована питна вода Аквуля розроблена спеціально для дітей. Рекомендується для постійного вживання як в сирому вигляді, так і для приготування дитячих сумішей або розведення соків. Питна вода Аквуля чудово збалансований продукт високої якості, який був розроблений спеціально для дітей. Для очищення води застосовується високотехнологічне сертифіковане обладнання, яке забезпечує воді високу якість. Очищена вода Аквуля проходить багаторазову фільтрацію, яка надає воді не тільки м'якість і кришталеву чистоту, а й зберігає в ній необхідні для розвитку малюка корисні компоненти, які містяться у воді низької мінералізації. Найголовнішим фактором у розвитку дитини є збалансоване і екологічно чисте харчування. І важливим питанням є вживання чистої і якісної води. Вода поставляється у вигідному форматі упаковці по 4 ПЕТ пляшки об'ємом 2 л, дуже зручно при використанні питної очищеною води для приготування їжі. Також є можливість замовити воду Аквуля у зручному форматі об `ємом 0,5, щоб взяти пляшку води на прогулянку або у подорож. Особливості питної очищеної води Аквуля: - фільтрація, при якій зберігаються всі корисні мікроелементи; - підходить для пиття і приготування сумішей.

3200 грн.

(0)
Артикул: 11710
Артикул: 11705

Негазована питна вода Аквуля розроблена спеціально для дітей. Рекомендується для постійного вживання як в сирому вигляді, так і для приготування дитячих сумішей або розведення соків. Питна вода Аквуля чудово збалансований продукт високої якості, який був розроблений спеціально для дітей. Для очищення води застосовується високотехнологічне сертифіковане обладнання, яке забезпечує воді високу якість. Очищена вода Аквуля проходить багаторазову фільтрацію, яка надає воді не тільки м'якість і кришталеву чистоту, а й зберігає в ній необхідні для розвитку малюка корисні компоненти, які містяться у воді низької мінералізації. Найголовнішим фактором у розвитку дитини є збалансоване і екологічно чисте харчування. І важливим питанням є вживання чистої і якісної води. Вода поставляється у вигідному форматі упаковці по 6 ПЕТ пляшок об'ємом 0,5 л. Негазована питна вода ідеально підходить для приготування їжі. Також є можливість замовити воду Аквуля поштучно об `ємом 0,5. Особливості питної очищеної води Аквуля: - фільтрація, при якій зберігаються всі корисні мікроелементи; - підходить для пиття і приготування сумішей.

3800 грн.

(0)
Артикул: 11705
Артикул: 11709

Негазована питна вода Малятко розроблена спеціально для дітей. Рекомендується для постійного вживання як в сирому вигляді, так і для приготування дитячих сумішей або розведення соків. Питна вода Малятко видобувається з джерела, розташованого в екологічно чистій зоні - м Золотоноша. Запатентований метод фільтрації допомагає зберегти всі корисні мікроелементи води слабкої мінералізації. Для очищення води застосовується високотехнологічне сертифіковане обладнання, яке забезпечує воді високу якість. Вода поставляється в вигідному форматі - упаковці по 10 ПЕТ пляшок об'ємом 5 л. - м'якість води і низький рівень мінералізації дозволяють вживати воду щодня; - оптимальний об `єм 5 л; - фільтрація, при якій зберігаються всі корисні мікроелементи; - підходить для пиття і приготування сумішей.

24900 грн.

(0)
Артикул: 11709
Артикул: 11706

Негазована питна вода Малятко розроблена спеціально для дітей. Рекомендується для постійного вживання як в сирому вигляді, так і для приготування дитячих сумішей або розведення соків. Питна вода Малятко видобувається з джерела, розташованого в екологічно чистій зоні - м Золотоноша. Запатентований метод фільтрації допомагає зберегти всі корисні мікроелементи води слабкої мінералізації. Для очищення води застосовується високотехнологічне сертифіковане обладнання, яке забезпечує воді високу якість. Вода поставляється в вигідному форматі - упаковці по 6 ПЕТ пляшок ергономічної форми з дозатором-непроливайкою, який дозволяє дитині самостійно тримати пляшечку в руці, виключаючи протікання. Особливості питної очищеної води Малятко: - м'якість води і низький рівень мінералізації дозволяють вживати воду щодня; - оптимальний об `єм 0,33 л; - фільтрація, при якій зберігаються всі корисні мікроелементи; - підходить для пиття і приготування сумішей.

3700 грн.

(0)
Артикул: 11706
Артикул: 11707

Негазована питна вода Малятко розроблена спеціально для дітей. Рекомендується для постійного вживання як в сирому вигляді, так і для приготування дитячих сумішей або розведення соків. Питна вода Малятко видобувається з джерела, розташованого в екологічно чистій зоні - м Золотоноша. Запатентований метод фільтрації допомагає зберегти всі корисні мікроелементи води слабкої мінералізації. Для очищення води застосовується високотехнологічне сертифіковане обладнання, яке забезпечує воді високу якість. Вода поставляється в вигідному форматі - упаковці по 6 ПЕТ пляшок об'ємом 1,5 л. - м'якість води і низький рівень мінералізації дозволяють вживати воду щодня; - оптимальний об `єм 1,5 л; - фільтрація, при якій зберігаються всі корисні мікроелементи; - підходить для пиття і приготування сумішей.

5500 грн.

(0)
Артикул: 11707
Артикул: 8461

"Чай шлунковий" HiPP виготовлено з натуральних екстрактів ромашки, фенхелю і анісу. Разом ці рослини покращують травлення, усувати кишкові кольки, метеоризм, замки і стимулювати апетит. До складу шлункового чаю ХіПП входить особливий вид фенхелю з низьким вмістом эстрагола і спеціальний вид анісу, що робить вживання цього чаю особливо безпечним і корисним для дітей.Оскільки чай виготовлений для дітей з 2-го місяця життя, він не містить ГМО, барвників, консервантів, штучних ароматизаторів, без глютену і цукру. До складу чаю HiPP входить декстроза, екстракти фенхелю, ромашки і анісу.

9400 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 8461
Артикул: 7941

Nestle Nan 3 – це повноцінно збалансована молочна суміш, що забезпечує дитину всіма поживними речовинами, необхідними для фізичного та розумового розвитку і зміцнення імунної системи. Призначена для дітей з 1 року (12 міс.) у випадку якщо грудне годування неможливе, або дитина потребує догодовування. Суміш Нестле Нан 3 має збалансований склад і чудово підходить в якості молочної складової раціону малюка - продукт містить усі нутрієнти, необхідні для гармонійного зростання і розвитку дитячого організму. Дитяча суміш Nestle Nan 3 виготовлена з високоякісної сировини і не містить генномодифікованих інгредієнтів, консервантів, барвників та ароматизаторів. Вона має приємний смак і неодмінно сподобається Вашому малюкові. Вироблено в Швейцарії.

17100 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 7941
Артикул: 13322

Торгова марка Малятко давно зарекомендувала себе на нашому ринку, як якісний вітчизняний виробник дитячого харчування. Фруктове пюре – це один з перших кроків привчання дитини до більш густої їжі. Малятко, 180 г, фруктове пюре, Яблуко, скло створено з натуральних і свіжих яблук, за унікальною технологією, яка зберігає всі вітаміни і корисні речовини. Є джерелом фруктових кислот і заліза, містить вітаміни групи А, В, С і не містить цукру, загусників або крохмалю. Малятко, 180 г, фруктове пюре, Яблуко, скло завдяки своєму складу є низько алергенним продуктом.  Особливості: - натуральні компоненти; - комплекс вітамінів; - без цукру; - не містить ГМО. Спосіб застосування: Давати дитині у відповідності з віком та інструкцією на етикетці.  

1790 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 13322
Артикул: 13324

Лінія дитячого харчування Малятко, 200 г, каша безмолочна, Гречана добре зарекомендувала себе на нашому ринку якістю продукції. Призначена для дітей від 6-ти місяців в якості першого прикорму. Виготовлена на основі натурального гречаного борошна в комплексі з пшеничним борошном за унікальною технологією, що дозволяє зберегти корисні властивості круп. Так само каша збагачена 9 вітамінами: А, D, Е, С, В1, В6, В12, ніацином, біотином, 3-ма мінеральними речовинами і не містить цукру, консервантів і барвників. Завдяки цьому каша легко засвоюється і допомагає малюкові розвиватися здоровим і енергійним. Малятко, 200 г, каша безмолочну, Гречану не потрібно варити, можна розводити водою або молоком. Вона покращує обмінні процеси в організмі, тому чудово підійде для щоденного харчування дитини. Перед початком годування - бажана консультація педіатра. Особливості: - натуральні компоненти; - додатковий комплекс вітамінів; - не треба варити; - без консервантів та барвників; - не містить ГМО. Спосіб застосування: Кип'ячену воду, охолоджену до 40 градусів, налити в чистий посуд. Поступово додати рекомендовану кількість сухої каші і ретельно перемішайте до отримання однорідної консистенції. Остудити суміш до 35-37 °С.

4900 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 13324

Дитяче харчування


У розділі "Дитячі продукти" зібрані різноманітні продукти харчування, створені спеціально для дітей будь-якого віку. Тут Ви зможете знайти улюблені ласощі не тільки для дитини, а й для себе.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $