Фільтр
Всього товарів: 64

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 64

Сортування

Сортування:
Артикул: 17331

Солона соломка Chio Stickletti Original (Чіо Стіклетті Оріджинал) - соломка у вигляді тонких паличок з хрусткою структурою. Випікаються палички Чіо з пшеничного борошна без додавання ароматизаторів і барвників. Формат поставки - надійна герметична упаковка, яка захищає соломку від впливу зовнішнього середовища, зберігаючи свіжість та структуру паличок. Особливості соломки Chio Stickletti Original: - з пшеничного борошна; - з сіллю; - вага 125 г.

2490 грн.

(0)
Артикул: 17331
Артикул: 17334

Солона соломка Chio Stickletti Sheese (Чіо Стіклетті) Potato (Смажена картопля) - хрустка соломка у вигляді тонких паличок з хрусткою структурою та ніжним ароматом картоплі. Випікаються палички Чіо смажена картопля з пшеничного борошна. Формат поставки - надійна герметична упаковка, яка захищає соломку від впливу зовнішнього середовища, зберігаючи свіжість та структуру паличок. Особливості соломки Chio Stickletti Potato: - з пшеничного борошна; - смак та аромат смаженої картоплі; - вага 80 г.

2300 грн.

(0)
Артикул: 17334
Артикул: 17332

Солона соломка Chio Stickletti Sheese (Чіо Стіклетті Чіз) - соломка у вигляді тонких паличок з хрусткою структурою та ніжним ароматом сиру. Випікаються палички Чіо зі смаком сиру з пшеничного борошна. Формат поставки - надійна герметична упаковка, яка захищає соломку від впливу зовнішнього середовища, зберігаючи свіжість та структуру паличок. Особливості соломки Chio Stickletti Sheese : - з пшеничного борошна; - смак та аромат сиру; - вага 80 г.

2650 грн.

(0)
Артикул: 17332
Артикул: 17333

Солона соломка Chio Stickletti Sheese (Чіо Стіклетті)  Sourcream & onion (Сметана та цибуля) - соломка у вигляді тонких паличок з хрусткою структурою та ніжним ароматом сметани та цибулі. Випікаються палички Чіо Сметана з цибулею з пшеничного борошна. Формат поставки - надійна герметична упаковка, яка захищає соломку від впливу зовнішнього середовища, зберігаючи свіжість та структуру паличок. Особливості соломки Chio Stickletti Sourcream & onion: - з пшеничного борошна; - смак та аромат сметани та цибулі; - вага 80 г.

2650 грн.

(0)
Артикул: 17333
Артикул: 14385

Finn Crisp (Фін Крисп) Сухарики житні з часником – це високоякісний дієтичний продукт з Фінляндії. Сухарики виготовлені за традиційним фінським рецептом з житнього борошна з пікантною добавкою часнику. Має збалансований оригінальний житній смак з легкою кислинкою і пряним ароматом. Сухарики Finn Crisp багаті на вітаміни групи В, РР, Е, а також мікро - і макроелементами, клітковиною і легкими вуглеводами, завдяки чому додають сил та енергії, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Житні Фін Крісп містять знижений вміст калорій і можуть стати основою для дієтичного харчування. Finn Crisp, Сухарики житні з часником можна вживати просто так або замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, добре поєднуються з різноманітними сирами. Сухарики чудово прикрасять Ваш денний раціон. Особливості сухариків з часником: - мають житній склад; - без ароматизаторів та консервантів; - можуть стати основою дієтичного харчування; - багаті вітамінами і корисними мікроелементами; - має пікантний і пряний смак; - мають різне застосування в кулінарії. Спосіб застосування: Вживати в їжу або для приготування закусок, бутербродів або салатів.

4290 грн.

(0)
Артикул: 14385
Артикул: 11603

Сухарики Finn Crisp - це смачний і корисний замінник дріжджового хліба. Смак сухариків Фінн Крісп - це свіжоспечений бородинський хліб, щедро усипаний коріандром.Хрусткі, запашні сухарики Finn Crisp випікають з цільнозернового житнього борошна, зберігаючи вітаміни, мінерали та клітковину для повноцінного харчування. Сухарики відрізняються тим, що надовго дають відчуття насичення, без зайвих калорій.Калорійність: 342 ккал в 100г, 22 ккал в 1 сухарі.

4290 грн.

(0)
Артикул: 11603
Артикул: 13749

Finn Crisp (Фінн Крісп) Сухарики житні Original (Ориджинал) – це високоякісний дієтичний продукт з Фінляндії. Сухарики Original виготовлені за традиційним фінським рецептом з житнього борошна без додавань ароматизаторів та консервантів. Має збалансований оригінальний житній смак з легкою кислинкою. Сухарики Finn Crisp багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро - і макроелементами, клітковиною і легкими вуглеводами, завдяки чому додають сил та енергії, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Житні Original містять знижений вміст калорій і можуть стати основою для дієтичного харчування. Finn Crisp, Сухарики житні Original можна вживати просто так або замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди. Сухарики Original чудово прикрасять Ваш денний раціон, при цьому надаючи корисну дію і регулюючи калорійність їжі. Особливості сухариків Original: - мають житній склад; - без ароматизаторів та консервантів; - можуть стати основою дієтичного харчування; - багаті вітамінами і корисними мікроелементами; - мають різне застосування в кулінарії. Спосіб застосування: Вживати в їжу або для приготування закусок, бутербродів або салатів.

4290 грн.

(0)
Артикул: 13749
Артикул: 13850

Finn Crisp (Фін Крисп) Сухарики житні з кмином Caraway (Керевей) – це високоякісний дієтичний продукт з Фінляндії. Сухарики Caraway виготовлені за традиційним фінським рецептом з житнього борошна з пікантною добавкою кмину. Має збалансований оригінальний житній смак з легкою кислинкою і пряним ароматом. Сухарики Finn Crisp багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро - і макроелементами, клітковиною і легкими вуглеводами, завдяки чому додають сил та енергії, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Житні з кмином Caraway містять знижений вміст калорій і можуть стати основою для дієтичного харчування. Finn Crisp, Сухарики житні з кмином Caraway можна вживати просто так або замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, добре поєднуються з різноманітними сирами. Сухарики Caraway чудово прикрасять Ваш денний раціон, при цьому надаючи корисну дію і регулюючи калорійність їжі. Особливості сухариків Caraway: - мають житній склад; - без ароматизаторів та консервантів; - можуть стати основою дієтичного харчування; - багаті вітамінами і корисними мікроелементами; - має пікантний і пряний смак; - мають різне застосування в кулінарії. Спосіб застосування: Вживати в їжу або для приготування закусок, бутербродів або салатів.

4290 грн.

(0)
Артикул: 13850
Артикул: 17809

Хлібці житні з висівками Finn Crisp (Фін Крісп) - це високоякісний дієтичний продукт з Фінляндії. Хлібці виготовлені за традиційним фінським рецептом з житнього борошна та висівок. Має збалансований оригінальний смак з легкою кислинкою та пряним ароматом. Хлібці Finn Crisp багаті вітамінами групи В, РР, Е, мікроелементами та клітковиною, завдяки чому додають сил та енергії, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Житні Хлібці містять знижений вміст калорій і є невід'ємним компонентом при дієтичному режимі харчування. Житні хлібці з висівками Finn Crisp - відмінна альтернатива хлібу, вони можуть стати основою для бутербродів та закусок. Особливості хлібців з висівками Finn Crisp: - можуть стати основою дієтичного харчування; - багаті вітамінами та корисними мікроелементами; - пряний смак; - благотворний вплив на роботу шлунково-кишкового тракту.

3840 грн.

(0)
Артикул: 17809
Артикул: 14386

Finn Crisp (Фін Крисп) хлібці житні Традиційні – це високоякісний дієтичний продукт з Фінляндії. Хлібці виготовлені за традиційним фінським рецептом з житнього борошна. Має збалансований оригінальний житній смак з легкою кислинкою і пряним ароматом. Хлібці Finn Crisp багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро - і макроелементами, клітковиною і легкими вуглеводами, завдяки чому додають сил та енергії, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Житні Хлібці містять знижений вміст калорій і можуть стати основою для дієтичного харчування. Finn Crisp Хлібці житні  можна вживати просто так або замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, добре поєднуються з різноманітними сирами. Хлібці чудово прикрасять Ваш денний раціон, при цьому надаючи корисну дію і регулюючи калорійність їжі. Особливості Хлібців традиційних: - мають житній склад; - без ароматизаторів та консервантів; - можуть стати основою дієтичного харчування; - багаті вітамінами і корисними мікроелементами; - має пікантний і пряний смак; - мають різне застосування в кулінарії. Спосіб застосування: Вживати в їжу або для приготування закусок, бутербродів або салатів.

4290 грн.

(0)
Артикул: 14386
Артикул: 14387

Finn Crisp (Фін Крисп) хлібці житні, Круглі пшеничні, З кунжутом – це високоякісний дієтичний продукт з Фінляндії. Хлібці виготовлені за традиційним фінським рецептом з житнього борошна з пікантною добавкою кунжута. Має збалансований оригінальний житній смак з легкою кислинкою і пряним ароматом. Хлібці Finn Crisp багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро - і макроелементами, клітковиною і легкими вуглеводами, завдяки чому додають сил та енергії, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Житні з кмином  містять знижений вміст калорій і можуть стати основою для дієтичного харчування. Finn Crisp, хлібці житні З кунжутом можна вживати просто так або замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, добре поєднуються з різноманітними сирами. Хлібці пшеничні чудово прикрасять Ваш денний раціон, при цьому надаючи корисну дію і регулюючи калорійність їжі. Особливості хлібців пшеничних з кунжутом: - мають житній склад; - без ароматизаторів та консервантів; - можуть стати основою дієтичного харчування; - багаті вітамінами і корисними мікроелементами; - має пікантний і пряний смак; - мають різне застосування в кулінарії. Спосіб застосування: Вживати в їжу або для приготування закусок, бутербродів або салатів.

5540 грн.

(0)
Артикул: 14387
Артикул: 18565

Хлібці пшеничні з морською капустою Galetti (Галетті) - це натуральний дієтичний продукт, який готується за унікальною рецептурою. Вони не містять дріжджів і цукру. Хлібці зі злаками багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро- і макроелементами, клітковиною, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Такий продукт містять знижений вміст калорій і може стати основою для дієтичного харчування. Хлібці пшеничні з морською капустою Galetti можна вживати замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, вони прекрасно поєднуються з м'якими і твердими сирами. Особливості хрустких пшеничних хлібців з морською капустою Galetti: - вага 70 г; - без ароматизаторів та консервантів; - підходить для дієтичного режиму харчування; - багаті вітамінами, клітковиною і корисними мікроелементами.

860 грн.

(0)
Артикул: 18565
Артикул: 17394

Хрусткі хлібці Galetti (Галетті) Пшенично-гречані - це високоякісний дієтичний продукт без дріжджів і цукру з вмістом цільнозернової пшениці та гречки. Хлібці зі злаками багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро- та макроелементами, клітковиною, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Такий продукт містить знижений вміст калорій і може стати основою для дієтичного харчування. Пшенично-гречані хлібці Galetti можна вживати замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, вони добре поєднуються з м'якими та твердими сирами. Особливості хрустких хлібців Galetti Пшенично-гречані: - вага 100 г; - без ароматизаторів та консервантів; - підходить для дієтичного режиму харчування; - багаті вітамінами, клітковиною і корисними мікроелементами.

830 грн.

(0)
Артикул: 17394
Артикул: 17395

Хрусткі хлібці Galetti (Галетті) 3 злаки - це високоякісний дієтичний продукт без дріжджів і цукру з вмістом пшениці, жита, гречки та вівса. Хлібці зі злаками з цільнозернового борошна багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро- та макроелементами, клітковиною, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Такий продукт містить знижений вміст калорій і може стати основою для дієтичного харчування. Пшенично-житні хлібці Galetti можна вживати замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, вони добре поєднуються з м'якими та твердими сирами. Особливості хрустких хлібців Galetti 3 злаки: - вага 100 г; - без ароматизаторів та консервантів; - підходить для дієтичного режиму харчування; - багаті вітамінами, клітковиною і корисними мікроелементами.

830 грн.

(0)
Артикул: 17395
Артикул: 18564

Хлібці житні Galetti (Галетті) - це натуральний дієтичний продукт, який готується за унікальною рецептурою. Вони не містять дріжджів і цукру. Хлібці зі злаками багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро- і макроелементами, клітковиною, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Такий продукт містять знижений вміст калорій і може стати основою для дієтичного харчування. Хлібці житні Galetti можна вживати замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, вони прекрасно поєднуються з м'якими і твердими сирами. Особливості хрустких житніх хлібців Galetti: - вага 70 г; - без ароматизаторів та консервантів; - підходить для дієтичного режиму харчування; - багаті вітамінами, клітковиною і корисними мікроелементами.

860 грн.

(0)
Артикул: 18564
Артикул: 18568

Хлібці кукурудзяні Galetti (Галетті) - це натуральний дієтичний продукт, який готується за унікальною рецептурою. Вони не містять дріжджів і цукру. Хлібці зі злаками багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро- і макроелементами, клітковиною, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Такий продукт містять знижений вміст калорій і може стати основою для дієтичного харчування. Хлібці кукурудзяні хлібці Galetti можна вживати замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, вони прекрасно поєднуються з м'якими і твердими сирами. Особливості хрустких хлібців Galetti хлібці кукурудзяні: - вага 70 г; - без ароматизаторів та консервантів; - підходить для дієтичного режиму харчування; - багаті вітамінами, клітковиною і корисними мікроелементами.

1140 грн.

(0)
Артикул: 18568
Артикул: 18567

Хлібці пшенично-житні з висівками Galetti (Галетті) - це натуральний дієтичний продукт, який готується за унікальною рецептурою. Вони не містять дріжджів і цукру. Хлібці зі злаками багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро- і макроелементами, клітковиною, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Такий продукт містять знижений вміст калорій і може стати основою для дієтичного харчування. Хлібці пшенично-житні з висівками Galetti можна вживати замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, вони прекрасно поєднуються з м'якими і твердими сирами. Особливості хрустких кукурудзяних хлібців Galetti: - вага 70 г; - без ароматизаторів та консервантів; - підходить для дієтичного режиму харчування; - багаті вітамінами, клітковиною і корисними мікроелементами.

860 грн.

(0)
Артикул: 18567
Артикул: 17190

Брускетти Maretti (Маретті) Гриби та сметана - традиційна страва італійської кухні у вигляді сухариків, нарізаних тонкими круглими скибочками з додаванням ароматної рослинної олії та запашних спецій. Для випічки брускет використовується добірне пшеничне борошно. Хрустка, але в той же час ніжна структура хлібців досягається шляхом обсмаження свіжоспеченого хліба на грилі. Брускети можуть вживатися в їжу в якості самостійної страви, як додаток до соусів і салатів або як основа для закусок і бутербродів з овочами, сирами та м'ясними виробами. Продукт поставляється в надійній герметичній упаковці, яка зберігає свіжість, форму, смакові та ароматичні якості хрустких хлібців. Особливості брускет Maretti: - основа для закусок; - зі смаком і ароматом грибів зі сметаною; - вага 70 г.

1400 грн.

(0)
Артикул: 17190
Артикул: 17191

Брускетти Maretti (Маретті) Піца - традиційна страва італійської кухні у вигляді сухариків, нарізаних тонкими круглими скибочками з додаванням ароматної рослинної олії та запашних спецій. Для випічки брускет використовується добірне пшеничне борошно. Хрустка, але в той же час ніжна структура хлібців досягається шляхом обсмаження свіжоспеченого хліба на грилі. Брускети зі смаком піци можуть вживатися в їжу в якості самостійної страви, як додаток до соусів і салатів або як основа для закусок і бутербродів з овочами, сирами та м'ясними виробами. Продукт поставляється в надійній герметичній упаковці, яка зберігає свіжість, форму, смакові та ароматичні якості хрустких хлібців. Особливості брускет Maretti: - основа для закусок; - зі смаком і ароматом піци; - вага 70 г.

1400 грн.

(0)
Артикул: 17191
Артикул: 17192

Брускетти Maretti (Маретті) Салямі Пепероні - традиційна страва італійської кухні у вигляді сухариків, нарізаних тонкими круглими скибочками з додаванням ароматної рослинної олії та запашних спецій. Для випічки брускет використовується добірне пшеничне борошно. Хрустка, але в той же час ніжна структура хлібців досягається шляхом обсмаження свіжоспеченого хліба на грилі. Брускети зі смаком салямі можуть вживатися в їжу в якості самостійної страви, як додаток до соусів і салатів або як основа для закусок і бутербродів з овочами, сирами та м'ясними виробами. Продукт поставляється в надійній герметичній упаковці, яка зберігає свіжість, форму, смакові та ароматичні якості хрустких хлібців. Особливості брускет Maretti: - основа для закусок; - зі смаком і ароматом салямі пепероні; - вага 70 г.

1400 грн.

(0)
Артикул: 17192
Артикул: 17193

Брускетти Maretti (Маретті) Суміш сирів- традиційна страва італійської кухні у вигляді сухариків, нарізаних тонкими круглими скибочками з додаванням ароматної рослинної олії та запашних спецій. Для випічки брускет використовується добірне пшеничне борошно. Хрустка, але в той же час ніжна структура хлібців досягається шляхом обсмаження свіжоспеченого хліба на грилі. Брускети зі смаком сиру можуть вживатися в їжу в якості самостійної страви, як додаток до соусів і салатів або як основа для закусок і бутербродів з овочами, сирами та м'ясними виробами. Продукт поставляється в надійній герметичній упаковці, яка зберігає свіжість, форму, смакові та ароматичні якості хрустких хлібців. Особливості брускет Maretti: - основа для закусок; - зі смаком і ароматом сиру; - вага 70 г.

1400 грн.

(0)
Артикул: 17193
Артикул: 10994

Класичний, сухий хрусткий крекер TUC було розроблено у Бельгії в 1958-му році і зараз це один з найпопулярніших крекерів у всьому світі.Снеки Тук зі смаком бекону виготовляють з борошна вищого гатунку. Кожен крекер TUC має дуже насичений смак смаженого бекону й особливу текстуру - він одночасно і хрусткий, і танучий у роті!

1590 грн.

(0)
Артикул: 10994
Артикул: 10989

Класичний, сухий хрусткий крекер TUC було розроблено у Бельгії в 1958-му році і зараз це один з найпопулярніших крекерів у всьому світі.Снеки Тук із смаком паприки виготовляють з борошна вищого гатунку. Кожен крекер TUC має дуже насичений смак свіжої паприки і особливу текстуру - він одночасно і хрусткий, і танучий у роті!

1590 грн.

(0)
Артикул: 10989
Артикул: 10988

Класичний, сухий хрусткий крекер TUC було розроблено у Бельгії в 1958-му році і зараз це один з найпопулярніших крекерів у всьому світі.Снеки Тук зі смаком сиру виготовляють з борошна вищого гатунку. Кожен крекер TUC має дуже насичений смак сиру й особливу текстуру - він одночасно і хрусткий, і танучий у роті.

1590 грн.

(0)
Артикул: 10988
Артикул: 10991

Класичний, сухий хрусткий крекер TUC було розроблено у Бельгії в 1958-му році і зараз це один з найпопулярніших крекерів у всьому світі.Снеки Тук із смаком сметани та цибулі виготовляють з борошна вищого гатунку. Кожен крекер TUC має дуже насичений  гострий смак сметани з цибулею й особливу текстуру - він одночасно і хрусткий, і танучий у роті.

1590 грн.

(0)
Артикул: 10991
Артикул: 18017

Yarich (Ярич), 180 г,  крекер вершковий має ніжний і приємний аромат, хрустку текстуру і неймовірно легкий смак. Такий різновид крекерів Ярич має в міру солодкий смак, тому його можна включити в дитячий раціон, меню здорового і спортивного харчування. Вершковий крекер Ярич стане відмінним варіантом перекусу між обідом і вечерею. Для приготування таких вершкових крекерів використовуються тільки натуральні та свіжі інгредієнти. Рецептура прорахована до грама і випікання відбувається при певній температурі. Тому вершковий крекер Ярич задовольнить запити найвимогливішого любителя. Особливості вершкового крекеру Ярич: Ніжна і хрустка текстура; Ідеальний перекус; Для приготування використовуються якісні і натуральні продукти.

930 грн.

(0)
Артикул: 18017
Артикул: 18016

Yarich(Ярич), 180 г, крекер з какао - це дуже оригінальне і цікаве смакове рішення. Прекрасне співвідношення інгредієнтів, ніжний і хрусткий крекер мало кого залишить байдужим. Тонкий аромат какао і неймовірний смак крекеру Ярич стане прекрасним доповненням трудового дня. Такий продукт здатний задовольнити вимоги навіть найвибагливішого любителя. Крекери Ярич з какао виготовляються тільки з якісних і свіжих продуктів, випікаються при певній температурі і зберігаються в герметичній упаковці. Особливості крекеру з какао Ярич: Смачні, ароматні, ніжні і хрусткі; Виготовлені зі свіжих і якісних продуктів; Підходять для перекусу в робочий час.

1020 грн.

(0)
Артикул: 18016
Артикул: 18018

Yarich (Ярич), 180 г, крекер з овочами - новий і яскравий смак спеціально для любителів оригінального і нестандартного. Крекер Ярич з овочами володіють яскравим смаком, хрусткі і разом з тим неймовірно ніжні. Крекери зі смаком овочів призначені саме для тих, хто любить себе побалувати смачненьким. Варто зазначити, що такий продукт відмінно втамовує голод, тому робочий процес не буде пререрваний. Якщо необхідний повноцінний перекус, то крекер Ярич можна доповнити паштетом або соусом. Щоб домогтися подібного результату рецептура крекеру розрахована до дрібниць, при приготуванні використовується тільки свіжі продукти високої якості. Особливості крекеру з овочами Ярич: Смачний, ніжний і хрусткий; Ідеальний перекус і закуска; Виготовлений з якісних інгредієнтів.

1340 грн.

(0)
Артикул: 18018
Артикул: 18020

Yarich (Ярич), крекер з базиліком і часником - ніжний, хрусткий і легкій з оригінальним, унікальним смаком базиліка і часнику. Такий крекер може стати незамінним перекусом під час роботи, закускою і частуванням для гостей. Крекер з базиліком і часником з солоним смаком чудово поєднується з майонезним соусом, сметанним, паштетом. Для приготування крекеру з базиліком і часником використовуються натуральні і якісні продукти. Випікається при певній температурі. Особливості крекеру з базиліком і часником Ярич: Якісні, натуральні і свіжі інгредієнти; Прекрасний варіант перекусу; Ніжний, смачний і оригінальний аромат. Герметична і яскрава упаковка зберігає всі смакові якості крекеру Ярич.

720 грн.

(0)
Артикул: 18020
Артикул: 18021

Yarich (Ярич), крекер зі смаком сиру Чеддер - яскравий і ще більш ніжний аромат не залишить когось байдужим. Крекер зі смаком сиру Чеддер стане не тільки відмінним перекусом, а й частуванням. Його можна доповнити сиром, паштетом, соусом з майонезу або сметаною. Також крекер зі смаком сиру Чеддер може стати відмінною закускою. Для того щоб крекер зі смаком Чеддер був такий ароматний і хрусткий, використовуються тільки якісні та свіжі продукти. При його виготовленні строго дотримуються всі тонкощі рецептури і випікання. Особливості крекеру зі смаком сиру Чеддер: Смачний і ароматний; Використовуються якісні та свіжі продукти; Відмінний варіант для перекусу.

720 грн.

(0)
Артикул: 18021
Артикул: 18022

Yarich(Ярич), крекер класичний - це ніжний, хрусткий і неймовірно ароматний крекер, який може стати відмінним початком робочого дня. Класичний крекер задовольнить запити навіть самих вибагливих гурманів. Завдяки суворого дотримання рецептури, температури випікання класичний крекер Ярич відрізняється тонким ароматом. При його приготуванні використовуються тільки продукти натурального походження, ніяких ароматизаторів і барвників у складі крекеру класичний Ярич не міститься. Крекер класичний можна використовувати як перекус на роботі, але також він може стати оригінальним частуванням. Наприклад, його можна доповнити джемом, варенням, сиром або згущеним молоком. Особливості крекеру класичний Ярич: Хрустка і ніжна текстура; Дуже смачний; Приготований з натуральних інгредієнтів.

720 грн.

(0)
Артикул: 18022
Артикул: 18149

Рисові хлібці від виробництва «Жменька» представляють собою легкі і хрусткі хлібці, які виготовляються з нешліфований рису. Таким чином зберігаються величезна кількість корисних речовин: клітковина, вітаміни В (В1, В9, РР), мінеральні речовини (Mg, P, Zn, Fe). Такі хлібці не містять глютен, жир, сіль, цукор, 100 г продукту мають 28 ккал, тому відмінно підходять для спортивного або здорового харчування. Хлібці 100 г поміщені в м'яку герметичну упаковку, яка зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості рисових хлібців: - не містить глута, жирів, солі, цукру; - має багато вітамінів, мінералів; - всього лише 28 ккал.

1740 грн.

(0)
Артикул: 18149
Артикул: 18150

Рисові хлібці в молочному шоколаді від виробництва «Жменька» представляють собою легкі і хрусткі хлібці, які виготовляються з нешліфований рису. Таким чином зберігаються величезна кількість корисних речовин: клітковина, вітаміни В (В1, В9, РР), мінеральні речовини (Mg, P, Zn, Fe). Такі хлібці не містять глютен, жир, сіль, цукор, 100 г продукту мають 28 ккал, тому відмінно підходять для спортивного або здорового харчування. Хлібці 100 г поміщені в м'яку герметичну упаковку, яка зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості рисових хлібців в молочному шоколаді: - не містить глута, жирів, солі, цукру; - має багато вітамінів, мінералів; - всього лише 28 ккал.

2170 грн.

(0)
Артикул: 18150
Артикул: 18151

Рисові хлібці в чорному шоколаді від виробництва «Жменька» представляють собою легкі і хрусткі хлібці, які виготовляються з нешліфований рису. Таким чином зберігаються величезна кількість корисних речовин: клітковина, вітаміни В (В1, В9, РР), мінеральні речовини (Mg, P, Zn, Fe). Такі хлібці не містять глютен, жир, сіль, цукор, 100 г продукту мають 28 ккал, тому відмінно підходять для спортивного або здорового харчування. Хлібці 100 г поміщені в м'яку герметичну упаковку, яка зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості рисових хлібців в чорному шоколаді: - не містить глута, жирів, солі, цукру; - має багато вітамінів, мінералів; - всього лише 28 ккал.

2170 грн.

(0)
Артикул: 18151
Артикул: 18148

Рисові хлібці мультизлакові від виробництва «Жменька» представляють собою легкі і хрусткі хлібці, які виготовляються з нешліфований рису. Таким чином зберігаються величезна кількість корисних речовин: клітковина, вітаміни В (В1, В9, РР), мінеральні речовини (Mg, P, Zn, Fe). Такі хлібці не містять глютен, жир, сіль, цукор, 100 г продукту мають 28 ккал, тому відмінно підходять для спортивного або здорового харчування. Хлібці 100 г поміщені в м'яку герметичну упаковку, яка зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості мультизлакових рисових хлібців: - не містить глута, жирів, солі, цукру; - має багато вітамінів, мінералів; - всього лише 28 ккал.

1740 грн.

(0)
Артикул: 18148
Артикул: 17910

Хрусткі хлібці Жменька Рисові з насінням гарбуза - це високоякісний дієтичний продукт без дріжджів і цукру, виготовлений з нешліфованого рису. Хлібці зі злаками багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро- та макроелементами, клітковиною, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Такий продукт містить знижений вміст калорій і може стати основою для дієтичного харчування. Рисові хлібці Жменька можна вживати замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, вони добре поєднуються з м'якими та твердими сирами. Особливості хлібців Жменька Рисові^ - з насінням гарбуза; - вага 100 г; - без ароматизаторів та консервантів; - підходить для дієтичного режиму харчування; - багаті вітамінами, клітковиною і корисними мікроелементами.

1920 грн.

(0)
Артикул: 17910
Артикул: 18581

Сухарі на фруктозі смачні, ароматні і дієтичні. Вони середнього розміру, мають круглу форму, тому дуже подобаються дітям. Сухарі на фруктозі Здраво створюється з натуральних інгредієнтів, які проходять ретельний контроль. Сухарі містять велику кількість корисних речовин і мікроелементів, що робить її корисною як для дорослих, так і для дітей. Сухарі 300 г поставляється в м'якій упаковці, яка зручна для транспортування і зберігає всі смакові якості продукту. Особливості сухарів на фруктозі: -натуральна компоненти; -вкусное і ароматне; - 300 м

2150 грн.

(0)
Артикул: 18581
Артикул: 18578

Сушка на фруктозі смачні, ароматні і дієтичні. Вони середнього розміру, має круглу форму, тому дуже подобаються дітям. Сушки на фруктозі Здраво створюється з натуральних інгредієнтів, які проходять ретельний контроль. Сушки містять велику кількість корисних речовин і мікроелементів, що робить її корисною як для дорослих, так і для дітей. Сушки 300 г поставляється в м'якій упаковці, яка зручна для транспортування і зберігає всі смакові якості продукту. Особливості сушок на фруктозі: -натуральна компоненти; -вкусное і ароматне; - 300 м

2070 грн.

(0)
Артикул: 18578
Артикул: 15878

Солодка соломка Київхліб виготовлена ​​у формі тоненьких паличок з гладкою рум'яною поверхнею. Зверху соломка посипана цукром. Хрустка соломка Київхліб відмінно поєднується з чаєм і кавою, молочними напоями. В упаковці соломка захищена від вологи та інших зовнішніх впливів навколишнього середовища, тому довше залишається свіжою і хрусткою. Компактний пакетик з улюбленими ласощами можна взяти з собою в дорогу, на роботу або прогулянку. Особливості солодкої соломки Київхліб: - посипана цукром; - хрустка.

620 грн.

(0)
Артикул: 15878
Артикул: 18325

Для багатьох соломка Київхліб - це яскраві спогади з дитинства, а для наших діточок це смачний і хрусткий перекус на прогулянці або в школі. Багато смачну, хрустку, ароматну і солодку соломку беруть з собою на пікнік, в дорогу або в парк. Вона незамінна в нашому повсякденному житті. Київхліб при виготовленні солодкої соломки використовують тільки якісні продукти. Упаковка солодкої соломки, герметична, відмінно підходить як для транспортування, так і для зберігання. Особливості солодкої соломки Київхліб: - продукт з натуральних інгредієнтів; - хрустка і ароматна; - герметична упаковка.

1490 грн.

(0)
Артикул: 18325
Артикул: 16080

Сухарі Київські Київхліб - це висушені запашні скибочки білого хліба. Для їх приготування використовують виключно натуральні інгредієнти. Особливості їхньому смаку надають родзинки, які додають до тіста, щоб отримати кисло-солодки нотки. Сухарики з родзинками стануть відмінним доповненням до чаювання. Сухарики добре впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, а також насичують організм вітамінами і мінералами. Особливості сухарів Київські:- з білого хліба;- тільки натуральні інгредієнти;- з додаванням родзинок.

1720 грн.

(0)
Артикул: 16080
Артикул: 16083

Сухарі гірчичні Київхліб - це висушені запашні скибочки білого хліба. Для їх приготування використовують виключно натуральні інгредієнти. Особливості їхньому смаку надає гірчична олія, яку додають в тісто. Гірчичні сухарики стануть відмінним доповненням до чаювання. Сухарики добре впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, а також насичують організм вітамінами і мінералами. Особливості сухарів Гірчічних:- з білого хліба;- тільки натуральні інгредієнти;- з додаванням гірчичного масла.

1490 грн.

(0)
Артикул: 16083
Артикул: 16082

Сушки Малютка Київхліб мають форму маленьких кілець, покриті цукровим сиропом. Для їх приготування використовують натуральні інгредієнти. Сушки Малютка рум'яні, хрусткі, ароматні та в міру солодкі. Сушки Малютка - поживні ласощі, тому ними можна перекусити протягом дня. Сушки  також стануть відмінним доповненням до чаювання. Вони сподобаються як дітям, так і дорослим. Особливості сушек Киїхліб:- натуральні інгредієнти;- ванільний аромат;- покриті цукровим сиропом.

1470 грн.

(0)
Артикул: 16082
Артикул: 16084

Сушки Сніжинка Київхліб виготовлені з натуральних інгредієнтів: борошно пшеничне першого сорту, цукор, олія соняшникова, вода, сіль, дріжджі, розпушувач і цукрова глазур. Бублики Київхліб не містять синтетичних ароматизаторів, барвників і підсолоджувачів, а тому, їх можуть вживати навіть маленькі діти.Сушки Сніжинка від ТМ Київхліб відмінно поєднуються з чаєм або кавою.Маса упаковки : 340 грам. Особливості суше Сніжинка Київхліб: - оптимальний розмір упаковки; - натуральні інгредієнти.

1790 грн.

(0)
Артикул: 16084
Артикул: 15876

Сушки Човники київські Київхліб мають форму витягнутих кілець. Для їх приготування використовують натуральні інгредієнти. Сушки рум'яні, хрусткі, ароматні та в міру солодкі. Сушки Човники київські - досить поживні ласощі, тому ними можна перекусити протягом дня. Ароматні сушки також стануть відмінним доповненням до чаювання. Вони сподобаються як дітям, так і дорослим. Особливості сушок Човники Київські: - натуральні інгредієнти; - ванільний аромат.

1470 грн.

(0)
Артикул: 15876
Артикул: 15879

Для багатьох соломка Київхліб - це яскраві спогади з дитинства, а для наших діточок це смачний і хрусткий перекус на прогулянці або в школі. Багато смачну, хрустку, ароматну і солодку соломку беруть з собою на пікнік, в дорогу або в парк. Вона незамінна в нашому повсякденному житті. Київхліб при виготовленні солодкої соломки використовують тільки якісні продукти. Упаковка солодкої соломки, герметична, відмінно підходить як для транспортування, так і для зберігання. Особливості солодкої соломки Київхліб: - продукт з натуральних інгредієнтів; - хрустка і ароматна; - герметична упаковка.

2450 грн.

(0)
Артикул: 15879
Артикул: 16086

Сушки Київські Київхліб мають форму злегка витягнутих кілець, зверху посипані маком. Для їх приготування використовують натуральні інгредієнти. Сушки Київські рум'яні, хрусткі, ароматні та в міру солодкі. Сушки Київські - поживні ласощі, тому ними можна перекусити протягом дня. Сушки з маком також стануть відмінним доповненням до чаювання. Вони сподобаються як дітям, так і дорослим. Особливості сушек Киїхліб Київські:- натуральні інгредієнти;- ванільний аромат;- посипані маком.

2190 грн.

(0)
Артикул: 16086
Артикул: 8521

Хлібці "Росток"- це високоякісний дієтичний продукт. Пластинки хлібців підійдуть для використання і як самостійна страва - зокрема з них можна робити відмінні бутерброди. Зерна пророщеної пшениці, що входять дло складу хлібців "Росток", містять в собі велику кількість корисних речовин, які дуже добре засвоюються організмом людини. Зручна упаковка хлібців "Росток" дозволить Вам взяти їх з собою куди завгодно! Склад: зерно пшениці, крупа гречана, вода питна, олія соняшникова рафінована, сіль кухонна, насіння льону, цибуля сушена. В упаковці: 5 пластинок. Вага: 120 гр.

1350 грн.

(1)
Артикул: 8521

Хлібні вироби


Для раціону кожного з нас хліб є найпопулярнішим продуктом. І напевно кожен погодиться, що для дорослої людини хліб має майже святу цінність. Хлібні вироби ідеально поєднуються з дуже багатьма продуктами від солодких до солоних, а також із зеленню. Взагалі хліб - це цілком самостійний продукт. Він повинен бути на столі, а все інше йти до нього в якості гарніру. Вибирайте хлібні вироби в цьому розділі і пам'ятайте, що хліб всьому голова!

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $